Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234561454104 ... SonuncuSonuncu

Honda MSX 125 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

merhaba istanbul anadolu yakasında motor almak isteyenler olursa birleşip alalım belki indirim yaparlar. ben pcx 150 istiyodum aslında ancak ne zaman geleceğini bilmedikleri için bu makinaya bakmaya başladım. hakkatten çok güzel görünüyor. yarın bayiye gidip bir konuşacağım. belki test sürüşü varsa yaparım.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Motor_Derili - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Nmax 155 / Fazer8 / NC750X2018
    Dun biraz dolastim bu nasil istir arkadas. Korna calip durduranlar, gelip bakanlar, kac basiyo diyenler. 6-7 kisi motoru inceledi degisik yerlerde.Bir de fabrikasyon haliyle. Biraz modifiye olsa hic yol yapamayiz ilgiden

Motosikleti
    Şu an yok.
    Honda'nın şu ana kadar çıkarmış olduğu en tarz en farklı makina. Biraz chappy nin modern hali gibi. Harika bir dizaynı var. Yere yakın, bayanlar için de ideal olabilir. Kısa boylular için biçilmiş kaftan.2. Eli altın değerinde olur bunun da. Genç olsam hiç düşünmem borca girer yine alırdım.

dockerengin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125 > CBF150 > CRF250L > XZ250R 4V > ?
    Lifan'ın da böyle ufak bir modeli varmış. http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...2060846/detay/

Motosikleti
    Alıntı Yurdukoru adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Honda'nın şu ana kadar çıkarmış olduğu en tarz en farklı makina. Biraz chappy nin modern hali gibi. Harika bir dizaynı var. Yere yakın, bayanlar için de ideal olabilir. Kısa boylular için biçilmiş kaftan.2. Eli altın değerinde olur bunun da. Genç olsam hiç düşünmem borca girer yine alırdım.
    Biz de 40 a merdiven dayadık
    M otorcuyum ben, O na yürekten bağlıyım, T ek tekerde şahlanırken, O nun gidişine hastayım, R acing değil belki ama, EN GEÇ AKŞAMA YANINDAYIM

al bendende okadar yaş 34 ancak boy 178 . yarın gidip deniyorum hemen

4Vale - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Nk250
    Benim gücüm buna yetmez fakat lifan pony var bununla aynı sanırım. Hoşuma gitti fakat boyum 1 80 ve 70 kiloyum çok mu ufak kalır altımda acaba ? 180 olupta bu motorlardan birini kullanan var mi acaba yardımcı olabilecek ?

Motosikleti
    honda pcx
    küçük kalır diyen arkadaşlar bence gidin bide yakından bakın derim fotoğrafta durduğundan çok daha büyük bi motor. ben ankara bora ya gittiğimde satıcı 1,95 boyunda birine bile sattığını soylemişti. mali durumdan dolayı kısmetse bahara ertelediğim hayalim şimdilik. valla bu motoru gördükten sonra abileri bile cekici gelmiyo bana. düşünenlere tavsiyem burdaki küçük komik vs yorumlarına bakmadan gidip çıplak gözle motoru incelemeleri.Çok güzel ve yakışıklı alet çooook .

4Vale - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Nk250
    Evet en sağlıklı olanı o şekilde yapmak sanırım teşekkürler Ama insan iste sormadan edemiyor

freewill - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman 400 Youtube: Sucuk Ekmek MotoVlog
    Daha önce de dediğim gibi ben 100kg yim 180 boy var çok sırıttığını söyleyemem yalnız şöyle bir sıkıntısı var arkadaş her ışıkta durduğumda mutlaka abi bu ne diye soran mutlaka oluyor şuna garanti verebilirim kesinlikle gözler sizin üstünüzde oluyor bakalım ben satacak gibiyim zira Suzuki inazuma almayı düşünüyorum satma sebebim ise duygusal değil malesef garajım yok sağolsun komşumuz yusuf amcamız 1 motorluk yer var ev girişinde anahtarı verdi oraya koyuyorum. Suzuki yi de alırsam sıkıntı olacak

Motosikleti
    Alıntı 4Vale adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim gücüm buna yetmez fakat lifan pony var bununla aynı sanırım. Hoşuma gitti fakat boyum 1 80 ve 70 kiloyum çok mu ufak kalır altımda acaba ? 180 olupta bu motorlardan birini kullanan var mi acaba yardımcı olabilecek ?
    Benim 180, 95 kg. Resimlerden daha kucuk geldi fiili olarak gorunce ama uzerine binince oyle ufak tefek hissettirmiyor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 04:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 04:06 ----------

Alıntı freewill adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Daha önce de dediğim gibi ben 100kg yim 180 boy var çok sırıttığını söyleyemem yalnız şöyle bir sıkıntısı var arkadaş her ışıkta durduğumda mutlaka abi bu ne diye soran mutlaka oluyor şuna garanti verebilirim kesinlikle gözler sizin üstünüzde oluyor bakalım ben satacak gibiyim zira Suzuki inazuma almayı düşünüyorum satma sebebim ise duygusal değil malesef garajım yok sağolsun komşumuz yusuf amcamız 1 motorluk yer var ev girişinde anahtarı verdi oraya koyuyorum. Suzuki yi de alırsam sıkıntı olacak
    Bu motor satilir mi Saka bir yana gercekten elde tutulup vitrinlik olacak motor. Hani su amerikan klasikleri gibi. Ozel gunlerde zevk icin binilecek Allahtan birsey cikmazsa satmam ben. Hayirlisi olsun senin icin

Motosikleti
    honda pcx
    arkadaşlar güncel yakıt tüketiminiz noldu 2 litreyi geçtiniz mi hiç, bide uzun yolda ne kadar tüketiyo sabit hızda

Arkadaşlar merhaba ;

Bende 1 hafta oldu MSX 125 alalı. Şu ana kadar 100 km yol yaptım. Gayet memnunum
    Bir tek sıkıntım aynalar, fazla küçük.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:55 ----------

180 cc kit için yardımcı olabilir misiniz? Ankara dayım

Teşekkürler

Motosikleti
    Alıntı josepth_o6 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar güncel yakıt tüketiminiz noldu 2 litreyi geçtiniz mi hiç, bide uzun yolda ne kadar tüketiyo sabit hızda
    Yüksek devirde kullanırsan 3 lt yi buluyor sakin kullanımda 2 lt den az yakmadı malesef bana biraz fazla gibi geldi

Suzuki'yide alsan koyucak yerin yok. bunu da, peki seni rahatsız eden başka bişeyimi var ?

Motosikleti
    honda pcx
    Yüksek devirde kullanırsan 3 lt yi buluyor sakin kullanımda 2 lt den az yakmadı malesef bana biraz fazla gibi geldi
    peki örneğn 90 la giderken sabit hızda da mı 3 lt yakıyo bu alet

Motosikleti
    Ben isten gucten firsat bulamiyorum binmeye.Daha ne yaktigini gormek nasip olmadi.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:58 ----------

Alıntı Braven adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba ;

Bende 1 hafta oldu MSX 125 alalı. Şu ana kadar 100 km yol yaptım. Gayet memnunum
    Bir tek sıkıntım aynalar, fazla küçük.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:55 ----------

180 cc kit için yardımcı olabilir misiniz? Ankara dayım

Teşekkürler

Bu linkte 160 cc kit var lakin 400 euro ya yakin fiyati.

http://www.yuminashi.com/-msx125-cylinder-kits/

Motosikleti
    honda pcx
    Alıntı Motor_Derili adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben isten gucten firsat bulamiyorum binmeye.Daha ne yaktigini gormek nasip olmadi.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:58 ----------

Bu linkte 160 cc kit var lakin 400 euro ya yakin fiyati.

http://www.yuminashi.com/-msx125-cylinder-kits/

Sadece 400 euroyla bitmiyo ki % 25 de gümrük vergisi alınıyo artı kargo parasıda vardır 100 tl civarında hem bu kitin kaç bg olduğu bile belli değil. Bu kadar para verdikten sonra daha iyi motorlar bulunabilir. bence orjinali bozmamak lazım

Motosikleti
    Alıntı Deeplord adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Suzuki'yide alsan koyucak yerin yok. bunu da, peki seni rahatsız eden başka bişeyimi var ?
    Yok dostum şükür bir sıkıntı çıkarmadı yer konusunda ise sadece tek motoru koyacak yerim var o yüzden

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:59 ----------

Alıntı josepth_o6 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    peki örneğn 90 la giderken sabit hızda da mı 3 lt yakıyo bu alet
    Yok hocam 90 la giderseniz 2.5 lt yakar 105_110 la gittiğiniz zaman 3lt hatta çok az daha fazla yakabiliyor :D

Motosikleti
    Bu motora gorsel modifikasyon yeter de artar diye dusunuyorum.

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234561454104 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)