Türkiyenin En Büyük Motosiklet Aksesuarları Sitesi
Kapat
Üye Girişi
Motoruma.com
Motomax
Dragon 50
7. sayfa BirinciBirinci ... 567

RKS Cityblade

Leoncino
    Motosiklet Online

Alıntı Eren_t adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2-3hafta park halindeydi soğuk ve serin havada tek marşta çalıştı çok gürültülü bir motor sesi de yok bence başarılı.
    Enjeksiyonlu motosikletin farkı en çok burada belli olur 2 3 haftalık park hali olursa akü zarar görebilir arada bir çalıştır en azından 2 3 günde bir çalıştır boş vaziyette 2 3 dakika akü ölmesin.

Motosiklet Aksesuarları ve Ekipmanları Online Satış Sitesi
    Premium Motosiklet Servis Randevusu
    Motomax

Mecbur tatildeyim o sıra yoksa her haftasonu geziyorum 2000 km geçiyor hiçbir sorun sıkıntı yok sadece alacak arkadaşlar fabrika çıkışlı dandik naylon lastikleri değişsin bir de tur camı yükseltilirse iyi olur

Arladaşlar bende bugün birtane aldım inşallah pişman olmam.Tur camı nasıl nereden temin edecez bilgisi olan varmı?

20 gündür kullanıyorum fena değil şehir içi işimi görüyor. Ancak çekişinden çok memnun değilim rodajdan sonra tekrar bilgi veririm

Motorum şuan 660 KM'de rodaj yağı değişiminden sonra sürüş belirgin şekilde değişti. Önümüzdeki yıl xmax yada vitesli japon gurubuna geçiş yapacağım inşallah. Benim gibi İlk defa motora başlayacaklar için şehir içinde uygun olduğu düşüncesindeyim.

MaryJane - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yuki Gusto 50/Mondial 100 FMH
    Honda pcx çakması motor Bide İtalyan esintisi demişler

Alıntı erensel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorum şuan 660 KM'de rodaj yağı değişiminden sonra sürüş belirgin şekilde değişti. Önümüzdeki yıl xmax yada vitesli japon gurubuna geçiş yapacağım inşallah. Benim gibi İlk defa motora başlayacaklar için şehir içinde uygun olduğu düşüncesindeyim.
    Bende ilk motorumu alacağım, araştırdığım kadarıyla fiyat performans olarak kullanıcılar memnun olduğunu iletiyor. Malzeme kalitesi ve genel anlamda sizin yorumunuz ne olur? Neden değiştirme ihtiyacı duyuyorsunuz? Teşekkürler.

Alıntı gurhank adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende ilk motorumu alacağım, araştırdığım kadarıyla fiyat performans olarak kullanıcılar memnun olduğunu iletiyor. Malzeme kalitesi ve genel anlamda sizin yorumunuz ne olur? Neden değiştirme ihtiyacı duyuyorsunuz? Teşekkürler.
    Fiyat performans olarak gayet başarılı. Neticede aynı segment olan PCX ve NMAX'lerin fiyatları malum 0 km'leri 16.000 civarında. Eksi yanları koltuk altı bagajı çok küçük. Telefon yada cüzdan koymak için torpidosu yok malzeme kalitesi yeterli. Yakıtı ekonomik ve Çin malı olmasına rağmen görüntüsü kozmatik olarak gayet hoş. Özellikle analog devir saati yanında diğital hız göstergesi çok şık duruyor. Benim niyetim bu motorla 4-5 bin km şehir içi tecrübe kazanıp kısmetse seneye şehirler arası rahat kullanımı olan 250CC yada üzeri bir motor almak. Başlangıç motoru olarak bence uygun.

Leoncino
    Daelim Motosiklet
7. sayfa BirinciBirinci ... 567

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)