Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 125 ZN Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Zn 125
    Arkadaşlar kask markası olarak ne önerirsiniz?? hediye verilecek olan kasklarda pek iş yok gibi..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    125 Zn
    Ls 2 cartoon kaskları güzel ispanyol kaskı kazada hiç hasar almadım kask sadece çizildi
    SONY psp 2004 (2 tane) , SONY Bravia 32v4210 lcd tv,SONY dz 260 home Theatre 5+1 ,SONY nw-003 mp3 player,Sony Trv Handycam ,Xbox 360 Jasper hep beraber mutluyuz huzurluyuz...SONY W350 Hd fotoğrak makinesi (aileye yeni eklendi alışmaya çalışıyor:P)

kerem182 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    znu 125
    Alıntı Felon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kerem kardeşim kusura bakma ama sıfır fiyatında sattığın o motoru o fiyata kimse almaz.anlamayan insanlarada satıp milletin ah ını alma derim.sonra çok kötü çıkar allah korusun.rodaj dediğin nedir göz açıp kapayana kadar biter motoru sıkıştırmayıp sakin kullanırsın olur biter. rodaj bu motorlarda ustalık gerektircek bişey değil. öyle olsaydı zaten fabrikada rodajını yaparlar satışa öyle sunarlardı..tanesi 40tl olan lastiklerden bahsediyosan 100tl ye çiftini alıp taktırılabilir.zaten motoru 2.el alsanda alacak kişinin sigorta masrafı olacak.sadece plaka için 100yada 120tl kadar bi extrası kalıyor.ki ruhsat masrafları komple en kaba hesapla 300tl.seninki kaç model bilmiyorum ama 2yıldır trafikte olan bi motor için sıfır fiyatı istemek hayal etmekten başka birşey değildir.ama her malında bir alıcısı vardır.
    belki bi kaç ay sonra bende satıcam ama motorum temiz diye sıfır fiyatı istemiyicem.çünkü ben kimsenin AHını almak istemem bir malın ederi neyse o fiyata alır o fiyatada satarım.

feloncum, öncelikle kardeşim diye hitap etmişsin ama benim yaşım mayısda 33 oluyor

ah konusundada, ben zorla satmıyorum motorumu. isteyen alır istemeyen almaz.
    ayrıca sıfır motor almak isteyen gider alır, parası bolsa.
    benim boldu gittim sıfır aldım. bu fiyatada satıyorum.
    isteyen, keyfi yeten alır. almazsada ben kullanırım. sıkılınca benzin döker yakarım, yinede ucuza satmam.

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı kerem182 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    feloncum, öncelikle kardeşim diye hitap etmişsin ama benim yaşım mayısda 33 oluyor

ah konusundada, ben zorla satmıyorum motorumu. isteyen alır istemeyen almaz.
    ayrıca sıfır motor almak isteyen gider alır, parası bolsa.
    benim boldu gittim sıfır aldım. bu fiyatada satıyorum.
    isteyen, keyfi yeten alır. almazsada ben kullanırım. sıkılınca benzin döker yakarım, yinede ucuza satmam.
    yaşınızı bilmediğimden büyükde küçükde olsanız samimiyetimden söyledim.bende 20 yaşındayım.tercih sizin ama satma niyetiniz olmadanda ilan vermek bana doğru gelmiyor.ben motosikleti almadan öncede alırkende sizin ilanınız vardı hatta size göre komik ama piyasaya göre motorun hakkı olan fiyatı ben size teklif etmiştim zamanında kabul etmemiştiniz.o fiyata daha hor kullanılmışını eskisini al demiştiniz ama ben daha iyisini garantisi devam eden motoru daha düşük km lisini aldım hemde size söylediğim fiyatın altında.bana motoru satan arkadaşta kazık yemedi motorun hakettiği fiyatta sattı.ama orası burası oynanmış 8 şekle girmiş motorlara daha fazla isteyen varmı evet var.ama onlarında satmaya niyetleri yok yada keriz arıyolar.tabi tercih meselesi 0motosiklet alıp hemen ilanda vermekte özgürsünüz.rodajı tamamlandı diye üstüne parada istemekte özgürsünüz ama bana bu yapılan yanlış geliyo.kendi görüşümü belirtmek istedim.hayırlı satışlar

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:38 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:35 ----------

Goat
    korumalıklarının hepsini tamamlamayı unutma sonuçta 125cc de olsa 80km hıza ulaşan bi motosiklet.kask mont ve eldivensiz binmemeye gayret göstermek lazım.çünkü kaportamız vücudumuz.tekeriniz düs bassın
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

kerem182 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    znu 125
    sizin ithamlarınız beni dolandırıcı, sahtekar , milleti kazıklamaya çalışan, ah alan biri durumuna düşürdüğü için bundan sonra forumda sizinle sohbet etmemeyi düşünüyorum.
    motorunuzdan memnunsanız güle güle kullanın. kazasız sürüşler dilerim.

sizin teklif ettiğiniz fiyat gerçekten komikti, ama o kadar kaba cevap verdiğimi hatırlamıyorum. yaptıysamda kusura bakmayın.

sonuçta bu motoru alıp ucuz diye hor kullanıp bakımlarını bile yapmadan satanlar var.

bi diğer konuda motoru geçen sene haziranda aldım. 2 sene değil 1 sene bile olmadı aslında.

herneyse, sonuçta bu ilanda ben açıkladım, fiyatta belli. isteyen alsın. çokda mühim değil. sonuçta bu motor keyif motorudur.

tekrarlıyorum, mesajınızdaki saldırgan tavrınızdan dolayı, sizinle bundan sonra ikili sohbetlere girmeme kararı aldım.
    tüm arkadaşlara hayırlı forumlar.

Motosikleti
    Zn 125
    Alıntı elronds adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ls 2 cartoon kaskları güzel ispanyol kaskı kazada hiç hasar almadım kask sadece çizildi
    Teşekkür ederim önerini dikkate alacağım tarzlarda çok güzel ayrıca zeusun kaskları hakkında ne düşünüyorsun fiyatı dışında

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:53 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:48 ----------

[/COLOR]Goat
    korumalıklarının hepsini tamamlamayı unutma sonuçta 125cc de olsa 80km hıza ulaşan bi motosiklet.kask mont ve eldivensiz binmemeye gayret göstermek lazım.çünkü kaportamız vücudumuz.tekeriniz düs bassın[/QUOTE]

Teşekkürler felon inşallah en kısa sürede ekipmanlarımı tamamlayacağım daha alınacak çok şey var sparişi geçeli 2 gün oldu daha gelmesinede yaklaşık 20-25 günüm var minimum heyecan bastı beni biran önce gelsede binsem gitsem keyifli sürüşler

sizin ithamlarınız beni dolandırıcı, sahtekar , milleti kazıklamaya çalışan, ah alan biri durumuna düşürdüğü için bundan sonra forumda sizinle sohbet etmemeyi düşünüyorum.

sizin teklif ettiğiniz fiyat gerçekten komikti, ama o kadar kaba cevap verdiğimi hatırlamıyorum. yaptıysamda kusura bakmayın.

sonuçta bu motoru alıp ucuz diye hor kullanıp bakımlarını bile yapmadan satanlar var.

bi diğer konuda motoru geçen sene haziranda aldım. 2 sene değil 1 sene bile olmadı aslında.

herneyse, sonuçta bu ilanda ben açıkladım, fiyatta belli. isteyen alsın. çokda mühim değil. sonuçta bu motor keyif motorudur.

tekrarlıyorum, mesajınızdaki saldırgan tavrınızdan dolayı, sizinle bundan sonra ikili sohbetlere girmeme kararı aldım.
    saldırgan bir tavırda değilim sadece fikirlerimi söyledim sonuçta benden yaşca büyüksünüz buna saygım sonsuzdur.ikili sohbette bulunmak istemiyosanızda oda sizin tercihinizdir.
    Goat
    yaz için yarım açık kasklar daha rahat olur ama daha az koruma sağlar en iyisi tam kapalı (full face) kasklardır.bende full face kullanıyorum ama yaz için belki yarım açık kask alma düşüncesindeyim.ama arada ciddi bir koruma farkı var yarım açık kasklarda çene ve yüz tamamen açıkta.
    ben motordan önce kaskımı almıştım.bence imkanın varsa korumalıklarını motor gelmeden alman daha iyi olur.çünkü motosiklete yeni başladıysan nasıl alışırsan öyle gidiyor.ben mesela kasksız motosiklet sürünce kendimi çıplak gibi hissediyorum

Motosikleti
    Zn 125
    Goat
    yaz için yarım açık kasklar daha rahat olur ama daha az koruma sağlar en iyisi tam kapalı (full face) kasklardır.bende full face kullanıyorum ama yaz için belki yarım açık kask alma düşüncesindeyim.ama arada ciddi bir koruma farkı var yarım açık kasklarda çene ve yüz tamamen açıkta.
    ben motordan önce kaskımı almıştım.bence imkanın varsa korumalıklarını motor gelmeden alman daha iyi olur.çünkü motosiklete yeni başladıysan nasıl alışırsan öyle gidiyor.ben mesela kasksız motosiklet sürünce kendimi çıplak gibi hissediyorum[/QUOTE]
    Felon
    Evet evet cok haklısın bana gore kask güvenlikten sonra tamamlayici gibi parçası gibi zaten eskisehir gibi biryerde genelde hava soğuk oluyor yaz akşamında bile ayaz olur kullanma süremde buna bağlı olarak cok kısa kısın kullanamiyacagim zaten ister istemez ilk bende yarım kasklara baya heves etmiştim ama guvenlik acısından kendisi gibi yarım geldi bana iyisimi ben tam hatta çeneden açılan bile değil tam kapalılardan almalıyım.. buarada nacizane fikrim haddine düşmez de diyebilirsiniz bana ama tartismanın hiç anlamı yok hepimiz burada ortak bir noktada buluşmuş konuşuyoruz teşekkür ederim.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:39 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:23 ----------

Buarada kendimi çıplak gibi hissediyorum kısmına cok güldüm kaskinin markası neydi ??

Motosikleti
    Zn 125
    Arkadaslar müjdemi isterim az önce kaskimi ve ceketimi almış bulunmaktayım önerileriniz icin cok teşekkür ederim ls2 cartoon lari cok beğendim ama fiyat baya fazlaydı

Alıntı Goat adlı üyeden alıntı Mesajı göster

[/COLOR]Buarada kendimi çıplak gibi hissediyorum kısmına cok güldüm kaskinin markası neydi ??
    kaskın ve ceketinde hayırlı olsun inş koruma özelliklerini hiç kullanmazsın
    benim kaskım uvex boss 525 150tl ye almıştım ama hiç ses almıyo(yani bizim motorların yapabildiği hızlarda problem yok ) buğu önleyiciside çok çok iyi olmasada karlı günler hariç buğu olmadı hiç

Motosikleti
    Mondial 125 ZN
    Arkadaşlar motorun akü şarj etmeme sorun macerasında son gelişmeler şu şekilde...

Eskiden beri gittiğim servis halen voltmetre tedarik edemediğinden yeni bir servise gittim. İşin komiği orada volt metre hiç yoktu! :( Neyse, baktı etti ve sorun alarmdan dedi. Alarmı devre haricine çıkartınca, aküye giden kırmızı kabloyu şase yapıp daha fazla kıvılcım çıkartıyor, daha fazla elektrik üretiyor diyerek sorunun alarmdan kaynaklandığını belirtti! Alarmı devre haricine çıkartarak böyle bir kaç gün dene akü boşalırsa yine sorun alarmdan değil ortaya çıkar dedi. Yapacak bir şey yok, razı olduk; dedim heralde alarm arızalı gerçekten.

Şimdi merak ettim eve gelince onlar ölçemiyor bari ben ölçeyim diyerek yeniden akünün uçlarını voltmetre ile ölçtüm: Sonuç aynı uçlarda 3,5-4 volt elektrik var ve gaz verince de değişmiyor. Hatta işin ilginci rölantide 4 gaz verince 3,5 volt gösteriyor.

Yalnız dikkatimi bir şey çekti, akünün uçları sökükken far ve stoplar yanıyor. Hatta far gayet parlak olması gerektiği gibi yanıyor. Şimdi sorun elektrik üreten parça statörde ise akü bağlı değilken ışıklar nasıl parlak yanıyor? Eğer sorun konjektörde ise ki konjektörü akü ile birlikte yeni değiştirmişlerdi ben marş yapamama ve akü şarj sorunu var diyince, yeni taktıkları konjektör mü bozuk? Konjektör bozuksa farlar nasıl yanıyor akü takılı değil iken?

Yorumlara ihtiyacım var... Yardım...!

Alıntı oxijen86 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar motorun akü şarj etmeme sorun macerasında son gelişmeler şu şekilde...

Eskiden beri gittiğim servis halen voltmetre tedarik edemediğinden yeni bir servise gittim. İşin komiği orada volt metre hiç yoktu! :( Neyse, baktı etti ve sorun alarmdan dedi. Alarmı devre haricine çıkartınca, aküye giden kırmızı kabloyu şase yapıp daha fazla kıvılcım çıkartıyor, daha fazla elektrik üretiyor diyerek sorunun alarmdan kaynaklandığını belirtti! Alarmı devre haricine çıkartarak böyle bir kaç gün dene akü boşalırsa yine sorun alarmdan değil ortaya çıkar dedi. Yapacak bir şey yok, razı olduk; dedim heralde alarm arızalı gerçekten.

Şimdi merak ettim eve gelince onlar ölçemiyor bari ben ölçeyim diyerek yeniden akünün uçlarını voltmetre ile ölçtüm: Sonuç aynı uçlarda 3,5-4 volt elektrik var ve gaz verince de değişmiyor. Hatta işin ilginci rölantide 4 gaz verince 3,5 volt gösteriyor.

Yalnız dikkatimi bir şey çekti, akünün uçları sökükken far ve stoplar yanıyor. Hatta far gayet parlak olması gerektiği gibi yanıyor. Şimdi sorun elektrik üreten parça statörde ise akü bağlı değilken ışıklar nasıl parlak yanıyor? Eğer sorun konjektörde ise ki konjektörü akü ile birlikte yeni değiştirmişlerdi ben marş yapamama ve akü şarj sorunu var diyince, yeni taktıkları konjektör mü bozuk? Konjektör bozuksa farlar nasıl yanıyor akü takılı değil iken?

hocam çok fazla teknik detaydan anlamam ama slayerr nickli arkadaşla benim motoru söktüğümüzde ayak marşıyla çalıştırmıştık ve bendede farlar yanıyodu,hatta bu olaya baya şaşırdım bende yani belki extra farları değişen arkadaşların farları akü yokken yanmayabilir ama orjinal farların gerektirdiği voltajı motor kendisi sağlayabiliyor.stoplar falanda yanıyo
    aslında bizim aklımıza gelmedi sana söylemeliydik sen motora idarekten farklı akü takmana gerek yoktu ayak marşın çalışıyosa farlar ve stoplar yanıyo motor çalışırken ama kornayı denememiştim büyük ihtimalle oda çalışır hiç akü koymamalıymışlar bu motora ne gerek var ayak marşıyla çalıştırırdık

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250

Çıkan kıvılcım gücüne göre elektrik arızası tespiti yapan yere gitme bence Çok uzakta olmasan gel ben bakayım diyecem ama buraya gelmen şehirlerarası yolculuk yapmak gibi bir şey. Başka bir tamirciye gidip akünün şarj olmadığını söyle. Yapacağın en iyi şey bu olur.

Motosikleti
    Zn 125
    kaskın ve ceketinde hayırlı olsun inş koruma özelliklerini hiç kullanmazsın
    benim kaskım uvex boss 525 150tl ye almıştım ama hiç ses almıyo(yani bizim motorların yapabildiği hızlarda problem yok ) buğu önleyiciside çok çok iyi olmasada karlı günler hariç buğu olmadı hiç

Teşekkür ederim inşallah koruma özelliğini sende hiç kullanmassın kaskın çok güzelmiş bende gds lerden 150 tl ye aldım düz siyah güneş vizörlü çeneden açılır aldım diğerlerinde güneş vizörü yoktu bende onu tercih ettim yarın nasip olursa fotolarını paylaşıcam cekette 225 tl ye geldi işte benimkisi ses alıyor biraz ama çok bunaldım alışkın olmadığımdan birde evde deneyince zaten bizim buralar kışın soğuk kışın kullanma şansım olmadığından ceketide yazlık aldım buarada fotoğraf nasıl paylaşılıyor ???

Alıntı Goat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkür ederim inşallah koruma özelliğini sende hiç kullanmassın kaskın çok güzelmiş bende gds lerden 150 tl ye aldım düz siyah güneş vizörlü çeneden açılır aldım diğerlerinde güneş vizörü yoktu bende onu tercih ettim yarın nasip olursa fotolarını paylaşıcam cekette 225 tl ye geldi işte benimkisi ses alıyor biraz ama çok bunaldım alışkın olmadığımdan birde evde deneyince zaten bizim buralar kışın soğuk kışın kullanma şansım olmadığından ceketide yazlık aldım buarada fotoğraf nasıl paylaşılıyor ???
    amin amin bu konuda anlatmışlar nasıl yapıldığını çok zor bişey değil halledersin http://www.motosiklet.net/forum/mt-h...i-anlatim.html

Motosikleti
    Kawasaki Ninja 300 - 30th Anniversary Special Edit

kerem abi motoruna gözü gibi bakan birisi yazdan beri hep gözü gibi baktı motora kendi temizledi etti bakımını yaptı kendisi o fiyata satmak istiyorsa o fiyata satsın zaten satılıp satılmaması da pek önemli değil diyor tartışmaya gerek yok bence bu arada 125 ZNU'nun tipi hakkında ne düşünüyorsunuz

Motosikleti
    Zn 125
    amin amin bu konuda anlatmışlar nasıl yapıldığını çok zor bişey değil halledersin http://www.motosiklet.net/forum/mt-h...i-anlatim.html
    Anladım gene site yardımıyla olucak teşekkür ederim becerebilirim heralde

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:02 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı Dün 23:48 ----------

Alıntı BathoryAria adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kerem abi motoruna gözü gibi bakan birisi yazdan beri hep gözü gibi baktı motora kendi temizledi etti bakımını yaptı kendisi o fiyata satmak istiyorsa o fiyata satsın zaten satılıp satılmaması da pek önemli değil diyor tartışmaya gerek yok bence bu arada 125 ZNU'nun tipi hakkında ne düşünüyorsunuz
    Zn bence cok güzel bir seri daha önce az kullanma şansım oldu son derece keyifli olduğunu düşünüyorum benim Zn henüz gelmedi ozaman görüşlerimi gene belirteceğim tarz olarakta gercekten farklı forumun ilk sayfalarını okudun mu ama herkes sırın bulmuş arkadas baya kızıyordu kimisi demişti bana bayan ısı falan diye ama ben henüz bunlardan kullanan bayan görmedim teknik özellik olarakta fiyatına göre gayet güzel ama genede dikkat etmek gerekli diye düşünüyorum ( hassas davranilmali )

Motosikleti
    Mondial 125 ZN
    hocam çok fazla teknik detaydan anlamam ama slayerr nickli arkadaşla benim motoru söktüğümüzde ayak marşıyla çalıştırmıştık ve bendede farlar yanıyodu,hatta bu olaya baya şaşırdım bende yani belki extra farları değişen arkadaşların farları akü yokken yanmayabilir ama orjinal farların gerektirdiği voltajı motor kendisi sağlayabiliyor.stoplar falanda yanıyo
    aslında bizim aklımıza gelmedi sana söylemeliydik sen motora idarekten farklı akü takmana gerek yoktu ayak marşın çalışıyosa farlar ve stoplar yanıyo motor çalışırken ama kornayı denememiştim büyük ihtimalle oda çalışır hiç akü koymamalıymışlar bu motora ne gerek var ayak marşıyla çalıştırırdık
    O zaman durum anladığım kadarı ile şu şekilde glişiyor bende. Akü şarj olmuyor, haliyle azalıyor. Ölçtüğümde de 10 volt tu marş yapmadığı vakit. Akü tam şarjlı olmayınca gelen 4 volttan hem akü akım çekmeye çalışıyor kendini şarj etmeye çalışıyor, hem de lambalar çalışmaya çalışıyor. Akım çekimi (tüketim) üretimden fazla oluncada farlar yavaş yavaş yanmamaya başlıyor, korna basmıyor vs. Bu durumda yine statör akla geliyor. Örneğin bobinlerinden biri yandıysa yeterli gücü üretemiyor demektir. Ancak sadece lambalar olunca yetiyor, akü işin içine girince yetişemiyor. Çok fazla konjektöre ihtimal vermiyorum bu durumda...

O zaman durum anladığım kadarı ile şu şekilde glişiyor bende. Akü şarj olmuyor, haliyle azalıyor. Ölçtüğümde de 10 volt tu marş yapmadığı vakit. Akü tam şarjlı olmayınca gelen 4 volttan hem akü akım çekmeye çalışıyor kendini şarj etmeye çalışıyor, hem de lambalar çalışmaya çalışıyor. Akım çekimi (tüketim) üretimden fazla oluncada farlar yavaş yavaş yanmamaya başlıyor, korna basmıyor vs. Bu durumda yine statör akla geliyor. Örneğin bobinlerinden biri yandıysa yeterli gücü üretemiyor demektir. Ancak sadece lambalar olunca yetiyor, akü işin içine girince yetişemiyor. Çok fazla konjektöre ihtimal vermiyorum bu durumda...
    büyük ihtimalle öyledir ama senin işten anlayan birini bulman lazım o anlattığın yerlerdeki adamlar pek bişe anlamadıkları belli
    Bu arada znu ları fuarda inceledim üstüne orturdum baya detaylı bakındım.motor olarak hiçbir fark yok yine bizim motoru koymuşlar.sadece kasa olarak ufak tefek farkları var oda hatırladığın sadece sinyallerin farklı yerde olduğuydu.göstergeler falan hepsi aynı bildiğiniz zn

---------- Mesaj ekleme zamanı: 08:53 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 08:46 ----------

bugün benzinim bitti benzinciye girdim km kontrolu yaptım hemen 144km gitmişim yani %30unu düşersem 100km gitmişim yine bir depoyla....orta ayağa alıp doldurdum bu sefer 3.7lt aldı 15tl ödedim yine bi fark yok ama 16tl verdiğimde oluyodu demekki motor biraz daha giderdi içindeki benzinle ama gösterge yarımdan aşağı indiğinde takıldığı için insan güvenemiyor.100km de 3.8lt gibi bi yakıt yakmışım cbr125r dan fazla yakıyoruz.daha az gidiyoruz.

Motosikleti
    Mondial 125 ZN
    büyük ihtimalle öyledir ama senin işten anlayan birini bulman lazım o anlattığın yerlerdeki adamlar pek bişe anlamadıkları belli
    Bu arada znu ları fuarda inceledim üstüne orturdum baya detaylı bakındım.motor olarak hiçbir fark yok yine bizim motoru koymuşlar.sadece kasa olarak ufak tefek farkları var oda hatırladığın sadece sinyallerin farklı yerde olduğuydu.göstergeler falan hepsi aynı bildiğiniz zn

---------- Mesaj ekleme zamanı: 08:53 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 08:46 ----------

bugün benzinim bitti benzinciye girdim km kontrolu yaptım hemen 144km gitmişim yani %30unu düşersem 100km gitmişim yine bir depoyla....orta ayağa alıp doldurdum bu sefer 3.7lt aldı 15tl ödedim yine bi fark yok ama 16tl verdiğimde oluyodu demekki motor biraz daha giderdi içindeki benzinle ama gösterge yarımdan aşağı indiğinde takıldığı için insan güvenemiyor.100km de 3.8lt gibi bi yakıt yakmışım cbr125r dan fazla yakıyoruz.daha az gidiyoruz.
    Anadolu yakasında yetkili servis kalmadı gidecek Mecburen bu sabah yine dün gittiğim yere götürüp bıraktım, statörü değiştirecekler. Yalnız garanti ile kafama bir şey takıldı... Adamlara garanti kapsamında değişecek değil mi diyince biraz yan çizdiler gibi kaç km'de vs dediler. 2 Sene dolmadı dedim bende. KM'de 7500 de şuan. Statör değişimi garanti kapsamında mı biliyor musunuz?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler