Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
7. sayfa BirinciBirinci ... 567

Arctic Cat TRV 550i

Motovento
    REKLAM ALANI

Bir defa kartepe'ye gitmiştim geziyorduk arkadaşlar'la yarış falan yoktu ama memleketin dört bir yanı atv ile doluydu.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    gezgin41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı bireycell adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir defa kartepe'ye gitmiştim geziyorduk arkadaşlar'la yarış falan yoktu ama memleketin dört bir yanı atv ile doluydu.
    Merak ettim acaba nasıl bir memleket google'ye yazdım kartepe kar ve atv fotoğrafları çıktı

Alıntı gezgin41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merak ettim acaba nasıl bir memleket google'ye yazdım kartepe kar ve atv fotoğrafları çıktı
    Adından da anlaşıldığı gibi farklı bir sonuç çıkmamış Türkiye Motosiklet Federasyonu neredeyse tüm ATV yarışlarını o bölgede düzenlemektedir. Doğa şartları uygun olduğu için Arctic Cat ve Kuba daimi olarak oradalar demirbaş gibi.

darknife - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Atala Bike
    Alıntı EpiC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Adından da anlaşıldığı gibi farklı bir sonuç çıkmamış Türkiye Motosiklet Federasyonu neredeyse tüm ATV yarışlarını o bölgede düzenlemektedir. Doğa şartları uygun olduğu için Arctic Cat ve Kuba daimi olarak oradalar demirbaş gibi.
    Demirbaştan ziyade her sene sponsor ve lider gelirler ilk 3te her sene varlar buda atv konusunda firmaya güven oluşturuyor.
    http://www.atala.it
    Founded1921 !

Yedek parçaları servislerde bulunuyor mu ? yoksa yurt dışından mı geliyor ?

Alıntı bireycell adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yedek parçaları servislerde bulunuyor mu ? yoksa yurt dışından mı geliyor ?
    Servislerde var yoksada distribütörden temin ediyorlar. Forumda bir konuya denk gelmiştim adam distrübütör fiyatı yüksek diye direk Amerika'dan istemiş 4 kat fazla para ödemiş kargoyla beraber Epeyi gülmüştüm

Motosikleti
    Benelli TNT 250
    Alıntı tmp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Servislerde var yoksada distribütörden temin ediyorlar. Forumda bir konuya denk gelmiştim adam distrübütör fiyatı yüksek diye direk Amerika'dan istemiş 4 kat fazla para ödemiş kargoyla beraber Epeyi gülmüştüm
    Distribütörün yedek parçadan kar ettiğini sanmıyorum tamamiyle mecburiyet ve hizmet amaçlı parça satıyordur.

Merhabalar

2015 model arctic cat 550 modeli sahibiyim.

Türkiye de pek tutulmasa da, Dünya genelindeki en fazla tercih edilen markadır. Yedek parça konusunda bir sorun yaşamazsınız, ağırlıklı olarak mekanik parçalardan oluştuğu için, arıza verme oranı çok düşüktür. Ayrıca şasesi ve motor kısmı o kadar sağlam bir gövde ile birleştirilmiş ki, o kadar zorlamama rağmen, sadece teker bilyalarını ve bujiyi değiştirdik.
    Otomatik vites bir alet, fakat ilginç bir sistem kullanmışlar. Yokuş aşağıya fren kullanmadan iniyoruz.Hem motor freni hemde şanzuman freni var sanırım.
    Motor dik motor olduğundan sebep, römork ile de diğer işlerimi görme fırsatım oluyor. Arabayı sattım. MTV ödemiyorum. Kasko + sigorta 400 TL ye maloldu. 3 yılda bir vize yaptırılması da başka bir avantaj.

Gördüğüm tek sıkıntı, her motorda olduğu gibi 2000 km de motor yağı ve filtre değiştirmek gerekiyor. Biraz pahalı olması da başka bir sıkıntı.

Umarım bir çok sorunuza cevap olmuşumdur.

saygılar

empacan
    yakıt konusu ?

REKLAM ALANI
7. sayfa BirinciBirinci ... 567

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)