Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Sym Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Blackpanther - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM GTS 250
    Alıntı sayim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam arkadaşlar sym GTS 250 motoruma kappa marka çanta alıcam.
    35 litrelik almayı düşünüyorum,sizce ufak'mı olur.fikrinizi alayım dedim.
    Bence hem görünüş olarak hemde kullanış açısından küçük olur.Ama zevk senin tabiki.
    Ben kappanın 46 litreliğini takmıştım .Sana belki fikir verir diye resmini koyuyyorum tekrar.
    Saygılar.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda spacy 2001
    blackpanther, vermiş olduğun bilgiler için çok teşekkür ederim.35'lik maxi scoteer için oldukça küçük ve kullanışsız olacak.Resimleri koyman iyi olmuş beni çok net bilgilendirdi.Ayrıca senin çantanın altında destek ayaklarını göremedim,kullandığına göre bir mahsuru yok sanırım.Saygılar ve kazasız sürüşler dilerim.

Motosikleti
    SYM GTS 250
    Alıntı sayim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    blackpanther, vermiş olduğun bilgiler için çok teşekkür ederim.35'lik maxi scoteer için oldukça küçük ve kullanışsız olacak.Resimleri koyman iyi olmuş beni çok net bilgilendirdi.Ayrıca senin çantanın altında destek ayaklarını göremedim,kullandığına göre bir mahsuru yok sanırım.Saygılar ve kazasız sürüşler dilerim.
    Çantanın içinden zaten kendi orjinal bağlantı aparatı çıkıyor.Diğer demir bağlama aparatınıda Altan Kardeşler yaptı.Gayetde sağlam ve şık durdu.
    Bu yaz iki kişi çok dolaştık uzun yola çıktık,ne gevşedi nede başka sorun yaşattırdı.
    Sanada şimdide yeni çantan hayırlı olsun.
    Saygılar.

Motosikleti
    Honda nt 700 deauville
    Arkadaşım elinde kalmış olan Sıfır poşetinde SYM JOYRİDE 200 Siyah renkteki kafa grenajı siyah ön çamurluk ve egsoz koruma Yedek parçalarını uygun fiyata satmakta igilenen olur ise aşağıdaki telefon nosundan ulaşabilirler...

Yasin :0 535 976 09 30 - 0 505 688 18 87

Ya göründüğün gibi ol. ya da olduğun gibi görün.

Motosikleti
    SYM Joyride 200
    SYM'sine yağmur lastiği taktıran arkadaş var mı? Nasıl bir performans sağladığını merak ediyorum açıkçası. Lakin original lastikleriyle önden kayma yaşıyorum. Kışın kullanmasam da hava durumunu tahmin edemeyip yağmura yakalandığım oluyor.

Atlas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Joyride 200
    Alıntı mer_can adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    SYM'sine yağmur lastiği taktıran arkadaş var mı? Nasıl bir performans sağladığını merak ediyorum açıkçası. Lakin original lastikleriyle önden kayma yaşıyorum. Kışın kullanmasam da hava durumunu tahmin edemeyip yağmura yakalandığım oluyor.
    ben metzeler yağmur lastiği kullanıyorum ama dayanıklılık dışında orjinali ile arasındaki farkı tam olarak bilemiyorum çünkü motoru aldıktan 1-2 ay sonra değiştirmiştim. Lastik takılırken her iki lastiğide bizzat inceleme fırsatım oldu, orjinali tek elinizle yanaklarından tutup rahatça sıkabiliyorsunuz, sanki içinde hiç çelik halat koruma felan yok, sıradan plastik gibi ama Metzerler lastikleri hiç esnetemedim ve şunu söyleyebilirim, bugüne kadar girdiğim çukurlara orjinal lastik ile girseydim eminim lastik yarılır, jant bile yamulurdu.
    Kayganlık konusuna gelince, orjinal lastikle hiç yağmurda kullanmamıştım ama bu lastikle epey yağmurda kullanmak nasip oldu. Hiç düşmedim, hiç kaymadım yalnız ilk zamanlar virajlarda çok yattığımda veya virajda gaz verdiğimde arka teker kayacakmış hissi veriyordu, bu his yüzünden virajlara sert giremiyorum artık, belki benim kuruntumdur ama test etmeye gözüm yemedi
    Sonuç olarak lastikler bence çok önemli, 80-90 ytl çok para değil, orjinali belki birsüre yeterli gelebilir ama en azından üzerinde daha güvenle duracağınız bir lastikle değiştirin.

Bu arada benim motordan Shell 95+ (97) oktan benzinle en iyi randımanı alıyorum. Tüm 95 oktan ve Opet 97 ile Türkpetrol 97 den aynı randımanı alamadım.

Saygılar, sevgiler.

Motosikleti
    SYM Joyride 200
    Bende Dunlop lastik kullanıyorum. Lakin original lastiğim yarıldı (köpek balığı ısırığı gibi) Şu an kış lastiklerine dönüp dönmemekte kararsızım. Zaten şu sıra fırtına durumundan ötürü motoru da kullanamıyorum. Tam kapalı kask kullanmadığım için çok rüzgar yiyorum. Yağmurda cabası. Virajlara sert girmemen isabet olmuş. Keyifli sürüşler. Benzin konusunda sana katılıyorum. En iyisi randımanı Shell V-Power ile yakalıyorsun.

Motosikleti
    SYM GTS 250
    Evet ..bendede orjinal lastikler duruyor ve hala biniyorum.fırtına yağmur ve soğuk ne yazıkki beni durduramıyor.hergün işe gidip geliyorum.
    Kayma veya yol tutmama gibi bir sorunla karşılaşmadım.Ama tabiki marka lastiklerin yol tutuşları daha iyidir.
    Tavsiyem ister orjinal ister başka marka lastikleriniz olsun tek yapmanız yağışlı havalarda,kuru havalarda kullandığınız gibi kullanmamanız.Agresif sürüşlerden kaçınmanız.Çok aksi bişi olmadıkça kayma ve yol tutmama riskini bi nebzede olsa ortadan kaldırırız gibi geliyor.
    Kazasız sürüşler.
    Saygılarımla.

Motosikleti
    Burgman 400
    merhaba arkadaşlar dün arkadaşım piaggio x9 aldı motorum eski sahibi motora
    malossi debriyaj seti taktırmış x9 u bende kullandım kalkışı çok seri mükemmel çok hızlıydı gts 250 lerede takılıyor mu? o debriyaj seti bilgisi olan var mı?

gropsy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym gts 250
    arkadaşlare bu motor tahminimdende sağlam çıktı yaw motor oldu 28.500 km daha tık demedi yaw nası bi motor bu anlamadım....dün bakıma soktum motoru işte gene normal bakımları yaptırdım ekstra bişi çıkarmadı her zamanki gibi ne hızından nede performansındn bişi kaybetmedi...hatta hızlandı desem yeridirfakat motoru satmak istiyorum 5.000ytlye vermeyi düşünüorum sizce nasıl fiyat?almayı düşünen arkadaşlar varsa yardımcı olabilirim...
    dongul murat

Motosikleti
    SYM GTS 250
    Arkadaşlar;
    Buji yağlama yaptığı zaman o bujiyi atmayın ve saklayın.
    Dün Buji yağlama yaptı,tam yenisini takmaya hazırlanırken aklıma önceden yağlama yapmış atılamsı gereken ama sakladığım buji aklıma geldi.Onu alıp bujinin tırnağını ve çevresini ince bir zımparayla zımparalayıp temizledim.Ve yerine taktım.
    Sonuç;canavar.
    Derimki eski bujilerinizi atmayın saklayın derim.Tekrar işe yarayabiliyor.
    Saygılar.

melik17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    slm arkadaşlar aynalardaki sinyal camını nerden temin edebiliriz acaba?

teksavasci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym GTS 250 simsiyahh
    Alıntı melik17 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm arkadaşlar aynalardaki sinyal camını nerden temin edebiliriz acaba?

slm melik
    bildigim kadarıyla satılmıyor. bizede aynalardaki sinyal camını sitedeki pasha (murat) arkadasımız yaptırdı.ümraniyede bir sanayi sitesinde yaptırdıgını biliyorum. ona sormakta yarar var.
    ^^^ hic bir motorcunun acelesi olamaz...! ^^^
    olcay [COLOR="Red"]sym GTS250[/COLOR]
    [COLOR="Lime"]PY 889[/COLOR]

BOO_74 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 400UG tour ‘22, Xmax 250 '19
    selam, Joyride200 almayı düşünüyorum, hatta kapora bile yatırdım. Bu modeli kullanan arkadaşların yorumları nedir? kayıs kaç km de değişir?

Bir de SYM'nin servisi kimdir? yedek parça sorunu var mıdır? bu motoru kim getiriyor?

joyride'da topcase takılıyor mu? taktıran var mı?
    B00_74
    Önce denge, hayatınızı dengeleyin !!!

Motosikleti
    SYM GTS 250
    Alıntı BOO_74 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam, Joyride200 almayı düşünüyorum, hatta kapora bile yatırdım. Bu modeli kullanan arkadaşların yorumları nedir? kayıs kaç km de değişir?

Bir de SYM'nin servisi kimdir? yedek parça sorunu var mıdır? bu motoru kim getiriyor?

joyride'da topcase takılıyor mu? taktıran var mı?
    Merhabalar..Şimdiden yeni motorun hayırlı uğurlu olsun,kazasız keyfli sürüşler dilerim..
    Ben SYM 250 kullanıyorum ama bi kaç soruna cevap verebilirim.
    SYM nin servisi Suzikidir.bizler suzikiye servisine götürüyoruz.SYM markası suzikinin güvencesi altındadır.Joyride'a Topcase takılıyor tabiki çokda şık oluyor.Kullanan arkadaşlarda daha iyi aydınlatırlar seni burada yakında.
    Tekrar hayırlı olsun.
    Saygılar

Motosikleti
    SYM gts 250

artık sym ciler olmayacak herhalde..

Merhaba, bendede joyride 200 var ve yeni aldım aldıktan sonra duyduğum üzücü haber motana firması iflas etmiş veya artık sym getirmiyor suziki güvencesi nasıldır bilmiyorum lakin motorların iyi olduğunu formlardan cokça okudum boo_74 arkadaşım joyride 200 korlas göztepede 4.000 ytl fiyatında 2007 model ,modelede dikkatet km tablası 3 gözlü olucak joyride yazısıda el yazısı biçiminde değil düz yazı olucak 2007 modelleri için.. 2006 modelleri 2007 diyede veriyorlarmış..birde türkçe kullanma kılavuzu olan arkadaşlardan bir adet kopya alabilirmiyim..teşekkürler

BOO_74 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 400UG tour ‘22, Xmax 250 '19
    Alıntı ss34300 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba, bendede joyride 200 var ve yeni aldım aldıktan sonra duyduğum üzücü haber motana firması iflas etmiş veya artık sym getirmiyor suziki güvencesi nasıldır bilmiyorum lakin motorların iyi olduğunu formlardan cokça okudum boo_74 arkadaşım joyride 200 korlas göztepede 4.000 ytl fiyatında 2007 model ,modelede dikkatet km tablası 3 gözlü olucak joyride yazısıda el yazısı biçiminde değil düz yazı olucak 2007 modelleri için.. 2006 modelleri 2007 diyede veriyorlarmış..birde türkçe kullanma kılavuzu olan arkadaşlardan bir adet kopya alabilirmiyim..teşekkürler

kardeşim tamamen haklısın, bugün motoru almaya gittim ve almadan geldim.

fuarda görüp beğendiğim ve parasının bir kısmını ödediğim model yerine bir önceki üçgen göstergeli modeli teslim etmeye kalktılar. aynen dediğin gibi yandaki yazı el yazısı gibi, tuhaf üçgen göstergeli.... plakasını bile çıkartmışlar.
    biraz dikkatli olmasam ve yeni göstergelerini beğendiğim için almaya kalkmasan farkına varmıyacağım. şimdi bir çaresine bakacağız diyorlar, bakalım başımıza daha ne gelecek :( :( :(
    B00_74
    Önce denge, hayatınızı dengeleyin !!!

Motosikleti
    SYM gts 250
    Merhaba..biladerim anlamadığım şey şu plakası çıkmış motorun nasıl çaresine bakıcaklar şimdi plakayı iptal edip yeni motora yeni plakamı yoksa şasi motor numarasını değiştirip yeni motormu ,gerçekten tam bir sinema , ama sen yine moralini bozma boşver her nasıl olursa olsun sen aleti alınca şasi nosunu kontrol et için rahat olsun ..fiyat nasıl fuar fiyatımı.. öyleyse yine avantajlısın..hayırlı olsun ,kazasız sürüşler..

Motosikleti
    Honda nt 700 deauville
    Kartal da Aynı zamanda Suzuki yetkili servisi olan Altan Motoru Sym servisi olarak tavsiye ederim.
    216 306 23 19 Zaten Sitemizde de ana sayfada ilanı var. Her türlü sorunuzda ve ihityacınızda mennun kalacağınız düzeyde hizmet alabilirsiniz. Yol yardım hizmetide var.
    Ya göründüğün gibi ol. ya da olduğun gibi görün.

adosonic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco People S 200i
    tum sym cilere selamlar..
    yarın uzun zamandır yapmadığım bişi yapıcam
    hazır havalarda guselken, hiç bi plan olmadan motorumla yolları aşındırıcam.. tek amacım şileye varmak ama gideceğim yolu bilmiyorum...bakalım
    karsınızdan gelen yada yanınızdan gecerken kornayla selam veren bi joyride görurseniz bilinki o benim..

s & s
    Virüs bulaştı bi kere.. Yapacak bişi yok tek çare 2 teker...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler