Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
7. sayfa BirinciBirinci ... 567

RKS Cityblade

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı Eren_t adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2-3hafta park halindeydi soğuk ve serin havada tek marşta çalıştı çok gürültülü bir motor sesi de yok bence başarılı.
    Enjeksiyonlu motosikletin farkı en çok burada belli olur 2 3 haftalık park hali olursa akü zarar görebilir arada bir çalıştır en azından 2 3 günde bir çalıştır boş vaziyette 2 3 dakika akü ölmesin.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Mecbur tatildeyim o sıra yoksa her haftasonu geziyorum 2000 km geçiyor hiçbir sorun sıkıntı yok sadece alacak arkadaşlar fabrika çıkışlı dandik naylon lastikleri değişsin bir de tur camı yükseltilirse iyi olur

Arladaşlar bende bugün birtane aldım inşallah pişman olmam.Tur camı nasıl nereden temin edecez bilgisi olan varmı?

erensel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hunk
    20 gündür kullanıyorum fena değil şehir içi işimi görüyor. Ancak çekişinden çok memnun değilim rodajdan sonra tekrar bilgi veririm

Motosikleti
    Hunk
    Motorum şuan 660 KM'de rodaj yağı değişiminden sonra sürüş belirgin şekilde değişti. Önümüzdeki yıl xmax yada vitesli japon gurubuna geçiş yapacağım inşallah. Benim gibi İlk defa motora başlayacaklar için şehir içinde uygun olduğu düşüncesindeyim.

MaryJane - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 600 Rr Movistar
    Honda pcx çakması motor Bide İtalyan esintisi demişler

Motosikleti
    N/A
    Alıntı erensel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorum şuan 660 KM'de rodaj yağı değişiminden sonra sürüş belirgin şekilde değişti. Önümüzdeki yıl xmax yada vitesli japon gurubuna geçiş yapacağım inşallah. Benim gibi İlk defa motora başlayacaklar için şehir içinde uygun olduğu düşüncesindeyim.
    Bende ilk motorumu alacağım, araştırdığım kadarıyla fiyat performans olarak kullanıcılar memnun olduğunu iletiyor. Malzeme kalitesi ve genel anlamda sizin yorumunuz ne olur? Neden değiştirme ihtiyacı duyuyorsunuz? Teşekkürler.

Motosikleti
    Hunk
    Alıntı gurhank adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende ilk motorumu alacağım, araştırdığım kadarıyla fiyat performans olarak kullanıcılar memnun olduğunu iletiyor. Malzeme kalitesi ve genel anlamda sizin yorumunuz ne olur? Neden değiştirme ihtiyacı duyuyorsunuz? Teşekkürler.
    Fiyat performans olarak gayet başarılı. Neticede aynı segment olan PCX ve NMAX'lerin fiyatları malum 0 km'leri 16.000 civarında. Eksi yanları koltuk altı bagajı çok küçük. Telefon yada cüzdan koymak için torpidosu yok malzeme kalitesi yeterli. Yakıtı ekonomik ve Çin malı olmasına rağmen görüntüsü kozmatik olarak gayet hoş. Özellikle analog devir saati yanında diğital hız göstergesi çok şık duruyor. Benim niyetim bu motorla 4-5 bin km şehir içi tecrübe kazanıp kısmetse seneye şehirler arası rahat kullanımı olan 250CC yada üzeri bir motor almak. Başlangıç motoru olarak bence uygun.

Motosikleti
    Hunk
    Arkadaşlar bu motor ve marka ile ilgili olarak benim gördüğüm en büyük sıkıntı profesyonel bir servis hizmeti yok. Motoru rodajda gayet sakin ve zorlamadan kullanmaya çalıştım. Rodaj aşamasında motor hareket halindeyken 2 defa stop etti Allah'tan yakın mesafeden takip eden bir araç yoktu arkamda. Götürdüğüm servis motora bakmamak için elinden geleni yaptı motor bloğu sıkıdır olur öyle şeyler felan filan. Rodaj bakımına yakın direksiyon çok sertleşmeye ve sürüş esnasında yalpalamaya başladı. İlk beni başından savan servise gitmedim farklı bir servise götürdüm bakım ve direksiyon sıkıntısı için. Motorun fabrikasyon yağı değişti ve direksiyon rulmanı sıkılarak boşluğu alındı. İlk üç gün gayet güzeldi motorun sürüşü iyileşti ve direksiyon iyiydi. Ama üç günden sonra direksiyon eskisinden de kötü yalpalamaya ve motor çekişinde çok bariz bi düşüş olmaya başladı. Hafta sonu İstanbul dışında olacağım için motoru Cuma akşamından bakım yaptırdığım servise tekrar bırakmak istedim. Önce bir arkadaş çok yoğunuz abi hafta sonu da bakamaya biliriz dedi. Motoru böyle süremeyeceğimi söyleyince servis sorumlusu kalsın o zaman dedi. Bugün motoru almaya gittim direksiyonu hallettiklerini motorun çekişinin de normal olduğunu söylediler. (Yani çekiş düşüklüğü sorununa bakmamışlar) Tamam deyip aldım motoru biraz önce maslakta seyir halinde direksiyon öyle bir yalpaladı ki aklım gitti zor kontrol edebildim motoru. Yarın akşam üstü farklı bir servise gidicem oradan nasıl cevaplar alacağımı çok merak ediyorum. Neticede bu motoru alırken bir Honda yada Yamaha performansı tabi ki beklemiyordum ama nede olsa 0 KM motor alma sebebim servislerde sanayilerde uğraşmak istememek. Hadi Çin malıdır kul yapısıdır bazı sorunlar olabilir diyeceğim de gittiğimiz servisler bi zahmet göz ucuyla bakıyor. Yarın akşam götüreceğim serviste de bir çözüm olmazsa buradan servis isimlerini de yazıp fabrikasıyla çözmeye çalışıcaz artık. Motor şuan 980 KM'de inşallah pişman etmezler.
    Moto43 bunu beğendi.

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    2.el bir pcx 125 veya sym 125,suzuki adress alabilseydiniz daha dertsiz binebilirdiniz.

Yinede can sıkıcı durum olmuş.peşini birakmayin.

Motosikleti
    Hunk
    Alıntı levend84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2.el bir pcx 125 veya sym 125,suzuki adress alabilseydiniz daha dertsiz binebilirdiniz.

Yinede can sıkıcı durum olmuş.peşini birakmayin.
    0 KM cazibesine kapıldık diyelim

Moto43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ---
    Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sen de aynı ekiptensin hatta aynı kişisin belki de onu savunuyorsun. Devletle de bu konunun ne alakası var onu da anlamadım ? Motosiklete yorum yazmak başka şey, olur olmaz mesaj sallayıp başlığı gündemde tutmak başka şey. Böyle 3 - 4 kişi var, çete halinde başlık canlandırıyorlar. Neyse sorun değil, şikayet ediyorum tek tek.
    problemin ney senin onu anlamadın millet yazıp yazmamak için sanamı soracak konu canlandırma nedemek insanlar bilgi almak için yazıyor - ben burdan belki 2018 model motor yorumları okuyup alacağım tabiki konu canlanacak bilgi alışverişi yapıyoruz burda forumlarda böyle saçma sapağan lafları duyuyorum konuyu niye canlandırıyor burası FORUM konu canlanacak tabii

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:36 ----------

bu servisler sıkıntı bu rks nin alacaktım vazgeçtim herhalde

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:40 ----------

Alıntı erensel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    0 KM cazibesine kapıldık diyelim
    şu an nasıl çözüldümü sorunun

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:41 ----------

Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kuba, RKS ve Benelli başlıklarını canlandırma timi iş başında. Fiyatını arıyorsan birinci sayfaya bakabilirsin. Boşuna reklamını yapmaya çalışma, şu andaki fiyatı 9000 TL ve malzeme kalitesi olarak kesinlikle o parayı hak edecek motor değil.

Merak ettim de sen neden sadece bu markaların başlıklarına yazıyorsun ?
    canlardığım konuyu daha çok konuyu canlandıracağım sana inat
    ...

Motosikleti
    Hunk
    [QUOTE=Moto43;4495035]problemin ney senin onu anlamadın millet yazıp yazmamak için sanamı soracak konu canlandırma nedemek insanlar bilgi almak için yazıyor - ben burdan belki 2018 model motor yorumları okuyup alacağım tabiki konu canlanacak bilgi alışverişi yapıyoruz burda forumlarda böyle saçma sapağan lafları duyuyorum konuyu niye canlandırıyor burası FORUM konu canlanacak tabii

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:36 ----------

bu servisler sıkıntı bu rks nin alacaktım vazgeçtim herhalde

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:40 ----------

şu an nasıl çözüldümü sorunun[COLOR="Silver"]

Valla kardeşim 3 farklı servise gittim direksiyon sorunu için 3. Servis nihayet direksiyonu komple söküp dağılan bilyelerin değişimini yaptı ve direksiyon sorunu düzeldi. Ama motordan çok soğudum iki gündür bi yakınımda motor bir hafta kullanacak ve beğenirse satın alacak benden. Çin malı motor biraz kumar işi galiba aynı modeli sorunsuz çok memnun olarak kullananda var hiç memnun olmayanda.
    Moto43 ve Wizard_58 bunu beğendiler.

Motosikleti
    kuba blueberry
    Merhabalar bu motordan almak istiyordum ama yorumları okuyayınca vazgeçtim. Bir tane bile olumlu bir şey yok. Bu tipte bu fiyat aralığında ne öneririsiniz?

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Alıntı Wizard_58 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar bu motordan almak istiyordum ama yorumları okuyayınca vazgeçtim. Bir tane bile olumlu bir şey yok. Bu tipte bu fiyat aralığında ne öneririsiniz?
    2.el temiz tvs jupiter.

Karenajlari komple saç metal den

Motosikleti
    kuba blueberry
    Alıntı levend84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2.el temiz tvs jupiter.

Karenajlari komple saç metal den

Teşekkür ederim cevabınız için ama tipi cityblade pek benzemiyor :/ Keşke pcx e param yetse ama fiyatları çok uçmuş...

REKLAM ALANI
7. sayfa BirinciBirinci ... 567

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)