Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda Cbr600F Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    dreamdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Baytar_77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim normal bujiler 12 bin oldu.. iridyum takacam arkadaş amerikadan getirecek 120 civarı dört tanesi NGK o zaman getirteyim ne dersin burada ankarada dört tanesine 180 istiyorlarlar istanbulda ne kadar
    Hiç uğraşıp bekleme ABD'yi, İstanbul'da en hesaplı bu arkadaştan alırsın aynı fiyata :

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...ium-buji/detay

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    t_erel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda VFR
    Uzun bir süreden sonra okudum da bakıyorum benim iki sene önce yaşadığım sorunlar aynen burda da insanların aklına takılmış durumda.Bende 600F ten sonra çok düşündüm hangi makinaya geçeceğimi.Uzun bir düşünme sürecinden sonra VFR de karar kıldım ve kesinlikle yanılmamışım.Tavsiye ederim...

Motosikleti
    Honda CBR 600F
    Alıntı dreamdark adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hiç uğraşıp bekleme ABD'yi, İstanbul'da en hesaplı bu arkadaştan alırsın aynı fiyata :

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...ium-buji/detay
    sağolasın emrecimm...
    2 hafta boşuna beklemeyeyim

Motosikleti
    Honda CBR600F sattı :(
    Arkadaşlar, Motorumun satış ilanını koyalı 24 saat olmadan motoru sattım. Dün de noterden satışını verdim. 12500 TL'ye sattım. Şimdiden motorumu özlüyorum
    Aman ha, motorunuzun kıymetini bilin

Marv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600f
    Alıntı eagle65 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar, Motorumun satış ilanını koyalı 24 saat olmadan motoru sattım. Dün de noterden satışını verdim. 12500 TL'ye sattım. Şimdiden motorumu özlüyorum
    hayırlı uğurlu olsun.işte 600f in şu piyasasını çok seviyorum anında çıkarabiliyosun elinden eski motorum er6 yi satmam 7-8 ayımı almıştı
    Drift Religion

chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    hayırlı olsun dün aradım motora bakayım diye satmışsın bile
    helalinden 11.500 verecektim oysa sana
    herhalde istanbul yolları gözükecek bana motor almak için.
    Emre kadıköye geçersen bi baksana 600flere. Rs motorda var bi tane gümüş nasıldır acaba
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

dreamdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı t_erel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Uzun bir süreden sonra okudum da bakıyorum benim iki sene önce yaşadığım sorunlar aynen burda da insanların aklına takılmış durumda.Bende 600F ten sonra çok düşündüm hangi makinaya geçeceğimi.Uzun bir düşünme sürecinden sonra VFR de karar kıldım ve kesinlikle yanılmamışım.Tavsiye ederim...
    Ben de bir ara VFR'ye fena takmıştım kafayı, hatta neredeyse almak üzereydim.
    Ama sonradan baktımki 600F'in seriliği, çevikliği ve kıvraklığı yok VFR'de. Performans bakımından 600F'den sonra beni tatmin etmedi. Bu yüzden almaktan vazgeçtim. Birçok özelliği ve teknolojisiyle çok beğendiğim bir motor ama, şu an için hala pek bana göre olduğunu düşünmüyorum.

sağolasın emrecimm...
    2 hafta boşuna beklemeyeyim
    Rica ederim, hayırlı olsun şimdiden.

Oooo çok hızlısın bakıyorum.
    Hayırlısı olsun, Allah daha iyilerini verir İnşallah.

Alıntı Marv adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı uğurlu olsun.işte 600f in şu piyasasını çok seviyorum anında çıkarabiliyosun elinden eski motorum er6 yi satmam 7-8 ayımı almıştı
    Aynen öyle, piyasası olan motor almak bayağı bir avantajlı oluyor.

Alıntı chopperrider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Emre kadıköye geçersen bi baksana 600flere. Rs motorda var bi tane gümüş nasıldır acaba
    Geçersem bakarım tabiki Emir.

Motosikleti
    2006 Honda CBF 1000
    Merhaba Arkadaşlar.. Foruma üye olmadan bu bölümdeki 103 sayfanın tamamını okudum!! Bir kaç gün sürdü
    Kendimi tanıtayım: Yaşım 50. (herhalde en yaşlınız)20'li yaşlardan beri çok yoğun olmasa da motosiklet kullanıyorum. İşim bisikletçilik.. (Yeşil Bisiklet'in sahibiyim)125'lik bir Honda'yla başlayan motor hayatım 90'lı yıllarda Yamaha XT 600, sonra TT600, Honda Transalp (ve aynı anda Honda Beat) ile devam etti. Geçen hafta da Transalp'imi içim burkularak satıp bir arkadaşımdan (ilan vermemiş)2005 model, 3300 KM. de bir CBR 600F aldım. Üzerinde ilk baktığım egsozuydu. Orjinal egsoz olmasa almayabilirdim. (Ya da orjinalini bulur takardım. "Böğüren" motorları sevmiyorum.)İnsanların motor gürültüsüyle rahatsız edilmesini hoş karşılamıyorum.Motorcu çevreye (ve insanlara) saygılı olmalı diye düşünüyorum. Ama motorda güç, sürat neymiş anlamış bulunuyorum..Fakat sürat meraklısı biri değilim. Gazlama davetlerine geleceğimi sanmıyorum
    Motorumu alınca aküsünü, yağını, yağ filtresini değiştirdik. Buz Motor'dan ön arka Michelin Road 2CT lastik aldım.
    Motorum kırmızı siyah, cillop gibi. Kaza vs, motorda en ufak bir sorun yok.(Bakıldı)
    Endurolardan sonra "rahatsızlığa" alışmaya çalşıyorum

Herkese, özellikle de Dreamdark arkadaşa selamlar. (Bu bölüme çok katkısı olmuş)
    Gürsel Akay

Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    Alıntı gürselakay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba Arkadaşlar.. Foruma üye olmadan bu bölümdeki 103 sayfanın tamamını okudum!! Bir kaç gün sürdü
    Kendimi tanıtayım: Yaşım 50. (herhalde en yaşlınız)20'li yaşlardan beri çok yoğun olmasa da motosiklet kullanıyorum. İşim bisikletçilik.. (Yeşil Bisiklet'in sahibiyim)125'lik bir Honda'yla başlayan motor hayatım 90'lı yıllarda Yamaha XT 600, sonra TT600, Honda Transalp (ve aynı anda Honda Beat) ile devam etti. Geçen hafta da Transalp'imi içim burkularak satıp bir arkadaşımdan (ilan vermemiş)2005 model, 3300 KM. de bir CBR 600F aldım. Üzerinde ilk baktığım egsozuydu. Orjinal egsoz olmasa almayabilirdim. (Ya da orjinalini bulur takardım. "Böğüren" motorları sevmiyorum.)İnsanların motor gürültüsüyle rahatsız edilmesini hoş karşılamıyorum.Motorcu çevreye (ve insanlara) saygılı olmalı diye düşünüyorum. Ama motorda güç, sürat neymiş anlamış bulunuyorum..Fakat sürat meraklısı biri değilim. Gazlama davetlerine geleceğimi sanmıyorum
    Motorumu alınca aküsünü, yağını, yağ filtresini değiştirdik. Buz Motor'dan ön arka Michelin Road 2CT lastik aldım.
    Motorum kırmızı siyah, cillop gibi. Kaza vs, motorda en ufak bir sorun yok.(Bakıldı)

Herkese, özellikle de Dreamdark arkadaşa selamlar. (Bu bölüme çok katkısı olmuş)
    Gürsel Akay
    Gürsel Bey hayırlı olsun 600f'iniz.
    rahatsızlığa alışmaya çalışıyorum demişsiniz ama inanın bir Zx10'un selesine oturduktan sonra tekrar 600f'e geçin ve kıyasen ne kadar rahat olduğunu göreceksiniz
    Kazasız,sorunsuz, keyifli sürüşler...
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

Motosikleti
    2006 Honda CBF 1000

Teşekkür

Gürsel Bey hayırlı olsun 600f'iniz.
    rahatsızlığa alışmaya çalışıyorum demişsiniz ama inanın bir Zx10'un selesine oturduktan sonra tekrar 600f'e geçin ve kıyasen ne kadar rahat olduğunu göreceksiniz
    Kazasız,sorunsuz, keyifli sürüşler...
    Çok teşekkür ederim Chopperrider..
    600F'lerin bir çok motordan daha rahat olduğunu biliyorum tabii. Ama ev koltuğunda oturur gibi motor kullandıktan sonra (boyum da 1.85 olunca biraz alışma dönemi olacak herhalde..

Motosikleti
    HONDA CBR 600F

Gürsel Akay
    Gürsel bey hoşgeldiniz. 103 kere Maşallah, büyük bir sabırla 103 sayfayıda okumuşsunuz.

Motorunuzda, üyeliğinizde hayırlı olsun. Allah kaza bela vermesin...

Motosikleti
    Honda CBR 600F

Gürsel Akay
    Gürsel abi hoş geldin aramıza;
    Görülüyorku 600f in yaş sınırı, yaş aralığı yok... Her kesime hitap edebiliyor.
    Yazınızda 2005 model 3300 km yazmışsınız. 33.000 km mi yoksa 3.300 km mi. 2005 model olupta 3300 km motor hiç binilmemiş 6 yıl yatmış demektir
    Ben motoruma satılığa çıkarttım. Satılır diye korkuyorum daha yerine ne alacağımı bilmiyorum çünkü dengi bir motor yok.. En fazla bunu satıp 2006 model bir makina alırım. Oda yine 600f olur. VFR yi inceledim cıkkkkk benimkinin yerini tutmaz. İnşallah honda yeniden çıkartır bu motoru.

Her neyse tekrar aramıza hoş geldin abi...

Aragorn78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600F
    Gürsel bey hoşgeldiniz. 600F iniz hayirli olsun, sehiricinin yanisira kisa sehirlerarasi geziler icinde cok yorulmayacaginiz bir motor.
    Bende 1,5 ay önce katıldım 600F ailesine gayet memnunum. Son 6 gundur havalar yagisli motoruma binemiyorum , cildirmak uzereyim.
    Elim ayagim titriyo, sinir krizleri geciriyorum. (Bu cumle abartiydi )
    Şaka bir kenara gözümde tütüyo.....
    HONDA Hayat ONDA

Motosikleti
    Honda CBR600F sattı :(
    Evt tam noterin kapısında çıktım, siz aradınız. Kısmet değilmiş. ama 11500'e de kısmet olmayacağı açık

Alıntı dreamdark adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Oooo çok hızlısın bakıyorum.
    Hayırlısı olsun, Allah daha iyilerini verir İnşallah.
    Valla bu kadar hızlı satılacağını hiç tahmin etmiyordum. Bilseydim 2 hafta daha kullanıp okul tam bitince satardım. Ama motorunda hakkını vermek lazım, kim görse; bugüne kadar gördüğü en temiz 600f olduğunu söylüyordu.

Motosikleti
    2006 Honda CBF 1000
    Gürsel abi hoş geldin aramıza;
    Görülüyorku 600f in yaş sınırı, yaş aralığı yok... Her kesime hitap edebiliyor.
    Yazınızda 2005 model 3300 km yazmışsınız. 33.000 km mi yoksa 3.300 km mi. 2005 model olupta 3300 km motor hiç binilmemiş 6 yıl yatmış demektir
    Ben motoruma satılığa çıkarttım. Satılır diye korkuyorum daha yerine ne alacağımı bilmiyorum çünkü dengi bir motor yok.. En fazla bunu satıp 2006 model bir makina alırım. Oda yine 600f olur. VFR yi inceledim cıkkkkk benimkinin yerini tutmaz. İnşallah honda yeniden çıkartır bu motoru.

Her neyse tekrar aramıza hoş geldin abi...
    Teşekkürler.. Motor 3.300 KM de idi. Evet yatmış ama sahibi bakımlarını da ihmal etmemiş. Alır almaz yağ, filtre, akü ve lastik değiştirdim.Aldığım fiyatı yazmayacağım, kafalar, piyasalar karışmasın

Motosikleti
    Honda CBR 600F
    Teşekkürler.. Motor 3.300 KM de idi. Evet yatmış ama sahibi bakımlarını da ihmal etmemiş. Alır almaz yağ, filtre, akü ve lastik değiştirdim.Aldığım fiyatı yazmayacağım, kafalar, piyasalar karışmasın
    Gürsel abi o motordan hayır gelmez.. Gel sen o motoru sat bana biraz önce benim motora bakmaya geldiler, sen hee tamam de hemen satayım senin motoru alayım... İnan sen uğraşma diye alıyorum..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:42 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:38 ----------

[QUOTE=Aragorn78;2056251]Tesekkurler,
    2005 model[COLOR="Silver"]

QUOTE]

Herşeyden önce allah kaza bela vermesin..Motorun çok temiz görünüyor.. Bakayım bende bulursam böyle temiz bir siyah makine alacağım.. Çevrenizde varmı. 2006-2007 model olursa daha iyi olacak en azından şu an sattığım 2005 model. Almışken biraz üst modeli olsun..

Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    beyler sadece 600f değil tüm marka modellerin piyasası çok enterasan.
    geçen gün 2007 model zx6 18 bine satıldı. yahu bunun 2010 model yeni kasa sıfırı 23 bine almak mümkün.
    geçen sene gözümün önünde 2006 1100xx 10 bine gitti (evet boyalıydı ama şasesi motoru yürüyen aksamı çok iyiydi)
    2005 model hayabusa 14 bine alıcı bulabiliyo 2003 modeline 21 isteyen var.
    çıkamadım ben bu işin içinden.
    hele 2005 1000rr ın 11 e alındığını gördüm ya iyice cinlerim tepeme çıktı

gerçekten kısmet bu işler. ben gs500'ü aldığım siteden hercul arkadaş aylarca müşteri beklemişti bana 1 ay içinde satmak kısmet oldu.
    ne zaman neyin nasıl satılacağı hiç belli olmuyor.

kemalk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ECEM&honda cbr600 f

Gürsel Akay
    Gürsel Bey bende hoşgeldiniz diyeyim bu topiğe.Ben 2005 modellerin gri-siyah olduğunu biliyorum.Kırmızı-siyah yazmışsınız?!!!!!Birde orjinal eksoz böğürmez katılıyorum ama trafikte de birşekilde farkeddilmek lazım.Ben sıkıştığım zaman korna yerine ara gaz vermekten çekinmiyor ve aksine mutlu oluyorum.Bizi trafikte araçtan saymayan densizler için

MaRaNtZz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600F
    Merhabalar;

Arkadaşlar kabul ederseniz aranıza bende katılmak isterim. Fakat öncelikle işe bir CBR 600 F almakla başlamalıyım. Kendimi geliştirmek için kullanmış olduğum 200'lük motoru sattım ve temiz bir 600 F arıyorum. Takliflerinize açığım, hepiniz sağlıcakla kalın...
    Saygılarımla...

Motosikleti
    2006 Honda CBF 1000
    Alıntı kemalk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gürsel Bey bende hoşgeldiniz diyeyim bu topiğe.Ben 2005 modellerin gri-siyah olduğunu biliyorum.Kırmızı-siyah yazmışsınız?!!!!!Birde orjinal eksoz böğürmez katılıyorum ama trafikte de birşekilde farkeddilmek lazım.Ben sıkıştığım zaman korna yerine ara gaz vermekten çekinmiyor ve aksine mutlu oluyorum.Bizi trafikte araçtan saymayan densizler için
    Merhaba..Motorda kırmızı, siyah ve doğru gri de var. Hepsi orjinal boya.Bir ara foto koyarım..

Tabii trafikte görülmek, duyulmak gerekiyor haklısın..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 03:45 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 03:38 ----------

[QUOTE=Baytar_77;2066455]Gürsel abi o motordan hayır gelmez.. Gel sen o motoru sat bana biraz önce benim motora bakmaya geldiler, sen hee tamam de hemen satayım senin motoru alayım... İnan sen uğraşma diye alıyorum..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:42 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:38 ----------

Alıntı Aragorn78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tesekkurler,
    2005 model[COLOR="Silver"]

QUOTE]

Herşeyden önce allah kaza bela vermesin..Motorun çok temiz görünüyor.. Bakayım bende bulursam böyle temiz bir siyah makine alacağım.. Çevrenizde varmı. 2006-2007 model olursa daha iyi olacak en azından şu an sattığım 2005 model. Almışken biraz üst modeli olsun..
    Teşekkürler..Evet motor temiz.. Servistekiler de çok şaşırdı..
    Biraz bineyim, düşünürüz bir iyilik. Aslında uzun yol için arkamdaki yolcunun da rahat edeceği temiz bir CBF 1000 de düşünebilirim.. Bakalım,kısmet işi..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 03:52 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 03:45 ----------

Alıntı Aragorn78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gürsel bey hoşgeldiniz. 600F iniz hayirli olsun, sehiricinin yanisira kisa sehirlerarasi geziler icinde cok yorulmayacaginiz bir motor.
    Bende 1,5 ay önce katıldım 600F ailesine gayet memnunum. Son 6 gundur havalar yagisli motoruma binemiyorum , cildirmak uzereyim.
    Elim ayagim titriyo, sinir krizleri geciriyorum. (Bu cumle abartiydi )
    Şaka bir kenara gözümde tütüyo.....
    Teşekkürler, hoşbulduk..Evet kısa mesaflerde sorun olmaz. Ama bu motorla Avrupa turu yapan arkadaşlar da var. Sanırım sık sık mola vermişlerdir. Bir de arkada yolcu olursa belki biraz daha zor olabilir. Ben ayrıca bu motora top case düşünüyorum. (ihtiyaçtan ve de yolcu rahatlığı için). Biliyorum bu motora uymaz denecek ama..Tam da karar vermedim açıkçası..Dreamdark'ın sissy bar projesi de güzelmiş bu arada..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler