Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Pulsar 150 NS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Dublebas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar NS150
    Alıntı simaok77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Otomatik jikle derken hocam ? Hemen deponun altında olduğunu biliyorum da otomatiği pek anlamadım. Diğeriyle de hiç oynamadım ama öğlen çıkıp ilk işim buna bakmak olacak.
    Normalde jikleyi çekince gazı açar fakat bu bizimkilerde jikleyi, çekip çalıştırdıktan sonra bir miktar gaz veriyoruz o da otomatik olarak o verdiğimiz gaz ayarında tutuyor.

Eğer motor sıcakken jikleyi açarsak gaz değerleri sapıtıyor, o yüzden jikle açık mı kaldı diye aklıma geldi.
    MotoVlog > https://goo.gl/8jrwAL

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Bugün itibariyle motorumu oktay motordan satın almış bulunuyorum. Harbiden işlerini severek yapan insanlar. Çok ilgilendiler sağolsunlar. Motor alacak ya da servise götürecek arkadaşlara oktay motoru tabsiye ederim.

Bay moto Kadıköy'deki ise o kapalı die biliyorum Ümraniye'de Yaşar ticaret açık oluyor genelde bi telefon açın gitmeden garanti olsun bu arada Yaşar ticaretin ustaları çok iyi şahsen ben çok memnunum

Motosikleti
    Bajaj Pulsar NS 150
    Neden yağ kaçıyor ?

Neden yağ kaçıyor ?

simaok77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 RS
    Alıntı Dublebas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Normalde jikleyi çekince gazı açar fakat bu bizimkilerde jikleyi, çekip çalıştırdıktan sonra bir miktar gaz veriyoruz o da otomatik olarak o verdiğimiz gaz ayarında tutuyor.

Eğer motor sıcakken jikleyi açarsak gaz değerleri sapıtıyor, o yüzden jikle açık mı kaldı diye aklıma geldi.
    Jikle normaldi hocam, zaten onunla hiç oynamıyorum. Bugünde kontrol ettim bi sıkıntı yoktu. Normalde shell 95 oktan nitro olur yakıtım ama geçen gün arkadaş motosiklete bp den 97 oktan benzin almış. Bu gün haberim oldu. Bu ikisinin karşımı yüzünden de böyle yapmış olabilir.

---------- Mesajlar birleştirildi - 04:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 04:17 ----------

Alıntı swat2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Neden yağ kaçıyor ?
    https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net...af&oe=58AAD726
    Neden yağ kaçıyor ?
    Merhabalar hocam pek anlamam ama bir kaç önerim olacak.
    Yan tarafta ki plastiği söküp bir bakın isterseniz böyle alttan anlayamazsınız. Kapağında ya da hortumunun çengelinde bir sorun olabilir. Şayet yoksa o yağı silin kullanımdan sonra tekrar bakın. Kaçırma hala devam ediyorsa en yakın servise hemen uğrayıp bi baktırın. Çok önemli bi sıkıntısı olduğunu sanmıyorum.

Yakın zamanlarda motor alıp sigorta yaptıran varsa ne kadara yaptırdığını paylaşabilir mi acil

Motosikleti
    Bajaj Pulsar NS 150
    [/COLOR]
    Merhabalar hocam pek anlamam ama bir kaç önerim olacak.
    Yan tarafta ki plastiği söküp bir bakın isterseniz böyle alttan anlayamazsınız. Kapağında ya da hortumunun çengelinde bir sorun olabilir. Şayet yoksa o yağı silin kullanımdan sonra tekrar bakın. Kaçırma hala devam ediyorsa en yakın servise hemen uğrayıp bi baktırın. Çok önemli bi sıkıntısı olduğunu sanmıyorum.[/QUOTE]

Bezle silip tekrar baktım. Durum aynı servise gidicem sağolun.

Motosikleti
    Pulsar NS150
    Alıntı tlh55 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yakın zamanlarda motor alıp sigorta yaptıran varsa ne kadara yaptırdığını paylaşabilir mi acil
    Herkese farklı çıkıyor ben 1050 TL verdim, İstanbul,32 yaş, kazasızıım...

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 RS
    Alıntı tlh55 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2 ay önce yaptırdım. İlk aracımdı. Şehir Manisa, yaş 23 - 683 TL.
    30 yaş altı, daha önce hiç sigorta yaptırmamak, araç geçmişi ve şehir sigorta fiyatını etkiliyor. Bunlarla birlikte sigortacıdan sigortacıya da fiyat farkları var. 5-6 sigorta şirketi ile görüşüp fiyat almak şart.

Motosikleti
    Pulsar NS150
    Alıntı simaok77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2 ay önce yaptırdım. İlk aracımdı. Şehir Manisa, yaş 23 - 683 TL.
    30 yaş altı, daha önce hiç sigorta yaptırmamak, araç geçmişi ve şehir sigorta fiyatını etkiliyor. Bunlarla birlikte sigortacıdan sigortacıya da fiyat farkları var. 5-6 sigorta şirketi ile görüşüp fiyat almak şart.
    İstanbulda olsa bir 1500 ünü alırlardı :D

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 RS
    Alıntı Dublebas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İstanbulda olsa bir 1500 ünü alırlardı :D
    Hocam burada da 1300 TL fiyat biçen oldu. Fiyat araştırması şart yani ama istanbul'da dediğiniz gibi ister istemez biraz daha yüksek.

İstanbulda babamın üstüne yaptırdım bugün akşam 900 tl

Eicma da bajaj olucakmi ?

Sanırım olmayacak

merhaba

ben motorum 2660 km oldu ve yağ değişini yapmak istiyorum acaba kendi yağımı kendimmi götürsem farklı marka yağ koyuyorlar eğer kendim alıcak olsam hangi yağ önerirsiniz.

Arkadaşlar selam öncelikle,İzmir'de oturuyorum motora başlayacağım YBR-CBF-PULSAR 150 NS arasında kaldım bajaj düşünüyorum.Bajaj'ın internet sitesinde bayiler sanırım yanlış yazılmış İzmir'den alan arkadaşlar nereden alınır , özel değilse bir fiyat bilgisi nedir,ayrıca hangi bayiler yetkili satış bayileridir zahmet olmazsa yardımcı olabilir mi?Bir de liste fiyatından ne kadar indirim yaptırabiliriz peşin alırsak?

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Alıntı vahap1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eicma da bajaj olucakmi ?
    Bajaj Avrupada satılmıyor-niye EİCMAya katılsın?

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:26 ----------

Alıntı swat2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Neden yağ kaçıyor ?
    https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net...af&oe=58AAD726
    Neden yağ kaçıyor ?
    Tüm Bajaj modellerin ortak/kronik sorunu..adi conta=yağ kaçağı.
    The Power of The Dreams.

Arkadaşlar istanbul avrupa noktasında sabit polis çevirmesi yapılan yerler nereler. 15-20 gün ehliyet elime geçene kadar sıkıntı yaşamak istemiyorum da 😀

sinan08 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 150 ns cb 500 f 2018
    Alıntı sinan08 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bugün satt 22 sularında çelıktepede motorumu çaldılar.. kırmızı ns 150. 34 HK 4212 plaka olurda gören olursa lütfen polıse bıldırın.. herkes önce kendine sonra motoruna çok dikkat etsin.Daha 2 aylıktı ne emeklerle aldım,napıcam bilmiyorum. kalın sağlıcakla..
    geçen hafta motorum bulundu gasp yaptıktan sonra yunuslar yakalamış saolsunlar. 1500 masrafla kurtardık. Bunada şükür diyorum. bilen arkadaşlar vardır belki motorun plakasını sökmüşler, sormak istediğim tekrardan farklı plaka ruhsatmı çıkarmak gerek,yoksa aynı plakayı tekrar çıkarıp takabilirmiyim ?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)