Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

Arctic Cat TRV 550i

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı tmp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    T7 belgesi ne oluyor arkadaşlar 550 olan model t3 ama 1000 olan model t7 olarak görünüyor bilgisi olan var mı ?
    Nerede T7 olarak görünüyor epeyi bi araştırdım az önce bişey bulamaıdm T7 ile ilgili t3 var oda traktör heralde t7 normal atv oluyor o yüzden kimsecikler bilmiyor.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    darknife - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Atala Bike
    T7 belgesi heralde normal atvlerdir trafikte kullanılan off road olmayan modellerdir diye düşünüyorum. 2017 modelleri hakkında bir gelişme var mıdır arkadaşlar ?

2017'de ağırlık vereceklerini sanıyorum çünkü atv ülke genelinde gittikçe yayılıyor çocuklar için bile var her yerde küçük atvler bildiğim kadarı ile arctic cat'te çocuklar için olan yok ama mjgrup illaki çalışmalar yapıyordur.

Alıntı bireycell adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2017'de ağırlık vereceklerini sanıyorum çünkü atv ülke genelinde gittikçe yayılıyor çocuklar için bile var her yerde küçük atvler bildiğim kadarı ile arctic cat'te çocuklar için olan yok ama mjgrup illaki çalışmalar yapıyordur.
    Atv'ye birkaç yıldır ağırlık fazlasıyla veriliyor galiba üretim artıyor tabi talepte artıyordur

braveman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yaza doğru...
    Atv kullanımı artıyor herkes off road'a merak sarmış durumda böyle devam ederse şehir için kullanımları da zamanla otaya çıkabilir.

gezgin41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Şehir içi kullanımları için vergiler ile ilgili yasa yapılması gerekir ki yaygınlaşmaya devam ederse illaki bi yasa çıakrtırlar

Kuba'nın facebook sayfasında off-road etkinliği paylaşımı yapmışlar Kuba ekibi tarafından yapılmış

Motosikleti
    Kuba Superlight
    Alıntı gezgin41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kuba'nın facebook sayfasında off-road etkinliği paylaşımı yapmışlar Kuba ekibi tarafından yapılmış
    Güzel bi video olmuş adamlar üretip üretip geziyorlar :D

Alıntı SeCReTBoY adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel bi video olmuş adamlar üretip üretip geziyorlar :D
    Belki onların ürettikleri değildir :D off-road parkuru olan bir yere benziyor öle çıktım çayıra değil

Alıntı EpiC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Belki onların ürettikleri değildir :D off-road parkuru olan bir yere benziyor öle çıktım çayıra değil
    Adamlar üretiyor biniyor geziyor belki kendi test parkurlardır olamaz mı :D

darknife - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Atala Bike
    Alıntı hacıyatmaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Adamlar üretiyor biniyor geziyor belki kendi test parkurlardır olamaz mı :D
    Sanmıyorum kendi testleri vardır ama böyle motoru yıkatacak kadar değil zevkli görünüyor

Alıntı darknife adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sanmıyorum kendi testleri vardır ama böyle motoru yıkatacak kadar değil zevkli görünüyor
    Safari turu zevkli olur dostum ücretli bir parkurdur büyük ihtimalle ee para bol sonuçta

Alıntı seyralem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Safari turu zevkli olur dostum ücretli bir parkurdur büyük ihtimalle ee para bol sonuçta
    Bi atv safar, turu kurulumu kaça patlar arakdaşlar arazi var şehir dışında 25 km uzaklıkta tabi sadece atv olmayacak paintball vs.

Bi atv safar, turu kurulumu kaça patlar arakdaşlar arazi var şehir dışında 25 km uzaklıkta tabi sadece atv olmayacak paintball vs.
    Şöyle bi hesap yap dostum 11.300 x5 56.000 dolar yapar oda 150 tl gibi bi rakama gider Kuba'nın M550 serisini hesaplarsan %50 gibi bi fark çıkar görünüş olarakta daha iri ve güzel nerede açacağını bulmuşsun bide hangi ürünleri kullanacağını bulsan girişebilirsin tabi çevrende önemli

Şöyle bi hesap yap dostum 11.300 x5 56.000 dolar yapar oda 150 tl gibi bi rakama gider Kuba'nın M550 serisini hesaplarsan %50 gibi bi fark çıkar görünüş olarakta daha iri ve güzel nerede açacağını bulmuşsun bide hangi ürünleri kullanacağını bulsan girişebilirsin tabi çevrende önemli
    Web sayfasında yazan fiyatla bayide konuştuğun fiyat arasında ciddi fark var epeyi indirim yapılıyor görüştümde benim bahsettiğim diğer ürünler nasıl oluyor.

Kısa ve güzel bir video

Eski bir video bu hatta çok eski 2017 modelleri daha güzel bence

Sadece safari turu için kurarsan tutmaz yanında paintball vs. vs.'de olacak 300.000 tlyi gözden çıkar derim

2017 Model olanları burada

Alıntı seyralem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ♥Tavsiye Edilen Satış Fiyatı (Her Şey Dahil) 17.490 € Bayide ekstra bir indirim illaki olacaktır

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)