Türkiyenin En Büyük Motosiklet Aksesuarları Sitesi
Kapat
Üye Girişi
Motoruma.com
Motomax
Dragon 50

Mondial Rx3 Enduro Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Leoncino
    Naci63 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F800GS, TRIPLE BLACK
    Alıntı bursalıali adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bora bizlerden de hem sana , hem Veyis Naci hocama , hem de bütün Adana'ya selam , saygı ve hürmetler.
    Aleykümselam Ali hocam, benden de hem size hem de tüm forum takipçilerine selam olsun.
    bursalıali bunu beğendi.
    2012 Bmw F800gs; 2016 Mondial RX3i (2016-18); 2003 Bmw R 1150R (2009-17); 2006 Honda Shadow VT 750 C (2009-10); 2006 Ramzey QM 250 Cruiser (2006-10); 2006 Ramzey QM 200 Enduro (2006-9); 1990 350 cc çift silindir Jawa (1990-93); 1979 vitessiz Puch (1979+).

Motosiklet Aksesuarları ve Ekipmanları Online Satış Sitesi
    Premium Motosiklet Servis Randevusu
    Motomax

Motosikleti
    Mondial RX3i Evo
    Çok kıymetli Mustafa Uğur hocam. Paylaştığın bu altın değerindeki bilgiler için binlerce teşekkür.
    Yalnız ön teker rulmanının numarasını da verseydin çift kat kaymaklı ekmek kadayıfı gibi olacaktı.
    Aslında eğer rulman no yu verirsen ben hemen aynı rulmandan iki tane alır eve yada sağ kutuya koyarım.
    Gerektiği anda hemen eskiyi atar ORS veya ART yerli rulmanı motoruma takarım. ORS ve ART kalite olarak
    Çin malından 2 kat daha iyi. Selamlar.

Rulman numarası 6302. Ben SKF aldım.

Amortisör keçe ölçüleri ise 37x50x11

kolay gelsin.
    maktama ve bursalıali bunu beğendiler.

bursalıali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial RX3İ EVO-Honda Falcon NX4- FYM 250
    Çok teşekkürler Mustafa Uğur hocam . Tamam SKF ve Tımken gibi markalar dünya da isim sahibi . Ama yabancı kazanacağına Türk fabrikası + teknolojisi kazansın . Ben Ors alıp kenara koyacam.Selamlarla.

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:13 ----------

Seygili Mustafa hocam sağ olasın ön teker rulmanı numarasını bizlerle paylaştın. Yalnız benim senden
    bir isteğim daha olacak, hemi de bütün evo kullanıcısı arkadaşlarım adına. Bu talep bugün için değil.
    Sen arka tekeri söktüğün gün . Arkada 4 tane rulman varmış. Numarası da 6302 den farklı . Arka tekeri
    söktüğünde o rulman no yu da paylaşırsan sana bütün rx3i kullananlar adına müteşekkir oluruz. Hocam
    Amortisör keçesi iki adet alınca yetiyor mu yoksa 4 tane mi alalım. Hürmetlerle.

Arkadaşlar hepinize merhaba 54 yaşında motor sevdası depreşti a2 ehliyetine yazıldım ilk girişte çuvalladım 8 çizemedim ancak ikincide hallettim
    Bir arkadaşta rx3i gördüm tipine hayran kaldım bir kaç aydır sürekli araştırdım kullanıcılarından bilgi aldım nasipse 10 gün içinde
    2018 - 19 almayı düşünüyorum artçıllı gezenleri görünce neden bu kadar geç kalmışım demekten kendimi alamadım
    Kazım TOKMAK, bursalıali ve Ali Çimen bunu beğendiler.

Motosikleti
    Mondial RX3i Evo
    Çok teşekkürler Mustafa Uğur hocam . Tamam SKF ve Tımken gibi markalar dünya da isim sahibi . Ama yabancı kazanacağına Türk fabrikası + teknolojisi kazansın . Ben Ors alıp kenara koyacam.Selamlarla.

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:13 ----------

Seygili Mustafa hocam sağ olasın ön teker rulmanı numarasını bizlerle paylaştın. Yalnız benim senden
    bir isteğim daha olacak, hemi de bütün evo kullanıcısı arkadaşlarım adına. Bu talep bugün için değil.
    Sen arka tekeri söktüğün gün . Arkada 4 tane rulman varmış. Numarası da 6302 den farklı . Arka tekeri
    söktüğünde o rulman no yu da paylaşırsan sana bütün rx3i kullananlar adına müteşekkir oluruz. Hocam
    Amortisör keçesi iki adet alınca yetiyor mu yoksa 4 tane mi alalım. Hürmetlerle.
    Üstadım kusura bakmayın, cevaplarım geç geliyor.

Amortisör keçesi 2 adet yeterli. Birde tozluk denilen bir parça var. oda keçe vasfında ancak amortisör sıvısı ile bir alakası yok. asıl keçeyi dış etkenlerden (kir, toz vs.) korumak için. Ben tozluk keçesini değiştirmedim. siz değiştirmek isterseniz 2 adet de ondan almanız gerekir.

Arka teker rulmanlarını ilk fırsatta kontrol edeceğim... kontrol ettiğimde burada paylaşırım...

Kolay gelsin.
    bursalıali ve maktama bunu beğendiler.

Motosikleti
    Rx3i evo (2016), xtreme max 200 (2018)
    Alıntı Hamsiman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar hepinize merhaba 54 yaşında motor sevdası depreşti a2 ehliyetine yazıldım ilk girişte çuvalladım 8 çizemedim ancak ikincide hallettim
    Bir arkadaşta rx3i gördüm tipine hayran kaldım bir kaç aydır sürekli araştırdım kullanıcılarından bilgi aldım nasipse 10 gün içinde
    2018 - 19 almayı düşünüyorum artçıllı gezenleri görünce neden bu kadar geç kalmışım demekten kendimi alamadım
    Hadi bakalım inşallah abicim kazasız belasız huzurla binersin alacağın motoruna, iki teker sevdalısı camiasına hoşgeldin abicim
    bursalıali bunu beğendi.

Motosikleti
    Mondial RX3i Evo
    Link burada dursun arkadaşlar...

http://chinariders.net/showpost.php?p=272255&postcount=42

Rx4 lerin farı bizim motora uygulamış arkadaş... Sanıyorum TR'de de bu uygulamayı yapan arkadaşlar var... Ben takipteyim.

Kolay gelsin.
    bursalıali, maktama, Ali Çimen ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

BLUE MOTOR - Benelli - RKS - KUBA
    Leoncino
    Daelim Motosiklet

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)