Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
8. sayfa BirinciBirinci ... 6789101858 ... SonuncuSonuncu

Bajaj Pulsar 150 NS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Bajaj pulsar 150 NS
    Merhaba, rodaji bitmemis 150 ns im var ve gecen otoyolda ne olcak bakalim diye gazi kokledim 91 gordum ibrede. Ssıkılmadan bunalmadan 120 ile gidiyor yazinca farkettimki beni kaziklamislar galiba benim motor mumkunati yok o hiza cikamaz ))

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 150NS
    hocam aküde ne sorun vardı. Bende ki problem saatin sıfırlanıyor olması ve bazen ekran gelmiyor motor çalışırken.

Motosikleti
    Bajaj Pulsar NS 150
    Alıntı kaanfurkan35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam aküde ne sorun vardı. Bende ki problem saatin sıfırlanıyor olması ve bazen ekran gelmiyor motor çalışırken.
    Akü sorunlu şarj olmuyor. Garantiden degistirecekler.

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:31 ----------

Alıntı kaanfurkan35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alıntı Juandirk41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba, rodaji bitmemis 150 ns im var ve gecen otoyolda ne olcak bakalim diye gazi kokledim 91 gordum ibrede. Ssıkılmadan bunalmadan 120 ile gidiyor yazinca farkettimki beni kaziklamislar galiba benim motor mumkunati yok o hiza cikamaz ))
    Dogrudur, sana sattıkları motor büyük ihtimal üzerine pulsar ns150 stickeri yapıştırılmış 50-60 cc ne olduğu belli olmayan biseydir.

Motosikleti
    Pulsar 150NS
    Merhaba arkadaşlar bende alalı yaklaşık 2 ay oldu foruma yeni gelebildim 2200 km yaptım 2 ayda sorularınız olursa azda olsa yardım etmeye çalışırım

mates - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba KEE 100 2017
    Alıntı kivircikhd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar bende alalı yaklaşık 2 ay oldu foruma yeni gelebildim 2200 km yaptım 2 ayda sorularınız olursa azda olsa yardım etmeye çalışırım
    Selam.100km ne kadar yakıt yaktınız?
    AS ile NS arasında kaldım bi türlü karar veremiyorum

Motosikleti
    Pulsar 150NS
    Alıntı mates adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam.100km ne kadar yakıt yaktınız?
    AS ile NS arasında kaldım bi türlü karar veremiyorum
    20 TL benzin alıp 150 kmden fazla yapıyorum basarak devir yüksekte kullanarak

Bugün 9 yeni PULSAR NS 150 kullanıcısı aramıza katıldı. Mart ayı rakamı 123 oldu. Evet, 2016 yılında commuter segmentinin en çok satacak model adayı olduğunu arz etmiştik. Bu segmentte zirveye gidiyor.

Zira 17 ps gücü ile sınıfının en güçlülerinden. Yakıtta iddialı. Kaslı ve gösterişli yapısı ile dikkat çekici özelliklere sahip. Ayrıca sıfır titreşim diyebilirim.

Gösterilen ilgi için teşekkür ederiz.

Saygılarımla...

darkloops - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 150 NS
    servise de gidip sorucam gerçi de, tam bilmediğim için tarif de edemiyor olabilirim, jiklenin orada küçük bir hortum var, oradan hafif bir benzin sızıntısı var sanki motorda yaşayan varmı böyle birşey ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:19 ----------

bir de sanırım jikle çalışmıyor.

Motosikleti
    Pulsar 150NS
    Alıntı ekrem ata adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugün 9 yeni PULSAR NS 150 kullanıcısı aramıza katıldı. Mart ayı rakamı 123 oldu. Evet, 2016 yılında commuter segmentinin en çok satacak model adayı olduğunu arz etmiştik. Bu segmentte zirveye gidiyor.

Zira 17 ps gücü ile sınıfının en güçlülerinden. Yakıtta iddialı. Kaslı ve gösterişli yapısı ile dikkat çekici özelliklere sahip. Ayrıca sıfır titreşim diyebilirim.

Gösterilen ilgi için teşekkür ederiz.

Saygılarımla...
    Sıfır titreşim konusunda biraz sıkıntı var ilk aldığımda ve 1000 kilometreye kadar titreşim yoktu hiç cidden şuan titreşim arttı çözebilmek için birşey varsa belirtin motor alt vidası gevşemişti söylediğimde bundandır dediler sıktılar ama hala titreşim var birde bi 1 saat bindikten sonra felan önden bi hırıltı sesi geliyor karşılaşan var mı bu sorunlarla

Motosikleti
    Pulsar 150 Ns
    senin bahsettiğin tahliye borusu olması lazım boşta sallanır,fazla ve sıkışan benzini dışarı atar o problem değil.Tabi ki aşırı bir sızıntı söz konusu değilse.

Öyle ya da böyle buraya da yazan kullanıcıları var aletin birisi de şu titreşim konusuna bi açıklık getirsin alette titreşim var mı yok mu? Varsa ne kadar var, hangi bölgelerde var, rahatsız edici mi v.s.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:53 ----------

Sıfır titreşim konusunda biraz sıkıntı var ilk aldığımda ve 1000 kilometreye kadar titreşim yoktu hiç cidden şuan titreşim arttı çözebilmek için birşey varsa belirtin motor alt vidası gevşemişti söylediğimde bundandır dediler sıktılar ama hala titreşim var birde bi 1 saat bindikten sonra felan önden bi hırıltı sesi geliyor karşılaşan var mı bu sorunlarla
    titreşim arttı derken, ne kadar bir titreşim bu, mesela aynalarda titreşim oluyor mu, gidonda oluyor mu? Benim için aynalarda arka taraf net görünüyorsa ve gidonda da eller kısa sürede uyuşmuyorsa titreşim o kadar da sıkıntı değil, zira aynalarda arkayı hiç göremediğim titreşimleri biliyorum. Bu sebeple titreşimi tam, net tanımlamak lazım. yoksa uzun yolda ybr, cbf150 ile de belli bi süre sonra eller filan titreşimi hissediyordu, ama aynamda hiç bulanıklık, bozulma olmuyordu. Tek silindirli motorda titreşim illa ki oluyor ama bunun çok minimize olduğu ybr, cbf gibi aletlerde neredeyse yok gibi diyebiliyoruz. Elde ayakta kısa sürede yoracak, aynalarda yüksek devirlerde arka taraf seçilmeyecek gibi titreşimler var mıdır bunun derdindeyim ben, zira test motoru sordum bulamadım. Eğer titreşim gerçekten yoka yakınsa motorun teknik verileri de tipi de gayet güzel görünüyor.

Değerli Cloud; İstanbul'da iseniz test sürüşü için bayilerimiz ile görüşebilirsiniz. Selamlar...

Alıntı Cloud adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öyle ya da böyle buraya da yazan kullanıcıları var aletin birisi de şu titreşim konusuna bi açıklık getirsin alette titreşim var mı yok mu? Varsa ne kadar var, hangi bölgelerde var, rahatsız edici mi v.s.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:53 ----------

titreşim arttı derken, ne kadar bir titreşim bu, mesela aynalarda titreşim oluyor mu, gidonda oluyor mu? Benim için aynalarda arka taraf net görünüyorsa ve gidonda da eller kısa sürede uyuşmuyorsa titreşim o kadar da sıkıntı değil, zira aynalarda arkayı hiç göremediğim titreşimleri biliyorum. Bu sebeple titreşimi tam, net tanımlamak lazım. yoksa uzun yolda ybr, cbf150 ile de belli bi süre sonra eller filan titreşimi hissediyordu, ama aynamda hiç bulanıklık, bozulma olmuyordu. Tek silindirli motorda titreşim illa ki oluyor ama bunun çok minimize olduğu ybr, cbf gibi aletlerde neredeyse yok gibi diyebiliyoruz. Elde ayakta kısa sürede yoracak, aynalarda yüksek devirlerde arka taraf seçilmeyecek gibi titreşimler var mıdır bunun derdindeyim ben, zira test motoru sordum bulamadım. Eğer titreşim gerçekten yoka yakınsa motorun teknik verileri de tipi de gayet güzel görünüyor.

Değerli Cloud; İstanbul'da iseniz test sürüşü için bayilerimiz ile görüşebilirsiniz. Selamlar...
    Merhaba, anadolu yakasında bir iki bayiye sordum ama 150ns yok, 200rs var dendi test sürüşü için. Ben 150ns'le ilgilendiğim için test sürüşü yapabileceğim İstanbul Anadolu yakasında bir bayii varsa gidip test edeyim. Baymoto'da 200rs olduğu söylendi test için.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:18 ----------

Şimdi yeşilyurt motor da test motoru olmadığını söyledi 150ns için. Sizin önereceğiniz test edebileceğimiz istanbul anadolu yakasında bir bayii varsa ya da genel merkez de olur tavsiye beklerim.

Üçerler Motor (tuzla bayimiz) ile görüşebilirsiniz. Selamlar...

Merhaba, anadolu yakasında bir iki bayiye sordum ama 150ns yok, 200rs var dendi test sürüşü için. Ben 150ns'le ilgilendiğim için test sürüşü yapabileceğim İstanbul Anadolu yakasında bir bayii varsa gidip test edeyim. Baymoto'da 200rs olduğu söylendi test için.

Üçerler Motor (tuzla bayimiz) ile görüşebilirsiniz. Selamlar...
    Tamam en kısa zamanda iletişime geçip gideceğim sağ olun.

Motosikleti
    Pulsar 150NS

Aynalarda titreşim görememe yok ve 1-2 saatlik yollarda ellerde uyuşma vb olmadı yüksek devirde kullanmazsan hiç olmuyor
    Cloud bunu beğendi.

anilalgu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar 150 NS
    Selam bende aranıza yeni katıldım. Motorumu daha alalı yeni oldu ama ilk intibama göre verdiğim paranın hakkını fazlasıyla verecek gibi. Motoru almayı düşünen arkadaşlara tavsiyem ilk sayfadaki resimlere ve broşürlerdeki reklam resimlerine kanmasınlar.(çünkü orjinali kat kat daha iyi) motoru bayiye gidip bi orjinal görün. Test edin. Hemen hemen aynı kulvardaki arkadaşlarına binayen kalite, serilik , rahatlık ve gösteriş açısından fark yarattığını anlayacaksınız.Siyah rengine hasta oldum. Malesef bizim ülkemize getirilen renk seçenekleri(kırmızı , mavi , beyaz) parçalı yapıştırma tarzı olduğu için pek çekici gelmedi.Diğer ülkelere yaptıkları gibi full kırmızı yada mavi getirilseydi çok daha dikkat çekeceğine eminim.Şimdlik bu kadar.
    Cloud bunu beğendi.
    TÜRKÜM, TÜRKÜZ, SONUNA KADAR ATATÜRKÇÜYÜZ...

Aynalarda titreşim görememe yok ve 1-2 saatlik yollarda ellerde uyuşma vb olmadı yüksek devirde kullanmazsan hiç olmuyor
    titreşim arttı demişsiniz ya ondan sordum. Son mesajınızda ise titreşim yok gibi yazmışsınız.

SweentLy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar pulsar 150 ns'in sele yüksekliği kaç cm acaba ?

bence bu motorun en kötü yanlarından birisi aynaları, ben ns200 de yapıldığı gibi aynalarını TVS apachi 150 nin aynaları ile değiştirdim, size tavsiyem sizde hemen değiştirin...

REKLAM ALANI
8. sayfa BirinciBirinci ... 6789101858 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)