Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
22. sayfa BirinciBirinci ... 122021222324 ... SonuncuSonuncu

Bisan Senatör

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Bisan Senatör
    benim başıma geldi bursada oturuyorum yıldırımdaki servisimide götürebilirim inanmayan varsa sordum servisime neden diye oda bana modelinden dedi dostum valla ben sadece alacak olanlara başına gelebilecek olası sorunları söyledim ama benden tavsiye bir kolpa çin motoru kullanıcısı olarak almayın derim yazık olur bu motorların ömrü kullan at çin işi çakmaklar gibi 2 sene fazla deil bunun sıfırı 3000.ytl ile 4000 ytl arası buna bu parayı vereceginize gidin marka birşey alın.....bu arada egsoz degiştirdim demişsin para verdinmi yoksa garantidenmi benim egsozda patladı bom

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    V-Strom DL650 / Burgman AN400
    çin malı olduğu için hassas makinalar kullanırken daha fazla özen göstermek fazla hırpalamamak gerekiyor. iyi kullanılırsa bu sorunların hiç birini yaşamassın. ben 1 seneden daha uzun süre kullanmama rağmen bunların hiç biriyle karşılaşmadım...
    (\__/)
    (='.'=) Never ride faster than your Guardian Angle can fly
    (")_(")*

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    Suziki Gs 500E
    Alıntı yezgan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim başıma geldi bursada oturuyorum yıldırımdaki servisimide götürebilirim inanmayan varsa sordum servisime neden diye oda bana modelinden dedi dostum valla ben sadece alacak olanlara başına gelebilecek olası sorunları söyledim ama benden tavsiye bir kolpa çin motoru kullanıcısı olarak almayın derim yazık olur bu motorların ömrü kullan at çin işi çakmaklar gibi 2 sene fazla deil bunun sıfırı 3000.ytl ile 4000 ytl arası buna bu parayı vereceginize gidin marka birşey alın.....bu arada egsoz degiştirdim demişsin para verdinmi yoksa garantidenmi benim egsozda patladı bom
    Garantiden değişti ve para mara ödemedim, N alırsan al japon çin falan yinede şans işi kimisi anatar sürmüyo kimisi daha alırken başlıyor problemler. Kolpanında dediği gibi dikkatli ve temiz kullanmak gerekiyor. Bakımını falan eksik etmiyecen çukurlara dalmıyacan, yoksa bir yerleri kırar parçalarsın, hoş memleketimin çukuru tümseği bol kaç kaçabilirsen

Motosikleti
    Bisan Senatör
    arkadaşlar siz türkiyedensiniz ve çin malı motorun bir seneden beri kullanıyorsunuz ve saglam diyorsunuz sizin makinalar kaç kmde benim çin 10000 kmde ama bende narin kullandım çinimi öyle çukur felan yok birde 2 saat önce bir tümsekten geçtim amosör patlatı galiba ama yukarıda yazdıgım şeylere bakınca sorunun sadece bende oldugunu görüyorum ve aklıma bir tek şey geliyor acaba fabrika hatalımı ve ben bütün bakımlarını servise yaptırdım kendim hiç ugraşmadım bir tek sigortasını degiştirdim okadar birde servis bana egsoz 75 ytl dedi ama garantiden dedi bu adam beni kazıklıyormu ne :S

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    Suziki Gs 500E
    Alıntı yezgan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar siz türkiyedensiniz ve çin malı motorun bir seneden beri kullanıyorsunuz ve saglam diyorsunuz sizin makinalar kaç kmde benim çin 10000 kmde ama bende narin kullandım çinimi öyle çukur felan yok birde 2 saat önce bir tümsekten geçtim amosör patlatı galiba ama yukarıda yazdıgım şeylere bakınca sorunun sadece bende oldugunu görüyorum ve aklıma bir tek şey geliyor acaba fabrika hatalımı ve ben bütün bakımlarını servise yaptırdım kendim hiç ugraşmadım bir tek sigortasını degiştirdim okadar birde servis bana egsoz 75 ytl dedi ama garantiden dedi bu adam beni kazıklıyormu ne :S
    Benim ki 5400 devirdi, Dün akşam sağlam bir tümseğe girdim, çamurluk bağlantı vida yeri kırıldı ama küçük bir kaynakla sorun kalmaz. Bence senin servisin sağlam bir sopayı hakediyor. Hatta eşşeği suya yolla bence

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    Suziki Gs 500E
    Bisancılar nerde acaba, Yokmu nerdeler arkadaşlarım

Motosikleti
    Hyosung GV250 Aquilla
    Alıntı muratoygur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bisancılar nerde acaba, Yokmu nerdeler arkadaşlarım
    Kolpadan 7 ay önce aldığım Senatörü Kuşadasının saçma sapan tarla gibi yollarında kullanıyorum. 4000 de yeni kayış takmaktan başka bir derdi olmadı.

Daha yumuşak süspansiyonları olan dual-purpose yada enduro gibi birşey Kuşadasının tarlalarında daha konforlu olurdu ama Senatör sonuçta şehir içi kullanımı için üretilmiş ekonomik bir scooter.

Kolpanın yapıştırdığı Yamaha stickerları yüzünden Senatörü herkes Yamaha sanıyor. Hatta 2 gün önce otoparkta başka bir Senatörlü vardı. "Nasıl memnun musun" dedim. "Şimdilik bir şikayetim yok ama acemiliğimi atayım seninki gibi daha göserişli bir Yamaha yada Burgman alacağım" dedi

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    Suziki Gs 500E
    Alıntı Kuşadalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kolpadan 7 ay önce aldığım Senatörü Kuşadasının saçma sapan tarla gibi yollarında kullanıyorum. 4000 de yeni kayış takmaktan başka bir derdi olmadı.

Daha yumuşak süspansiyonları olan dual-purpose yada enduro gibi birşey Kuşadasının tarlalarında daha konforlu olurdu ama Senatör sonuçta şehir içi kullanımı için üretilmiş ekonomik bir scooter.

Kolpanın yapıştırdığı Yamaha stickerları yüzünden Senatörü herkes Yamaha sanıyor. Hatta 2 gün önce otoparkta başka bir Senatörlü vardı. "Nasıl memnun musun" dedim. "Şimdilik bir şikayetim yok ama acemiliğimi atayım seninki gibi daha göserişli bir Yamaha yada Burgman alacağım" dedi
    Hadiya yazık çocuğa oakadar keklenmez ya
    Hakkaten nasıl kullanıyosun tark,lada onu ya, ben asvalta hafif çukur göreyim kaçıyorum kıçım falan ağrıyor uff oluyor,
    Ben motoru değiştirecem, bu arala Suziki Gs 500 ü kesiyom allah sonumu hayır ede,

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    Suziki Gs 500E
    Bisancı arkadaşlar elvada, Bisanaımı sattım, Haberiniz olsun Suzuki Gs 500 le takas oldu.

Motosikleti
    Hyosung GV250 Aquilla
    Hayırlı olsun. Artık altındaki makina 10 beygir değil. Sağduyulu ol. Kazasız belasız günlerde kullan.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    Suziki Gs 500E
    eyvallah dostum şimdiden tırsıyom zaten

Motosikleti
    senator 150T & BMW 1200RT
    ebeeeeet. merhaba arkadaşlar.
    uzun bir süredir yokum ortalarda ve geri döndüm.
    kısaca senatörümde neler oldu ona bi göz atalım.

ilk 1000km de sadece gaz teli koptu.
    1700km de hava filtresi kapağı düştü ve kayboldu.
    1950km de gevşemiş vidaları sıkayım derken ön camda ufacık bi çatlak yaptım.
    2700km de motorun performansında azalma. akü bitişi ve amortisör sertliği var. bunların dışında pek bi problem açmadı.
    problem demek doğru değil aslında. zaten beklenen şeyler bunlar.

alalı 5 ay mı oluyor ne, tam hatırlamıyorum ama şu an 2900km de.
    gidiş geliş toplam 20km kullanıyorum günde. onun dışında temizlik ve cila ile geçiyor zaman..
    motor bloğunun bulunduğu kısmı diş fırçasını mazota batırarak temizliyorum. buji ise haftalık olarak temizleniyor.
    benzin tahliye borusunu her ay temizliyorum. malum içinde pıhtı gibi birikintiler oluşuyor.

extra olarak elektrik aksamına polis sireni ve çakar bağladım. böylelikle farkedilmemek mümkün değil. özellikle bunu kadın sürücülerde kullanmak zorunda kalıyoruz. aynalarına hiç bakmadıkları için. geçenlerde 2 dk boyunca kornaya basmama rağmen aynasına bakmayı akıl edemeyen kadın sürücümüz arabadan inip arkasına öyle baktı. hayatımda böylesine büyük bir şok yaşamamıştım.
    bazen, Allahın bunları sen mi yarattın diye soruyorum kendi kendime.
    telefonla konuşmaktan beyin hücreleri ölmüş gibiler.

eşimle beraber gittiğimizde hemen beni uyarıyor sağında veya solunda kadın var diye.

gelelim bu (çakar lamba) veya (çift çakar) olayına : sadece beyaz ışık olanlar ithalatçı firma açıklamasına göre motosikletlerde kullanılabilir ancak polis açıklamasında yasak. bu yüzden derin bir araştırma yapmak gerekiyor.

neyse arkadaşlarım. bu günlük bu kadar yeter gibi. fatura ödemek üzere acil çıkmam gerekiyor. görüşmek üzere.

son olarak servis bakım ücretlerini yazarsanız herkes rahat bir nefes alacak.
    mesela
    ilk 1000km
    2500km
    4000km
    6000km
    7500km

ozkansava - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    JONWAY 150 T-2 YY Furnace
    Alıntı kolpa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    burgmandaki konforun hiç birinde olmıcağı kesin ama asfalttan çıkınca burgman üstünde olduğun için ağlamaya başlıyosun...
    kolpa arkadaşlara burgman burgman deyip artistlik yapma daha düne kadar bisan tepesinden inmiyor motorum motorum diyordun
    slm bisancılar hepinize.

Alıntı stardium adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar çok fena nazara geldi benim kızım.
    dün gece saat 23:30 da okmeydanı tarafında ıslak zemin kurbanı olduk.
    sanki yere sabun dökmüşlercesine kaymaya başladık. malum yokuş olduğu için frene ne kadar basarsak basalım kızım durmadı ve altımdan gitti.

2 taklanın ardından 25 metre ileride yan yatmış bir şekilde duruyordu.
    o arada bende park halindeki beyaz bir kartalın altına girdim. sağolsun komşular yetişip çıkardılar beni. aldığım mont gerçekten işe yaradı yoksa ciddi ciddi yaralanmıştım. şu an sadece morarık ve eziklerden başka birşey yok.
    ama kızımın durumu ciddi. son ve sağı derin çizik içinde. böyle güzel motor yok gerçekten. başka bir motor olsa kırılırdı mutlaka
    yarın bir güzel çizikleri kapattıkmı iş tamamdır.

ama büyük ders oldu. kaza için hız yapmaya gerek yokmuş
    Geçmiş olsun kardeş
    Herkesin üç kişiliği vardır; Ortaya çıkardığı , sahip olduğu , sahip olduğunu sandığı. Alphonse Karr

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    Suziki Gs 500E
    ooo Özkanbeylerde burdalarmış, Nerelerdeydin yahu 4 tekere iyi alışmışsın sen baksana sesin çıkmıyor,
    Bisanımı sattım kardeş ben Suzuuuukiii Gs 500 deyim

Motosikleti
    Alıntı muratoygur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ooo Özkanbeylerde burdalarmış, Nerelerdeydin yahu 4 tekere iyi alışmışsın sen baksana sesin çıkmıyor,
    Bisanımı sattım kardeş ben Suzuuuukiii Gs 500 deyim
    Vay Murat'ım hayırlı olsun.Çıtayı yükselttin demek.Allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin.Aman dikkat fazla uçma.Biz 4 tekerlekli eşeğe binmeye devam edelim.Sizde vızır vızır geçin yanımızdan.Ama aynalara dikkat ediyorum motosiklet gördümü hemen yer açıyorum.
    Herkesin üç kişiliği vardır; Ortaya çıkardığı , sahip olduğu , sahip olduğunu sandığı. Alphonse Karr

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    Suziki Gs 500E
    Alıntı ozkansava adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vay Murat'ım hayırlı olsun.Çıtayı yükselttin demek.Allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin.Aman dikkat fazla uçma.Biz 4 tekerlekli eşeğe binmeye devam edelim.Sizde vızır vızır geçin yanımızdan.Ama aynalara dikkat ediyorum motosiklet gördümü hemen yer açıyorum.
    Eyvallah dostum sağolasın, Dikkat ediyorum valla, Eşşekten inip yarış atına binmek gibi bişi durmuyor yerinde meret, Aynalara bakmak da bize yakışır. Bende araba kullanırken heçsindiye kaldırıma çıkıyorum bazen

Motosikleti
    V-Strom DL650 / Burgman AN400
    Alıntı ozkansava adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kolpa arkadaşlara burgman burgman deyip artistlik yapma daha düne kadar bisan tepesinden inmiyor motorum motorum diyordun
    biraz kendimi toplıyım dl650 alıncada burgmancılara artislik yaparım
    (\__/)
    (='.'=) Never ride faster than your Guardian Angle can fly
    (")_(")*

Motosikleti
    Alıntı kolpa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    biraz kendimi toplıyım dl650 alıncada burgmancılara artislik yaparım
    Yakışır kardeşime Allah gönlüne göre versin.

Motosikleti
    Hyosung GV250 Aquilla
    On gün önce 800 kilometrede 2. el 2007 Hyosung GV250 cruiser aldım. Senatörüm uygun fiyatla satılıktır.

http://www.motorbike-search-engine.c...ikes/GV250.jpg

Motosikleti
    rokko 150 ŞİMDİLK
    arkadaş lar bende jinlun 150 var bu senatr ile taksa girelim mi ne dersiniz cvp verir seniz sevinirim kararsızım tşk ler

REKLAM ALANI
22. sayfa BirinciBirinci ... 122021222324 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler