Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
7. sayfa BirinciBirinci ... 56789 SonuncuSonuncu

Bajaj Pulsar As 150 Kullanıcıları/Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Jawa 250 cafe racer
    Alıntı tatalay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba. 250km yeni bitti depoyu tekrar doldurdum. 30₺ yakmışım. 6000rpm geçmemeye özen gösteriyorum. Şu an titreşim dışında her şey yolunda. Henüz garantiden aküm gelmedi ama emanet verdikleriyle devam ediyorum. Titreşim ise ne kadar mı? İş ev arası 13 km özellikle sağ olmak üzere iki elimi yol sonunda kullanamıyorum. O kadar. Sizce bu titreşim rodajı mı bekliyor yoksa bir sorun mu var? Saygılar
    Alıntı vhpfb44 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öncelikle hayirli olsun motorunuz güle güle kullanin, biz 2 arkadas aldik aktif olarak her gün kullaniyoruz, ben daha cok kullaniyorum ilk bakimini da yaptirdim suan 680km civarinda, ne benim motorumda ne arkadasimin motorunda bahsettiginiz derecede bir titresim söz konusu olmadi, ne rodaj öncesi nede rodaj sonrasi, akü problemi herkes yasamis bende degistirttim, titresimin baska bir sebebi olmali servise gitmelisiniz bence rodaj ile alakasi oladigini düşünüyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:56 ----------

Size katiliyorum, ne 1.000 tlymis herkes ayni seyi soyleyip duruyor ama kimse 150ns bir yerde durdugunda dönüp bakmiyor, ama AS'yi kac kisi cevirip sordu sayisini hatirlamiyorum yolda giderken durduranlar bile oluyor, kesinlikle 150cc gibi durmuyor zaten, zevkle kullaniyorum cokta memnunum, alt sakal yakisirmi acaba onu dusunuyorum internetten baktim ama hic bulamadim yapan varmi acaba merak ediyorum.
    Valla biz hep iki kisi ns200 ve as150 geziyoruz her goren ns si olan arkadasa niye as almadin daha guzel bu diyo tasarima laf yok dehset duruyo ve Turkiye ye gelen renkleri harika ns150 ns200 un stickerli kırmızısındansa bu komple kirmizi daha hos benim gonlumde bi kac flasor sis lambasi yan canta taktirmak geçiyor fakat suan icin mumkun degil :D

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    pilatini10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar200ns
    Alıntı ekrem ata adlı üyeden alıntı Mesajı göster

sayın ekrem bey buraya gelip ilk elden bilgilendirmeniz için teşekkürler

birde aynı şeyi sitenizdeki arkadaşlar yapsa meil atıyoruz cevap veren yok
    geri dönüş yapılmıyor iletişim eksikligi bizimle iletişime geçin diyorlar
    bu konudan çok arkadaş müzdarip

benim sorum pulsar as200 ülkemize gelecekmi
    gelmeyecekse sebebleri nedir ?
    gelecekse ne zman gelecektir?

Aanlcn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar AS 150
    3 aydır AS150 kullanıyorum. yaklaşık 3000 km ye yakın yol yaptım.
    Çok şükür şuana kadar herhangi bir sorunla karşılaşmadım. Yolda da bırakmadı Akü sorunu gösterge sorunu da çekmedim.
    Sadece ilk 700 km falan hava şartlarından dolayı olsa gerek yada rolanti ayarından tek seferde çalışmıyordu ve boş vitese çok zor geçiyordu.
    Şuan herşey normal motor bana alıştı ben ona.

Motoru kirletmeyelim bence. Çünkü kul yapısıdır,gösterge elektronik yani biraz şans işi. Yamaha alıp ta rezil olan arkadaşlarımı tanıyorum. hemde 30 40 bin tl ler verip

search16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GTS Evo 250 - Hero Hunk 150
    Alıntı Aanlcn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    3 aydır AS150 kullanıyorum. yaklaşık 3000 km ye yakın yol yaptım.
    Çok şükür şuana kadar herhangi bir sorunla karşılaşmadım. Yolda da bırakmadı Akü sorunu gösterge sorunu da çekmedim.
    Sadece ilk 700 km falan hava şartlarından dolayı olsa gerek yada rolanti ayarından tek seferde çalışmıyordu ve boş vitese çok zor geçiyordu.
    Şuan herşey normal motor bana alıştı ben ona.

Motoru kirletmeyelim bence. Çünkü kul yapısıdır,gösterge elektronik yani biraz şans işi. Yamaha alıp ta rezil olan arkadaşlarımı tanıyorum. hemde 30 40 bin tl ler verip
    Forumu takip ediyorum... Ağzına sağlık.
    Önemli olan beygir değil, beygirin nekar yediği.

Motosikleti
    bajaj pulsar as150
    Sonunda 1.000km yi devirebildim, 3 aydir kullaniyorum ama ev iş arasi mesafem kisa oldugu icin km yapamiyorum, objektif bir şekilde bugüne kadarki + ve - lerini yazmak istiyorum... Akü problemi yasadim ilk olarak, motor sogukken kesinlikle calismiyordu ayak marsi ile çalıştırmak zorunda kaliyordum, serviste degistirdim bu seferde akü akitma yapti 3.kez aküsü degisti sonunda problem çözüldü, yan ayak sensorum bozuldu sürekli ayak acikmis gibi görüp stop ediyordu iptal ettim parca gelince garantiden degisicek, bunlar haricinde problemim olmadi, artilari cok rahat bir motor kullanimi yormuyor, titresim cok olmamakla birlikte birazda olsa var, kafa grenaj ve on cam ruzgari baya engelliyor gayet iyi, mercek farin aydinlatmasi gayet güzel, görüntüsü arka lastik 130luk olsa tadindan yenmiycek ;-) sonuc olarak gayet memnunum almak istiyenlerede bayide test etmelerini öneririm, mutlaka begeniceklerdir.....

fedora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS APACHE / 2014
    Merhaba arkadaşlar, Uzun süreden beri takip ediyorum bu motoru akü olayı ve lastiklere kafam takıldı piyasada kolayca kaliteli lastik bulabiliyormuyuz bu modele ?

Aanlcn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar AS 150
    500 tl çifti michelin street

Motosikleti
    bajaj pulsar as150
    Motorumun son hali...

kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    Evet arkadaşlar pulsar 200ns ye yapmış olduğumuz 3cm gidon yükseltme artık ns150 ve as150 için de aynı kalitede üretime başlanmıştır, ben dahil bir çok arkadaş ns200 de sorunsuz bir şekilde kullanıyor eğer almayı düşünürseniz Muhammet beyle 05396013533 irtibat kurabilirsiniz veya Kadıköy Bajaj servisi Baymoto ve Kağıthane Kayalar motordan da temin edebilirsiniz.

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 150 AS
    Merhabalar, dün itibariyle Bajaj Pulsar AS 150 ile aranıza katıldım. Yaklaşık bir yıldır Bajaj modellerini, modellerin forum sayfalarını takip ediyordum. Motorumu tercih etmemdeki en önemli faktör Ekrem Ata Bey ve Kuralkan'nın bu işe ciddiyetle ve dört elle sarılmış olduğunu görmemdir. Bayiye (Amasya-Merzifon Bayii/Halil Bey ve Metin Usta) aslında Discover almaya gitmiştim, ancak gerek bayi sahibi ve çalışanlarının yakın ilgisi gerekse motorun yakışıklılığı beni çok etkiledi. Üstüne bir de motoru test etmemdeki ısrarları ve karar verdikten sonra ödeme koşullarında gösterdikleri kolaylık cabası oldu ve -belki de bir çılgınlık- aldım Pulsar'ı. Gerçi henüz kursa devam ediyorum ve ehliyetim çıkmadı ama motosikletimi apartmanın altında tutuyor, seviyor, temizliyor, çalıştırıp otoparkta birkaç tur atıyorum ama şimdilik içimde tarifsiz bir mutluluk var. Bu sayfanın 150 NS sayfası kadar canlanması ve bilgi-tecrübe-foto paylaşımlarımızın artması dileklerimle... Tekeriniz dengeli bassın...

AurorAbeam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kalmadı :(
    Alıntı MelgoshErkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar, dün itibariyle Bajaj Pulsar AS 150 ile aranıza katıldım. Yaklaşık bir yıldır Bajaj modellerini, modellerin forum sayfalarını takip ediyordum. Motorumu tercih etmemdeki en önemli faktör Ekrem Ata Bey ve Kuralkan'nın bu işe ciddiyetle ve dört elle sarılmış olduğunu görmemdir. Bayiye (Amasya-Merzifon Bayii/Halil Bey ve Metin Usta) aslında Discover almaya gitmiştim, ancak gerek bayi sahibi ve çalışanlarının yakın ilgisi gerekse motorun yakışıklılığı beni çok etkiledi. Üstüne bir de motoru test etmemdeki ısrarları ve karar verdikten sonra ödeme koşullarında gösterdikleri kolaylık cabası oldu ve -belki de bir çılgınlık- aldım Pulsar'ı. Gerçi henüz kursa devam ediyorum ve ehliyetim çıkmadı ama motosikletimi apartmanın altında tutuyor, seviyor, temizliyor, çalıştırıp otoparkta birkaç tur atıyorum ama şimdilik içimde tarifsiz bir mutluluk var. Bu sayfanın 150 NS sayfası kadar canlanması ve bilgi-tecrübe-foto paylaşımlarımızın artması dileklerimle... Tekeriniz dengeli bassın...
    Üyelik tarihi 24.06.2016.
    Ne kadarda objektif bir mesaj.

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 150 AS

peruwasa12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende bu ürünü almayı düşünüyorum hatta bugun bi ilan gördüm uygun fiyata fakat 1 saat içinde satmışlar, bir şey sorucam sigorta ücreti ne kadar yatırdınız ?
    Babamın üzerine yapmayı düşünüyorum bende 40 yaş üzeri tahmini ne kadar çıkar ?

MeNGuC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KYMCO SÜPER 8 Kara Şimşek :)
    Alıntı peruwasa12 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende bu ürünü almayı düşünüyorum hatta bugun bi ilan gördüm uygun fiyata fakat 1 saat içinde satmışlar, bir şey sorucam sigorta ücreti ne kadar yatırdınız ?
    Babamın üzerine yapmayı düşünüyorum bende 40 yaş üzeri tahmini ne kadar çıkar ?
    İstanbulda yaş 55 34 plaka sıfır motor olarak baktırdım ilk araç olucağı için 1000 tl aşası yok benim yaş 30 1.200 tl çıktı
    CENNET UCUZ DEĞİL CEHENNEM LÜZUMSUZ DEĞİLDİR..

peruwasa12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Cevap için teşekkürler gerçekten çok yüksek bu fiyattaki motorlar için bi kaç yıl önceki konulara bakıyorumda millet 150-200 liraya fazla diyormuş birde şimdiki fiyatlara bak

Motosikleti
    BAJAJ Pulsar AS150
    Arkadaşlar arka ve yan çanta demiri bulabildiniz mi AS150 için.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:16 ----------

Motosikleti
    bajaj pulsar as150
    Alıntı tatalay adlı üyeden alıntı Mesajı göster

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:16 ----------

Facede ki grupta yan ve arka canta demiri yaptiran arkadaslar var onlarla irtibata gecip nerde yaptirdiklarini ogrenebilirsiniz...

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 150 AS
    Merhabalar... Dün işlemlerimi tamamladım. Sigorta 405 tl tuttu (Ergo sigorta, yaş 39, kayıtlı ilk araç, tokat ikamet) Trafik Tescil 190 tl. Şoförler odası dosya parası 10 tl. Plaka basımı 25 tl. Toplam: 630 tl.

selamlar herkese bende 150 as modeli aldim goruntu gayet cok guzel simdilik daha 50 km de alali 1-2 hafta anca oldu merak ettigim konu km ye kac kurus yakiyor ortalama bu modeller yardimci olabilecek varsa cok sevinirim

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 150 AS
    Merhabalar balkes 1010, hayırlı olsun. Tekeriniz düz bassın. Ben de yeni aldım motosikletimi, bayiden eve 110 km geldim, 60-80 km aralığında sürdüm. 15 tl yaktı...

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:36 ----------

Merhabalar, mercek far karşıdan gelenleri rahatsız ediyor olmalı ki sellektör yapıyor araçlar. Bu sorunu nasıl çözebilirim? Şimdiden teşekkürler. . .

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:47 ----------

http://i.resimyukle.xyz/SyS2.jpg

REKLAM ALANI
7. sayfa BirinciBirinci ... 56789 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)