Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kawasaki Ninja 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250 R
    Serviste o ıslık sesi icin bişey yapamayacaklarını soylediler.Boya da montum degdigi yerde cilası gitmiş falan,ona da bişey yapmadılar.Ped almam lazım...Bi de Ninjaya uygun egzos gelmiş dediler 550 euroya.Aranızda taktıran var mı,sesini merak ediyorum...?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Marv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600f
    egzos konusunda bi tanıdığım 250r için yoshimura egzos satın aldı 800usd gibi bir fiyata ama sesi çok hoş.şu an bir bilgim yok ama kendisinden öğrenir buraya yazarım.kendisi birde mono kapak aldı onun fiyatıda 500usd.ama mono kapak gerçekten çok yakıştı.
    Drift Religion

Motosikleti
    Mondial 150mr Vulture.
    @harunizm Ana bayi seni vurur
    Adam taş mı yesin

Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250r "Siyah"
    Alıntı Marv adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    egzos konusunda bi tanıdığım 250r için yoshimura egzos satın aldı 800usd gibi bir fiyata ama sesi çok hoş.şu an bir bilgim yok ama kendisinden öğrenir buraya yazarım.kendisi birde mono kapak aldı onun fiyatıda 500usd.ama mono kapak gerçekten çok yakıştı.
    arkadaşlar forumda ayrıntılı konu konu gezemiyorum öss durumları sebebiyle ninja250r ile ilgili soruları özelden yöneltirseniz cevaplamaya çalışırım.

Herkese iyi sürüşler.
    [MT-BerkaY] - 2008 Ninja 250R - bikepics.com/members/croner_berkay

23.08.2008 Kawasakime kavuştum.Bugün itibariyle bana bedeli 9700 YTL ...

Yani 5500 EURO

Saat 1 de İzmir'den gidip alacağım ve ayrıntısıyla resimlendireceğim...

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    Kaç basıyo abi alet

Şaka bir yana, seneye fuarda siyahından almak gibi bir planım var, bakalım, kısmet...

NoVaRiX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yamaha r125 tercihimdir. Bu alet çok küçük geldi bana nedense..?
    Gerçi deneme fırsatı bulamadım ama şöyle bir üstüne oturdum, ufacık tefecik bişey!
    ~ Bütün mesele yolda olmak... ~

Motosikleti
    kymco downtown
    baştan sona tüm konuyu okudum ve sonuç bilgi bakımından maalesef sıfır. acaba başlangıç veya geçiş motoru olduğundan test edecek birileri almıyorda bu motoru oyüzdenmi böle sanmıyorum ozaman hyo'nun modelide cılız kalmalıydı bilgi bakımından.çok merak ediyorum şöyle ben bu motoru bikaçbin km sürdüm sonuç olarak motor şöledir böledir böle diildir dicek kimse yokmu? birileri biliyorsada nası başlıcanı bilmiyorsa diğer modellerin incelemelere bi baksın fikir sahibi olabilir.

Alıntı komixmimar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tüm konuyu okudum:
    1) Alması paraylada zor
    2) Alınca bu başlıkda Hyo 250 r 'cilerle tartışıyorsun
    3) Z-Moto, motoru almakdan vazgeçince parayı, aksatmadan hemen veriyor.
    4) İyi ki bu yıl sipariş verememişim :D
    aynen öle bi sonuç çıkıyor acınacak bidurum

güncel......

arklar ninja 250 r kullanıcısı yok mu yaw kimse beğenmiyor galiba aleti

Motosikleti
    Kawasaki ninja 250r (2008-Siyah)
    Ben kullanıyorum, kullananları da arıyorum.......

bende kullanıyorum aynen bende arıyorum)))

Kawasaki Ninja 250r, görüntüsü ve performansıyla ilgi uyandıran bir 250'lik olduğu için ben de hevesle topiği okudum. Ama, sanırım fiyatından ötürü kullanıcısı çok az olduğundan, -şimdilik- kısa ve sığ bir topik olmuş.
    Sahibinden.com'da, birisi 5000 km'de 8000 YTL, diğeri 900 km'de 8500 YTL olmak üzere iki tane ikinci el ilanı var. Sıfırının 11000 YTL olduğu düşünülünce, 2. eldeki fiyat düşüklüğü dikkat çekiyor.

mhyen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Kesinlikle tutmadı bu motor.Bir aralar ben de acaba alsam mı diye düşündüm ama oradaki adamlar gibi satamayıp zarar etmek de var.Ayrı parça durumu nedir ne değildir onu da tam bilip kawa'ya güvenemiyoruz...
    Honda Ses Dylan 150 >> Hyosung GT250R >> Gilera Runner VXR 200 >> Honda CBR 250R

istanbulccc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800
    Alıntı mhyen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kesinlikle tutmadı bu motor.Bir aralar ben de acaba alsam mı diye düşündüm ama oradaki adamlar gibi satamayıp zarar etmek de var.Ayrı parça durumu nedir ne değildir onu da tam bilip kawa'ya güvenemiyoruz...
    Tutmadı demek biraz erken olur sanırım, çok fazla gelmedi Türkiyeye ve şu an satışı yok tamamen normal bir durum sorumlusuda Z-Moto olduğunu düşünüyorum. Ben şu an 3450km'deyim hiçbir sorun yaşamadım ne yedek parça ne de motor aksamı olarak, bildiğim kadarıyla Berkay arkadaşımız 10.000km civarındaydı. Yedek parça olarak şunu anlamıyorum hergün insanlar motosiklet mi parçalıyor. Ağır bir kaza yapmadıkça Yağ Filtresi, Hava Filtresi, Balata kıl tüy zaten Z-moto elinde mevcut fiyat konusuna katılıyorum bu yine Z-Moto'dan kaynaklanıyor. Ama Kawasaki Safkan bir Japon kalitesi konusunda herkes hemfikir olmalı en azından ben eminim. Bende zarar edeceğim çünkü başlangıç motosikletini eğer sıfır alıyorsanız bu durum her markada yaşanır.

Berkay arkadaşımız grenajları değiştirmişti sanırım yaptığı kazadan sonra bizleri temin süresi, v.s. konusunda bilgilendirirse iyi olucaktır.

mhyen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Ben geliş zamanını hesaba katarak tutmadı gibi bir yorumda bulundum ama tabi erkendir.Fakat şu da var ki bu tarz bir motor almak isteyen vatandaş doğal olarak hyosung'lara yöneliyor.Yine eskiden z-moto ile ilgili duyduğumuz şu parça yok bu parça yok lafları da insanları biraz korkutuyordur illaki.Onun harici ben de kawasaki'yi seviyorum.Hatta er6n alıp almama konusunda da ikilemdeyim bile Fakat gülü seven dikenine katlanır.Parça fiyatları biraz uçuk ve 2. el konusunda da bi cbr125, cbf150 gibi hemen istediğin gün satılacak bir motor değil.
    Kazasız belasız kullanmalar
    Honda Ses Dylan 150 >> Hyosung GT250R >> Gilera Runner VXR 200 >> Honda CBR 250R

By_StaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Nc700x
    çok güzel konuşmuşsun dostum... Burgman Topicini ararken bu topic gözüme battı baktım bakalm ne aşama kaydetmişiniz diye
    PiaggioCiao 25cc>>Mobilette Enduro 50cc>>Peugeot Nİnja 52>>Peugeot Trekker 100cc>>Ledow Cxm 250cc>>Kawasaki Zx9>> Yamaha DraGStaR 650..
    "www.radyomoto.com"/MoToRCu CC'si BüYüK OLaN DeĞiL;GöNLü BüYüK OLaNDıR

arkadaşdaşlar bunlar terciğ meselesi kim ne alırsa alsın bu parça hikayesi neben istanbul dışında bi ildeyim ve 2. gune 5000 bakımı yapılan motorumu aldım kullanmadan yada havadan laflarla burda yorum yapmayın

Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250r "Siyah"
    Alıntı istanbulccc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tutmadı demek biraz erken olur sanırım, çok fazla gelmedi Türkiyeye ve şu an satışı yok tamamen normal bir durum sorumlusuda Z-Moto olduğunu düşünüyorum. Ben şu an 3450km'deyim hiçbir sorun yaşamadım ne yedek parça ne de motor aksamı olarak, bildiğim kadarıyla Berkay arkadaşımız 10.000km civarındaydı. Yedek parça olarak şunu anlamıyorum hergün insanlar motosiklet mi parçalıyor. Ağır bir kaza yapmadıkça Yağ Filtresi, Hava Filtresi, Balata kıl tüy zaten Z-moto elinde mevcut fiyat konusuna katılıyorum bu yine Z-Moto'dan kaynaklanıyor. Ama Kawasaki Safkan bir Japon kalitesi konusunda herkes hemfikir olmalı en azından ben eminim. Bende zarar edeceğim çünkü başlangıç motosikletini eğer sıfır alıyorsanız bu durum her markada yaşanır.

Berkay arkadaşımız grenajları değiştirmişti sanırım yaptığı kazadan sonra bizleri temin süresi, v.s. konusunda bilgilendirirse iyi olucaktır.
    Temin suresi 30günü geçmedi onu biliyorum, kimi parca 20 gunde kimisi 25 gunde geldi sipariş tarihinden sonra. merak edenlere, z-moto da gayet ilgili saolsunlar.

Motorda teknik tek bir sorun bile yok, allah için kaliteli motor dogruya dogru, gidişide cok iyi, sorunum yok cc'sinin az gelmesi dısında :D
    [MT-BerkaY] - 2008 Ninja 250R - bikepics.com/members/croner_berkay

Qrhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL650v, CBF150
    millet bu motor tam olarak kaç yapar diye diye deneyen varmı

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler