Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha YZF-R25 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    Diablo rosso 2 nin muadili michelinde pilot power mı? Sanırım arka için pilot power yok pilot street var farklı takmanın sakıncası var mı acaba

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Newbie2015 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF-R25
    Arkadaslar selam iki bayide on siralardayim

Bugun arayip plaka masrafini sordum baska iki bayiiye biri 800 dedi
    Digeride ruhsat 350 350 muamele bide sigorta var oda kisiye gore degisiyor dedi bu ne istir? Kanalizasyon borusu baglama calismalari gibi geldi bana

Mitoqondri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hocam motorunu aldığın gün faturasını kesmelerini söyle.. Faturayı eline aldıktan sonra git sigortanı yaptır.. Trafik şubeye git bütün işlemlerini hallet.. En fazla 400 tl tutar.. Sigortada dahil..

Panther38 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA R25 MİDNİGHT BLACK
    Alıntı YouSuffer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Diablo rosso 2 nin muadili michelinde pilot power mı? Sanırım arka için pilot power yok pilot street var farklı takmanın sakıncası var mı acaba
    R25 için michelinde pilot street var pilot powerların ebatları büyük arka lastik 160lık atarım dersen pilot power takarsın
    GAZLA UÇARSIN FRENLE KONMA İŞİ PROBLEM NASIL OLCEK

Karalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2teker
    neden rosso2 almıyorsun?pilot street 2012de kullanmıştım hiç hoşuma gitmemişti hala aynı lastikse araştır biraz
    "Tecrube, limitlerini bilmektir"

Newbie2015 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF-R25
    Alıntı Mitoqondri adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam motorunu aldığın gün faturasını kesmelerini söyle.. Faturayı eline aldıktan sonra git sigortanı yaptır.. Trafik şubeye git bütün işlemlerini hallet.. En fazla 400 tl tutar.. Sigortada dahil..
    Sagolasin hocam

Motosikleti
    XJ6N
    rosso 2 alıcam mecbur, 870tle geliyor takma parası ile, tek tek almak istiyorum takım olarak satılıyormuş kolay değil direk karttan çektirmek limitim olmadığından nakit para ayarlamaya çalışıyorum aç kalıcam lastik niyetine

Motosikleti
    Kawasaki Ninja 300
    Sanamı Sorucaktı kardeş bilgi verirken.. bir kere bi mantıklı düşünsen 600 cc süren adamı 250 cc bi makinanın kesmeyeceğini anlarsın r25 de kesmez Ninja 300 de derdin ne yamaha paramı veriyo sana r25 i burda kimse kötülemedi ama senin Ninja 300 e atmadığın bok kalmadı çok güveniyorsan makinene gel bi yola çıkalım video yapalım... illa bunumu söyleyelim _
    Alıntı Panther38 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeş gsr600 den r25 e geçmek isteyen kişi r25 kullanıcılarından bilgi almak istiyor brooklynnn da ninja 300 sahibi olarak r25 hakkında çok bilgili olduğundan arkadaşa yardımcı oluyor. bıraksın r25 hakkında r25 kullanıcıları gerekli bilgileri arkdaşa gerekli bilgiyi paylaşır.
    Murat.K., Karalı, TOTEMONS ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

Karalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2teker
    rosso 2 alıcam mecbur, 870tle geliyor takma parası ile, tek tek almak istiyorum takım olarak satılıyormuş kolay değil direk karttan çektirmek limitim olmadığından nakit para ayarlamaya çalışıyorum aç kalıcam lastik niyetine
    rosso2 için aç kalmaya değer
    malesef motosiklet için olan herşey pahalı

Motosikleti
    Yamaha R25
    Rodaja kadar ortalama 4 litre yakiodu rodajdan so ra 1300 de suan makine 300 km dirda ortalama 4.4 gosterio yakit tuketime dusnesini bekliodum nakimdan ole olmus genelde ortalama 4.4 nasil sizce normalmi bendemi var bisey ?

Motosikleti
    4. motor Honda
    rodajda tamamen şehir dışı 3 litre gösteriyor. Rodajdan sonra 7 bin ve 8400 devir sınırı kalkacağı için daha fazla yakması muhtemel)

Motosikleti
    Yamaha R25
    Rodaj sonrasi 4.4 normalmi yani 9 13 nin devir arasi kullaniorum

Motosikleti
    4. motor Honda
    bence normal sayılır esasında kaçıncı viteste 9-13bin devir kullandığına da bağlı. düşük viteslerdeyse daha az yakabilir ama o zamanda neden vites yükseltmiyorsun diye sorarlar

motorun en stabil gittiği hız 100km 7bin devir
    tam olarak o hızda mırıldanarak akıyor

volkan mucan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    malesef 4 teker
    Alıntı Panther38 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sınıfının en güçlü ve en hızlısı ninja300 biniciler çekemiyor r25i gayet normal. 194 topspeed yapan bir makine ve 250cc ninja300den daha kalıplı duruyor aklın 600cc deyse git 600lük al 250+ Olan fiyatı bence makul halen geçerli düşüncem parasını hakeden bir makine ninja300 ve cbr250r düşündüm r25 2 motosikletten her yönden başarılı tartışılmaz. İster al ister alma karar senin .

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:52 ----------

Ninja 300 ün var ve r25 i eleştirmeye hakkın yok !
    s.a sonunda kararsızlıgımı kiralayarak gıderdimbence gayet eglenceli bi makina gidisi verdigi his hiçte ben 250 cc yım demedi gayet memnun etti beni...fakat 2 şey çok yordu beni biri koltuk rahatsız geldi diyeri ise yüksek devirdeki aşırı titreşim(tabi bunu asla yamahanın bu şekilde satışa sundugunusanmam bununda sebebi yüzde yüz motora rodaj yapılmadı kiralık oldugu için alan tapagaz kullandıgı için bu kadar titreşim oluşmuştur.bunu yıllardır motor kullanan biri olarak söylüyorum araya çıkıntılık yapıp bilmişlikle önune gelen yazmasın die söyluyorum...testimde ortalama 350 km surdu.bana göre rahatsız oldugum bu 2 şey kanıtlanmış gerçek bile olsa 250 cc alıcaksam asla başka motor aklımdan geçmez ki düşünmeme zaman kalmadan bayide olmuş olurumkesinlikle başarılı...lastiklerse çok vasat hiç güven vermiyor...maşallah yanlaya yanlaya

deep_far - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Pcx150 2015 Siyah
    merhabalar

izmirde hafta sonu yaptığımız turun videosu arkdaşlar

buyrun iyi seyirler.... =)

KTM Duke 200 ler için 15 000 TL civarından satmaya başladı daha sonra Bajaj Pulsar 200 ler piyasaya girdikten sonra fiyatını düşürdü. (Bajaj Pulsar da aynı fabrikadan çıkan duke 200 lerle aynı özellikteki motorlardır. Hatta Duke 200 lerin artçı koltuğunun altında Bajaj yazar.) Sonra da Duke 200 lere ABS geldi ve yine olan önceden satın almış olanlara oldu. Şimdi de KTM nin son bombası Duke 250. Ayrıca Bajaj 250 ler de yolda.

Şimdi gelelim ben bunu neden anlattım ? Çünkü Yamaha da aynı politikayı izleyerek ve ülkemize ucuz girdiğini idda ederek R25 lerin ABS siz versiyonları geldi. Aşağıda video, Japonya ve asıl üretimi olan Endonezya sitelerinin linklerinden de anlaşılacağı gibi R25 lerin ABS lileri uzakdoğuda satılmakta, ayrıca yılbaşına kadar ülkemize girecek olan parti veya ondan sonraki partiler için de ABS li R25 lerin gelmesi de söylentiler arasında.

Yeni partilerde biraz daha farklı sticker a sahip mavi ve kırmızı renklerin geleceğini de düşünüyorum.

Halen birçok bayide R25 bulunmadığı konusunu kendine avantaj sayıp sıfırından daha pahalıya satmaya çalışan uyanık arkadaşlara duyurulur.

Bu konuyu da R25 almayı düşünen arkadaşlar, şu anda motor almayıp beklemenizi tavsiye ediyorum.

http://www.yamaha-motor.co.jp/mc/sportsbike/yzf-r25/

http://www.yamaha-motor.co.id/r25/

Herkese kazasız belasız sürüşler, rüzgarınız bol olsun

Motosikleti
    yamaha tracer 700
    slm arkadaşlar benim R25 baya bi hızlı bi şekilde radyatör suyu bitiyor, hep kontrol ediyorum bi sızıntı falan da yok,acaba yüksek devirlerde kullandığım için mi? neden bu kadar cabuk biter? bu konu hakkında bilgisi olan yada aynı sorunu yasayan arkadaşlar varsa bilgi paylaşımlarınızı ve yardımlarınızı bekliyorum.Teşekkürler

Motosikleti
    XJ6N
    Yüksek devir hava sıcaklığı felan etki eder hocam.

Bu arada yamaha kardeşler lastik takma ücreti 100 tl istiyor. 50 tl denmişti haziranda eğer 50 tle takmazlarsa lastiğide ordan almıycam taktırmıycamda ordan çok çakal bu yamaha kardeşler öyle büyük felan olduguna bakmayın arkadaşlar..

Motosikleti
    yamaha tracer 700
    ortalama 200 km de bitiyor tamamen. buda normal mi sizce

Motosikleti
    XJ6N
    Değil biter mi 200 km de yahu

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)