Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda MSX 125 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Helal olsun ben bir depoyla daha 205 km gecemedim bu yakit pompa sikintisindanmidir bilmiyorum en yakin zamanda gidip degistirtmem gerekiyo galba

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    mt 07
    Alıntı Deltaeagle adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tam tamına 352 Tripmetre 330 km'deyken resim çekmiştim kırmızı ışıkta ama o anda yakıt göstergesi yanıp sönmüyordu, yanıp sönmeye başladığı anda kamerayı açacak kadar şarjı kalmamıştı telefonun Ben MSX ile bir depo ile 300km'nin altına nadir iniyorum, çok agresif kullandığımda oluyor ancak. Genellikle 305-315 km arası gidiyorum bir depoyla, ama bu sefer rüzgar siperliği ve biraz daha ağır kullanınca 352 rekorumu görmüş oldum.
    siperlikle halinin resmi varmı paylaşırmısın nasıl oldu

Motosikleti
    Suzuki Burgman 200 ABS
    Alıntı s0me0ne adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    siperlikle halinin resmi varmı paylaşırmısın nasıl oldu

telike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    Alıntı Hakangvnr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Helal olsun ben bir depoyla daha 205 km gecemedim bu yakit pompa sikintisindanmidir bilmiyorum en yakin zamanda gidip degistirtmem gerekiyo galba
    Yok hocam onla alakası yok. Kullanımınıza gaz açma sertliğinize devrinize ve modifikasyonlarınıza bağlı
    Deltaeagle bunu beğendi.
    Toprağı hatmeden asfalta hükmeder
    Twitter/instagram @ywitcan
    Yiğit Can

Motosikleti
    Suzuki Burgman 200 ABS
    Alıntı telike adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yok hocam onla alakası yok. Kullanımınıza gaz açma sertliğinize devrinize ve modifikasyonlarınıza bağlı
    Kesinlikle, düşük devirde kullansanız bile, limit devrinize hızlı çıkıyorsanız yine çok yakarsınız, hem düşük devirde kullanıp hemde ağır hızlanırsanız yaptığınız KM'nin fazlası ile arttığını göreceksiniz. Fıtı fıtı gitmek çok daha zevkli
    telike bunu beğendi.

Motosikleti
    mt 07
    On numara beş yıldız bende yapim montajı kalaymı kendin mi yaptın

Motosikleti
    Suzuki Burgman 200 ABS
    Alıntı s0me0ne adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    On numara beş yıldız bende yapim montajı kalaymı kendin mi yaptın
    Evet kendim taktım, montajı kolay, içinden nasıl takılacağı ile ilgili bir çizim de çıkıyor.

Merhabalar,

Bende birkaç gün önce msx aldım çanta takmak istiyorum çanta demiri nerden satın alabilirim yardımcı olabilir misiniz. Bir de çanta takında 2 kişi binmek daha mı rahat olur acaba?

teşekkürler.

Tesekkur ederim arkadaslar aklimi kemiriyordu bu konu..servise sordum ayni motor ayni yol gittik 8tl benimki fazla yakti cewap super senin kilon fazla )

Motosikleti
    Suzuki Burgman 200 ABS
    Alıntı soweird53 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar,

Bende birkaç gün önce msx aldım çanta takmak istiyorum çanta demiri nerden satın alabilirim yardımcı olabilir misiniz. Bir de çanta takında 2 kişi binmek daha mı rahat olur acaba?

teşekkürler.
    Çanta Demiri ;
    http://www.msx125accessories.com/hon...ck?search=rack

Artçı konusuna gelirsek, eğer artçı olarak alacağın kişi fit diye tabir ettiğimiz bir vücut yapısına sahipse çanta dayanak haline gelip artçı için çok daha rahat bir yolculuk sağlıyor. Şayet artçı biraz iri yapılı ise, çantadan dolayı arkaya pek gidemediğinden biraz sıkışma olabiliyor.

Motosikleti
    Msx 125
    Bugun kemerburgaz yolunda kirmizi msx gordum (benimki mavi) baya kornaya asildim bizden biri mi acaba ? Sanirim duke ile beraber suruyorlardi. Artik cok fazla gorur oldum msxleri, inanilmaz bir hizda cogaliyoruz

Motosikleti
    Honda MSX 125
    Alıntı SercanG adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugun kemerburgaz yolunda kirmizi msx gordum (benimki mavi) baya kornaya asildim bizden biri mi acaba ? Sanirim duke ile beraber suruyorlardi. Artik cok fazla gorur oldum msxleri, inanilmaz bir hizda cogaliyoruz
    Bendim büyük ihtimal :D artçılıydın galiba. Dün sahil şeridinde 4 msx ile karşılaştık arkadaşımla dediğin gibi sayı artıyor. Kemerburgaz maslak sapağında bir kaza yaşadım. Işıklarda sapaktan dönerken altımdan kaydı gitti motor, allahtan motorada banada bişey olmadı. Lastikleri bu hafta içinde değiştiricem servise götürüp.

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı jmmy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bendim büyük ihtimal :D artçılıydın galiba. Dün sahil şeridinde 4 msx ile karşılaştık arkadaşımla dediğin gibi sayı artıyor. Kemerburgaz maslak sapağında bir kaza yaşadım. Işıklarda sapaktan dönerken altımdan kaydı gitti motor, allahtan motorada banada bişey olmadı. Lastikleri bu hafta içinde değiştiricem servise götürüp.
    Highside mı oldunuz Lowside mı oldunuz motordan düşerken ?

Motosikleti
    Honda MSX 125
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Highside mı oldunuz Lowside mı oldunuz motordan düşerken ?
    Lowside oluyor galiba. Işık yandı dönüş sırasında birden kaydı gitti ön tarafı beraber kaydık yani. Sorun belkide bendedir bakışım düşmüşte olabilir. Ama süratte yoktu kalkış sürati 10 - 15 km değildir bile.

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı jmmy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Lowside oluyor galiba. Işık yandı dönüş sırasında birden kaydı gitti ön tarafı beraber kaydık yani. Sorun belkide bendedir bakışım düşmüşte olabilir. Ama süratte yoktu kalkış sürati 10 - 15 km değildir bile.
    Sen geride kaldıysan motor altından kayıp gittiyse lowside, motor seni üzerinden fırlatırsa highside.

Motosikleti
    Honda MSX 125
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sen geride kaldıysan motor altından kayıp gittiyse lowside, motor seni üzerinden fırlatırsa highside.
    Evet Lowside

Motosikleti
    Msx 125
    BEYAZ HONDA MSX ÇALINMIŞTIR !
    https://www.facebook.com/photo.php?f...2078961&type=1
    Facebook linkinden arkadaşa ulaşabilirsiniz.

Motosikleti
    msx 125
    arkadaşlar merhaba amatörce msx incelemesi yaptım motovlog gibi bişey oldu buyrun

hummar34 ve Kaldorein bunu beğendiler.

telike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    Alıntı erso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar merhaba amatörce msx incelemesi yaptım motovlog gibi bişey oldu buyrun

https://www.youtube.com/watch?v=wUmxCGWc9l4
    dostum eline sağlık ama konuşmaların duyulmuyor sesi sonuna kadar açtım malesef. vlog istiyorsan biraz güçlü tonlamalı ve vurgulamalı konuş çok güzel olur düşüncen çok güzel tekrar eline sağlık.
    hummar34 ve erso bunu beğendiler.
    Toprağı hatmeden asfalta hükmeder
    Twitter/instagram @ywitcan
    Yiğit Can

Motosikleti
    msx 125
    Alıntı telike adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum eline sağlık ama konuşmaların duyulmuyor sesi sonuna kadar açtım malesef. vlog istiyorsan biraz güçlü tonlamalı ve vurgulamalı konuş çok güzel olur düşüncen çok güzel tekrar eline sağlık.
    Ses kaydını telefon kulaklığıyla yapmaya çalıştığım için ancak bu kadar oldu hatta tam senkron bile değil bazı yerlerde görüntü ve ses tam oturmuyor. Bakalım güzel bi mikrofon bulabilirsem o şekilde devam ederim.
    Ayrıca teşekkür ederim geri dönüşler önemli benim için.
    telike bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)