Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda Cbr600F Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    vlknsyrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bandit 650 S - K6
    Alıntı BLaCK_j.W.a adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aleyküm selam hoşgeldin

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:08 ----------

Bilen gören duyan yokmu ?? Volkan , Serkan , İlkay , Emrah abi ????
    ...
    www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-toyota-sahibinden-2012..23.000-km-full-plusfull-129244893/detay

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    SonpoL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Alıntı sedici adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ohooo insan bi başlık açar aldım diye başlığa bakmasak görmeyecez, hayırlı olsun kazasız belasız sürüşler yeni kaskı da yüksek süratlerde test etme imkanın olmuştur artık
    Dostum teşekkür ederim öncelikle. Sende kazasız, belasız kullan. Daha önce testleri olan bir model olduğu için izlenimlerimi aktarmak için ayrı bir başlık açmayı gerekli görmedim . Kaskı da test ettim elbette . Herşey umduğu gibi, yani çok güzel diyebilirim. Verdiğimiz paraya değdi .
    sedici bunu beğendi.
    Önce emniyet, sonra hareket...

serkanADH13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motor Tamircisi :) 0,535,939,20,86 :)
    aleyküm selam hoşgeldin

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:08 ----------

Bilen gören duyan yokmu ?? Volkan , Serkan , İlkay , Emrah abi ????
    dostum boya alıp boyatacaksın nasıl oldu dıye merak edeceksın,
    al sıfırını olsun bıtsın

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-yedek-parca-motosiklet-99-09-honda-cbr-600f-600-f-alternator-kapagi-sifir-orijinal-95637375/detay

BMW F650,,,KTM EXC 400,,,CRF 250X.....msx 125
    ''Gürcan Moto Garaj''
    0 535 939 20 86

Motosikleti
    -
    Konumuzu renklendirelim biraz..

wolrath ve sedici bunu beğendiler.

sedici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    renklendirin renklendirin özellikle de bu başlık hep renkli kalsın, 600f kurtu kaçtı bana :D

yeni kasada yakıt durumu nedir kabaca bi yazar mısınız rica etsem?

murat_112 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600 F
    renklendirin renklendirin özellikle de bu başlık hep renkli kalsın, 600f kurtu kaçtı bana :D

Aman dikkat et sen o kurtlara yakıt konusunda fazla korkuttum galiba gözünüzü he? :D
    Düşlerim var, Rüzgara ters düşen..

BLaCK_j.W.a - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fz S600
    Alıntı vlknsyrn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hacım ne yapıyon alternatörü boyuyacaktımda boyayı nerden bulabilirim diye soruyorum herkese

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:19 ----------

Alıntı serkanADH13 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum boya alıp boyatacaksın nasıl oldu dıye merak edeceksın,
    al sıfırını olsun bıtsın

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...95637375/detay

Sende haklısında işde maddiyat sadece alternatörü boyamıcam bide debriyaj kapağındada yanmış yağ lekeleri vardı onuda boyayım diyorum

serkanADH13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motor Tamircisi :) 0,535,939,20,86 :)
    Hacım ne yapıyon alternatörü boyuyacaktımda boyayı nerden bulabilirim diye soruyorum herkese

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:19 ----------

Sende haklısında işde maddiyat sadece alternatörü boyamıcam bide debriyaj kapağındada yanmış yağ lekeleri vardı onuda boyayım diyorum
    dostum öyle dıyorsunda,
    boyacı alsa 50,
    buyası tutsa 30,
    git,,gel yakıt 10,
    söken takan usta alsa 20,
    ee contası var en az 10..20..

topla bak fiyata...
    BMW F650,,,KTM EXC 400,,,CRF 250X.....msx 125
    ''Gürcan Moto Garaj''
    0 535 939 20 86

Motosikleti
    -

600F kurtu zararsızdır . Yakın bir zamanda Marmarise gideceğim. O zaman uzun yolda ölçerim yakıt tüketimini. Daha sonra da şehiriçi ölçümlerini yaparım paylaşırım senin için. Şu ana kadar ölçmedim hiç. Azaldımı doldurtuyorum.
    Önce emniyet, sonra hareket...

BLaCK_j.W.a - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fz S600
    Alıntı serkanADH13 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum öyle dıyorsunda,
    boyacı alsa 50,
    buyası tutsa 30,
    git,,gel yakıt 10,
    söken takan usta alsa 20,
    ee contası var en az 10..20..

topla bak fiyata...

Hacım boyasını bulsam herşeyini kendim yapacam ama ısıya dayanıklı o renk boya bulamyorum :s

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yok arkadaş piyasa iyice saçmaladı Fiyat-Performans oranlı düzgün bi 600F yok.Motoru biraz temiz olan 15den aşağı ilan açmıyor bu ne yahu.Tamam enflasyon para değeri falanda her malın bir ederi var.Bu kadarda olmazki

ARCHANGEL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 FAZER 8
    Alıntı Felon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yok arkadaş piyasa iyice saçmaladı Fiyat-Performans oranlı düzgün bi 600F yok.Motoru biraz temiz olan 15den aşağı ilan açmıyor bu ne yahu.Tamam enflasyon para değeri falanda her malın bir ederi var.Bu kadarda olmazki
    Ali bende uzun zamandır 600f bakıyorum, 0 km fiyatlarına bakınca 2. elin hakkaten uçuşta olduğunu görüyorsun.Şansa kadere bir tane güzel bir makina buldum ama bendeki arabayı satmam lazım, satar satmaz motoru alıcam.
    Bir gün mutlaka ...

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu kadar olmaz ya.Hayır kendileride satamıyor paso ilan güncelleyip duruyolar.Madem satmaya niyetin yok koyma ilanı.Motoru sergilemekmi amaç nedir yani?
    Herkes alıp satıp kar etmenin derdinde böyle bi mantık yok.Lanet ettim almıyıcam hiçbirşey bu fiyatlara..

Not:Enflasyon ve para değerinin farkındayım ama her malında bir ederi var,ömrü var,yıpranma payı var.
    fesmer17 bunu beğendi.

shadow slx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 R6
    Malesef aynen o şekilde motor piyasası. Mantık şu, ben dahil aldığım motosikleti maks. 1 ay sonra satışa koyup istediğim parayı veren olursa satmak başka almak vs. ama kısır olmayan bi döngü sonuçta

sundowner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 CBF 250+MT09+2010 600rr+CBF 150+2005 CBR 600F
    Felon haklısın ama motor gerçekten temizse ister.
    Ben mesala motorum şuan 21350 civarında motorun lastiğinden tutda kuruş masrafı yok,bütün bakımları tam,yani sadece benzini alıp basacaksın gaza.
    birde şöyle düşün;
    diyelim aldın 12000 - 13500 arası bi motor eğer ki bakımı yoksa sadece yağ yağ filitresi hava filitresi el emeği sana 400 Tl civarı.

Diyelimki zincir problemi var en aşağı 200-400 arası masraf.

diyelim lastiklerin kötü,bir çift lastik 700-850 arası

Ha bu arada gittin geldin oldu olmadı derken kaybettiğin zaman ,

yani
    şimdi sen diyeceksin ki ben ucuz motor aldım ama sonradan fatura kabarık oluyor.

Yani bunları bilen birisi piyasdan 1-2 fazlasına aldıysa veya isteyen fazla istiyorsa ve gerçekten güvenilirse o zaman hiç düşünmemek lazım.

birde yıpranma payına gelince Honda cbr 600f gibi efsane olmuş bir motoru düzenli bakımlarını yapıp kullandıktan sonra 100.bin km yi görmek hiç de ,zor değil diyor bunu bizzat servis ve kullanıcılar söylüyor.

yenisine göre fiyatının budenli fazla olması tabiki göreceli ama eski kasanın daha çok rağbet görmesi olabilir. Tabiki bende piyasadan 1-2 fazlasını verip aldım.şükür o gündür bu gündür hem kafam rahat hem huzurla biniyorum.

Bende satacak olsam şuan 15 den bir kuruş aşağı vermem.Buna kızmamak lazım sizde elinizde temiz olduğunu düşündüğünüz bir makina olursa göğsünüzü gere gere istersiniz merak etmeyin
    Herkese Adana dan selam lar...

Pistolero_10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 Hyosung GT 250 R & '08 Honda CBR 600RR
    Alıntı Felon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynen hocam bende 600 f düşünüyordum ama bu fiyatlara 600 f alana enayi derler kimse kusura bakmasın. 15 bin ne yahu o paraya çok güzel 600rr da alınır r6 da.Bana kalırsa max. ederi 13bin dir o da boya yatma kalkma yoksa km 30 bin civari ise...

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...26547690/detay

linkteki bu motoru 12 bin tl ye aldı şimdiki sahibi.Daha önceki sahibiyle ben konuşmuştum 12bine bırakmıştı çil çil motor o yüzden kimse hayal görmesin 14-15 bin satabiliyorlarsa satsınlar bakalım.
    '78 Peugeot GL 10 - '06 Monero Angel 150 - '05 Kanuni Seyhan 150 - '07 Hyosung Gt 250 R - '12 Hyosung Gt 250 R - '05 Honda CBR 600 F - '08 Honda CBR 600 RR

Motosikleti
    2013 FAZER 8
    Alıntı Pistolero_10 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynen hocam bende 600 f düşünüyordum ama bu fiyatlara 600 f alana enayi derler kimse kusura bakmasın. 15 bin ne yahu o paraya çok güzel 600rr da alınır r6 da.Bana kalırsa max. ederi 13bin dir o da boya yatma kalkma yoksa km 30 bin civari ise...

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...26547690/detay

linkteki bu motoru 12 bin tl ye aldı şimdiki sahibi.Daha önceki sahibiyle ben konuşmuştum 12bine bırakmıştı çil çil motor o yüzden kimse hayal görmesin 14-15 bin satabiliyorlarsa satsınlar bakalım.
    Favorilerimde bayağı bir 600f birikti ama ne hikmetse daha satılanı pek görmedim.Ben motorumu bundan 2 ay önce sattım,10.250 tl ye şuan motor 13.000 tl den ilanda. allah o arkadaşa akıl fikir versin diyorum Bir gün gerçekten motorunu satmaya niyeti olan bir 600f sahibi bulursam bende bir 600f sahibi olacağım inşallah.
    Pistolero_10 bunu beğendi.
    Bir gün mutlaka ...

Pistolero_10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 Hyosung GT 250 R & '08 Honda CBR 600RR
    Alıntı ARCHANGEL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Favorilerimde bayağı bir 600f birikti ama ne hikmetse daha satılanı pek görmedim.Ben motorumu bundan 2 ay önce sattım,10.250 tl ye şuan motor 13.000 tl den ilanda. allah o arkadaşa akıl fikir versin diyorum Bir gün gerçekten motorunu satmaya niyeti olan bir 600f sahibi bulursam bende bir 600f sahibi olacağım inşallah.
    yazın çok zor hocam piyasa al-satçı üç kağıtçı kaynıyor plakaları sorgulatıyorum hep 2-3 ay önce alınmış motorlar.Ticarete dönmüş iyice.Ben 600 f ten vazgeçtim R6 bakıyorum şuan 14-15 bin verdikten sonra
    '78 Peugeot GL 10 - '06 Monero Angel 150 - '05 Kanuni Seyhan 150 - '07 Hyosung Gt 250 R - '12 Hyosung Gt 250 R - '05 Honda CBR 600 F - '08 Honda CBR 600 RR

Motosikleti
    2013 FAZER 8
    Alıntı Pistolero_10 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yazın çok zor hocam piyasa al-satçı üç kağıtçı kaynıyor plakaları sorgulatıyorum hep 2-3 ay önce alınmış motorlar.Ticarete dönmüş iyice.Ben 600 f ten vazgeçtim R6 bakıyorum şuan 14-15 bin verdikten sonra
    Milletin al sat yapmasında sıkıntı yok.Sıkıntı piyasası 12-13.000 tl yi geçmeyecek olan motoru bu fiyatlara alıp 14-15.000 istemelerinden kaynaklanıyor.2 kişi bu fiyatlara çıkarınca hurra elinde motoru olan benim motorunda temiz aga bende satarım o fiyata deyip fiyatı çıkartıyor.Ama tabi hepsi suni , ne satan satabiliyor nede alan alabiliyor.Arada bir bir kaç tane ihtiyacı olan çıkıyor onlarda bir günde zaten satıyor.
    Bir gün mutlaka ...

shadow slx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 R6
    Arkadaşlar motosiklet alım satımındaki ederi tamamen kısmet işi ben 2 ay önce sattığım motoru (600 f), birisi bakmaya gelmişti fiyatı 14,250 yazmıştım baktılar ettiler ustaya göstercez tamam derse 13,500 e fit olurz falan dediler ok. dedim. gittik motorda depo da ve sağ grenajda boya var ama motoru saat gibi dedi, almadılar. Neyse, ilan duruyor bu arada, sonra başka bir arkadaş geldi, ona da bu durumu anlattım. Tamirci böyle böyle dedi dedim, benim için bu dediğin yerde boya olması çok sorun değil dedi. 14 tl yi verdi aldı ve gitti. yani herşeyde bir hayır varmış dedim bende.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler