Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda Cbr600F Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    matagp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X-EVO
    maaşallah

güzel olmuş dostum.

bende bu kış amerikadan scorpion slip-on getireceğim.Uzun tüpler pek hoşuma gitmiyor ama ince ele sık doku mantığıyla yapacağız bişeyler.
    Old machines
    PGO Star-50,Yamaha FLY-ONE 150,Peugeot Vivacity-100,Piaggio TPH125XR,Daelim S2-250 FreeWing Lc,Honda CBR600F,Honda NT700V Deauville,Yamaha XVS1100 DragStar Classic..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    dreamdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hayırlı olsun Erdal güzel olmuş. Bu arada senin cam tam bir touring cam gördüğüm kadarıyla, eminim çok kullanışlıdır ama sportif görüntüyü biraz bozuyor gibi geldi bana; nacizane fikrim.

Motosikleti
    SYM GTS 250İ EVO
    Alıntı matagp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    maaşallah

güzel olmuş dostum.

bende bu kış amerikadan scorpion slip-on getireceğim.Uzun tüpler pek hoşuma gitmiyor ama ince ele sık doku mantığıyla yapacağız bişeyler.
    değerli fikirlerin için teşekkür ederim amerikadan çok ucuza geliyor bana egzos türkiye teslimi araboru dahil 600tl mal oldu carbon birde türkiyede ara boru dahil 1500 tl dediler bana

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:50 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:47 ----------

Alıntı dreamdark adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun Erdal güzel olmuş. Bu arada senin cam tam bir touring cam gördüğüm kadarıyla, eminim çok kullanışlıdır ama sportif görüntüyü biraz bozuyor gibi geldi bana; nacizane fikrim.
    değerli fikirlerin için saol emerecim cam konusunda sana katılıyorum ama bana otobanda çok rahatlık sağlıyor
    Kadin olsun , kitap olsun cildine aldanmayip içindekilere bakilmalidir.:queen::queen::queen:

kemalk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ECEM&honda cbr600 f
    Beyler kim daha önce ölçmeye-ölçürtmeye imkanı oldu bilmem ama bana denk geldi ve ölçtüm.Bende yoşi eksoz var.Rölanti devrindeki ses 92 db.--11000 rpm deki ses 107 db.Normal insan konuşması 50 ile 60 db. arası ve Türkiye deki devlet gürültü yönetmeliğindeki max. ses 87 db.Yani biz motoru çalıştırdığımız zaman normal şartlarda kulaklık takmak zorundayız ama kask taktığımız için problem yok.Çok merak ediyordum, denk geldi ölçtüm ve sizlerle paylaşmak istedim.Bu arada sahibinden com. daki satılık ilanımıda güncelledim ve fyatı olması gereken fiyata yükselttim.Kış geldi fiyatlar düşer zaten diyen ölücüler aramasın diye

Alıntı kemalk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beyler kim daha önce ölçmeye-ölçürtmeye imkanı oldu bilmem ama bana denk geldi ve ölçtüm.Bende yoşi eksoz var.Rölanti devrindeki ses 92 db.--11000 rpm deki ses 107 db.Normal insan konuşması 50 ile 60 db. arası ve Türkiye deki devlet gürültü yönetmeliğindeki max. ses 87 db.Yani biz motoru çalıştırdığımız zaman normal şartlarda kulaklık takmak zorundayız ama kask taktığımız için problem yok.Çok merak ediyordum, denk geldi ölçtüm ve sizlerle paylaşmak istedim.Bu arada sahibinden com. daki satılık ilanımıda güncelledim ve fyatı olması gereken fiyata yükselttim.Kış geldi fiyatlar düşer zaten diyen ölücüler aramasın diye
    Eline sağlık Kemal, birşey daha öğrenmiş olduk.
    Bu arada ben iyice arabaya sardım bu aralar, motorsuzluğu unutmak için uyuşturucu niyetine.
    Bugün Mecidiyeköy'de yürürken, alt geçitten öttüre öttüre bir 600F geçti; durdum ve gidene kadar seyrettim resmen. Yüzümde hem duyduğum sesin bir müzik gibi ruhuma işleyişinin getirdiği hazla karışık bir tebessüm; hem de içten içe içimi acıtan bir sızıyla..

kemalk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ECEM&honda cbr600 f
    Alıntı dreamdark adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eline sağlık Kemal, birşey daha öğrenmiş olduk.
    Bu arada ben iyice arabaya sardım bu aralar, motorsuzluğu unutmak için uyuşturucu niyetine.
    Bugün Mecidiyeköy'de yürürken, alt geçitten öttüre öttüre bir 600F geçti; durdum ve gidene kadar seyrettim resmen. Yüzümde hem duyduğum sesin bir müzik gibi ruhuma işleyişinin getirdiği hazla karışık bir tebessüm; hem de içten içe içimi acıtan bir sızıyla..
    Emre araba için hazır katlanır plakalık satan yer biliyorumArama boşuna
    Kartal sanayide de tanıdıklarım var.Yardımcı olurum, sorunun olursa.Olmaz inşallah da.Allah tabanını düz bastırsın.

Motosikleti
    Honda Beat
    arkadaşlar bende almayı düşünüyorum bu motordan lakin bazı motorların egzosu yanda oluyor bazıları lastiğin üstünde bunların farkı ne oluyor? pek anlamıorum motordan sadece iyi bir biniciyim :D

Alıntı kemalk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Emre araba için hazır katlanır plakalık satan yer biliyorumArama boşuna
    Kartal sanayide de tanıdıklarım var.Yardımcı olurum, sorunun olursa.Olmaz inşallah da.Allah tabanını düz bastırsın.
    Yok artık arabada KGS kullanırım.
    Sağolasın amin. Aklımda, sorun olursa rahatsız ederim seni.

scuderia06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tenere 700 ,Yamaha Wr250 R 2013
    Alıntı erdalım adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    değerli fikirlerin için teşekkür ederim amerikadan çok ucuza geliyor bana egzos türkiye teslimi araboru dahil 600tl mal oldu carbon birde türkiyede ara boru dahil 1500 tl dediler bana

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:50 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:47 ----------

değerli fikirlerin için saol emerecim cam konusunda sana katılıyorum ama bana otobanda çok rahatlık sağlıyor
    mr.erdal bey özelden attım bakmadınız burdan sorayım acaba egsozu hangı yabancı sıteden aldınız lınkını verırmısınız bende bakayım
    Instagram: gezgin_endurocu
    https://www.facebook.com/gezginendurocu?pnref=story
    https://www.youtube.com/c/GezginEndurocu52?gvnc=1

Motosikleti
    Piaggio X-EVO
    Arkadaşlar selam,

bişi danışmak istedim.
    benim ilk büyük makinam bu 600f.Bazı arkadaşlarımda da ceşitli 600 ler falan var ama hepsi bana bu aletle bu kadar gezmen imkansız diyor.
    depoyu fulledikten sonra ortalama 230-240 larda rezerve ye girip ekrana benzin depo durumu geliyor.
    tamam yeni kullanıcıyım ama sık olmasada ara ara gaza basmıyo değilim.Bu 600f için normal bir değer mi?
    son depom da da 242 de cıktı benzin göstergesi.
    aşağıda resimleri mevcut.hatıra olsun diye koymak istedim.

tşk.

Uploaded with ImageShack.us

Old machines
    PGO Star-50,Yamaha FLY-ONE 150,Peugeot Vivacity-100,Piaggio TPH125XR,Daelim S2-250 FreeWing Lc,Honda CBR600F,Honda NT700V Deauville,Yamaha XVS1100 DragStar Classic..

Motosikleti
    bence sakin kullanımda normal degerler

Normal değerler bunlar, ben bu yaz eşimle birlikte motorla çıktığımız tatilde 130'u geçmedim genelde ve eşyalı ayrıca 2 kişi olduğumuz halde 1 depo ile 300 km yol yaptım.
    Yani sıkıştırmazsan ve sürat yapmaz sakin kullanırsan, bu makine çok fazla yakmaz. Tabi filtrelerin temiz, debriyajın, yağın ve bujilerin iyi durumda olacak.

Motosikleti
    SYM GTS 250İ EVO
    Alıntı scuderia06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mr.erdal bey özelden attım bakmadınız burdan sorayım acaba egsozu hangı yabancı sıteden aldınız lınkını verırmısınız bende bakayım
    ebaydan aldım
    Kadin olsun , kitap olsun cildine aldanmayip içindekilere bakilmalidir.:queen::queen::queen:

Motosikleti
    Piaggio X-EVO
    O zaman sorun yok

teşekkür ederim arkadaşlar.Motorum honda servisinden hiç çıkmamış tüm bakımları zamanında ve olması gereken sekilde olmuş.Bende bu akışı süre getireceğim.
    inş. standartların dısına taşmayızK&N diye cok başımın etini yiyen var bu ara da o yüzden
    Old machines

Motosikleti
    SYM GTS 250İ EVO
    http://cgi.ebay.com/ebaymotors/ws/eB...K%3AMEWNX%3AIT

cbr600f için yoshimura carbon eksozun linki

Motosikleti
    http://cgi.ebay.com/ebaymotors/ws/eB...K%3AMEWNX%3AIT

cbr600f için yoshimura carbon eksozun linki
    merhaba erdal peki egsozun sesi felan nasıl memnun kaldınmı sen? yüksek hızlarda cok rahatsız edici oluyormu? ayrıca 460 doları nasıl 600 tl ye mal ettın bir yolu varsa bizde halledelim

Motosikleti
    SYM GTS 250İ EVO
    merhaba erdal peki egsozun sesi felan nasıl memnun kaldınmı sen? yüksek hızlarda cok rahatsız edici oluyormu? ayrıca 460 doları nasıl 600 tl ye mal ettın bir yolu varsa bizde halledelim
    ben aldığımda 399 usd free shipping yazıyordu ekstra nakliye ödemedim 399 usd türkiye teslimi oldu gümrüktede sorun olmadı 2tl damga pulu ödedim o kadar

eksozun sesinden oldukça memnunum rahatsız edici bir durum yok bence 600f için en iyi egzos

Motosikleti
    cbr 600 f
    abi hoş hüzel eksozda kısa tüpün verdiyi sesi vermiyor uzun tüpler

Motosikleti
    ben aldığımda 399 usd free shipping yazıyordu ekstra nakliye ödemedim 399 usd türkiye teslimi oldu gümrüktede sorun olmadı 2tl damga pulu ödedim o kadar

eksozun sesinden oldukça memnunum rahatsız edici bir durum yok bence 600f için en iyi egzos
    şansa bak peki egsozseninadresine gelmedimi 2 tl damga pulunu nerde ödedin yoksa egsozu gümrüktenmi aldın?

Motosikleti
    SYM GTS 250İ EVO
    şansa bak peki egsozseninadresine gelmedimi 2 tl damga pulunu nerde ödedin yoksa egsozu gümrüktenmi aldın?
    egzos 16 eylülde amerikadan yola çıktı 20 eylülde türkiyeye geldi ben ihbarname adresime gelsin diye bekledim foruma başlık açtım bu konuyla ilgili bana forumdan arakadaşlar ihbarnameyi bekleme git dediler bende bu işleri bilen bir tanıdık gümrükçü arkadaşımıda yanıma alıp gittim avrupa yakası posta işletme merkezine uzun bir araştırmadan ve birazcık tatlı dille gümrük memuru arkadaşlarında yardımıyla kargomuz bulundu ve gift olarak geldi yani hidiye olarak bende özel kullanım için geldiğini ticari olmadığını ve iki bayram arası olduğu için gümrük muafiyeti varmış anlaşılacağı gibi şansım yaver gitti gümrükte 2 tl damga vergisi ödedim başka bir ücret almadılar ama bana kargo gift olarak geldi herhangi bir fatura ödemesi filan yoktu banada faturası yokmu dediler bende hediye dedim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 12 kullanıcı var. (0 üye ve 12 misafir)

Bu Konudaki Etiketler