Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kawasaki ER5 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    er6F ABS 2014
    Alıntı karmacoma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    alacağın motor belirlendimi?
    yoksa, gel sana izmirin en temiz ER-5 ini vereyim

Michelın fiyatlarına bakmanı tavsiye dederim, bütün yaz senin gibi fiyat şaşırması yaşatıp sonunda Michelın Pilot Active aldım,
    ön standart 110, arka bi beden büyük 140 ölçülerinde çiftini 360 a almıştım
    motor belli, ama sahibi yamuk yapmazsa eğer cuma günü almaya gideceğim.
    senin motorun ilan linki varsa bir bakayım..

herhalde sadece ön lastiği yenilerim, virajlarda önemli olan ön lastik diye düşünüyorum..?

Alıntı demirgursel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evveeeeeeeeeeetttttttttt
    üzülerek bu topiği terk etmek durumundayım.er5 imle çok güzel zamanlar geçirdim
    darısı yeni makinamın topiğine takılmaya olsun.bakalım hangisi olacak tabi şu sıralar deyil
    umarım değerinde satmışsındır..?

bende birazını borçlanarak alacağım. aslında niyetim 250 cc bir motordu ama er 5 karşıma cıkana kadar.. fiyatı çok uygun. inş. çok zorlanmadan öderim de satmak zorunda kalmam.
    Modenas -1999, Agility 125 -2006, CK 125 -2008, Crypton -2010, X-City 250 -2011, er6N 2006, er6F 2014

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    demirgursel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    250 liklerin fiyatına safkan japon 500 lük alacaksın.istersen almadan 250 lik hyo, cbf, ybr dene sonra git er5 e bin aradaki çok az fiyat farkını nasıl hakettiğini göreceksin
    sıkıysa yakala HAYALBUYSA

karmacoma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı SALVANO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motor belli, ama sahibi yamuk yapmazsa eğer cuma günü almaya gideceğim.
    senin motorun ilan linki varsa bir bakayım..

herhalde sadece ön lastiği yenilerim, virajlarda önemli olan ön lastik diye düşünüyorum..?
    Amman SALVANO eğer illa bir lastik alacam (ki ikisini al derim ben) diyosan düşündüğünün tam tersini yap sadece arka al

benim ilanım yok şu anda, yarı şaka yarı ciddi söylemiştim ama yaza girmeden değişme isteğide sardı bünyeyi,

sadece yükselteceğim için satacağım olmazsada yıllarcada binsem sıkılacağımı sanmıyorum, er5in yerine koyabileceğim muadili motor yok gözümde.

Alışveriş durumu olursa özelden bol bol resim yollanır elbet ama bu vesile ile sadece ER5 topiğinde arkadaşlarla paylaşmak adına iki resim ekleyeyim, sizinle tanıltırayım demir eşeğimi

May The Force Be With You

Motosikleti
    er6F ABS 2014
    Michelın fiyatlarına bakmanı tavsiye dederim, bütün yaz senin gibi fiyat şaşırması yaşatıp sonunda Michelın Pilot Active aldım,
    ön standart 110, arka bi beden büyük 140 ölçülerinde çiftini 360 a almıştım [/QUOTE]

mic. fiyatlarına baktım; pilot activ ön 180, arka 240 lira. sen pazarlıkla mı ucuza aldın.

bu arada motorun güzelmiş, Maşaallah!

Alıntı demirgursel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    250 liklerin fiyatına safkan japon 500 lük alacaksın.istersen almadan 250 lik hyo, cbf, ybr dene sonra git er5 e bin aradaki çok az fiyat farkını nasıl hakettiğini göreceksin
    aynen dediğin gibi yaptım, cbf ve hyo ya baktım. ybr pek yok zaten.
    gerçekten şaşırtıcı; er 5, bu fiyata alınacak en iyi seçim.
    az kaldı, nasip olursa bu cuma günü alacağım.
    Modenas -1999, Agility 125 -2006, CK 125 -2008, Crypton -2010, X-City 250 -2011, er6N 2006, er6F 2014

Motosikleti
    er6F ABS 2014
    er 5 hayal oldu.. bizim satıcı dönek çıktı
    hayırlısı..

ilginç, kış günü müşteri bulacaksın ve vazgeçeceksin, satıcı değil sadece geyikmiş bence, sıkma canını salvano sana er5 mi yok
    önümüzdeki er5lere bakacağız artık.

bu mevsimde alıcı olmak kadar güzel bişey varmı, tadını çıkart

dönen motorun modeli, rengi ne idi?

Motosikleti
    Kawasaki er-5
    Aleykümselam.

kazasız sürüşler.

ne zamandır er5 e biniyorsunuz?

bu arada er5 e uygun, Dunlop marka lastik fiyatları ön 200tl, arka 260tl miş.
    bana pahalı geldi :(

saygılar.

Alalı daha 2 hafta oldu ancak 0 oalrak alındığından beri çok yakın bir arkadaşımdaydı bendede Honda VFR vardı ancak 2006ta geçirdiğim büyük kazadan sonra şu zaman kadar motora binmedim ama tekrar binmek istediğimde istediğim motor er-5 oldu ve ne tesadüftürki arkadaşımda satmak istediği için onun motorunu aldım yani henüz 2 haftadır biniyorum er-5 e ama 4 yıllık bir mazisi var ve inanın biz bu er-5 ile 2 kişi şubat ayında gece yağmurda 4 saatte izmir'den çanakkaleye gittik dönerkende 3 saat gibi bir sürede döndük rahatlıkla(dönerken hava kuruydu) yani kısacası er-5 i istememim nedenlerini sayarsak;
    -şehir içinde 125'likler kadar rahat ve kıvrak ancak 4 kat daha güçlü
    -her yola gelir fazla sorun çıkarmaz istendiğinde yüksek süratlerde bile(170-180) rahatlıkla seyahat edilebilir (belki biraz rüzgar alıyo olabilir ancak granajlı birçok motor kadar alıyo nerdeyse)
    -normal süratlerde uzun yol istendiği vakitte bir spor touring kadar rahat torklu ve kullanışlıdır 2 kişi ilede olsa farketmez
    -virajlı yollarda spor kullanımda güç dağılımı çok iyidir herhangi bir acemi bile rahtlıkla yatırabilir,iyi bir kullanıcının elinde olduğu zaman inanın er-5 ile birçok budur dediğiniz motor ile boy ölçüşebilir
    Biraz ukalalık olduysa affola ancak 4 yıldır bir fiil er-5 kullanıcı olduğum için bunun yanında birkaç motorada sahip olmakla beraber er -5 kadar rahat,sorunsuz ve kullanışlı bir motor çok az olduğunu düşünüyorum
    Saygılarımla...

bu arada İzmir'li er -5 çilerle tanışmayı çok isterim belki güzel gezilere imza atabiliriz... Msn adresim; redline_86_yagiz@hotmail.com
    Bide elinde er-5 ön sol sinyali yada sinyal kapağı olan varmı?satmak yada vermek isterseniz eğer rica ediyorum ulaşın...izmir'de bulamadım çünkü...

bugün çok rahatsız ettim bu topiği ama karmacoma er-5 inin üstündeki topuzları nerden aldın ve fiyatı ne kadar bende almak istiyorumda...

er-5 iyi motosiklet...

Motosikleti
    Kawasaki er-5
    arkadaşlar er -5 ön sol sinyal yada sinyal kapağına ihtiyacım var duyurulur...

Alıntı redline35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar er -5 ön sol sinyal yada sinyal kapağına ihtiyacım var duyurulur...
    BURAK motosiklet e bak...kahramanlar da ....

Motosikleti
    Kawasaki er-5
    Alıntı nankör adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    BURAK motosiklet e bak...kahramanlar da ....
    teşekkürler ama Burak abiyi iyi tanırım onda yok,komple sinyal İstanbul'dan geliyomuş ve 50 euro kullanılmışı daha iyi olacak diye düşünüyorum,zaten bana birtek camı lazım olmazsada komple alacağım yapıcak birşey yok...

praetorian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    yanlis hatirlamiyosam motorium.com da 2.el aksesuarlar bolumunde vardi..
    bi bak istersen..
    asya as 125t, honda cbr125, honda nx4 falcon, suzuki gsr 600, sırada?

@redline35 ;
    koruma takozunu ve denge topuzlarını birlikde sertleştirilmiş alüminyumdan tornada istediğim şekilde yaptırtmıştım, yani hazırı yok,

Bahsi gelmişken, resimde gördüğünüz yere koruma takozu takmayı düşünenler var ise direk vidayı söküp takmasınlar,bağlandığı noktada şaseden uzanan U şeklide bir yere vida girdiği için altının deşteklenmesi gerekiyo, orayıda tornacı kendi uydurduğu bi parça ile halletti.
    yazı ile anlatımda şekli gözünüzde canlandıramamışsınızdır muhtemelen,ama o noktadan takoz bağlayan olur ise montaj esnasında ne dediğimi anlayacak bunu gözardı edip taktım oldu diye işi bitirirseniz de o noktaya ilk darbede radyatör korumasını kırabilirsiniz çünkü.

@nankör ; Burak Motosiklet dediğin Burak21 olmalı orda redline'ın aradığı türden yedek parçalar hazır bulunmaz ama spariş ile istediğin şeyi temin edebilir bunuda sadece gelen kişilerin işleri görülsün diye yapar, yani sadece aracı olur fiyat konusunda Z moto da kaça ise o fiyata getirebilir. Burak 21'i tamir bakım ve sarf malzemeleri bakımından tavsiye ederim, benim makinanın bakımlarını oraya yaptırıyorum.

redline, malesef beleşe yakın fiyatı olan YBR sinyalinden tek farkı iki parmak daha kısa olmasından başka ve hiç bir özelliği olmayan o sinyal Kawasaki yedek parçası olduğu için alınmasi hiçde akıl karı olmayan bi parça, onun yerine bi takım ufak sinyal alıp sinyalleri komple değiş bence

Bi çok geziye imza attık bu güne kadar, benim tekerlerim son bi yılda 20 bin km imza attı sağa sola
    izmirli er-5 çi ve diğerleri ile tanışmak istiyosan İzmir MT toplantılarına buyur gel.

ARBETUS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '93 Kawasaki EN 500 Vulcan
    er 5 hayal oldu.. bizim satıcı dönek çıktı
    hayırlısı..
    Kimden alacaktında döndü yaw??
    bua rada buz motorda michellin pilot activ ön arka montaj+balans dahil 380 ytl idi. lasitklerin dot tarihi de 2008 miş bilginize.
    '04 Yamaha Nuovo - '56 BMW R25 - '06 Mondial 250 MCT - '94 BMW F650 - '99 Kawasaki ER 5 - '06 Bisan Roadstar 250 - '97 Kawasaki VN800 - '08 Suzuki VL 800 Intruder - '04 Suzuki VL 800 Voluisa - '01 Honda XL 650 V Transalp -'00 BMW F 650 GS

Motosikleti
    Kawasaki er-5
    @redline35 ;
    koruma takozunu ve denge topuzlarını birlikde sertleştirilmiş alüminyumdan tornada istediğim şekilde yaptırtmıştım, yani hazırı yok,

Bahsi gelmişken, resimde gördüğünüz yere koruma takozu takmayı düşünenler var ise direk vidayı söküp takmasınlar,bağlandığı noktada şaseden uzanan U şeklide bir yere vida girdiği için altının deşteklenmesi gerekiyo, orayıda tornacı kendi uydurduğu bi parça ile halletti.
    yazı ile anlatımda şekli gözünüzde canlandıramamışsınızdır muhtemelen,ama o noktadan takoz bağlayan olur ise montaj esnasında ne dediğimi anlayacak bunu gözardı edip taktım oldu diye işi bitirirseniz de o noktaya ilk darbede radyatör korumasını kırabilirsiniz çünkü.

@nankör ; Burak Motosiklet dediğin Burak21 olmalı orda redline'ın aradığı türden yedek parçalar hazır bulunmaz ama spariş ile istediğin şeyi temin edebilir bunuda sadece gelen kişilerin işleri görülsün diye yapar, yani sadece aracı olur fiyat konusunda Z moto da kaça ise o fiyata getirebilir. Burak 21'i tamir bakım ve sarf malzemeleri bakımından tavsiye ederim, benim makinanın bakımlarını oraya yaptırıyorum.

redline, malesef beleşe yakın fiyatı olan YBR sinyalinden tek farkı iki parmak daha kısa olmasından başka ve hiç bir özelliği olmayan o sinyal Kawasaki yedek parçası olduğu için alınmasi hiçde akıl karı olmayan bi parça, onun yerine bi takım ufak sinyal alıp sinyalleri komple değiş bence

Bi çok geziye imza attık bu güne kadar, benim tekerlerim son bi yılda 20 bin km imza attı sağa sola
    izmirli er-5 çi ve diğerleri ile tanışmak istiyosan İzmir MT toplantılarına buyur gel.
    Verdiğin bilgiler için çok teşekkür ederim karmacoma;
    ancak mt toplantıları nerde oluyo pek bilmiyorum ama siteden öğrenebileceğimi düşünüyorum,izmirde ne sıklıkla oluyo peki bu toplantılar?
    sinyaller içinse gerçekten çok gereksiz pahalı ama orjinalliğini bozmamak için farklı sinyal takmayı pek düşünmüyorum tekrar teşekkürler...

Motosikleti
    er6F ABS 2014
    ilginç, kış günü müşteri bulacaksın ve vazgeçeceksin, satıcı değil sadece geyikmiş bence, sıkma canını salvano sana er5 mi yok
    önümüzdeki er5lere bakacağız artık.

bu mevsimde alıcı olmak kadar güzel bişey varmı, tadını çıkart

dönen motorun modeli, rengi ne idi?
    tesellin için sağol kardeşim. siyah ve 2005 ti

Alıntı ARBETUS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kimden alacaktında döndü yaw??
    bua rada buz motorda michellin pilot activ ön arka montaj+balans dahil 380 ytl idi. lasitklerin dot tarihi de 2008 miş bilginize.
    ist.da, bir diş doktorundaydı.

chatkut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-Max 250 ABS
    way er-5 topiği canlanmış hemde kış günü
    bi resimde ben atayım o zaman

Küçük insanlar kişilerle, Sıradan insanlar olaylarla, Büyük insanlar fikirlerle ilgilenir.

Motosikleti
    Kawasaki er-5
    [QUOTE=chatkut;1410063]way er-5 topiği canlanmış hemde kış günü
    bi resimde ben atayım o zaman

chatkut er-5 in egsozlu hali nasıl güç olarak? ve nasıl ses çıkartıyor?

demirgursel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sinyalin teki 75 ytl idi
    sıkıysa yakala HAYALBUYSA

Motosikleti
    KEEWAY SS250+KAWASAKİ ER-5

merhaba

selam arkadaşlar, formu üşenmeden baştan sona okudum. bende er5 alma niyetindeyim, nasipse 10 gün içinde..

saygılar.

tükçe ise bana da gönderir misin? salvanoglu@hotmail.com

teşekkürler.

hayırlı olsun.. fiyatını merak ettim? (benim alacağım 2005 model)

İnşaallah kaza-bela yaşamazsınız.
    2006 model 6150 km de 7000 tl ye aldım

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler