Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
13. sayfa BirinciBirinci ... 3111213141523 ... SonuncuSonuncu

Tvs Apache 180 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Başkan nerelerdesin sen yahu?
    Abi işler yoğundu,ara ara foruma girer bakarim,hep ayni mevzular,

15-20bin butceyle hangi motoru alsam(yahu aga ya piyano alacan,yada fonda, zaten alinacak piyasada bol baska hangi motor var),motor cok yakiyor,motordan ses geliyor,yok sertleşme sorunu..vs.vs..

Neyse,ayda bir girer,iki üç kelam karalarim..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    TVS Apache RTR 200 ABS
    Bende Rtr 150 ile aranızdayım. 17bin km de motoru henüz açılmamış güzel bir makineye sahibim. Oldukça seri şehir içi mutlu eden bir motor. Seviyorum

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı levend84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sertleşme sorunu...
    Bu sorun ciddidir ama

Aga gelmiyorsunki şurada iki kelam geyik karalayalım. Walla bende girmeyeceğim az kaldı. Bu ay saçma sapan yerlere gitti paralar. Bir yolunu bulursam akustik gitar aldım mı daha uğramam bende buralara...

Abiler ben de sıfır almayı planlıyorum İstanbul’da bazı bayilerde 2016 model var. İlk olarak boyum 1.92 ve kilom 80 bu motor altımda sırıtır mı bir de öğrenciyim o yüzden masraf açar mı emin olamıyorum. Bakımlarını da kendim yapamayacağım çok anlamıyorum o işlerden İstanbul’da güvenilir servisi var mıdır acaba?

Herkese merhabalar. Sahibindende ki sıfır tvs leri nakit 8500 diyolar daha düşmüyolar sizce daha düşmesi gerekmezmi fiyatın? ve boyum kısa olduğu için bu motorun sele yüksekliğiyle alakalı fikrinizi alabilirmiyim.

Motosikleti
    ......
    Alıntı dogukan_d adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese merhabalar. Sahibindende ki sıfır tvs leri nakit 8500 diyolar daha düşmüyolar sizce daha düşmesi gerekmezmi fiyatın? ve boyum kısa olduğu için bu motorun sele yüksekliğiyle alakalı fikrinizi alabilirmiyim.
    Sele yuksekligi 790mm

8500tl ye alinacak sorunsuz saglam bir motordur.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:51 ----------

Alıntı Ralona adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abiler ben de sıfır almayı planlıyorum İstanbul’da bazı bayilerde 2016 model var. İlk olarak boyum 1.92 ve kilom 80 bu motor altımda sırıtır mı bir de öğrenciyim o yüzden masraf açar mı emin olamıyorum. Bakımlarını da kendim yapamayacağım çok anlamıyorum o işlerden İstanbul’da güvenilir servisi var mıdır acaba?
    20bin km ye yaklaştim,0km 2016 model aldim.gram sorun çikarmadi,taş gibi motor

Servis olarak ist.hakkinda bilgim yok,zaten kara duzen basit sistem bir motor.

192cm ve 80kiloya gore işini görecektir.

Japoncu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Merhaba, TVS RTR 180 almayı düşünüyorum, öğrenciyim bana masraf çıkartır mı, motoru düşürürsem cebimi çok yakar mı?

Motosikleti
    TVS Apache RTR 200 ABS
    Alıntı Japoncu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba, TVS RTR 180 almayı düşünüyorum, öğrenciyim bana masraf çıkartır mı, motoru düşürürsem cebimi çok yakar mı?
    masraf çıkarmaz, motor bloğu çok kalitelidir. Yakıt olarak oldukça düşük seni sonuna kadar tatmin eder. Al gitsin.
    Ancak ikinci el alırım falan dersen üç beş ekleyip üzerine japon markalarına yönelebilirsin.

Japoncu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür ederim 2.el almayı düşünüyorum. 3-5 ekleyemem çünkü maaşım gelirim yok falzada zorlamak istemiyorum ailemi.

Motosikleti
    TVS Apache RTR 200 ABS
    Alıntı Japoncu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkür ederim 2.el almayı düşünüyorum. 3-5 ekleyemem çünkü maaşım gelirim yok falzada zorlamak istemiyorum ailemi.
    Temiz bir makina al uzun süre kullan. Kolay kolay gık demez. Bakımını yap bas marşa

Motosikleti
    ......
    İlk aldigim zaman yavru cryptonla beraber..

Buda şimdiki hali 18bin km civarlari.

Eskimiyor zalım..

250cc ye kadar olan japon kalitesi neyse bununda aşaği kalir yani yok.

Amma cryptonu özledim be..onun yeri ayri.

Geçenlerde gördüm,Sattigim kişi benim kadar temiz bakmiyor,boynu bukulmüş garibin..

Xmax sattiğim ihtiyar ise,benden iyi bakiyor,her kullanici bir değil,iki teker tutkusu sadece gaza basip gitmek değil..

Haydi selametle..

Motosikleti
    ......
    20bin bakimlarinida yaptim.

Dedim birde ipone yağin dadina bakayim.

10w-30 esterli seri.

Takimlar;

17 lokma,kisa kol cırcır.
    T kombine

Masraf;

Yağ 40tl(6 lt aldim sağlam pazarlikla)
    Filtre 15tl
    Arka disk merkez temizliği

Kendimede 50tl ustalik yazdim.

Övmeden geçmek olmaz,motordan ciddi memnunum,düşmanima bile öneririm.

Haydi selametle..
    Angrypower ve tommygun bunu beğendiler.

melez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS WİNNER 200
    tasarımında azer bülbülün imzası bulunan titrek motosikletle ilgili deneyimlerinin devamını bekliyor olacağız.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Bir "maşallah" da benden..Temiz,bakımlı motor bir başka oluyor.
    levend84 bunu beğendi.

Motosikleti
    MT-07
    Aga saatlik 50tl mi yazdın yoksa japon servisleri gibi yarım saatlik mi? Gerçi 20000km bakımı diyorsun. Ucuz yazmışsın işçiliği Bende bugün motoru yıkatacaktım. Yeter artık dedim. Yetmedi, yetemedi. Gene kir pasak içinde kaldı. Maşallah walla sen o motor ile 100000km devirirsin gibime geliyor. Zaten değiştirmeye niyetlensen de değiştirmeye gönlün razı gelmiyor.
    levend84 bunu beğendi.

Motosikleti
    ......
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir "maşallah" da benden..Temiz,bakımlı motor bir başka oluyor.
    Sağol abi,

Kozmetiğe önem vermiyorum,ama mekaniğe yürüyene hassasim.

Motosiklet dedigin seyir esnasinda sadece egzoz ve zincir sesi cikaracak,

Bunuda anlamanin yolu,

Saği solu yuksek duvarli bir yol veya tünelde olabilir,sesleri net işitmek için.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:29 ----------

Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aga saatlik 50tl mi yazdın yoksa japon servisleri gibi yarım saatlik mi? Gerçi 20000km bakımı diyorsun. Ucuz yazmışsın işçiliği Bende bugün motoru yıkatacaktım. Yeter artık dedim. Yetmedi, yetemedi. Gene kir pasak içinde kaldı. Maşallah walla sen o motor ile 100000km devirirsin gibime geliyor. Zaten değiştirmeye niyetlensen de değiştirmeye gönlün razı gelmiyor.
    Hacim,geçenki bakima 100tl yazdim,ama hala alamadik parayi,bu sefer 50tl yazdim.

Satmam gayri,çok memnunum

Zaten yag filtrelerini bolca aldim,debr.balatasi,contalari,fren balatalari,zincir dişli setleri vs.hepsi depoda

İzeltas ful takim setim var,krank arizasi vs.olmadigi muddet içinden geçerim tamir olayinda.

Servis manuel pdf ciktilarini cilt yapip kitaba çevirdim,tum detaylar mevcut.

Kasaba minnet edecegime..keser yerim demişler..

Angrypower ve Ferudunn bunu beğendiler.

Motosikleti
    MT-07
    Walla otoparkta kapalı ve ışık alıyor. Ferahta. Benim bir tane somun düşürdüm sitemin otoparkında. Büyük ihtimal harley davidson v-rod mucle’ın altına kaçtı. Daha da bakamadım. Yanaşayım dedim kawasaki versys 1000 alarmla tehdit etti. Yanlarına koyuyorum ki belki birgün büyür die. Umut işte

İzeltaşın ürünleri çok sağlam bende alacaktım ama bizim ailede benim takımları elaleme hediye etmek gibi bir huy var. Ondan daha takım falan almıyorum. Birgün evlenirsem evlilik sözleşmesi yapacağım. Alet takımlarını hediye etmek veya emanet etme eylemi gerçekleşirse şartsız, şurtsuz boşanma ve bana maddi-manevi tazminat ödenmesi die.
    levend84 bunu beğendi.

Motosikleti
    ......
    Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Walla otoparkta kapalı ve ışık alıyor. Ferahta. Benim bir tane somun düşürdüm sitemin otoparkında. Büyük ihtimal harley davidson v-rod mucle’ın altına kaçtı. Daha da bakamadım. Yanaşayım dedim kawasaki versys 1000 alarmla tehdit etti. Yanlarına koyuyorum ki belki birgün büyür die. Umut işte

İzeltaşın ürünleri çok sağlam bende alacaktım ama bizim ailede benim takımları elaleme hediye etmek gibi bir huy var. Ondan daha takım falan almıyorum. Birgün evlenirsem evlilik sözleşmesi yapacağım. Alet takımlarını hediye etmek veya emanet etme eylemi gerçekleşirse şartsız, şurtsuz boşanma ve bana maddi-manevi tazminat ödenmesi die.
    Harleyin torkunu..
    Versys in konforunu..

Alirsa,oğlan dayiya çeker hesabi..

Sen yinede takimlari al,kilitli bir dolaba sakla.evden kimseyede söyleme.
    Angrypower bunu beğendi.

Motosikleti
    MT-07
    Çok pahalı İzeltaş'ın takımları. Kalitesiz malzemede alma olayını sevmiyorum. 2tane yıldızım var izeltaştan. 10-11 birde 16-17 4-5mm allen L tipi, 1tane nalburdan 6mm T allen ki T'leri her zaman daha çok severim. Düz/yıldız tornavida. Aslında uğraşsam içinden geçerim de güzel ışık alan havadar yer lazım. Bizim otopark rutubet, karanlık ve egzoz gazı altında kalıyor. Yaklaşık 300 Hane'nin otoparkı. 6tane blok içeriyor tek otopark. Motosiklet alanı kutsal, bende biraz yırtığım die dadanamıyorlar bizim yerimize de 50cc'lik mondial scooter'da benim yanıma yanaşmış. Motora binemiyorum sayesinde
    levend84 bunu beğendi.

Motosikleti
    ......
    Alıntı laz61 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende Rtr 150 ile aranızdayım. 17bin km de motoru henüz açılmamış güzel bir makineye sahibim. Oldukça seri şehir içi mutlu eden bir motor. Seviyorum
    Hayirli olsun,

17bin degil,57bin olsa bile alinir.

Yeterki yag bakimlari aksatilmasin,hirpalanmasin.

Geçen kurye bir arkadaşta 2010 model eski kasa 150 gordum,115bin km de,abi motoru 4 sene once 60bin km de istanbuldan aldim,sadece debriyaj balatasi degiştirdim.dedim bas bakalim marşa samimiyetle söyluyorum makina saat gibi sayiyor..

REKLAM ALANI
13. sayfa BirinciBirinci ... 3111213141523 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)