Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha X-Max 250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Kanji - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 CBR 600RR
    Yaş 37, lokasyon istanbul , sıfır hasar geçmişim var, 695 e yapıldı '14 xmax 250. (Geçen sene 385 ödemişim.)Haramı zıkkım olsun

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    İNTEGRA gitti şuan 50cc (150cc)arora vesta scooter
    Alıntı fatih33yucel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sizin almış olduğunuz camın aynısını bende aldım. Sahibinden zeus diye bir marka.
    siz memnun musunuz ?
    benim motorum xmax 250 2015 model momo design ve orjinalinde en kısa spor cam var. uzun yola çıktığımda vs çok rahatsız ediyor. çok rüzgar vuruyor.
    evet memnunum,başımı az eğersem cam korumasına giriyorum,kaldırırsam camın üstünden bakıyorum,,daha uzun camdan yağmurda üstünden bakamadığın için önünü göremiyor ve gidemiyorsun,bu tam ideal

Motosikleti
    XMAX 400 ABS
    Arkadaşlar Merhaba
    Bende XMAX 400 ABS ile aranıza katıldım.Şuan rodaj aşamasındayım.Birkaç sorum olacak cevaplarsanız çok memnun olurum.
    1-Rodaj esnasında dayanamayıp 3-4 sefer (genelde köprüden geçerken) 100KM geçtim bu bir sorun çıkartır mı?
    2-Bir sürü telefon tutucu gördüm ama hangisi motora şık olur bir türlü karar veremiyorum telefonum 5.5" sizlerden telefon tutucu ve satıldığı yer konusunda acil tavsiye bekliyorum.

Herkese kazasız belasız keyifli sürüşler.

Xmax250 2016 model rodaj sirasinda 100km de 3.8 fln di rodajdan sonra duser diye beklerden 2500km oldu ve 4.7 e cikti sizce normalmi tavsiye oneri verirseniz cok makbule gecer. Bu arada kirikkaledeyim havalar suan ole aman aman soguk degil ama garajim yok disarda kaliyor motor.

Motosikleti
    2016 Yamaha Xmax 250
    Alıntı barromeo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar Merhaba
    Bende XMAX 400 ABS ile aranıza katıldım.Şuan rodaj aşamasındayım.Birkaç sorum olacak cevaplarsanız çok memnun olurum.
    1-Rodaj esnasında dayanamayıp 3-4 sefer (genelde köprüden geçerken) 100KM geçtim bu bir sorun çıkartır mı?
    2-Bir sürü telefon tutucu gördüm ama hangisi motora şık olur bir türlü karar veremiyorum telefonum 5.5" sizlerden telefon tutucu ve satıldığı yer konusunda acil tavsiye bekliyorum.

Herkese kazasız belasız keyifli sürüşler.
    Rodaj için şehir içinde kullanmanız daha iyi. Motorun tüm gaz aralıklarını görmesi daha yararlı oluyor. Ara sıra gazı açmanız zararlı değildir. Yeterki gazı sürekli sabit tutmayın.

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:14 ----------

Alıntı Muzaffere adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Xmax250 2016 model rodaj sirasinda 100km de 3.8 fln di rodajdan sonra duser diye beklerden 2500km oldu ve 4.7 e cikti sizce normalmi tavsiye oneri verirseniz cok makbule gecer. Bu arada kirikkaledeyim havalar suan ole aman aman soguk degil ama garajim yok disarda kaliyor motor.
    Anormal kullanıyorsunuz demektir. Ortalaması 3.4 üzerine çıkmamalı motorun. Kalkışlarda gazı baya açıyorsunuz anlaşılan. Benim motorum 5.000de ve 3.3 ortalaması suanda.

osiosborn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Muzaffere adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim motor uzun yolda 2.9, şehir içinde 3-3.5 arası yakıyor. Bir sorun olabilir, yada kullanıma bağlı o denli çok yakıyor olabilir.

Motosikleti
    Ybr esd 125-x max 250
    Bu ara sıfır için fiyat alan oldu mu biraz düşmüş sanırım fiyatlar 2016 ları eritmek için sanırım

osiosborn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Muvakkit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu ara sıfır için fiyat alan oldu mu biraz düşmüş sanırım fiyatlar 2016 ları eritmek için sanırım
    Pek sanmıyorum fiyat düşüreceklerini. Malum dolar da 3TL'yi geçti. Belki 100-150TL'lik sembolik indirim yaparlar peşin alımlarda.

Motosikleti
    xmax 250 abs
    bayilerden ciddi indirim alabilen olursa buradan yada özelden paylaşırsa sevinirim.

şimdiden teşekkürler

cenkkara07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TRACER900
    xmax 400üne egzoz takmak isteyen varsa bence kaçırmasın

http://urun.n11.com/egzoz/yamaha-xmax-400-akrapovic-titanium-egzoz-P122244870

eminemre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X Max 250 Ironmax
    Günaydın,toz toprak yağmur sonra arka amortisörlerimde motor sesi yokken duyulabilecek ince bir gıcırtı var. (selenin üstünde zıpladığında mesela) tazyikli su ile yıkattıktan sonra azaldı ama geçmedi. Amortisör bakımları nasıl yapılıyor, wd 40 yada temizleme imkanı var mı?

2rule - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 600
    Merhaba arkadaşlar, X-Max 400'ün yıllık ortalama sigortası ne kadar tutuyor aşağı yukarı? İstanbul'da oturan biri için mesela...

eminemre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X Max 250 Ironmax
    650-1000 tl arası çıkabilir ekstrem bir şey çıkmazsa.
    Piaggio Carnaby 200
    Yamaha XMax 250 Ironmax

OZARSLAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 300 ABS - Bekleniyor
    Arkadaşlar 2017 Xmax hakkında bilgisi olan var mı ?

Kasa yenileniyor sanırım fakat motorda var mı değişiklik ?

Sele alçaltması yapıldı mı merak içindeyim...

Alıntı OZARSLAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar 2017 Xmax hakkında bilgisi olan var mı ?

Kasa yenileniyor sanırım fakat motorda var mı değişiklik ?

Sele alçaltması yapıldı mı merak içindeyim...
    Az önce 16'bin bakımı adına servisten geldim. Ben de aynı konuyu orada çalışan arkadaşıma sordum. Sadece makyaj var demişti. Kronik bir problemi olmadığından motor büyük ihtimal değişmez dedi.

Iron Max vardı sele yüksekliği rahatsız etti ondan ötürü sattım , tekrar niyetlendim Yen'i kasa özelliklerini merak ediyorum beklemeye değer mi diye cezbeder bir fark yok ise Burgman ABS sanki bana daha uyacak gibi duruyor ...

Bakalım her şeyin hayırlısı olsun ...

Merhaba arkadaşlar,

2013 model xmax 250 ile aranıza katılmış bulunuyorum. Sizlere birkaç sorum olacak.

1- Motorla 20 25 km gittiğimde fan açıyor, önceden pcx kullanıyordum ve hiç duymadım fan sesini. Bu durum normal mi yoksa motorumda sıkıntı mı var?

2- Topcase taktırmak istedim ancak uçuk kaçık fiyatlar talep ediliyor. Bir demire 400 500 lira istiyorlar, yok mudur bu işi daha ucuza halledebilmenin bir yöntemi? Koskoca ülke olarak bir çanta demirini yan sanayisini üretememiş miyiz?

Motosikleti
    İNTEGRA gitti şuan 50cc (150cc)arora vesta scooter
    Alıntı avkatbey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar,

2013 model xmax 250 ile aranıza katılmış bulunuyorum. Sizlere birkaç sorum olacak.

1- Motorla 20 25 km gittiğimde fan açıyor, önceden pcx kullanıyordum ve hiç duymadım fan sesini. Bu durum normal mi yoksa motorumda sıkıntı mı var?

2- Topcase taktırmak istedim ancak uçuk kaçık fiyatlar talep ediliyor. Bir demire 400 500 lira istiyorlar, yok mudur bu işi daha ucuza halledebilmenin bir yöntemi? Koskoca ülke olarak bir çanta demirini yan sanayisini üretememiş miyiz?
    20-25 km de fan açması normal,hararet 90 a çıkınca çıkınca açar zaten takılacak bişey değil,,esas 90 ı geçipte açmazsa kötü

çanta demirine gelirsek,,
    kardeşim yamaha bu ,çin motoru kullanmıyorsun, ucuz parçalar çinlide var yamahada böyle bişey yok,,,yan sanayi uydurma bişeyler var piyasada ama orjinali gibi değil,çubuk demirden uydurularak kaynak yapılmış bişeyler,,ben bulaşma derim,bunu motora takınca sırıtır göze hiç güzel görünmez,en iyisi paraya kıyıp orjinalini almak,yada netten takip edip 2 ci el bakmak

Arkadaslar herkese mrb
    2016 xmax 250 abs alarak araniza katildim 1000 bakimina gitmeden makinayi cemo garage soktum 32 yasindayim yeminlen senelerden beri aradigim usta buymus adam manyak calisoyoo
    Cakar stop, led far, cakar sinyal, ve alarm taktirdim makinami dahada bi sevmeye basladim lakin sikintim su
    1000 km yi muhtemel sali carsamba doldurucam ama hangi servise göturecegimle alakali hic bi fikrim yok
    Istanbul Avrupa yakasinda servis tavsiyesine ihtiyacim var yardimci olursaniz cok sevinirim demirden atimi bilmedigim insan siftina burunmus cakallara emanet etmek istemiyorum :((

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:05 ----------

Arkadas yokmu bi tavsiyesi olan yauuuw

IRau - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax
    Alıntı danger_fou adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar herkese mrb
    2016 xmax 250 abs alarak araniza katildim 1000 bakimina gitmeden makinayi cemo garage soktum 32 yasindayim yeminlen senelerden beri aradigim usta buymus adam manyak calisoyoo
    Cakar stop, led far, cakar sinyal, ve alarm taktirdim makinami dahada bi sevmeye basladim lakin sikintim su
    1000 km yi muhtemel sali carsamba doldurucam ama hangi servise göturecegimle alakali hic bi fikrim yok
    Istanbul Avrupa yakasinda servis tavsiyesine ihtiyacim var yardimci olursaniz cok sevinirim demirden atimi bilmedigim insan siftina burunmus cakallara emanet etmek istemiyorum :((

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:05 ----------

Arkadas yokmu bi tavsiyesi olan yauuuw
    keşke fiyatınıda söyleseydin en az 500-600 almıştır

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler