Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 125 ZN Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    cintonick - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    125 ZN
    İyi geceler..

Motorun ilk bakım ve sonraki bakım süreleri nedir ? Yani aynı gün alabiliyormuyuz yoksa bir gün geçmesimi gerekiyor ? Teşekkürler..

Ayrıca geziye katılmayı çok isterdim fakat iş güç Çalıstıgım için o gün katılamicam malesef.Size şimdiden iyi eglenceler zn li günler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    darkform - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM - Wolf 125 Classic
    Arkadaşlar,

Cumartesi günü mondial garantisinden şikayetçi olduğumuzu belire,ten bir dilekçe hazırlayayım. Kısa ve öz. Altına basalım imzaları... Sonra kargoyla yollarım Mondial'e. Hiçbirşey yapmadık demeyiz en azından olmazmı ?

Bu arada gezi oldu 9 kişi birki birkiiiiiiiiiiiiii cumartesi sabah kalkıyor birkiiiiiiiiiiiiiiiiii

Tek üzüntüm aar toplardan Scud, Siyahus ve Rglad'ın olmaması. Ama onlarla da bir dahaki gezide buluşmayı sabırsızlıkla bekliyorum. Birde Derwish gel abi sen ben senin önünde gidicem kalkan olarak çevirme kalkanı

Ehliyeti olmayan arkadaşlar en azından sertifikalarını yanlarında bulundursun arkadaşlar. Ne işe yariicaksa...

http://www.easyasnet.com/zeytin/www/...iler/login.asp

ii gunner.
    SYM Wolf 125 Classic

Kemal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motora veda etti :(
    Alıntı cintonick adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İyi geceler..

Motorun ilk bakım ve sonraki bakım süreleri nedir ? Yani aynı gün alabiliyormuyuz yoksa bir gün geçmesimi gerekiyor ? Teşekkürler..

Ayrıca geziye katılmayı çok isterdim fakat iş güç Çalıstıgım için o gün katılamicam malesef.Size şimdiden iyi eglenceler zn li günler
    Servis yarım saat sürer diyor ama 1 saat diye düşün derim. Önceden haberli gidersen iyi olur. Ayrıca ne kadar sorunun varsa söyle.

Geziye katılmam mümkün değil. Yakında evleneceğim için tonla yapmam gereken işler var. Zaten dikkaet etmişsinizdir ki forumada pek yazamıyorum. Artık evlendikten sonra derim. Bu arada kayınvalidem aman motor çok tehlikeli diyor. Motora karşı muhalefet hızla gelişiyor.

Motosikleti
    SYM - Wolf 125 Classic
    Alıntı cintonick adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İyi geceler..

ilk bakım 1000 Km'de Cintonick. Daha sonra 2000. 2000 bakımdan sonra ise 2000 km'de bir (4000,6000,8000....).
    Tercih ettiğin servisin yoğunluğuna göre motorun teslimatı değişiyor. Normal bir yoğunluk içerisinde 1-2 saat içinde teslim ediyorlar. Çünkü periyodik bakım adı altna yapılanlar 10-15 dakikalık işlemden ibaret.

Senin ve Ahmet'in söyledikleri ve katılamamanız bize ders olsun... Bundan sonraki geziler Pazar günü yapılsın...

ii gunner.
    SYM Wolf 125 Classic

talla - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BLACK ZN

artık sessiz kalmak yok!!!

arkadaşlar benim ehliyetim yok hatta daha başvurma fırsatım b
    le olmadı ama sizlere tanışmayı çok istiyorum cumartesi günkü programımı iptal ederek bu geziye katılmaya çalışacağım.
    servis konusuna gelınce:bu konularda sessiz kalmayı hiç sevmem www.sikayetimvar.com u bilirsiniz burada butun firmalar vardır ve şikayetler çok ciddiye alınıyor!ben mondialla ilgili şikayetimi ayzdım 1 gun sonra amondial istanbul bölge muduru aradı ve isteklerimn yerine gelmesi için herşeyi yapmaya ahzır olduklarını söylediler

herkese tavsiye ederim
    [CENTER]34 UVR 93[B][U][/U][/B][/CENTER]

[CENTER][SIZE="2"][B]HATALI DEĞİLSEM ARAYIN[/B][/SIZE][FONT="Comic Sans MS"][/FONT][/CENTER]

derwish - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    scooter
    selamlar
    ilkin BYBLADE için yapılacak olana karar verelim şu servisin ismini yazarsan benim kanaatim şikayetim vara servis ve mondial hakkında toplu bir hücum yapmak

ikincil olarak cumartesi günkü geziye kayıt yaptırmadım büyük bir aksilik çıkmazsa harem de size katılacağım (derdim eh-liyet değil şu an )

Onour - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    125 Zn
    selam arkadaşlar bende kayıt yaptırdım geziye henüz tanışmadım hiçbirinizle umarım güzel olur burakda gelicek ama balta limanından katılabilirmiyim diyo bende soriyim dedim

kyox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 ZN
    Çok üzülerek yarınki ilk buluşma gezisine katılamayacağımı bildirmek istiyorum. iş yerimde planda olmayan gelişme sonucu acil iş çıktı yarın onunla uğraşıcam, normalde cumartesi izin günümdü :( . Bir daha ki gezide artık inşallah. T_T
    Size iyi keyifler
    [CENTER][SIZE="2"][COLOR="SlateGray"]KERİM[/COLOR][/SIZE][/CENTER]
    [CENTER][B][SIZE="2"]34 YK 2206[/SIZE][/B][/CENTER]
    [COLOR="DimGray"][B][CENTER]Gri ZN[/CENTER][/B][/COLOR]

Motosikleti
    SYM - Wolf 125 Classic
    Alıntı Onour adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam arkadaşlar bende kayıt yaptırdım geziye henüz tanışmadım hiçbirinizle umarım güzel olur burakda gelicek ama balta limanından katılabilirmiyim diyo bende soriyim dedim
    @ Onour & thebarbarian
    Onur tabiki katılabilirsin. thebarbarian organizasyonun avrupa kolu sorumlusu olduğu için (hihi görev itelemiş oluyorum), Baltalimanı'nda grup seninle nasıl buluşabilir ikiniz bir konuşup kararlaştırın bence.

Alıntı derwish adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ilkin BYBLADE için yapılacak olana karar verelim şu servisin ismini yazarsan benim kanaatim şikayetim vara servis ve mondial hakkında toplu bir hücum yapmak
    Katılıyorum. Byblade bize acil bu servis'in adını-sanını ve kontak bilgilerini iletirmisin.

Alıntı derwish adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ikincil olarak cumartesi günkü geziye kayıt yaptırmadım büyük bir aksilik çıkmazsa harem de size katılacağım (derdim eh-liyet değil şu an )
    oley !

ii gunner.
    SYM Wolf 125 Classic

byblade - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125zn Siyah
    arkadaşlar merhaba pc bi problemden dolayı internete giremiorum cewabıda bundan geç veriyorum servis kurtuluştaki servis yane reis moto yaa yağ akıtıyo ama yağ normal herhalde fazlalık yağı akıtıyo kime sorduysam öle dedi bana ben motoru kullanıyorum hala yarın bide sizden anlıyanlar varsa bide sizler bakarsınız herşey iiçin saolun yarın görüşmek üzere..
    saygılar...
    [I][B][/B][/I]34 €D 9396

Motosikleti
    harley davidson night rod special
    @onour
    yarın sabah bende emirgandan hareket ediceğim lakin sabah erken kalkıp sirkeciye gidip kendime düzgün bi kask alim diyorum ordanda dolmabahçeye gelirim istersen bana takılabilirsin, gruba baltalimanından katılmak yerine dolmabahçeden katılırsan iyi olur çünkü tura başlamadan önce gruba söylieceklerimiz olucaktır gezi kuralları hakkında......
    ]

Ahmet Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125-ZN @ ZeN Scooclub
    Beyler buluştunuz ama bakın benim kulaklarım hala çınlamıyor !!!

Ona göre yani,

Neyse Kyox'la Kemal abi de gelemiyomuş, bi dahaki buluşma da mal gibi kalmiycam tek başıma çok sevindim
    [B][COLOR="Black"][CENTER]U-F-A 87'ye bakın, görürseniz el sallayın, [/CENTER][/COLOR][/B]
    [CENTER][B][I][SIZE="2"][COLOR="Orange"]MoMo ZeN[/COLOR][/SIZE][/I][/B][/CENTER]

Motosikleti
    @ahmet yılmaz
    kyox geldi))))))

arkadaşlar gezi süper oldu herkeze kendi adıma ve grup adına teşekkür ederim.gelemeyenler için üzüldüm açıkçası inşalah bir dahaki sefere gelirler.artık ayrıntıları darkfrom siteye ve foruma yazar))))))))

bakıyorumda geziden sonra birer birer forumda aktif olmaya başladınız
    ]

Motosikleti
    SYM - Wolf 125 Classic
    Arkadaşlar,

Bende herkeze ayrı ayrı teşekkür ediyorum kendi adıma. Herkez tıpkı forumda olduğu gibi ne kadar anlayışlı, uyumlu ve ne kadar tatlı insanlar olduğunu gösterdi bugün. Resimlere baktıkça ne kadar keyifli geçtiğini bir kez daha farkediyorum. İşte benim tutukluk yapan uyuz makinama takılan birkaç kare...

Acil çıkmak durumunda olduğum için resimlerin tümünü bu gece yada yarın sabah siteye koyucam.

Hepinize sevgiler,

NOT: Ahmet baba sen, siyahus scud kyox ve gelemeyen diğer arkadaşlar için özel gezi düzenlicez

ii gunner.
    SYM Wolf 125 Classic

BİSANCI_42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YOK
    şirin sadece şirin gerisini bilmem sonuç ta çin

Motosikleti
    @darkfrom

teşekkür ederim resimler için hemen kaydettim makinaya
    nasıl rahat döndünüzmü kadıköye

çin konya ne farkeder bugün süper bir gezi yaptık aramızda olmanı isterdim konyada böyle etkinlikler yapılıyormu yapılmıyorsa seni istanbula davet etmek isterim
    ]

umutpoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 ZN namı diğer düldül
    Gerçekten katılan bütün arkadaslarıma teşekkür ederim çok güzel bir geziydi geziden daha güzeli sizleri tanımaktı bence.
    @thebarbarian
    kadiköye çok rahat vardık ama darkform ile yollarımızı kaybettik sirkecide önde gidiyor zanettim yetişebilmek için bastıkça bastım vapurda zannetim rampa kalkarken atladım vapura fakat darkform yoktu vapur geri dönmek istedim ama vapur çoktan hareket etmişti sonra aradı sonraki vapura binicekmiş iletişim kopukluğu oldu bir bakıma :D

Motosikleti
    @umutpoy
    beraber gidememenize üzüldüm olsun sağlık olsun)))sağ salim gittiniz ya o yeter
    ]

byblade - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125zn Siyah
    arkadaşlar herşey çok güzeldi yapımda emeği geçen herkeze teşekkürler en yakın zamanda yine isterim :D
    sağlıcakla kalın hoşçakalın....
    [I][B][/B][/I]34 €D 9396

derwish - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    scooter
    elamlar
    öncelikle gelemediğim için kusura bakmayın arkadaşlar. çok istedim ama olmadı . kısmet bir dahaki sefere
    resimlerden oldukça güzel bir gezi olduğu belli oluyor

ooof of karamba karambita
    ne diyeyim başka

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler