Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
21. sayfa BirinciBirinci ... 111920212223 ... SonuncuSonuncu

Bisan Senatör

Motovento
    REKLAM ALANI
    Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    Suziki Gs 500E
    Kolpa kardeşim istersen Bisan la takas yapalım senle Sen bisanı sevmiştin :
    Ayrıca kaça satacaksın emektarı

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    V-Strom DL650 / Burgman AN400

enduro alcam kafaya koydum beraber gezdiğim arkadaşlar her gittiğimiz yerde dağ tepe tırmanmaya başlıyolar ben burgmanla bi kenara çekip onların oyunlarının bitmesini bekliyorum
    (\__/)
    (='.'=) Never ride faster than your Guardian Angle can fly
    (")_(")*

Motosikleti
    BİSAN PASİFİC 125
    s a arkadaşlar sizin senator maceranızı başından sonuna okudum ve gerçekten şunu itiraf edeyimki 100 sayfa kitap okusam ancak bu denli bilgim olurdu

ama aklıma takılan birşey var ben 1 haftaya kalmaz bisan senatör alacam sizin tecrubeniz ve bilginize dayanarak şu soruları hazırladım lütfen cevapsız bırakmayın

1-) motor ağır buna göre yakıt tasarüflumu değilmi
    2-) motor kontrolu nasıl 2 kişi binince güven veriyormu
    3-) yedek parça pahalımı ve yaygınmı
    4-) 2499 12 ay taksitle mazada buldum ama toplanmış ama birkaç çiziği var adam sen bukadar incelersen bu motoru alamassın diyor iyide 2500 ytl veriyoruz boru değilki
    5-) öyle dedikleri gibi hergün bir parçası elimizde kalacak bir motormu
    6-) ilk bakımı ne zaman ve nelere dikkat edeyim
    7-) en iyi yağ hangisi
    8-) hava filtresi ni değiştirmek yerine basınçlı hava tutlsa iş görürmü
    9-)sizce ilk değiştirmem gereken parçalar hangileri (kayış ve lastik hariç)
    6-) benim aklıma gelmeyen sizin ekliceniz bilgiler varsa onuda yazın kardeşler

sağolun

Motosikleti
    Hyosung GV250 Aquilla
    1-) motor ağır buna göre yakıt tasarüflumu değilmi
    Motor benzerlerine göre çok ağır değil. Ben motorla düşüp 6-7 metre sürüklendikten sonra motora binip yoluma devam ettim. Yollarda hafif ama yengeç gibi yan yan giden motorlara binmekten iyidir. Zaten benzerlerine göre çok ağır olduğunu sanmıyorum. Yakıt daha çok sürücünün kullanım tarzına ve sürücünün ağırlığına bakıyor

2-) motor kontrolu nasıl 2 kişi binince güven veriyormu
    Bu konuda kolpa daha tecrübeli sanırım.

Ben 2 tekerlek üstünde olduğum zaman yollardaki diğer sürücüler yüzünden kendimi zaten güvende hissetmiyorum. Goldwing de olsa farketmez.

3-) yedek parça pahalımı ve yaygınmı
    5-) öyle dedikleri gibi hergün bir parçası elimizde kalacak bir motormu
    5 aydır kullanıyorum. Sadece normal 4000 km bakıma girdi ve yeni Michelin lastik aldım (tanesi 90 lira). Tıkır tıkır çalışıyor onun dışında.

6-) benim aklıma gelmeyen sizin ekliceniz bilgiler varsa onuda yazın kardeşler
    Stopların kırmızı plastiği ışığı pek iyi geçirmiyor sanki. Ben kaska takılabilen kablosuz led stop lambası taktım.

Motosikleti
    BİSAN PASİFİC 125
    sağolasın kuş adalı yanı sonuç itibariyle ok diyorsun

yoksa benmi yannış annadım

Motosikleti
    senatör piyasada çin üretimi çeşitli markalarla satılan 3 farklı kasadaki maxi scoterlar içinde benim görüşüme göre en iyisi. 4.000km kullandım lastikleri hariç hiç bir yerinden dert yanmadım. ama şuan kullandığım suzuki burgman her yönüyle bunların çok ötesinde bir alet.
    (\__/)
    (")_(")*

Gürcell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 Zat tı. :P
    Bisan web sitesinde niçin artık senatör yok. Bilen birileri varmı acaba?

http://www.bisan.com.tr/images/motocycleline.swf

http://www.bisan.com.tr/fiyat/motosiklet2008.htm
    Nerede bu hayatın restart düğmesi? Kasmaya başladı artık, Yeniden başlatmam lazım...

Motosikleti
    Hyosung GV250 Aquilla
    Alıntı Gürcell adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bisan web sitesinde niçin artık senatör yok. Bilen birileri varmı acaba?

http://www.bisan.com.tr/images/motocycleline.swf

http://www.bisan.com.tr/fiyat/motosiklet2008.htm
    Lifan artık Türkiyede kendi markasıyla üretime başlıyor sanırım.

http://www.lifan.com.tr/detay.asp?urun=54

bulenttrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal Raptor DD250E-9
    Herkese selam 2-3 aydır siteyi takip ediyorum fakat bişey yazmamıştım ama senator hakkında tüm sölediklerinizi okudum ve 5-6 gün önce ilk motorum senator 150 mi aldım oldukça yardımcı oldu yazdıklarınız herkese teşk ederim.

Motosikleti
    Hyosung GV250 Aquilla
    Alıntı kolpa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    senatör piyasada çin üretimi çeşitli markalarla satılan 3 farklı kasadaki maxi scoterlar içinde benim görüşüme göre en iyisi. 4.000km kullandım lastikleri hariç hiç bir yerinden dert yanmadım. ama şuan kullandığım suzuki burgman her yönüyle bunların çok ötesinde bir alet.
    Kendine yeni bir enduro çekince bakalım ne diyeceksin.

Motosikleti
    burgmandaki konforun hiç birinde olmıcağı kesin ama asfalttan çıkınca burgman üstünde olduğun için ağlamaya başlıyosun...
    (\__/)
    (")_(")*

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    Suziki Gs 500E
    Merhaba arkadaşlar, Bisancı ailesi büyüyor Ne güzel,
    Bende 5000 km deviren bisancı olarak bişiyler eklemek isterim,
    Malzeme kalitesi olarak, diğer çinlilerin biraz üstünde, Geniş ve ağır olması yolda güven sağlamanızı hissettiriyor,Hatta diğer araçlar sizden uzaklaşıyor.
    Tek sıkıntısı uzun yola çıktığınızda surat bakımından yavaş olması nedeniyle sıkıcı ve yorucu olabiliyor,
    Pazar yuvacığa gidecem kız arkadaşlarla motoruda denemiş olacam,Beni yüz üstü bırakmadı hiç,
    Şu an motoru satmayı düşünüyorum, kolpa gibi burgman almak için, Param olsa alacam valla ya,
    Son söz Bisan iydir güvenlidir yakıtta normaldir, çok hızlı değildir ama güçlüdür. Bakarsan bağ olur bakmazsan çinli çöpü

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    Suziki Gs 500E
    Merhaba arkadaşlar büyük bir motor için benim makinayı satmayı düşünüyorum, Sonra ben duymadım ben görmedim demeyin ona göre,
    Şuan 5450 km de ve 2650 den koydum, bizim sitedekilere indirimim olacak tabiki Umarım bu parasızlık zamanımda hayırlı bişi yapıyorumdur.

1 YIL GARANTİLİ SORUNSUZ 2007 GRİ SENATÖR #8352741 sahibinden

Gürcell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 Zat tı. :P
    Selam Arkadaşlar. Sakın yanlış anlamayın nette gezerken bi resim buldum belki ilginizi çeker dedim. Asla ve asla motorlarınızı veya firmasını kötülemek gibi bi derdim yok.

Nerede bu hayatın restart düğmesi? Kasmaya başladı artık, Yeniden başlatmam lazım...

narkozcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bisan roadstar 250

ilk motosikletim

arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım , geçenlerde ikinci el bi senatör aldım(başlangıç olarak). 150 km filan yaptım bir sorun yok şimdilik. ankara trafiğinde gayet rahat kullanabiliyorum. yalnız daha ayrıntılı teknik bilgi sahibi olabilmek için kullanım kılavuz kitapçığını nereden bulabilirim acaba ???

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    Suziki Gs 500E
    Alıntı Gürcell adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam Arkadaşlar. Sakın yanlış anlamayın nette gezerken bi resim buldum belki ilginizi çeker dedim. Asla ve asla motorlarınızı veya firmasını kötülemek gibi bi derdim yok.

ARkadaşlar, Bisan da parça sıkıntısı varmış öğrendim, benimde egzosu değiştirmem gerekti sipariş verdim 2 haftada anca geldi, Bugün motoru gelin alın dedi tamircim, Halletmişler, Arkadaşın sıkıtısı sanırım yakın zamanda çözülür,

Motosikleti
    ben suzuki için 2 haftadan fazladır parça bekliyorum. taa japonyadan gelicekmiş sanırım ne zaman geliceği bile belli değil...
    bendede bisan varken parça sorunum olmuştu 1 aydan fazla servisin parça getirmesini bekledikten sonra fabrikaya giderek aynı gün hemde ücretsiz olarak çözdüm. parça için fabrikayla kontak kurmak en mantıklı yol. bu arada evimle fabrika arası 25km kadar olması bu konuda bir şans oldu...
    (\__/)
    (")_(")*

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    Suziki Gs 500E
    Alıntı kolpa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben suzuki için 2 haftadan fazladır parça bekliyorum. taa japonyadan gelicekmiş sanırım ne zaman geliceği bile belli değil...
    bendede bisan varken parça sorunum olmuştu 1 aydan fazla servisin parça getirmesini bekledikten sonra fabrikaya giderek aynı gün hemde ücretsiz olarak çözdüm. parça için fabrikayla kontak kurmak en mantıklı yol. bu arada evimle fabrika arası 25km kadar olması bu konuda bir şans oldu...
    Senin kide ne şansmış kolpa ya, Sırtını dayamışsın fabrikaya daha ne diyim
    Benim egzos yoksa sayendemi geldi ))

Motosikleti
    Bisan Senatör
    evet arkadaş ilk önce herke selam ben burda bisan senatör alacamı söylemiştim ve aldım hemde 7 8ay oldu şimdi gelelim anlatacaklarıma ve bu anlatacaklarımla size yardımcı olacagıma
    1-12 adet gaz teli 12 x 30 = 360 ytl
    2- 4 adat far 4 x 15 = 60 ytl
    3 -8 adet buji ve buji kapagı 8 x 25 = 200 ytl
    4 -1 adet balata 30 ytl
    Şimdi bunların yanında daha bir çok masraf var yok egsoz bilmem nesi yok fren müşirimidir nedir anlamam ayaklık yayı hava flitresi granaj sonra kayış ve en önemlisi kayış arkadaşlar motoru aldıgım ilk 4 ay 90 yukarı çıkmıyordu kayş degişti şimdi 130 km ama 130 dediğinine bakmayın oda kolpa velhasım bence uzak durun arkadaşlar çok uzak durun bu kolpa çinlilerden ben keşke almasaydım ah kafama diyorum şimdi ama zevk sizin birşey diyemem birde parçanızmı gelmedi benimde gelmedi hemde 2 ay baktım olmucak telefon açtım fabrikaya sayım var dediler bende bekledim birdaha telefon açtım birdaha sayım var dediler bende bunlara mail attım eger siz bana yardımcı olmuyorsanız bende hakkmı yasal yolla aryacagımı söyleyen bir mail attım baktim parça 1 hafta içinde geldi şimdi ne olursa olsun hemen geliyor birde parçayı başka bir motordan sökmüşer şimdi karar verin sizce bisanmı mondialmi bilmemnemi bence hepsi aynı sadece bizi kekliyorlar hee birde garanti şartları iyi okuyun ) msn adresimi veriyorum sorusu olan eklesin yezgan_16@hotmail.com

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    Suziki Gs 500E
    Alıntı yezgan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet arkadaş ilk önce herke selam ben burda bisan senatör alacamı söylemiştim ve aldım hemde 7 8ay oldu şimdi gelelim anlatacaklarıma ve bu anlatacaklarımla size yardımcı olacagıma
    1-12 adet gaz teli 12 x 30 = 360 ytl
    2- 4 adat far 4 x 15 = 60 ytl
    3 -8 adet buji ve buji kapagı 8 x 25 = 200 ytl
    4 -1 adet balata 30 ytl
    Şimdi bunların yanında daha bir çok masraf var yok egsoz bilmem nesi yok fren müşirimidir nedir anlamam ayaklık yayı hava flitresi granaj sonra kayış ve en önemlisi kayış arkadaşlar motoru aldıgım ilk 4 ay 90 yukarı çıkmıyordu kayş degişti şimdi 130 km ama 130 dediğinine bakmayın oda kolpa velhasım bence uzak durun arkadaşlar çok uzak durun bu kolpa çinlilerden ben keşke almasaydım ah kafama diyorum şimdi ama zevk sizin birşey diyemem birde parçanızmı gelmedi benimde gelmedi hemde 2 ay baktım olmucak telefon açtım fabrikaya sayım var dediler bende bekledim birdaha telefon açtım birdaha sayım var dediler bende bunlara mail attım eger siz bana yardımcı olmuyorsanız bende hakkmı yasal yolla aryacagımı söyleyen bir mail attım baktim parça 1 hafta içinde geldi şimdi ne olursa olsun hemen geliyor birde parçayı başka bir motordan sökmüşer şimdi karar verin sizce bisanmı mondialmi bilmemnemi bence hepsi aynı sadece bizi kekliyorlar hee birde garanti şartları iyi okuyun ) msn adresimi veriyorum sorusu olan eklesin yezgan_16@hotmail.com

Merhaba arkadaşım yaklaşık 1 yıldır Bisan kullanıyorum, Senin saydıkların arızalar çok fena şaşırtı, Tamam çinli malzeme iyi değilde gaz teli bu kadar değişirmi, buji falan anlamadım, Değişeni saysam 1 gazteli oda fazla gaza asılmaktandı 2. egzos perçinleri içine dökülmüş ses yapıyodu. Egzosta 3 haftada geldi. Şaşırdım bu duruma Şansız bedeviyle bir yakınlığın yoktur umarım

REKLAM ALANI
21. sayfa BirinciBirinci ... 111920212223 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler