Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 125 ZN Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    latifpolat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125zn(satildi:()
    Alıntı canyerli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @latifpolat
    Zn ye değişilecek bi motor olmasa da yine de güzel
    bikaç arkadaşımın var memnunlar.en büyük özelliği su soğutmalı oluşu.şimdiden hayırlı olsun
    Teşekkürler Canyerli,

Dedimya şimdilik sadece düşünce aşamasındayım. Biraz daha araştırma yapmam gerek. Ama kış yaklaşmadan bi tane almak ve yaza hazırlamak istiyorum. Sürekli zam geliyo çünkü ne yazikki.

Sağolasın Siyahus,

Ya bilmiyorum. Zen'imi hiçbişeye değimem ama dedimya biraz korku saldı içime açıkcası. Ne yazıkki gerçekten kaliteli olmayan ürünlerden imal edildiği için ne zaman ne çıkacağı belli olmuyo. En nüyük negatif yönü ise frenler. Ayrıca bende cruiser tarzı bişey düşünüyodum ama abi yok ya bu racinglerin havasıda hiçbişeyde yok. Hem 125cc çokta hızlı giden bişey değil. Max. 120km hıza sahip. Bakalım hayırlısı dediğin gibi.
    [B]Motor[/B]la Odun Kesilir:queen:

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    darkform - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM - Wolf 125 Classic
    CBR 125 güzel motor. Umarım alır ve güzel günlerde binersin. bikere cbr scooter diil bildiğin motosiklet. Daha güvenli olduğuna da hiç şüpem yok. Racing tarzı olması itibariyle asla tercih etmeyeceğim bir motor. Ancak bu tamamen zevkler ve renkler meselesidir. İşallah biran önce alır, kazasız belasız binersin yengeyle birlikte

gezi dökümantasyonları bugün içerisinde sitemiz ve bu forum içerisinde.

Sevgiler & ii gunner.
    SYM Wolf 125 Classic

canyerli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS DAKAR
    @darkform
    darkform senden bi ricam olucak.şu bizim sitedeki zn cilerin kişisel bilgilerini kendimizin değiştirme şansı olsa nası olur.paso sana söleyip rahatsız etmektense...
    saygılar
    Can YERLİ
    06 YC 502

Kemal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motora veda etti :(
    Hayırlı olsun demek bize düşer ama bir kez daha düşün derim. Yol tutuşu ve performans olarak karşılaştırırsan CBR ile ZN arasında çok da büyük fark yok. O lastikler bizimkilerden çokda üstün değil. Zaten oldukça zayıf ve bir parçada özenti motoru. Ama hoş bir tasarımı var kolay kolayda yolda bırakabileceğini düşünmüyorum.

Ben hysong'un Kerion modelini kafama taktım. Lastikleri bir görseniz balon lastik bizimkilerin genişliğinin en az 4 katı. Virajlarda filan acaip yatıyor. Çok dengeli ve street bike ama kökeni cross. 125cc olmasına rağmen motorun ürettiği güç çok daha fazla. 5000 ytl civarında bir fiyatlada alınabilecek bir motor. Test sayfasına bakın derim.

Ama bende 125ZN'yi satma niyetinde değilim. En azından hanıma veririm.

Ahmet Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125-ZN @ ZeN Scooclub
    Latifpolat ve Kemal Abi, sizlere de teşekkür ederim.

Kemal abi, bizim kız ufak tefek, e bende ufak tefek sayılırım (göbeğim hariç )

Bende ilerde burgman düşünüyorum (büyük ihtimal 2. el) 400cc, icabında uzun yolu da rahatlıkla kaldırır, tatile matile çıkılır. Ama bende ZeN'imi satmam ,zaten satmaya kalksan 1 - 1250'ye ancak satarsın ne gerek var.

Sayın arkadaşlar, bizim 125 ZN'ler gelmeden evvel 150RN diye bi model vardı aynı motorun 150cc olanı ve tekerlekleri 13" idi. (Onu getiremedi mondial ne hikmetse)

Şimdi bu konu üzerine eğilelim birazda, bu motorun jantlarını 13 inç'e çıkartabilirmiyiz? ben bu konuyla ilgili araştırmalara başlıyorum, lastik olayını da halledicem haber bekleyin.

Saygılar Sunarım
    Ahmet YILMAZ
    [B][COLOR="Black"][CENTER]U-F-A 87'ye bakın, görürseniz el sallayın, [/CENTER][/COLOR][/B]
    [CENTER][B][I][SIZE="2"][COLOR="Orange"]MoMo ZeN[/COLOR][/SIZE][/I][/B][/CENTER]

Motosikleti
    F 650 GS DAKAR
    @ahmet yılmaz
    bence zor be.zaten motor pavyon karısı gibi her tarafı oynuo.bi de sen orginal liğini bozdun mu tam bir yürüyen cenaze olur motor.ayrıca büyük tekerle motor bu kadar güzel gözükmez kanaatindeyim.hevesini kırdıysam afedersin...

saygılar...
    Can YERLİ
    06 YC 502

Motosikleti
    Alıntı canyerli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @ahmet yılmaz
    bence zor be.zaten motor pavyon karısı gibi her tarafı oynuo.bi de sen orginal liğini bozdun mu tam bir yürüyen cenaze olur motor.ayrıca büyük tekerle motor bu kadar güzel gözükmez kanaatindeyim.hevesini kırdıysam afedersin...

saygılar...
    Yok estafurullah yahu, zaten amaç fikir alış-verişi,

Ama 150RN'de güzel duruyodu o tekerler, ben fuarda görmüştüm. Neyse zaten onunla ugraşması zor biz şu lastiklerimizi halledelim de...
    [B][COLOR="Black"][CENTER]U-F-A 87'ye bakın, görürseniz el sallayın, [/CENTER][/COLOR][/B]
    [CENTER][B][I][SIZE="2"][COLOR="Orange"]MoMo ZeN[/COLOR][/SIZE][/I][/B][/CENTER]

siyahus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 ZN - RR DD250- GV 250 - Yamaha MT-25
    walla 150 RN gördüm (cümle içinde kullandım ) fena durmuyodu motor daha yüksek duruyo aslında aynı şasi aynı tip bitek 150 cc ve biraz daha yüksek. Bence tekerler buna cuk oturur. ama denge olayı biraz kötüleşebilir özellikle virajlarda. ama daha cok yatılabilir buda artı olur. toplam bazda iyimi kötümü olacağına karar veremedim Aslında 150 RN yi en iyi Kemal bilir herhalde cunki o 125 ZN almadan önce 150 RN almayı planlıyodu ve bayaa araştırmıştı diye hatırlıyom yanlışım yoksa tabii.

Benim bi arkadaş 125 ZN sini 1000 ytl ye satabildi sonra 400-500 km fazla yapmış bitanesini 800 e aldı . Satınca ne oluyo siz düşünün. Süs gibi salona koysan daha iyi yani.

Chopper - Cruiser - ZeN başka motora binmem (ZeN diye bi sınıf açılsın )
    Kendine yapılmasını istemediği başkasına yapma...

Motosikleti
    harley davidson night rod special
    @siyahus
    150 rn nerde gördünüz Türkiyeye gelmediki geldide benmi görmedim)))
    ]

Motosikleti
    F 650 GS DAKAR
    aynen Thebarbarian a katılıyorum 150 RN yi nerde gördünüz.mondial getirmekten vazgeçti die biliorum.

saygılar...
    Can YERLİ
    06 YC 502

Motosikleti
    Ben sayfadan fotolardan gördüm feyizoğlunda vardı

sinanhalac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 ZN Kırmızı
    ruhsat ve plaka için ne kadar ödediğinizi ve yaklaşık kaç saat uğraştığınızı öğrenebilir miyim? yarın çıkartıcağım da zor bir şeyse aracı bulayım yok kolaysa boş yere 50 milyon fazla vermeye gerek yok. 50 milyona 700 km gezecek benzin alırım daha iyi.
    [COLOR="Magenta"]pembe de olsalar güvenilmez panterlere...[/COLOR]

Motosikleti
    @sinanhalac
    ben aldığım yere yaptırdım 200 ödedim kendin halledersen 100 tl tutuyor ama uğraşmaya değmez bence bir aracıya yaptır........
    ]

bell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Dünyadaki en pahalı benzinin satıldığı yer
    sinanhalac kendin yaptırdığın zaman çok uğraşıyorsun aşağı yukarı bi günün güdio ama 100 ytl daha ucuza mal edebiliyorsun...

Motosikleti
    F 650 GS DAKAR
    bende kendim yaptım.120 YTL fln tuttu.hakkatten 80 Ytl için çekilmez bi çile.
    Can YERLİ
    06 YC 502

Kemal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motora veda etti :(
    Motor fuarında 150 RN gelmişti. Baya güzeldi. Günlerce onu bekledim. Baktım geleceği yok ZN aldım. Dolar yüzünden getirmediler. Ama gelcek sene getirebilirler.

darkform - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM - Wolf 125 Classic

3 Eylül 2006, Pazar. 2nci ZeN ScooClub Gezisi !!

03 Eylül 2006 tarihinde yapılması planlanan 2nci ZeN ScooClub Gezisi, tüm detaylarıyla web sitemizde:

http://www.zenscooclub.com/

Lütfen geziye kayıt yaptırmayı unutmayın.

Sevgi ve Saygılarımızla;
    ZeN ScooClub
    SYM Wolf 125 Classic

Motosikleti
    Bende Lütfi Kırdar'daki fuarda görmüştüm ve almayı düşünmüştüm, As125'le kıyaslamıştımda baya bi yüksek duruyodu 150 RN ama gelmedi, seneye gettirselerde benim için bi işe yaramaz artık.

@Sinanhalac,
    Hiç kendin ugraşma, aldıgın yere yaptır, pazarlık yap ama, ben 150YTL'ye yaptırmıştım misal....

Motosikleti
    @all
    geziye kayıt yaptırın arkadaşlar ben şimdiden yaptım kaydımı))))
    ]

Motosikleti
    Bende kayıt yaptırdım , yaw darkform yine süper doküman hazırlamışsın abicim . Bazen ulen herşeyi ben yapıyom daatcam bu klübü zenscooclubdarkform olcak adı falan demiyomusun

Bu arada arkadaşlar hazır buluşuyoken , bu web sitesi , hosting falan için 3-5 bişiiler toplayalım aramızda . maliyeti Darkform biliyo onun belirlediği bi meblağ üzerinden para toplayalım ki club yasasın darkforma zeval gelmesin.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler