Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Sym Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda nt 700 deauville
    Arkadaşım Tugrul 2007 Model Lacivert renk 38 lt kappa cantalı 550 km deki motoru burgman 400 ile değiştireceğinden 3600 ytl ye satıyor. Kredi kartı için birşeyler yapabilir. 300 bakımını altan motorda yaptırdı.
    Ya göründüğün gibi ol. ya da olduğun gibi görün.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    SYM gts 250
    <Avrupa pazarında büyümek isteyen Tayvanlı motosiklet ve ticari araçlar üreticisi Sanyang Industry (SYM), İzmir'de üretim yapan Motoran firması ile motosiklet üretim ve satışını kapsayan distribütörlük anlaşması imzaladı.

Yıllık 45 bin adet motosiklet üretim kapasitesi ile sektöründe Türkiye'nin önde gelen firmalarından olan Motoran, 2008 Mart ayından itibaren Tayvanlı firmanın toplam 7 modelini Türkiye’ye getirecek ve 2 modelini 2009’dan itibaren İzmir Atatürk Organize Sanayi Bölgesi'ndeki tesislerinde üretecek.
    Motoran'ın Satış ve Pazarlama Genel Koordinatörü Tufan Görgülü, Tayvanlı SYM'nin Türkiye'yi üretim ve lojistik üssü yapmayı planladığını belirterek işbirliğini ortaklığa ve diğer ticari araçların üretimine doğru genişletebileceklerini söyledi.
    7 modelin 2'sini Türkiye'de üretecek
    Tayvan, Çin ve Vietnam'daki tesislerinde yılda 600 bin adet motosiklet üreten ve 100'ün üzerinde ülkede faaliyet gösteren Sanyang Industry Başkan Yardımcısı ve Dünya Sorumlusu Andy Tsai ise Motoran ile birlikte Türkiye’de ciddi yatırımlara gideceklerini belirtti. Motoran'ın 2 yıl önce motosiklet ithalatı amacıyla kurulduğunu belirten Tufan Görgülü, daha önce Türkiye'de bir firma ile çalışan SYM'nin yeni distribütör olarak kendilerini seçtiğini kaydetti. 14 Kasım itibariyle ve tekrar yenilenmek kaydı ile 2010 yılının ekim ayına kadar distribütörlük anlaşması yaptıklarını kaydeden Görgülü, Türkiye pazarı için 7 model seçtiklerini aktardı. Görgüllü, "Bunların arasından 2 modeli 2009 yılında İzmir'de üretmeye başlayacağız" dedi. >

Gözümüz aydın İnşallah ucuzada alabiliriz..

(www.referansgazetesi.com dan alınmıştır..)

BOO_74 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 400UG tour ‘22, Xmax 250 '19
    sonunda joyride'ımı bir hafta geçde olsa teslim aldım, yeni tip göstergeli, mavi metalik.

teslim almadığım model için korlasa satış vekaleti verdim, yenisini teslim aldım. iki kere plaka ve tescil masrafı ödemek zorunda kaldılar, ben de iki kere noter-vekalet vermek zorunda kaldım. başta dikkat edilse iyiydi ama sözlerinde durdular ve fuarda beğendiğim modeli teslim ettiler.
    B00_74
    Önce denge, hayatınızı dengeleyin !!!

Motosikleti
    SYM gts 250
    Çok güzel, hayırlı uğurlu olsun Allah kaza bela vermesin ...İyi günlerde kullanman dileğiyle..
    Toplam maliyeti kaça geldi bilader..

teksavasci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym GTS 250 simsiyahh
    Alıntı BOO_74 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sonunda joyride'ımı bir hafta geçde olsa teslim aldım, yeni tip göstergeli, mavi metalik.

teslim almadığım model için korlasa satış vekaleti verdim, yenisini teslim aldım. iki kere plaka ve tescil masrafı ödemek zorunda kaldılar, ben de iki kere noter-vekalet vermek zorunda kaldım. başta dikkat edilse iyiydi ama sözlerinde durdular ve fuarda beğendiğim modeli teslim ettiler.

hayırlı olsun güle güle kullan. kazasız belasız sürüsler dilerim . bu satıcıların hepsi böyle baştan konuşulanla sonunda olan hep degişik oluyor. sana tavsiyem birde motorlu taşıtlar vergisinin 2. taksidini yatırıp yatırmadıkları bak, daha sonra faizi ile yatırmak zorunda kalabilirsin. nbc bana aynısını yaptı :((
    ^^^ hic bir motorcunun acelesi olamaz...! ^^^
    olcay [COLOR="Red"]sym GTS250[/COLOR]
    [COLOR="Lime"]PY 889[/COLOR]

Blackpanther - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM GTS 250
    Herkesin Kurban Bayramı neşe ve sağlıkla geçmesi dileklerimle,Bayramınız kutlu olsun.
    Saygılar.

SYM liler uzun zamandır uzak kaldık sanki tophanedeki bayramlaşma buluşmasında bu arayı kapatalım derim.. ben de gaza gelmiş 2 aylık miocandan olan uzaklığa artık dayanamayacakken üstelik kimler geliyor ?

Motosikleti
    GTS 250
    Kurban bayramanızı kutluyorum. Sağlık ve esenliklerle nice bayramlara inşallah

Motosikleti
    SYM gts 250
    Kurban Bayramınızı kutlar,Hayırlara vesile olmasını dilerim...Allah tekrarını nasip etsin..

Motosikleti
    Honda spacy 2001
    Kurban bayramınınız kutlu Olsun.!

Motosikleti
    SYM GTS 250
    Sağlık,neşe ve bol motorlu bir 2008 yılı diliyorum hepinize..

MUTLU YILLAR....

Motosikleti
    GTS 250
    Bütün SYM cilere 2008 yılında neşeli, sağlıklı güzel günler diliyorum. Yeni yılda umarım bütün düşlerinizi gerçekleştirirsiniz.

Mutlu Yıllar

teşekkürler mutlu yıllar..

Motosikleti
    SYM Joyride 200
    Tüm SYM severlerin yeni yılı kutlu olsun

teksavasci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym GTS 250 simsiyahh
    tüm sym ailesinin yeni yılını kutlar, saglıklı mutlu bir yıl dilerim .
    ^^^ hic bir motorcunun acelesi olamaz...! ^^^
    olcay [COLOR="Red"]sym GTS250[/COLOR]
    [COLOR="Lime"]PY 889[/COLOR]

Motosikleti
    Honda nt 700 deauville
    Motosiklet kullanıcısı arkadaşların yeni yılda sağlıklı mutlu, motorunuzla birlikte keyifli sürüşler ve güzel bir sene gecirmenizi dilerim.
    Ya göründüğün gibi ol. ya da olduğun gibi görün.

aLien - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM GTS 250 Gümüş İnci

aLoha miLLet

Yahu SYM'ciler nerdesiniz. ( dicem ama bende bu ara serdim buraları :] ) SYM topicini hortlatmanın zamanıdır diyorum. Napıyorsunuz millet? Nasıl gidiyor? Bu arada yeri gelmişken Mutlu mesut yeni yeni uzun uzun yıllar diliyorum hepinize. SYMALI KaraPanter görüşemez olduk arkadaşlar.
    NC700SA'13

Motosikleti
    SYM GTS 250
    Alıntı aLien adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yahu SYM'ciler nerdesiniz. ( dicem ama bende bu ara serdim buraları :] ) SYM topicini hortlatmanın zamanıdır diyorum. Napıyorsunuz millet? Nasıl gidiyor? Bu arada yeri gelmişken Mutlu mesut yeni yeni uzun uzun yıllar diliyorum hepinize. SYMALI KaraPanter görüşemez olduk arkadaşlar.
    Alien sen nerelerdesin yaw,bir gözüktün pir kayboldun...

özleştik vallahi Ama sanırım kış geldi mertlik bozuldu
    Özellikle sana ve SymAliye ve tüm symcilere sevgiler..

gts 250 süper bi motor

merhaba motosiklet sever arkadaşlar.. ben fazla yazmıyorum ama forumdan tanıdıklarım var, hisarda takılırım dersem tanırlar.sizlere gts 250 min güzelliklerini yazmak istiyorum çünkü hakkı artık.. alalı 1 yıl oldu 19400km tık yok evet tık yok sadece eksoz değişti oda çeşme otobanın da 40 derece sıcakta hiç durmadan 2 saat yol yaptım.ve eksoz a gelmeden boruda koruma var ya o vidalardan biri koptu..bu arada artcıda var, ama hararet namına hiçbirşey yok... şimdi motor 19400km aynı kayış kendi lastikleri değişmedi ve zorlu yollarda 15 den fazla izmir seferi..ben biraz kurtluyumdur gece 23 de hisarda takılırken canım sıkılıp bizim oralara yol yaparım ve 04 te bergamada solugu alırım, bu arada 3 kere gece izmire gittim,2 kere gece döndm evet arkadaşlar motorumu çok seviyorum ve artık lastikler ve kayışını değiştiricem, değiştirmeden yazmak istedim başarılı beraberliğimizi, bu arada o eksoza kaynak yapıldı ve ıstanbula kadar geldi..son olarak motorunuzu sevin ve kıymetini bilin mesela ben yeni yılını kutladımevet umarım tanışırız, kazasız belasız sağlıklı bir yaşam dilerim tüm motorcu kardeşlerimeunutmadan benim dakar gts le yaptığım son yolculuğu çektim sis ve dağlar birde manyak soğuk izliyeceksiniz

Motosikleti
    SYM GTS 250
    Aramıza hoşgeldin Serengeti.
    Kazasız keyfli sürüşler dileriz.
    Resimleri bekliyoruz.
    Saygılar.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler