Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda Cbr600F Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    sencaner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr600f
    dreamdark çok tatlıymış motorun 10 numara.

buarada h-tronic ilk taktığımda yeşil ışıklıydı; senle görüştükten sonra 4 saat kaldı ve yeşil ışık söndü. Çıkar tak yaptım 2 sn beklemeden ışık geri sönüyordu, ben de dayanamadım götürüp ait olduğu yere monteledim sonuç şimdilik olumlu. biraz dolaştım ama yağmur başlayınca... tadı damağımda kaldı

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    dreamdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı sencaner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dreamdark çok tatlıymış motorun 10 numara.

buarada h-tronic ilk taktığımda yeşil ışıklıydı; senle görüştükten sonra 4 saat kaldı ve yeşil ışık söndü. Çıkar tak yaptım 2 sn beklemeden ışık geri sönüyordu, ben de dayanamadım götürüp ait olduğu yere monteledim sonuç şimdilik olumlu. biraz dolaştım ama yağmur başlayınca... tadı damağımda kaldı

Sağolasın.

Işık söndüyse şarj olmuş demektir zaten, sökmen iyi olmuş. Demekki senin akü iyi durumdaymış. Ben benim aküyü şarja taktığımda, artık motoru çalıştırmıyordu ve vurdurmak zorunda kalmıştım. Bu kadar bitmiş şekilde şarja takınca, 2 gün fln sürmüştü şarj işlemi. Ama neredeyse 1 sene geçti o zamandan bu zamana ve hala tek marşta alıyor motor.

Bu arada, yarından itibaren 1 hafta boyunca yağmur görünmüyor hava durumunda, gezeceklere hayırlı haber verelim.

melocann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YaMaHa YzF R25
    dreamdark

ya gözüme takıldı sormadan edemicem senin ön lastik tersmi takılmış yoksa banamı öle geldi
    kendini bişey zannedenlere uyuz oluyorum:

bilmiyorlar ki bugun bana yarın sana

Yok ters değil, dikkatli incelersen bütün motosikletlerdeki lastiklerin ön ve arka desenlerinin birbirinin zıttı olduğunu göreceksin.

İlk bakışta o izlenimi uyandırıyor ama haklısın.

sencaner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr600f
    yok yaa pek iyi olmamış heralde, bugün tekrar takmak zorunda kaldım. bi saat sürmeden ışık geri söndü yine... motomaxı aarayıp sormak lazım bir de.

mtlkzlsln - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Tiger 800 (2012)
    dreamdark;

Selamlar, iyi bir kask almak istiyorum. shoei xr-1000 kampanya ile 650 tl civarı veriyorlar. Bir de x-spirit var, o da 1.200 tl civarı. hangisini tavsiye edersin? bunların dışında da olabilir. hatta ABD den alma şansım da var. orada bayağı ucuz oluyor.
    4 Teker bedenimi, 2 teker ruhumu taşır.

vukuat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 TrAnSaLp SİYAH İNCİ
    Alıntı mtlkzlsln adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dreamdark;

Selamlar, iyi bir kask almak istiyorum. shoei xr-1000 kampanya ile 650 tl civarı veriyorlar. Bir de x-spirit var, o da 1.200 tl civarı. hangisini tavsiye edersin? bunların dışında da olabilir. hatta ABD den alma şansım da var. orada bayağı ucuz oluyor.
    ben xr1000 aldım cok memnun kaldım tavsıye ederım
    booş kooooooooooyyyy gitsin

Motosikleti
    honda cbr125 repsol
    600f li olalı bir hafta oldu.cıbırdan bu motora gecmekktenmidir bilmem inanılmaz bi kuvvet hissediyorum bu motorda.
    ama canımı sıkan birolay var.motorum 2000 model 600f karbüratorlu.motor 220 km ye kadr rahat ulasıyor bir sorun yok ama 221 km yapamıyor gazı birden kesiyor motor ve 170 km ye düşene kadar gaz yemiyor sonradan kendisi toparlıyor hemen 220 yi goruyoruz tabi.bunun sorunu ne olabilir bir fikri olan varmı??
    [B]AVCILAR TAYFASI (CİCİ BAR ÖNÜ:P)[/B]

Motosikleti
    Hyosung 250 Comet
    Alcak devırlerdede yapıyomu arada bole seyler kardesım gaz kesme ??

Motosikleti
    honda cbr125 repsol
    yok sadece 220 km ye geldiğinde bu sorun oluyor.diğer vites aralıklarında devir kesiciye girene kadar gidiyor.220 ye geldiğinde kesiyor gazı.
    [B]AVCILAR TAYFASI (CİCİ BAR ÖNÜ:P)[/B]

Motosikleti
    Hyosung 250 Comet
    karbrator dıcem ama alcak devrlerde yapmıosa sorun bujıdede olablr bı baktr bujılerıne degstr degısmezse.dıger yazanlar gıbı sorun byuk olablr..

Alıntı sencaner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yok yaa pek iyi olmamış heralde, bugün tekrar takmak zorunda kaldım. bi saat sürmeden ışık geri söndü yine... motomaxı aarayıp sormak lazım bir de.
    Seninki motorun ilk aküsü ise belki artık şarj tutmuyor olabilir, bozulmuş olabilir ve değişmesi gerekebilir. Motomax'ı aramaktan ziyade bence bir oto elektrikcisine gidip ölçtür aküyü; daha sağlıklı bir cevap alırsın tahminimce.

dreamdark;

Ben 2 senedir XR-1000 kullanıyorum ve memnunum. Bence gayet yeterli ve kaliteli bir kask, ayrıca dediğin gibi fiyatı da oldukça uygun şu aralar. X-Spirit ve Arai'nin üst modelleri de var tabi alternatif olarak ama, bunlara o kadar para bağlanır mı, orası sana kalmış. ABD'de de bir araştır istersen fiyatları, ona göre karar ver. Sonuçta hepsi kaliteli kasklar. Uğraşmayayım, param da cebimde kalsın dersen, al bir XR-1000 kullan paşalar gibi.

Alıntı spawnem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    600f li olalı bir hafta oldu.cıbırdan bu motora gecmekktenmidir bilmem inanılmaz bi kuvvet hissediyorum bu motorda.
    ama canımı sıkan birolay var.motorum 2000 model 600f karbüratorlu.motor 220 km ye kadr rahat ulasıyor bir sorun yok ama 221 km yapamıyor gazı birden kesiyor motor ve 170 km ye düşene kadar gaz yemiyor sonradan kendisi toparlıyor hemen 220 yi goruyoruz tabi.bunun sorunu ne olabilir bir fikri olan varmı??
    Karbüratörden mi acaba diyeceğim ama, bilemedim açıkcası. En iyisi işi bilen bir ustanın yorumu olur sanırım.

alpera - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600 f
    Alıntı spawnem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm gaz kestıgınde kac devırlerde oluyor motor

Motosikleti
    CBF 250 i sattık 600f te sıra :)
    yaa arkadaslar 600F lerde benzın gostergesı yokmu ?????

mtlkzlsln - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Tiger 800 (2012)
    Alıntı crazy_81 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yaa arkadaslar 600F lerde benzın gostergesı yokmu ?????
    VAR, AMA SADECE BİTMEYE YAKIN GÖREBİLİRSİN. 4 KADEMEYİ GÖRDÜKTEN SONRA, YAVAŞ YAVAŞ 3-2-1 YANIP SÖNER. BU DURUMDA KULLANMANA GÖRE MAKSİMUM 10-15 KM GİDEBİLİRSİN. YANİ DEPO GÖSTERGESİNİ GÖRÜR GÖRMEZ BİR BENZİNCİYE GİR BENCE...
    4 Teker bedenimi, 2 teker ruhumu taşır.

VAR, AMA SADECE BİTMEYE YAKIN GÖREBİLİRSİN. 4 KADEMEYİ GÖRDÜKTEN SONRA, YAVAŞ YAVAŞ 3-2-1 YANIP SÖNER. BU DURUMDA KULLANMANA GÖRE MAKSİMUM 10-15 KM GİDEBİLİRSİN. YANİ DEPO GÖSTERGESİNİ GÖRÜR GÖRMEZ BİR BENZİNCİYE GİR BENCE...
    Bildiğim kadarıyla Rezerv 3 lt. bizim motorlarda. Yani 4 kademelik gösterge çıktığı anda rezerve geçilmiş ve 3 lt. benzinlik mesafemiz kalmış oluyor. Bu da ortalama 30-35 km. civarı sanırım.

Tabi dediğin gibi bir an önce benzin almakta fayda var; benim bir keresinde hava yapmıştı ve 1 kademe daha göstermesine rağmen, benzinim bitip yolda kalmıştım.

Motosikleti
    CBF 250 i sattık 600f te sıra :)
    Alıntı dreamdark adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bildiğim kadarıyla Rezerv 3 lt. bizim motorlarda. Yani 4 kademelik gösterge çıktığı anda rezerve geçilmiş ve 3 lt. benzinlik mesafemiz kalmış oluyor. Bu da ortalama 30-35 km. civarı sanırım.

Tabi dediğin gibi bir an önce benzin almakta fayda var; benim bir keresinde hava yapmıştı ve 1 kademe daha göstermesine rağmen, benzinim bitip yolda kalmıştım.

30-35 km re az yaa demekki bunu yapan gavur bukadar git kardeşim diyo

Alıntı crazy_81 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    30-35 km re az yaa demekki bunu yapan gavur bukadar git kardeşim diyo
    6000 devirde 110'u geçmeden 50 km. de gidersin kasarsan.

Şaka bir yana, ben her benzin alışımda tripmetreyi sıfırlarım.
    Böylece uzun bir yola gideceksem ve yolumun üzerinde benzin istasyonu bulamama riskim varsa, ona göre hareket ederim. Genelde 25TL'lik benzin alırım ve bu da ortalama 100 km'ye tekabül ediyor.

muzaffer1968 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 CBF1000F
    Alıntı dreamdark adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    6000 devirde 110'u geçmeden 50 km. de gidersin kasarsan.

Şaka bir yana, ben her benzin alışımda tripmetreyi sıfırlarım.
    Böylece uzun bir yola gideceksem ve yolumun üzerinde benzin istasyonu bulamama riskim varsa, ona göre hareket ederim. Genelde 25TL'lik benzin alırım ve bu da ortalama 100 km'ye tekabül ediyor.
    yada pet şişesinde yedek benzin taşırsın, o zamanda sorun olmaz. Bitince koyarsın
    Denildiği kadar okumayan bir toplum değiliz. ErkekIer bildiğini okuyor, kadınlar da canına okuyor

Terrorizer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cbr 600f
    Evet arkadaşlar ;
    Sonunda planlarımın içinde en üstte yer almamasına rağmen borç harç da olsa 06model gri siyah 600f ime kavuştum. Bundan sonra aranızdayım =)
    ★★ ----- Decaying organic matter ----- ★★

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler