Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda Cbr600F Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

arkadaşlar kimse umursadı ama yine sorayım. Aranıza katılmak üzereyim kocaeli yada eskişehir den kimse var mı motoru sorucam belki bilen vardır

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    serkanADH13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motor Tamircisi :) 0,535,939,20,86 :)
    çoğunlukla herkes iftar sonrası uyanır ve net başına geçer

yani işten ve aştan vakit bulduklarında

Şansın Bol Olsun...
    Şimdiden Hayırlı Olsun...
    BMW F650,,,KTM EXC 400,,,CRF 250X.....msx 125
    ''Gürcan Moto Garaj''
    0 535 939 20 86

witman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6
    Alıntı serkanADH13 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sendekı eksozun markası ve şekli nedir bir resmi varmı??? susturucusu yokmu?
    veya susturucu uydurulamıyormu???
    Tiger egzoz susturucu ile gittim muayeneye. performans egzozu diye geçirmedi.

gümüş gri satan varsa onlada görüşebilirim ailenizden biriyim artık inş bu motorun kesinlikle bir ruhu var ve beni aşık etti. Bu arda 344 sayfayıda okudum yaklaşık 3ayı aldı müthişsiniz ya

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:02 ----------

tsk serkan hocam
    serdar60 bunu beğendi.

arkadaşlar motor haşat çıktı kozmetiğe aldanmamak lazı şimdi gri gümüş f satan varsa yazsın fiyat önemli değil temiz olsun

Motosikleti
    Yamaha XJ6
    Alıntı exfazer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar motor haşat çıktı kozmetiğe aldanmamak lazı şimdi gri gümüş f satan varsa yazsın fiyat önemli değil temiz olsun
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...7672282/detay/
    motor bnm satılık. Emre sezer 05374946254

vlknsyrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bandit 650 S - K6
    piyasada temiz F zor bulursun bi dunya araman lazım @exfazer allah kolaylık versin ..

motor haşat cıktı derken nesi vardı ?????

...
    www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-toyota-sahibinden-2012..23.000-km-full-plusfull-129244893/detay

Motosikleti
    2006 HONDA CBR 600F
    hocam orjinal eksozu bahçelievlerde fatih kılıçlı diye bir motor tamircisinde var kiralıyor

Motosikleti
    Yamaha XJ6
    Alıntı FIRTINA34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam orjinal eksozu bahçelievlerde fatih kılıçlı diye bir motor tamircisinde var kiralıyor
    evet araştırdım biraz ulaştım fatih kılıçlı ya müsait bi zamanda halledicem.kısmetse

witman tsk ama ben gümüş gri istiyorum çok sevdim ya

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:38 ----------

haşat derken şuanki sahibi vermesede plakadan ve motordan bi önceki sahibinin yerini araştırdım sonunda gittiği ustaya kadar buldum. Daha önce kazası var güzel toplamış km düşürmüş sonra şimdiki sahibinin şehrinde yoğun tanıdık bulma uğraşımdan sonra bi motorcu abimiz uzak dur gelen geri gitti zaten dedi. İstersen gel bak ama sana aldırmam dedi şimdiki sahibide sinyalleri bile çinli takmış gösterge hatalı çalışıyo tekrar bi oynanmış bide eleman aldığından beri sadece gazlamış debriyaj sıkıntılı orta sehba yok niye yoksa egsozuda kendisi yapmış daha ne sayayım ... Hesaplıydı sadece ama ucuz etin yahnisi olmuyo napalım

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:57 ----------

şimdi birazdaha silkincem belki ilk sene gezemiycem bile ama temizden şaşmıycam fazerım çok temizdi ya ustamın yanında 12500 e aldım ustam benden 13500 e satın aldı ikiletmedi bile

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:00 ----------

şimdi bursada var bitane içim gitti hasta oldum malinaya süper bişey onu çok istiyorum ama sanırom çıkaramıycam o kadar 500-1000tl ile kaldık arada.... MİLLET Bİ EL ATIN SIKIŞTIRIN ŞUARKADAŞI İKNA EDİN ALAYIM ŞU GÜMÜŞÜ ALIN BENİDE ARNIZA ... Sahibide müthiş efendi zorlayamıyosun adamın göz bebeği zaten satıyorum diye üzülüyo...ÇOK SARDIM KAFAYA ,,,,
    vlknsyrn bunu beğendi.

onur_600f - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 cbr 600f
    exfazer motorumu satıyorum gri daha ilan wermedim ilgilenirsen önceki sayfalarda fotolar war bakabilirsin

onur arkadaşım tsk ederim ilgin için ama ben gümüş gri ye sardım umarım istediğin fiyata satarsın iyi gclr

onur_600f - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 cbr 600f
    istediğin renk bu değil mi

Okumak cehaleti giderir, öküzlük bakidir.
    street king

< iLk@yy > - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '01 CBR600F4i(2011-?) / '07 Burgman400(2018-?)
    onur o motorun siyah stickerlarının gümüş olanları var birde arkadaş ondan bahsetmiş

exfazer bana kalırsa sadece gümüş gri ile iyice daraltma seçeneklerini
    o motordan çok fazla yok benim bildiğim ve yanlış hatırlamıyorsam sadece 1 sene üretildi o grenajlardan
    tem motor seçeneğin çok azalıyor hemde temiz bir motor bulmak çok daha zor oluyor bu sayede
    Hayat çok küçük bir olasılık ile gerçektir...
    Bunu size kanıtlayabilirim !

doğu söylüyosun ilkay hocam ama f zaten daha böyle efendi adamların ss gibi geliyo bana gride daha bi ağır duruyo tabi şahsi fikri. Bu arada kesinlikle diğer ss dan eksik kalmaz tabiki... Ve evet sadece 2005-2006 da ve az sayıda üretilmiş. Şu Bursa dakini bi alabilsem. Birazdan tekrar gidicem bankaya bakalım inş bulcaz bi yol

Motosikleti
    Bandit 650 S - K6
    doğu söylüyosun ilkay hocam ama f zaten daha böyle efendi adamların ss gibi geliyo bana gride daha bi ağır duruyo tabi şahsi fikri. Bu arada kesinlikle diğer ss dan eksik kalmaz tabiki... Ve evet sadece 2005-2006 da ve az sayıda üretilmiş. Şu Bursa dakini bi alabilsem. Birazdan tekrar gidicem bankaya bakalım inş bulcaz bi yol

neyy bursa dan motor almak 2 değil 4 kere duşunurum amaan aman çok dikkat et bursa tehlike

.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:23 ----------

bursadakinin ilanı var mı ?

.
    ...
    www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-toyota-sahibinden-2012..23.000-km-full-plusfull-129244893/detay

ilan varda...bugün bankadn çıktım para cebimde arkadaşı aradım açmıyo baya bi aradım açmadı son kez fiyatı bağlayıp yola çıkacaktım ....neyse oara int dolanırken hiç aklımda olmayan bir renk ve 2004 model balıkesir yamaha bayinden bi F takıldı gözüme. Eski motorum fazer gibi sıfır aksesuar ama sıfır hata çok orjinal bişey tramer temiz muayenelerde km tek tek güncel zaten belli ediyo motor kendini artı servis garantili vs vs renk kırmızı-siyah-gri efsane 600f rengi diyorum ben ona hiç aklımda yoktu gümüş olsun diye öldüm ama ve hiç indirim yapmamalarına rağmen (motor ben burdayım diyo 1000tl az değil 1000tl fazla bile verilir diye düşündüm) ustamda onay verdi anlaştık. Nasipse perşembe sabah yola çıkıyoruz 420km bi motor almak için gidilirmi gidilir orj olsun uzaya bile giderim napim hayırlısı bakalım
    vlknsyrn bunu beğendi.

Motosikleti
    Bandit 650 S - K6
    ilan varda...bugün bankadn çıktım para cebimde arkadaşı aradım açmıyo baya bi aradım açmadı son kez fiyatı bağlayıp yola çıkacaktım ....neyse oara int dolanırken hiç aklımda olmayan bir renk ve 2004 model balıkesir yamaha bayinden bi F takıldı gözüme. Eski motorum fazer gibi sıfır aksesuar ama sıfır hata çok orjinal bişey tramer temiz muayenelerde km tek tek güncel zaten belli ediyo motor kendini artı servis garantili vs vs renk kırmızı-siyah-gri efsane 600f rengi diyorum ben ona hiç aklımda yoktu gümüş olsun diye öldüm ama ve hiç indirim yapmamalarına rağmen (motor ben burdayım diyo 1000tl az değil 1000tl fazla bile verilir diye düşündüm) ustamda onay verdi anlaştık. Nasipse perşembe sabah yola çıkıyoruz 420km bi motor almak için gidilirmi gidilir orj olsun uzaya bile giderim napim hayırlısı bakalım
    hadii bakalım hayırlısı stn 2004 , un artıları da var ...çiğeride onemli tabiki gidince inş bi suprisle karsılasmassın..

kırmız - siyah - gri

...

volkan arkadaşım ne gibi artıları var... Valla inş bi sürpriz olmaz satıcı çok iddaşı zaten servis sahibiylede tanıştık bakalım

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:11 ----------

bu arda kısmetse perşembe sabah lüleburgaz dan balıkesire yola çıkcaz kısmetse takılın beraber gideşim benim F i almaya...

Motosikleti
    Bandit 650 S - K6
    2001-02-03-04 modellerde hem ön, hem arka amortisör için yumusaklık - sertlik ayarı vardırr 2005-06 larda kaldırmışlar bunu

sen burgazdanmısın? hangi ustayla gidicen serdarlamı ? alltaki ilanda benım no var ara konusalım
    ...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 8 kullanıcı var. (0 üye ve 8 misafir)

Bu Konudaki Etiketler