Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha YZF-R25 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha YZF R25 (ilk alın terim)
    Alıntı anlar1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beyler son sparişlerden gelenler ve fiyatı artı fln diyen var kimlet nezaman kaça aldı bi yazın bende bekliyorum on güne gelir diyor bayim ama zannedersem zam bizi görmememesi kazım sonuçta 14500 alcaz demiliz elimizde yok demişler iki ay oldu sıraya gireli
    Ben geçen hafta perşembe parasını verdim 14.500 den hocam

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Toprak17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF-R25 (MAVİ)
    Beyler son sparişlerden gelenler ve fiyatı artı fln diyen var kimlet nezaman kaça aldı bi yazın bende bekliyorum on güne gelir diyor bayim ama zannedersem zam bizi görmememesi kazım sonuçta 14500 alcaz demiliz elimizde yok demişler iki ay oldu sıraya gireli

Ben 19 mayıs günü adımı yazdırıp kaporamı verdim 29 mayıs günü bayi motorların geldiğini istediğim zaman teslim alabilicemi söyledi bende işten dolayı bugüne haberleştim ve dün gelen zammı duyunca hemen bayiyi aradım ve size zammı yansıtmıcaz dediler bu akşam hayırlısıyla mavi R25 ime kavuşucam
    Ahmetcan45 bunu beğendi.

Ahmetcan45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125 -- YZF R25 -- CBR 600RR -- YZF R1
    Alıntı nexus7 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun. Aldığınız aksesuarların marka model ve kaça aldığınız konusunda bilgi verir misiniz?
    Bende ampülleri değiştirmek istiyorum. Ama bayi 200 TL fiyat çekti askıya aldım.
    Ön cam aldım fiyatı 120 tl
    motul C1-C4 temizleme yağlama
    pronix koruma takozları 150 tl aldım suan ne kadar bilmiyorum.
    BMC hava filtresi 265 tl civarı brn motorda 330 tl ama ben o kadar para vermedim tabi tanıdık dı yardımcı oldu.
    photon park lambası çift i 25-30 tl arkadasla ortak aldık yarı yarıya yani.
    Philips H7 diamond vision 6000k beyaz ampul
    jant stickerleri 130 tl ye aldım.
    eksiklerim
    Manet alıcam 200 tl ye 300 tl ye rizoma elcik ve gidon topuzu alıcam. 75 tl ye arka kaldırma sehbası alıcam ( face grubunda yapan vardı ama bulamadım hala ).
    nexus7 bunu beğendi.

Sykkuno - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF-R25
    Alıntı RidetoLive. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla bilmiyorum faturalar gelmediği için mavilerin sahiplerini aramadık dedi bende vaz geçen olursa dönün dedim 4 5 saat sonra aradılar maviye ismimi yazdılar faturalar gelince gidip ödemeyi yapıp alıcam motoru
    Bilgisayardan işlem yaptılar değil mi? Size bir belge ve Hesap numaralarını filan verdiler mi?

YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    İnstagramda gördüm beyaz ledli angel far uygulaması yapmış biri acaba kaç para tutar, bide spor manet uygun var mıdır bu modeller için? Sanırım servisten almadıgımız bir aksesuar garantiden dusuruyor motoru bide

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:03 ----------

Alıntı Ahmetcan45 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ön cam aldım fiyatı 120 tl
    motul C1-C4 temizleme yağlama
    pronix koruma takozları 150 tl aldım suan ne kadar bilmiyorum.
    BMC hava filtresi 265 tl civarı brn motorda 330 tl ama ben o kadar para vermedim tabi tanıdık dı yardımcı oldu.
    photon park lambası çift i 25-30 tl arkadasla ortak aldık yarı yarıya yani.
    Philips H7 diamond vision 6000k beyaz ampul
    jant stickerleri 130 tl ye aldım.
    eksiklerim
    Manet alıcam 200 tl ye 300 tl ye rizoma elcik ve gidon topuzu alıcam. 75 tl ye arka kaldırma sehbası alıcam ( face grubunda yapan vardı ama bulamadım hala ).
    Elcik vs den önce değişmediysen lastiği güzel bir lastikle değiştir dostum
    Ahmetcan45 bunu beğendi.

1600 lira yazmıştı yapan arkadaş

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:35 ----------

Aynı modelin 5000k lık versiyonun motora zararı olur mu hocam?

Hayırlısıyla benm motorda bi gelse sabırsızlıkla bekliyorum dün bayimi aradım önceden adını yazdığımız için 14500 den gelecek sana dedi ve aslında bizde fiyat yükselten bayiler olduğunu duyduk yamaha merkezden zam bildirgesi gelmedi bize bence motorlar yok sattığı için uyanıklık yapaıyor o bayiler arayıp yamaha merkeze şikayet etsinler dedi.aman bu çakal tayfasına meil vermeyin arayın şikayet edin sonuçta adamlar lansman 13500 devamı 14500 demiş onlardan gelmeyen hiçbir zammı bayi yapamaz onşarın kar payı bellidir bu işte ama aç gözlü bu millet.

mtunc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yzf-R25
    Benim serviste 400 ile 500 km arası gel rodaj yağını değiştirelim dedi. Sonra da 1000 km bakimi varmış.500 km de rodaj yağını değişmek doğru mu?

hardmusty - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR125>, Yamaha R25> Honda CBR650R
    Alıntı mtunc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim serviste 400 ile 500 km arası gel rodaj yağını değiştirelim dedi. Sonra da 1000 km bakimi varmış.500 km de rodaj yağını değişmek doğru mu?
    çok doğru, bir problemim yok ama 1000 de değişen yağı görünce keşke bende 1000 i beklemeyip 500 de değiştirseydim demiştim.

Motosikleti
    ybr125 + cbr 250 + yzf R25...

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:37 ----------

herkese merhaba bu da benim makine arkadaşlar tekeriniz düz bassın kazasız belasız sürüşler

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:39 ----------

motorumu istanbuldaki tuna otomotiv yamaha bayisinden aldım ambarla konya ya gönderdiler çok ilgilendiler.yağmurlu bir havada konya ambardan teslim aldım o yüzden poşetleri bile sökmedim ilk izlenimlerim oldukça güzel bir motor her açıdan tabi rodaj ve yağmur dolayısıyla tam bakamadım tadına daha sonra izlenimlerimi paylaşmaya devam edeceğim

Uzak yerlrden motor alırken ödeme ve motorun evrak işlemleri nasıl yürütülüyor ve bayi adrese gönderiyormu kargo parasını kim ödüyor?

Toprak17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF-R25 (MAVİ)
    Uzak yerlrden motor alırken ödeme ve motorun evrak işlemleri nasıl yürütülüyor ve bayi adrese gönderiyormu kargo parasını kim ödüyor?

Ben 120 km uzaktan aldım daha dün akşam geldi motor bayi kendi kapalı aracıyla getirdi nakliye ücretini ben verdim bazı bayiler bedavaya gönderiyomuş galiba faturası satış belgeleri bugün kargoyla yollancak yolda bi hasar gelirse diye faturayı teslim ettikten sonraki gün kesiyomuş bayii yarında hayırlısıyla plaka ruhsat işine koşturcaz makinayı sipariş verdikten 10-15 gün bekledim gerçekten çok güzel kısa mesafe turlasamda değermiş beklemeye anladım herkezin tekeri düz bassın herkez motoruna kavuşsun inşallah dilediğiniz gibi olur hayırlı günler

Motosikleti
    R125
    Günaydın,sabah sabah nerden de geldi bu soru demeyin arkadaşlar
    Endonezya da abs li model ile ilgili bşy okudum geçenlerde Türkiye de gelir mi sizce bu yıl veya önümüzdeki yıllarda?

TYvz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF-R25, FZ6 Fazer
    Sonunda rodajımı bitirdim ama galiba satacağım ben motorumu tek kişiyle idare edilebiliyor ama iki kişi ile 100 km'den daha uzun yollar ağrılı oluyor

Motosikleti
    ybr125 + cbr 250 + yzf R25...
    Motoru firma paketledi,ambar firmasına teslim etti 150 tl ödedim eve indiremeyecegimizi söylediler gittim firmanın deposundan aldim.motor birleştirilmiş olarak geldi zaten ben 1gun önceden1 bidon benzin aldım onu doldurup benzinlige gidip depoyu fulledim ,belgeleri motorla birlikte geldi plaka ve ruhsat İşlemlerini de kendim hallettim Konya'da.

Motosikleti
    Z300, Xtreme Enduro/Süpermoto, XRS700
    Alıntı TYvz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sonunda rodajımı bitirdim ama galiba satacağım ben motorumu tek kişiyle idare edilebiliyor ama iki kişi ile 100 km'den daha uzun yollar ağrılı oluyor
    yaş kaç? genç isen gençlik hatası olur böyle şeyler diyeceğim.

Motosikleti
    24 ama yaş ile bir alakası olduğunu düşünmüyorum, uzun yolda benim ve artçım için daha rahat olabilecek bol çantalı modellere yöneleceğim

Motosikleti
    XJ6N
    Alıntı TYvz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    24 ama yaş ile bir alakası olduğunu düşünmüyorum, uzun yolda benim ve artçım için daha rahat olabilecek bol çantalı modellere yöneleceğim
    inazuma alın hem gezmeye paranız kalır hemde 2 kişi araba konforunda 120 130 ile seyahat edersiniz

Motosikleti
    Alıntı YouSuffer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    inazuma alın hem gezmeye paranız kalır hemde 2 kişi araba konforunda 120 130 ile seyahat edersiniz
    Inazuma f seçeneklerim arasında ama bu kez sürmeden karar vermeyeceğim

Motosikleti
    XJ6N
    Normal inazuma ı suruyorum ara ara r25 ten farkı konforu ve rahatlıgı + olarak, - olarak son hız agırlık ve tip denilebilir.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 9 kullanıcı var. (0 üye ve 9 misafir)