Türkiyenin En Büyük Motosiklet Aksesuarları Sitesi
Kapat
Üye Girişi
Motoruma.com
Motomax
Dragon 50
13. sayfa BirinciBirinci ... 3111213

Tvs Apache 180 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Leoncino
    Motosiklet Online

Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Başkan nerelerdesin sen yahu?
    Abi işler yoğundu,ara ara foruma girer bakarim,hep ayni mevzular,

15-20bin butceyle hangi motoru alsam(yahu aga ya piyano alacan,yada fonda, zaten alinacak piyasada bol baska hangi motor var),motor cok yakiyor,motordan ses geliyor,yok sertleşme sorunu..vs.vs..

Neyse,ayda bir girer,iki üç kelam karalarim..

Motosiklet Aksesuarları ve Ekipmanları Online Satış Sitesi
    Stylmartin ayakkabı bot modelleri için tıklayın
    Motomax

Motosikleti
    Tvs Apache 2013 0KM
    Bende Rtr 150 ile aranızdayım. 17bin km de motoru henüz açılmamış güzel bir makineye sahibim. Oldukça seri şehir içi mutlu eden bir motor. Seviyorum

Alıntı levend84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sertleşme sorunu...
    Bu sorun ciddidir ama

Aga gelmiyorsunki şurada iki kelam geyik karalayalım. Walla bende girmeyeceğim az kaldı. Bu ay saçma sapan yerlere gitti paralar. Bir yolunu bulursam akustik gitar aldım mı daha uğramam bende buralara...

Abiler ben de sıfır almayı planlıyorum İstanbul’da bazı bayilerde 2016 model var. İlk olarak boyum 1.92 ve kilom 80 bu motor altımda sırıtır mı bir de öğrenciyim o yüzden masraf açar mı emin olamıyorum. Bakımlarını da kendim yapamayacağım çok anlamıyorum o işlerden İstanbul’da güvenilir servisi var mıdır acaba?

Herkese merhabalar. Sahibindende ki sıfır tvs leri nakit 8500 diyolar daha düşmüyolar sizce daha düşmesi gerekmezmi fiyatın? ve boyum kısa olduğu için bu motorun sele yüksekliğiyle alakalı fikrinizi alabilirmiyim.

Alıntı dogukan_d adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese merhabalar. Sahibindende ki sıfır tvs leri nakit 8500 diyolar daha düşmüyolar sizce daha düşmesi gerekmezmi fiyatın? ve boyum kısa olduğu için bu motorun sele yüksekliğiyle alakalı fikrinizi alabilirmiyim.
    Sele yuksekligi 790mm

8500tl ye alinacak sorunsuz saglam bir motordur.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:51 ----------

Alıntı Ralona adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abiler ben de sıfır almayı planlıyorum İstanbul’da bazı bayilerde 2016 model var. İlk olarak boyum 1.92 ve kilom 80 bu motor altımda sırıtır mı bir de öğrenciyim o yüzden masraf açar mı emin olamıyorum. Bakımlarını da kendim yapamayacağım çok anlamıyorum o işlerden İstanbul’da güvenilir servisi var mıdır acaba?
    20bin km ye yaklaştim,0km 2016 model aldim.gram sorun çikarmadi,taş gibi motor

Servis olarak ist.hakkinda bilgim yok,zaten kara duzen basit sistem bir motor.

192cm ve 80kiloya gore işini görecektir.

Merhaba, TVS RTR 180 almayı düşünüyorum, öğrenciyim bana masraf çıkartır mı, motoru düşürürsem cebimi çok yakar mı?

Motosikleti
    Tvs Apache 2013 0KM
    Alıntı Japoncu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba, TVS RTR 180 almayı düşünüyorum, öğrenciyim bana masraf çıkartır mı, motoru düşürürsem cebimi çok yakar mı?
    masraf çıkarmaz, motor bloğu çok kalitelidir. Yakıt olarak oldukça düşük seni sonuna kadar tatmin eder. Al gitsin.
    Ancak ikinci el alırım falan dersen üç beş ekleyip üzerine japon markalarına yönelebilirsin.

Teşekkür ederim 2.el almayı düşünüyorum. 3-5 ekleyemem çünkü maaşım gelirim yok falzada zorlamak istemiyorum ailemi.

Motosikleti
    Tvs Apache 2013 0KM
    Alıntı Japoncu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkür ederim 2.el almayı düşünüyorum. 3-5 ekleyemem çünkü maaşım gelirim yok falzada zorlamak istemiyorum ailemi.
    Temiz bir makina al uzun süre kullan. Kolay kolay gık demez. Bakımını yap bas marşa

İlk aldigim zaman yavru cryptonla beraber..

Buda şimdiki hali 18bin km civarlari.

Eskimiyor zalım..

250cc ye kadar olan japon kalitesi neyse bununda aşaği kalir yani yok.

Amma cryptonu özledim be..onun yeri ayri.

Geçenlerde gördüm,Sattigim kişi benim kadar temiz bakmiyor,boynu bukulmüş garibin..

Xmax sattiğim ihtiyar ise,benden iyi bakiyor,her kullanici bir değil,iki teker tutkusu sadece gaza basip gitmek değil..

Haydi selametle..

Leoncino
    Hero Motosiklet
13. sayfa BirinciBirinci ... 3111213

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)