Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha X-Max 250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    MODALI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XMAX 250 - HONDA NC750 X DCT
    Alıntı fatih33yucel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2015 model momodesign kullanıyorum ve aliexpress ten led far almayı düşünüyorum. Montajında sıkıntı yaşarmıyım ?

Aynı zamanda
    https://www.aliexpress.com/item/2PCS...-01918-6mia6uv

şöyle bir sis lambası aldım.
    İSTANBULDAYSAN EGER O LEDLER VE SİSLERLE İLGİLİ CEMOGARAGE İLE GÖRÜŞ BENCE. FACEBOOK DAN ADRES , TEL VS.BULABİLİRSİN.
    HER SİS LAMBASI VE AMPUL XMAX E UYMAYABİLİR. SİGORTA ATABİLİR YADA BAŞKA ŞEYLER OLABİLİR.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:25 ----------

OSIOSBORN KARDEŞİM SEN BEĞENDİYSEN SORUN YOK AMA BURDA PAYLAŞTIĞIN İÇİN FİKRİMİ SÖYLEYEYİM. O ÇANTA XMAX DE ESTETİK DURMAMIŞ AMA HERKESİN ZEVKİ FARKLIDIR. HAYIRLI OLSUN .

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    honda cb500f
    Alıntı acemi60 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Xcity ile o yolu sıkça kullanırım. Xmax ile motorları aynıdır. 100 km/s ile gider. Fakat o rampalarda bol viraj vardır. Gazlayarak gitmek yerine temkinli gitmeyi tercih ederim..
    Tesekkurler. CEvap icin

Motosikleti
    X-Max 250 ABS
    Selamlar,

Arka teker fren diski bölgesinden tekerin her turunda 1 kez olmak üzere zincir sesi gibi tık tık tık gibi periyodik bir ses geliyor, benzer sorun yaşayan oldu mu? Araştırdığımda kaliper, fren balatasından bir parça gevşemesi gibi ihtimaller olabileceğini gördüm. Balata spreyi uyguladım ancak değişiklik olmadı.

Motor 9200 km'de, biraz kir topladı yıkatıp deneyeceğim ama öncesinde sormak istedim.

Merhablar

Yamaha xmax 250 almayı düşünüyorum öğrenciyim ve kendi paramla ilk motorum olucak 2006 model 9 binde xmax 250 buldum adam almıs kullanmamıs cok garajda yatırmış. Motor hakkında dusunucelerınız nedır bır kullanıcı olarak beni üzermi eksi yönleri artı yönleri nelerdir umarım mesajımı yanıtlarsınız .

acemi60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X-City 250
    Alıntı burakciceck adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhablar

Yamaha xmax 250 almayı düşünüyorum öğrenciyim ve kendi paramla ilk motorum olucak 2006 model 9 binde xmax 250 buldum adam almıs kullanmamıs cok garajda yatırmış. Motor hakkında dusunucelerınız nedır bır kullanıcı olarak beni üzermi eksi yönleri artı yönleri nelerdir umarım mesajımı yanıtlarsınız .
    2006 model 9 bin km de. Motoru nerde yatırmış? Yatakta mı?

Motosikleti
    İNTEGRA gitti şuan 50cc (150cc)arora vesta scooter
    Alıntı acemi60 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2006 model 9 bin km de. Motoru nerde yatırmış? Yatakta mı?
    olur olur,kullanmamış olabilir,,adam almıştır yurt dışına gitmiştir,veya arabası vardır onu kullanmıştır motoru kullanmamıştır kenarda durmuştur vs. olmayacak şey değil
    ama adamın söylediği her söze inanılmaz,bilen anlayan biriyle gidilir veya servise getirilip gösterilir onay verirlerse alınır,,zaten serviste baktıkları zaman gerçekten 9 bindemi değilmi hemen anlarlar
    espresso ve burakciceck bunu beğendiler.

zengin bir abimizden alınacak motor sonra bana satıcaklar işte motoru da tanıdık oldugu için 6.500 tl dediler sizce fiyatı nasıl ??

IRau - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax
    bursa nilüfer tarafında xmax kullanıcısı varmı acaba

yarın istanbul dan xmax ile bursa nilüfer e geleceğiz pcx motor bulduk arkadaşa alacağız

xmax kullanıcısı olan arkadaşlarlada tanışmış oluruz

Motosikleti
    zengin bir abimizden alınacak motor sonra bana satıcaklar işte motoru da tanıdık oldugu için 6.500 tl dediler sizce fiyatı nasıl ??
    2 ci el sitesindeki en düşük km li bu görünüyor,,fiyat buna göre sizinki bayağı iyi

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...09078241/detay
    burakciceck bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha X-Max 250
    Öğrenciyim demişsin, masraflı bir motordur, ona göre düşün.
    burakciceck bunu beğendi.

Merhabalar evet öğrenciyim ve ilk motorum olucak oyuzden motor hakkında pek bir bilgim yok araştırma yapıyorum ve sizlerin de deneyimlernize ihtiyacım var . Ne gibi masraflar cıkara bılır bana ona gore bir karar vereyim .

Motosikleti
    Yamaha X-Max 250
    20.000 bakımı için 500-800 arası bir masraf çıkar örneğin. Sigorta-kasko söylemiyorum hiç.

Alıntı drtayfun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    20.000 bakımı için 500-800 arası bir masraf çıkar örneğin. Sigorta-kasko söylemiyorum hiç.
    34 plakaymıs arac sıgorta ne kadar cıkar sızce ?

Motosikleti
    34 plakaymıs arac sıgorta ne kadar cıkar sızce ?
    motorun şuanki plakası pek önemli değil,senin ikametin önemli hangi ildeysen oranın plakasına çevirirsin,,sen hangi ildesin,,İstanbul hariç başka bir ilde ikamet ediyorsan,motoru babanın veya aile büyüğünün üstüne yapman ve plakayıda o ile çevirmen senin menfeatine,

çünkü senin yaşın küçük olduğundan riskli guruba giriyorsun ,trafik sigortası yüksek çıkması muhtemel,ayrıca İstanbul harici illerde trafik sigortası primi üçte1 oranında nerede ise

Alıntı YERUÇAĞI adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motorun şuanki plakası pek önemli değil,senin ikametin önemli hangi ildeysen oranın plakasına çevirirsin,,sen hangi ildesin,,İstanbul hariç başka bir ilde ikamet ediyorsan,motoru babanın veya aile büyüğünün üstüne yapman ve plakayıda o ile çevirmen senin menfeatine,

çünkü senin yaşın küçük olduğundan riskli guruba giriyorsun ,trafik sigortası yüksek çıkması muhtemel,ayrıca İstanbul harici illerde trafik sigortası primi üçte1 oranında nerede ise
    İstanbulda ikametkahım ama babamın züerine motor ve araba var 20 senelik motorcu onun üzerine yaptırırım ozaman teşekkür ederim .

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:46 ----------

istanbul şişli civarı alıcagım motoru ustaya gösterebiliceğim bir yamaha ustası varmı bildiğiniz.

Motosikleti
    İstanbulda ikametkahım ama babamın züerine motor ve araba var 20 senelik motorcu onun üzerine yaptırırım ozaman teşekkür ederim .

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:46 ----------

istanbul şişli civarı alıcagım motoru ustaya gösterebiliceğim bir yamaha ustası varmı bildiğiniz.

yamaha servisine gösterecen,başka yer arama,adamlar sadece yamahaya bakıyorlar o yüzden onlardan iyi anlayan olmaz,,şişliye en yakın servis aşağıdaki

DAYTONA
    İstanbul Beşiktaş Kuruçeşme Mah. - Sahilyolu Tramvay Cad. No: 35
    Tel: 0(212) 265 60 65

birde ramide kardeşler yamaha var ama o biraz daha uzak

KARDEŞLER
    İstanbul Eyüp Ramiyeni Mah. - Rami Kışla Cad. Kardeşler Plaza No: 114
    Tel: 0(212) 535 40 27

Alıntı YERUÇAĞI adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yamaha servisine gösterecen,başka yer arama,adamlar sadece yamahaya bakıyorlar o yüzden onlardan iyi anlayan olmaz,,şişliye en yakın servis aşağıdaki

DAYTONA
    İstanbul Beşiktaş Kuruçeşme Mah. - Sahilyolu Tramvay Cad. No: 35
    Tel: 0(212) 265 60 65

birde ramide kardeşler yamaha var ama o biraz daha uzak

KARDEŞLER
    İstanbul Eyüp Ramiyeni Mah. - Rami Kışla Cad. Kardeşler Plaza No: 114
    Tel: 0(212) 535 40 27
    Çok teşekkü ederim pekala servis benden motoru incelemek için ne kadar ücret talep edicektir .?

Kaptan Bazil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X-Max 250 ABS Ironmax
    Çok teşekkü ederim pekala servis benden motoru incelemek için ne kadar ücret talep edicektir .?
    Merhaba, 3 hafta önce eksper için Kardeşler servisi aradım. Telefonda verdikleri fiyat 150 TL+KDV. Bir buçuk saat kadar süreceği bilgisini de verdiler. Yoğun oldukları için bir iki gün önceden arayıp randevu almak gerekiyormuş. Neticede motoru oraya götürmedim. Zeytinburnu Motoland Sertaç Bey, eski Yamaha yetkili servisi, sağolsun baktığım ikinci el motorun nesi var nesi yoksa söyledi. Çok memnun kaldım. Ücret olarak da 50 TL verdim. Tavsiye ederim.

Alıntı Kaptan Bazil adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba, 3 hafta önce eksper için Kardeşler servisi aradım. Telefonda verdikleri fiyat 150 TL+KDV. Bir buçuk saat kadar süreceği bilgisini de verdiler. Yoğun oldukları için bir iki gün önceden arayıp randevu almak gerekiyormuş. Neticede motoru oraya götürmedim. Zeytinburnu Motoland Sertaç Bey, eski Yamaha yetkili servisi, sağolsun baktığım ikinci el motorun nesi var nesi yoksa söyledi. Çok memnun kaldım. Ücret olarak da 50 TL verdim. Tavsiye ederim.
    150 tl gerçekten çok demiş nasıl işliyor sistem bilmiyorum ama sonuçta parça değiştirme vs birşey yok işçilik için öğrenciyim okadar para veremem motor parasını zor denkleştirdim zaten. Teşekkürler

Motosikleti
    yetkili serviste expertiz yaptırırsan biraz fazla veriyorsun ama rapor alıyorsun,sonradan bu raporun haricinde motorda bişey çıkarsa servis sorumlu oluyor,yani servis verdiği rapordan sorumlu

ama Kaptan Bazil in dediği yere götürebilirsin,fiyat uygun ancak expertiz raporu vermez,sadece gördüklerini söyler,,bence kabaca motorun km si doğrumu ve hasarlı olup olmadığına baksa yeter,,neticede at ile deve değil,,40-50 binlik motor almıyorsun

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler