Türkiyenin En Büyük Motosiklet Aksesuarları Sitesi
Kapat
Üye Girişi
Motovento
Motoruma.com
Motomax
REKLAM ALANI
73. sayfa BirinciBirinci ... 2363717273

Yamaha MT 25 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

CFMOTO Z Force 550
    REKLAM ALANI

Alıntı bdrhngvnc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    öncelikle hayırlı olsun. Ben de ön frene dokunduğumda ufak bir ses geliyor diye götürmüştüm, amortisörde boşluk var o kapanıyor dedi.
    ABS'ye gelince de, devreye girdiği zaman tak tak tak diye sallama yapar eğer kafa sallamadan bahsettiğiniz oysa.
    Cevap için teşekkürler. Motor frene dokunmasan da, debriyaj basılı iken de o tarz boşluğa düşerse lık lık sesi geliyor. Düzgün bir usta bence hemen anlar. Ama torbalıda yok malesef.

Abs düşük hızda iken yapıyor olabilir. Örneğin 50km hızlarda ani fren yapmaya çekindim kafa atması sonrası.

Dediğim gibi ilk motorum ve tecrübem olduğu için belkide normal olanı budur. Ben bilemiyorumdur
    bdrhngvnc bunu beğendi.

Motosiklet Aksesuarları ve Ekipmanları Online Satış Sitesi
    REKLAM ALANI
    Motomax
    bdrhngvnc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha mt-25
    Alıntı serifdurdu35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cevap için teşekkürler. Motor frene dokunmasan da, debriyaj basılı iken de o tarz boşluğa düşerse lık lık sesi geliyor. Düzgün bir usta bence hemen anlar. Ama torbalıda yok malesef.

Abs düşük hızda iken yapıyor olabilir. Örneğin 50km hızlarda ani fren yapmaya çekindim kafa atması sonrası.

Dediğim gibi ilk motorum ve tecrübem olduğu için belkide normal olanı budur. Ben bilemiyorumdur
    rica ederim, dediklerinizin hepsi doğru olabilir öyle bir ustalık iddiam yok tabii ki yetkili servise götürebilirsiniz yardımcı olacaklardır.
    Frenlemeye gelince de altın elbiseli adam'ın her derdinize deva videoları bulunuyor, izlemediyseniz şiddetle tavsiye ederim örnek bırakıyorum; https://www.youtube.com/watch?v=hfxfimvDxfc
    serifdurdu35 bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha MT25 2020 model
    Alıntı bdrhngvnc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam herkese 2020 modelde 7 bin devir ile 9 bin devir arası anormal bir titreme var daha önce yaşayan var mı? koruma takozlarını şasiye bağlamışlar direkt ondan dolayı olduğunu sanıyorum. Bir de ekstra olarak gp kompozit tur camı var. Bilgisi olan yardımcı olursa sevinirim

2020 kullanıcısım 5700 km oldu. 5 bin bakımı da yapıldı. benim sağ elde sağ aynada titreşim var. 2 farklı bayide bir şey yapmadı. normal miş . ben motor titriyor demiyorum. sağ elde gaz kolunda titreşim var.

90 km hıza ulaşayim . titreşim o an baki kalıyor. gitmiyor .sülük gibi. gaz kolunu bırakmak zorunda kalıyorum .elde uyuşma yapıyor.

bu sorunun yamaha mt 25 TÜRKİYE facebook grubunda bir çok kişide var. hep 2020 kasa sahibi. bir iki arkadaş bende yok diyor. motor bu titrer diyenlerin ,dalga geçenlerin başına gelir görür sorunun ne olduğunu.

motorda koruma demiri yokkende varken de sonuç aynı. biri bu sorunu çözsün. gidon tutan yerlerden gidona çok titreşim geliyor diye düşünüyorum. çözümü bulan arkadaşa hayatım boyunca dua edecem. yada motoru değiştirecem. bu ne ya.lafa geldimi japon müdendisiliği .hintli de bu kadar sağ el titremiyor. sağ el bu ya. gaz tutmayacaksam nasıl gidecem.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:16 ----------

Alıntı Merdo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2020 modellerde paddock kullanan var mı? orjinal koruma takozu takılı o sebeple takozluları kullanamıyorum da, çözümü bilen var mı?

arıza ışığı için de yakıttan dolayı dedi servis. benimle aynı problemi yaşayan arkafaşlar olur belki.
    arka tekerde bende koruma takozu var. 6mm lik padok vidası alıyorsunuz. tüm seyler n11 de var. c şeklinde padok agzı olan padok alıyorsunuz. sonunsuz oluyor. link eklemeye çalıştım. bunlardan alın. huzura yelken açın.

https://urun.n11.com/modifiye-urunle...tli-P313613705

https://urun.n11.com/modifiye-urunle...mlu-P360267132

bdrhngvnc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha mt-25
    motosikletimi istop ettiğimde çok fazla çatır çutur sesler geliyor motordan, sebebi nedir?

ANES MOTOR
    Hero Motosiklet
73. sayfa BirinciBirinci ... 2363717273

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)