Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Sym Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

etiler korlasa götürdüm motorumu ismail bey lede tanıstım yardımlarınız için çok teşekkür ederim dostlarım

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    uzzy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda SW 400
    Efet Arkadaslar dün aksam Caddebostan gene güzel bir bulusmaya ev sahipliği yaptı .. Alien - ben - Joyride HaluK - Darkjedi ve Orkan Kardesimizle muhabbetin dibine vurduk .. Grup erken dagıldı ama olsun hersey güzeldi

GELMEYENLER UTANSIN
    Uzay H
    A RH (+)
    Honda SW 400

Motosikleti
    SYM Joyride 200
    Yahu buluşmadan haberim oldugunda saat 22 idi Yakacıktan varana kadar ayrılmış olurlar diye düşünüp yola çıkmadım. Kısmet diğer buluşmaya inşallah(anadolu yakasında olursa tabi, ehliyetühühühühü :/ )

Online iPhone Screensaver - be the first to win!

**************.info/media/iphone*****

Motosikleti
    gts 250

satılık temiz sym gts 250

arkadaşlar çok heves ederek aldığım sym gts 250 motorumu acilen paraya ihtiyacım olduğu için satmak zorundayım 2006 model 8000 km de çiziksiz kazasız yan yatması falan yok kısacası alanın memnun kalacağı bi motor fiyat olarak da son fiyat 5300 ytl. aranızda almak isteyenler varsa bana 0 555 863 52 63 nolu telefondan ulaşabilirler herkese kolay gelsin kazasız sürüşler

Bu sefer erken kaçtım ama bidahakine uzun uzun beraberiz inşallah.Uzzy allah nazardan saklasın gece karanlığında bile güzeldi beyaz güvercin.

Bu aralar benimki marş basmamaya başladı.2-3 sn sonra basmaya başlıyor.Böyle bir problemle karşılaştınızmı hiç?

Sevgiler

Motosikleti
    Honda SW 400
    Alıntı S.O.F adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu sefer erken kaçtım ama bidahakine uzun uzun beraberiz inşallah.Uzzy allah nazardan saklasın gece karanlığında bile güzeldi beyaz güvercin.

Bu aralar benimki marş basmamaya başladı.2-3 sn sonra basmaya başlıyor.Böyle bir problemle karşılaştınızmı hiç?

Sevgiler
    Tesekkür ederim Beyaz iste her yerde sabah aksam belli ediyor kendini bir anda bakıslar ona cevriliyor Allah nazardan saklasın .. Her zaman bekleriz .. Benimkinde cok sükür öyle bir sorun yasanmadı belki yasayan vardır cvb verir sana
    Uzay H
    A RH (+)
    Honda SW 400

tegese - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar.geçen sene symgts aldım.km 4000 civarındaüstünü sürekli branda ile kapatıyorum.gün içinde sürekli gölgede muhafaza ediyorum.buna ragmen bazı plastik parçalarda renk açılması oluyor.ilginç olanı bütün parçalarda olmaması.acaba aynı sorun sizinde başınıza geldimi?

Motosikleti
    Honda SW 400
    Alıntı tegese adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar.geçen sene symgts aldım.km 4000 civarındaüstünü sürekli branda ile kapatıyorum.gün içinde sürekli gölgede muhafaza ediyorum.buna ragmen bazı plastik parçalarda renk açılması oluyor.ilginç olanı bütün parçalarda olmaması.acaba aynı sorun sizinde başınıza geldimi?
    Tegese branda ile kapatman sadece günese ve kedilere karsı etkili olabilir .. Bende dewamlı 24 saat güvenlikli sitede branda ile kapalı tutuyorum .. Hem sitenin fırlama cocukları zırt pırt oynayıp üstüne oturma gibi bir hatadada bulunmuyorlar Renk acılmasına gelince bunu yasayacaksın yandaki cıtalarda , selektördeki isaretlerde belirgin açılmalar olacak
    Uzay H
    A RH (+)
    Honda SW 400

ama benim bahsettiğim açılma biraz farklı.benzin kapağının olduğu bölüm ilk günkü gibi siyah dururken, içecek gözünün olduğu koltuğunun altına doğru uzanan büyük parça neredeyse gri renge döndü.yani iki parça arasında çok büyük fark var.zannedersem benim başıma gelen fabrikasyon bir hata.farklı kalitede plastik parça kullanılmasından kaynaklanıyor....

Motosikleti
    Honda SW 400
    ama benim bahsettiğim açılma biraz farklı.benzin kapağının olduğu bölüm ilk günkü gibi siyah dururken, içecek gözünün olduğu koltuğunun altına doğru uzanan büyük parça neredeyse gri renge döndü.yani iki parça arasında çok büyük fark var.zannedersem benim başıma gelen fabrikasyon bir hata.farklı kalitede plastik parça kullanılmasından kaynaklanıyor....
    Evet olabilir ama ne forumda nede bir baska kullanıcıda bu tarz bir problem yasanmadı .. Sen ilksin sanıyorsam .. İstersen yetkili servis ile konuyu bir görüs .. En azından yapılacak birsey varsa sana yol gösterir

ALTAN MOTOR 0216 3062319
    Uzay H
    A RH (+)
    Honda SW 400

Blackpanther - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM GTS 250
    Anladığım kadarıyla bunun güneşle ilgisi felan yok...Hocam merak ettim şu solan kısmı bi resmini çekip koyarmısın buraya??

Saygılar..

Motosikleti
    SYM GTS 250
    Tegese , resimler valla korku filmi gibi sanki..
    Aklıma bişi gelmiyor gerçekten çok ilginç olmuş.sanırım o parçanın yapında hammeddeye bişi karıştı veya plastiğe kattıkları karışımda bişi oldu o seri öle çıktı.Bunlardan biride sana denk geldi sanırım.Ama gerçekten ilginçmiş.
    Belki o parçayı çıkartıp , siyah plastik boyayla boyanabilir.Bi bu aklıma geliyor.
    saygılarımla.

servisten cevap bekliyorum.umarım parçayı değiştirme yönünde karar verirler.aksi takdirde bahsettiğin çözüm yoluna bakıcam...saygılar

Motosikleti
    honda varadero xl1000v & sym mio 100
    ben yeni bir mio aldım cok memnunum süper bi motor suanda ısınınca siboplarından ses geliyor bu mio ların hastalıgı süphelenecek birsey yok belli bir kmden sonra sesi kesiyor mümkünse rodajını tamamladıktan sonra sessiz calışmasını istiyorsanız yagınızı castrol 20.50 kullanmanızı önerirrim mio kullanan ve alacak olanların dikkatine saygılar

Motosikleti
    SYM Joyride 200
    selam arkadaşlar. biraz geç olsada yazın sonuna doğru olsada bugün itibariyle joyride 200 sahibiyim. Plaka işlemi için bekliyorum tahminime göre yarın elimde olur çok heyecanlıyım. artık ben aranızdayım iyi günler kazasız sürüşler diliyorum...

Motosikleti
    SYM GTS 250
    Arkadaşlar yeni motorlarınız hayırlı olsun.Aramıza hoşgeldiniz.
    Kazasız ve keyfli sürüşler dilerim.

Saygılar.

Motosikleti
    Honda spacy 2001
    Mertth Motorun hayırlı olsun!
    Kazasız sürüşler dilerim.
    Beraat Kandiliniz mübarek olsun.

aLien - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM GTS 250 Gümüş İnci
    Arkadaşlar hayırlı olsun yeni motorlarınız. Paylaşımcı olmanız dileğiyle.
    En kısa zamanda toplantılara da bekliyoruz.
    NC700SA'13

ketchup - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6 N, Derbi GPR125 Nude
    ooh.. bir mio daha! bu arada elinde mio'nun garantisi olan var mı? bana etiler korlas'tan garanti kitapçığını vermediler =( "ilk 500de gel" dediler. ben dayanamadım 400de gittim. şimdi de 1000e geldi, tekrar mı gitmem gerek? nedir?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler