Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 125 ZN Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    goodenough - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2003 Aprilia Atlantic 500
    Alıntı darkform adlı üyeden alıntı
    selam thebarbarian,

Birde sarı taximizin satılmasına içim el vermiyor

ii gunner.
    benim de içim el vermiyor ama her güzel şey bir gün bitermiş, yazarken bile gözlerim doluyor, arkadaşlar bu başka bir duygu, az kaldı bu duygudan dünyada...değerini bilelim...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Kemal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motora veda etti :(
    Alıntı goodenough adlı üyeden alıntı
    benim de içim el vermiyor ama her güzel şey bir gün bitermiş, yazarken bile gözlerim doluyor, arkadaşlar bu başka bir duygu, az kaldı bu duygudan dünyada...değerini bilelim...

Satma nedenin neydi anlayamadım.

Super Moderator Olcan138 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    Alıntı scud adlı üyeden alıntı
    Bu kadar olur yani. Örnek süper. Keşke evde olsam webcam le ayakkabılarımı göstersem. Bağcıklar bağlı değil
    Sen boşver on zaman çantayı.Poşet falan taşı yanında...
    1-3-8........................................138
    FORUM KURALLARI ve KULLANIMI HAKKINDA

kyox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 ZN
    Arkadaslar o deri çantalara ne koymayı düsünüyorsunuz. Yani kilitli değil ki koyduğunuz seyler çalınabilecek şeylerse yanınınzda taşımanız zorluk çıkarır. Ben sırt çantası kullanıyorum her ihtiyacım yanımda. Ama belki arkaya kasa gibi olanlardan alabilirim.

@darkform
    Verdiğin bilgiler için saol. 60 milyonluklardan taktıran olursa fotografi ile deneyimini yazarsa sevinirim çünkü bende düşünüyorum.
    Teşekkürler.

Birde artçılar ile nasıl rahat sürdüğünüzü anlamış değilim. sürerken denge zorluğu çekiyorum.

@goodenough
    Yolun açık olsun. Neden, ne kadar süre , nereye gibi sorular sorsam bende yurt dışı gidişin için

siyahus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 ZN - RR DD250- GV 250 - Yamaha MT-25
    Artçı olayı pek problem olmuyor yaw . Ben aldığımdan beri artçıyla kullanıyorum . Arkadaki fazla kıpırdanmadığı sürece hiç bi problem yok.

Cam olayını ben pek bizim motora yakıştıramadım bitane gördüm hoş olmamıştı. sanki orjinalliği gidiyo gibi geldi bana . Ama bu benim görüşüm tabii.

Arkaya sertolan çantalardan takmayı düşünüyosan KYOX bence bi daa düşün. Ben motoru aldığım yerde bi denedim olurmu diye cok kötü durdu. Deri daha güzel duruyo . Kilit olayında haklısın çantalarda kilit yok buna bi çözüm bulmak lazım. Bende belki çanta olayını yan çantalarla geliştirebilirim.
    Kendine yapılmasını istemediği başkasına yapma...

Motosikleti
    harley davidson night rod special
    evet bencede cam olayı kötü vespa özentisi gibi olmayalım)))))))))zen in duruşunu ve orjinalliğini bozmayalım çanta olayına gelince böyle sade daha güzel

darkform - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM - Wolf 125 Classic

hard Case

Ya arkadaşlar o deri olmayan plastik kasalı çantalar touring motosikletler için değilmi ? Bizim zıpırlar gerek kasa gerek gidon yapısı itibariyle şehir içi cruiser'ları gibi. Yani küçük chopperlar Kesinlikle deri tercih edilmeli bence. Plastik kasalı çantaları beğenmiyorum ve hiç yakıştıramıyorum. Sadece fikir, kızmayın

ii gunner.

siyahus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 ZN - RR DD250- GV 250 - Yamaha MT-25
    Alıntı darkform adlı üyeden alıntı
    Ya arkadaşlar o deri olmayan plastik kasalı çantalar touring motosikletler için değilmi ? Bizim zıpırlar gerek kasa gerek gidon yapısı itibariyle şehir içi cruiser'ları gibi. Yani küçük chopperlar Kesinlikle deri tercih edilmeli bence. Plastik kasalı çantaları beğenmiyorum ve hiç yakıştıramıyorum. Sadece fikir, kızmayın

ii gunner.

hah işte bende onu soolemeye çalışıyorum yanlız yan cantalar da arka cantada güzen duruyor yanlız paralel kenar şeklinde olanlar hoş durmuyo dikdörtgen olanlar güzel oluyo denedim gördüm . arkada oturana rahatsızlık verebilir düşüncesiyle almadım. Ama aklım çeliniyo yinede
    Kendine yapılmasını istemediği başkasına yapma...

goodenough - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2003 Aprilia Atlantic 500
    Alıntı kyox adlı üyeden alıntı
    @goodenough
    Yolun açık olsun. Neden, ne kadar süre , nereye gibi sorular sorsam bende yurt dışı gidişin için
    Arkadaşlar ABD'ye gidiyorum, Vizeye aralık ayında başvurmuştum ama gereksiz bir güvenlik soruşturmasına tabi tutuldum ve mayıs sonunda vize çıktı hem de 5 aylık vize beklerken 5 yıllık öğrenci vizesi verdiler ben de mümkün olduğunca uzun süre kalmayı düşünüyorum
    ilk önce dil okulu sonra kısmetse master...
    ben umudu kesmiştim vize işinden yoksa kendimi alıştırmazdım motoruma
    iyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim, bu arada forumda çanta olayı var, arkadaşlar ben ekim ayında iki heybe bir sosis çanta ve iki püsküllü deri elciği 120YTL'ye (peşin fiyatına 6 ay taksitle) almıştım balmumcudaki kuzey motodan...reklam sayılmıyor dimi bu???
    artçıya hiçbir zararı olmuyor, ben de bizzat kendi motorumda artçı olduğum için biliyorum ama şunu öneririm çantanın arkasına motorun kaportasına zarar vermeyecek bir malzeme koyun yoksa çiziyor veya siyah rengini bırakıyor kaportaya, grenaja herneyse işte

byblade - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125zn Siyah
    arkadaşlar tekrardan merhaba ben istanbul beyoğlunda oturuyorum bana güzel bi servis tavsiye edebilirmisiniz ucuz olup olmaması o kadar önemli değil işini adam gibi yapsın yeter şimdiden teşekküler...

İSTİNYE MOTOR LTD ŞTİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı thebarbarian adlı üyeden alıntı
    evet bencede cam olayı kötü vespa özentisi gibi olmayalım)))))))))zen in duruşunu ve orjinalliğini bozmayalım çanta olayına gelince böyle sade daha güzel
    merhaba nasılsın ben hakan kardeşin memnun mu motorundan görüşmek üzere

kyox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 ZN
    Doğrusu arakdaşlar bende hiç birşey koymak istemiyorum orjinal daha güzel. Ama aklım çeliniyor :D

@goodenough
    Tekrardan gülegüle başarılar. benim baya bi arkadaşım okul ve iş için gittiler amerika'ya güzel sanatlar öğrencileri ve baya tutturdular orda yaşamayı. ;)

Motosikleti
    SYM - Wolf 125 Classic
    @ goodenough
    Yolun açık diğer herşey gönlünce olsun, sevgiler.

@ siyahus
    Bu çantalara minik kilitler varya, onlar olmazmı ? Zaten çantaların içlerine öyle aman aman değerli bişiler koymicam. yağmurluğum ve branda mesela... Yanlara aynen dediğin gibi dörtgen olanlardan değilde, daha yuvarlak hatlı olan lardan almayı çok istiyorum.

ii gunner.

Alıntı byblade adlı üyeden alıntı
    arkadaşlar tekrardan merhaba ben istanbul beyoğlunda oturuyorum bana güzel bi servis tavsiye edebilirmisiniz ucuz olup olmaması o kadar önemli değil işini adam gibi yapsın yeter şimdiden teşekküler...
    Daha evvelki sayfalarda bu konu hakkında bir takım bilgiler var. Ben kendi adıma Gedizler Ziverbey fena değil diyebilirim.

ii gunner.

derwish - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    scooter

çanta

selamlar
    bende sarı taksideki çantalardan var
    bir tanesinde branda var kullanışı gayet hoş ayrıca motora ayrı bir hava katıyor
    yalnız kilitsiz oluşu eksi lakin şuana kadar bir problem yaşamadım

Motosikleti
    harley davidson night rod special
    Alıntı İSTİNYE MOTOR LTD ŞTİ adlı üyeden alıntı
    merhaba nasılsın ben hakan kardeşin memnun mu motorundan görüşmek üzere

hakan merhaba kardeşim memnun ama ondan çok ben biniyorum))cumartesi arkadaşımın motoru için uğrayacağım size sanırım aküsü boşalmış marş basmıyor ayak marşıyla çalıştırıyoruz )))

Motosikleti
    SYM - Wolf 125 Classic
    Selamlar,

Site üzerine Servis, Bayi ve Yedek Parçacılar veritabanını girdim. mondialmotor.com'da yer alan tüm firmaları ekledim. Üyeler ekli firmalar hakkında yorum yazabilir ve yazılan yorumları okuyabilir. Bu şekilde güvenilir ve işin hakkını veren servisleri yakalayabilir, diğerlerinide daha net gözlemleyebiliriz. Yeterki irtibat halinde olduklarımız hakkında yorum yazmaya üşenmeyelim.

Yorum güncelleme ve servis arama gibi 1-2 özelliği henüz bitiremedim. onlarıda 1-2 gün içerisinde hallederim.

Herhangibir hata mesajı alırsanız lütfen bana bildirin. Eklenmesini istediğiniz özellikleri lütfen bana iletin. Ben çıkıyorum ZeytiN'le biraz tur atmaya

http://www.easyasnet.com/zeytin/www/

ii gunner.

neVr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Herkeze slm, uzun zamandır forumu sessizce ve merakla takip ediyorum zn mi spariş verdim salı günü alıcam bi aksilik olmazsa şimdiden Hoşbulduk

okan4037 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Yamaha WR 125 R
    oooo siz cete olmususnuz abı 125zn cıler

ayrıca neVr sımdıden motorun hayırlı olsun
    Yeni yine yeniden

neVr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    eywll.. okan umarım bi gecikme yaşanmaz .Salı bi ömür gbi şimdiden

okan4037 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Yamaha WR 125 R
    bılırım o duyguyu ama ogun bı gelsın bıde ıslemler bıtınce motorun ustune oturdunmu ondan zevklı baska bısey olamaz.
    Yeni yine yeniden

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler