Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Sym Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Atlas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Joyride 200
    Alıntı aaaaazzzzz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar joyride 200 ün arkasına çanta konabilirmi.ben balık hastasıyım çin malı motosikletimle vakit buldukça giderim.o yüzden çanta önemli bir etken satın almada.oltalarım ve çantam oturağın altına girmez. cevaplarınızı beklerim.
    sen joyride'ın bagajını görmedin herhalde, çantaya sığıpta bagaja sığmayacak birşey düşünemiyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    teksavasci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym GTS 250 simsiyahh
    yine kimseler kalmamış burada tatile gitti herkez herhalde ...
    ^^^ hic bir motorcunun acelesi olamaz...! ^^^
    olcay [COLOR="Red"]sym GTS250[/COLOR]
    [COLOR="Lime"]PY 889[/COLOR]

heeey ben geldim

cbr 125 hayalleri ile başlamışken scooter a dönüş yapıp miocan la başladım nihayet

arkadaşım kullanıyordu onun tavsiyesine uydum çok da iyi etmişim harika bi motor.. sym çok bilinmese de gerçekten çok iyi bir marka..

ama burda herkes joyride dan bahsediyor kimse yok mu mio kullanan

Motosikleti
    kymco xciting 250
    Slm. Foruma bugün üye oldum ve hemen yerimi buldum.Benim motorum 2004 model ve 1 ay kadar önce aldım. Bahsedilen 4000 ytl gibi fiyatları görünce, çok demoralize oldum. Bu fiyatlara inananasım gelmiyor, tabiri caizse şoktayım, akıl alır gibi değil. :(

Motosikleti
    SYM Joyride 200
    Yeni arkadaşlar öncelikle hoş geldiniz umarım kalıcı olursunuz.

Alıntı __BB__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    heeey ben geldim

cbr 125 hayalleri ile başlamışken scooter a dönüş yapıp miocan la başladım nihayet

arkadaşım kullanıyordu onun tavsiyesine uydum çok da iyi etmişim harika bi motor.. sym çok bilinmese de gerçekten çok iyi bir marka..

ama burda herkes joyride dan bahsediyor kimse yok mu mio kullanan
    Amaninn bu motora ben ve eşimde hastayız, bu kadar şeker bir tasarım olmaz bence. Kısmet olupda alamadık, ama ilerde eşime hediye olarak düşünmüyor değilim

Alıntı ndrblgc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Slm. Foruma bugün üye oldum ve hemen yerimi buldum.Benim motorum 2004 model ve 1 ay kadar önce aldım. Bahsedilen 4000 ytl gibi fiyatları görünce, çok demoralize oldum. Bu fiyatlara inananasım gelmiyor, tabiri caizse şoktayım, akıl alır gibi değil. :(
    insan kendini ciddi kazıklanmış hissediyo valla

Motosikleti
    SUZUKI BURGMAN AN 400 2004 MODEL
    Merhaba Arkadaşlar,
    ilk defa joyride'ımla 1. köprüden geçtim daha doğrusu ilk defa motorsikletle karşıya geçtim, bayağı korktum ve heyecanlandım, ama harikaydı ortaköye 15 dk. da gittim, bu arada sevgili Atlas ben yine de bir çanta aldım artık bavul bile koyarım...)))
    herkese iyi günler

Alıntı Atlas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yeni arkadaşlar öncelikle hoş geldiniz umarım kalıcı olursunuz.

Amaninn bu motora ben ve eşimde hastayız, bu kadar şeker bir tasarım olmaz bence. Kısmet olupda alamadık, ama ilerde eşime hediye olarak düşünmüyor değilim
    harika bi motor mutlaka almalısın

Motosikleti
    SYM Joyride 200
    Alıntı rizatakay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba Arkadaşlar,
    ilk defa joyride'ımla 1. köprüden geçtim daha doğrusu ilk defa motorsikletle karşıya geçtim, bayağı korktum ve heyecanlandım, ama harikaydı ortaköye 15 dk. da gittim, bu arada sevgili Atlas ben yine de bir çanta aldım artık bavul bile koyarım...)))
    herkese iyi günler
    Hayırlı olsun rizakay, güle güle kullan. Çanta meselesi tamamen ihtiyaca bağlı birşey, bugüne kadar çantaya sadece 1 kez ihtiyaç duydum, o da 15 inç lik notebook taşımam gerekiyordu çantasıyla beraber bagaja sığmayınca bende sırtıma asmıştım.
    Köprüden geçme meselesine gelince, hergün 2 defa o köprüden geçmeme rağmen şiddetli rüzgar olan günlerde hala çok tırsıyorum Yeterli tecrübeniz yoksa rüzgarda köprü yolunu denemeyin derim. Hergün meteorolojiyi takip ediyorum, rüzgar durumuna göre hazırlıklı çıkıyorum yola.

ünsal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Gts 250
    mio kullanan arkadaştan yani BB den bilgi rica ediyorum,nasıl bir motor güçlümü?2kişi güçte değişiklik oluyormu? SYM marka bağımlısıyım,gts ye biniyorum ama 100 lük mio çok hoşuma gidiyor 2500km de uygun bir fiyata buldum,tecrübelerinize göre alabilirim.cevabınızı merakla bekliyorum.
    SLM/SYG.

mio nun tasarımı orjinal arkadaşlar,kopya olan diğerleri,mio 100ss modeli dijital göstergelidir.malesef Türkiye'de yok.hastasıyım mio nun kullananlardan yorum alsak keşke
    nezaketin okulu yoktur.

Alıntı ünsal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mio kullanan arkadaştan yani BB den bilgi rica ediyorum,nasıl bir motor güçlümü?2kişi güçte değişiklik oluyormu? SYM marka bağımlısıyım,gts ye biniyorum ama 100 lük mio çok hoşuma gidiyor 2500km de uygun bir fiyata buldum,tecrübelerinize göre alabilirim.cevabınızı merakla bekliyorum.
    SLM/SYG.

mio nun tasarımı orjinal arkadaşlar,kopya olan diğerleri,mio 100ss modeli dijital göstergelidir.malesef Türkiye'de yok.hastasıyım mio nun kullananlardan yorum alsak keşke
    hemen yapıyorum yorumları çok rahat kullanımı var tepkilerini çabuk kavrıyosun zorlamıyor seni bi de portatif gibi zaten katlayıp götüresin geliyor çıtıpıtı minicik bi şey iki kişi kullanımda arkadaki 60-70 kilodan fazla olursa sıkıntılı olur çünkü koltuk 1,5 kişilik :D arkadakinin bacak direk öndekine geliyor ve beni rahatsız ediyor açıkçası o yüzden iki kişiyi çok tavsiye etmem zaten motor dediğin tek kişilik olur bence gerisi yalan boş ver alma kimseyi güç anlamında iki kişide ben çok bi zorlanma hissetmedim... uygun fiyata bulduysan kaçırma derim çünkü evladiyelik motor mübarek.. arkadaşım kullanıyordu ki çok da kötü şartlarda kullanıldığı oldu hala taş gibi maşallah

bi de çok hafif olması çok rahat oluyor.. gerçi isteyen sırtına atıp götürür o da kötü yanı :( 80 kilo park ederken çok rahat oluyor alıp koyuyorsun kenara en zor şartlarda bile :D

motorda seni bekleyen sürprizler var.. mesela her çalışmada kadran başka renk oluyor.. bagajda kontak kilidi var.. kilit yerinin kapanma olayı var.. bagajı bayaa öteberi alıyor ben herşeyi oraya koyuyorum ya ben bu motoru harbi çok seviyorum çok şeker

Blackpanther - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM GTS 250
    Yeni arkadaşlar aramıza hoşgeldiniz..Hepinize kazasız ve keyfli sürüşler diliyorum.
    Kimseciklerden ses seda çıkmayınca pazar sabahı erkenden soluğu Ağvada aldım.Güzel bir gün oldu hele eski yolu kullanmak virajlara girip çıkmak çok eğlenceliydi.
    Eee.. SYM ciler??bu pazar içinde kimse yokmu ,bir aktivite,ekşın macera
    Saygılarımla.

Alıntı Blackpanther adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yeni arkadaşlar aramıza hoşgeldiniz..Hepinize kazasız ve keyfli sürüşler diliyorum.
    Kimseciklerden ses seda çıkmayınca pazar sabahı erkenden soluğu Ağvada aldım.Güzel bir gün oldu hele eski yolu kullanmak virajlara girip çıkmak çok eğlenceliydi.
    Eee.. SYM ciler??bu pazar içinde kimse yokmu ,bir aktivite,ekşın macera
    Saygılarımla.
    ben çok istiyorum ama gidecek yer bulamıyorum :( çünkü köprüyü geçmek istemiyorum hem köprüden uçarım mio ile diye hem de polis çeviriyor ehliyet yok diye bu tarafta iki haftadır rumeli feneri kilyos takılıyorum artık sıkıldım aynı yolardan bi de çok kalabalık oluyor her yer onun dışında kumburgaz tarafı var anababa günü heryer gibi... koca istanbul da gidecek yer kalmadı çok sinir bozucu çok kalabalık çoook :(

avrupa yakası sınırlarından kurtulabilsem çok yer var ama mio çok küçük

aLien - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM GTS 250 Gümüş İnci
    Ya arkadaşlar epeydir yine boşlamışım buraları. Lakin son zamanlarda fazlaca nete girebilme imkanım olmuyor. umt ve Luxor arkadaşlar lütfen özrümü kabul edin mesajınızı bugün gördüm. Zaten bu zamana kadar sorduğunuzun cevabını bulmuşsunuzdur. Tekrar özür dilerim.

Yeni yeni arkadaşlar görüyorum aramızda. Hoşgeldiniz sefalar getirdiniz. BB mio hakkında seni çok iyi anlıyorum. Marmariste dayım almıştı bi tane geçen tatile gittiğimde kullanma fırsatım oldu. inanamadım yaptıklarına Bende bir SYM kullanıcısı olarak Scooter da SYM den başkasını tanımam

yahu herkes toplanmak istiyor. Hadi bakalım. Görelim kimler gerçekten istekli.. C.tesi akşamı Hisarda toplanalım. Olcay her zamanki yerimizde. Kimler geliyor. Parmaklar lütfen

BlackPhanter katılıma göre de Pazar günübirlik bi poyrazköy yapabiliriz. denizi güzel diyorlar. Yada bi haftasonu çadırlı kalmalı tekirdağ Kumbağ gibi biyer düşünebiliriz. tabi alternatiflere de açığız Fikirleri alalım.
    NC700SA'13

Motosikleti
    GSR600
    Alıntı aLien adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ya arkadaşlar epeydir yine boşlamışım buraları. Lakin son zamanlarda fazlaca nete girebilme imkanım olmuyor. umt ve Luxor arkadaşlar lütfen özrümü kabul edin mesajınızı bugün gördüm. Zaten bu zamana kadar sorduğunuzun cevabını bulmuşsunuzdur. Tekrar özür dilerim.

Yeni yeni arkadaşlar görüyorum aramızda. Hoşgeldiniz sefalar getirdiniz. BB mio hakkında seni çok iyi anlıyorum. Marmariste dayım almıştı bi tane geçen tatile gittiğimde kullanma fırsatım oldu. inanamadım yaptıklarına Bende bir SYM kullanıcısı olarak Scooter da SYM den başkasını tanımam

yahu herkes toplanmak istiyor. Hadi bakalım. Görelim kimler gerçekten istekli.. C.tesi akşamı Hisarda toplanalım. Olcay her zamanki yerimizde. Kimler geliyor. Parmaklar lütfen

BlackPhanter katılıma göre de Pazar günübirlik bi poyrazköy yapabiliriz. denizi güzel diyorlar. Yada bi haftasonu çadırlı kalmalı tekirdağ Kumbağ gibi biyer düşünebiliriz. tabi alternatiflere de açığız Fikirleri alalım.

selamlar herkese,
    Hisar derken Sarıyer yönüne giderken kaleyi geçtikten sonra sağda deniz kenarında midyecinin orası mı? Ben iki haftadır oraya gidiyorum hiç sym görmedim... Pazar olursa Rumeli feneri uyar...tabi havaya bağlı...bu koşullarda bende gelmeye çalışırım.

teksavasci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym GTS 250 simsiyahh
    herkeze selamlar

aramıza yeni katılan arkadaslar hosgelmisler, kazasız belasız güle güle kullanın keyifli sürüşler, sym ailesi her gecen gün büyüyor..

@alien

dostum seninlede görüşemedik yawww bu haftasonu cuma cumartesi pazar grandfather yanına gidecegim karabük e bu hafta yokum yani ama hafta ici filan uyar

uzay nezaman geliyor tatilden ? dogan tel numaraları yok senin ve uzayın paşanın haberiniz ola bir cagrı bırakırsın kaydedeyim . oki

selamlar sevgiler.
    ^^^ hic bir motorcunun acelesi olamaz...! ^^^
    olcay [COLOR="Red"]sym GTS250[/COLOR]
    [COLOR="Lime"]PY 889[/COLOR]

derwish - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    scooter
    saat ve yeri tam yazarsak gelirim gibi görünüyro şu an için

Motosikleti
    SYM Joyride 200
    Alıntı __BB__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben çok istiyorum ama gidecek yer bulamıyorum :( çünkü köprüyü geçmek istemiyorum hem köprüden uçarım mio ile diye hem de polis çeviriyor ehliyet yok diye bu tarafta iki haftadır rumeli feneri kilyos takılıyorum artık sıkıldım aynı yolardan bi de çok kalabalık oluyor her yer onun dışında kumburgaz tarafı var anababa günü heryer gibi... koca istanbul da gidecek yer kalmadı çok sinir bozucu çok kalabalık çoook :(

avrupa yakası sınırlarından kurtulabilsem çok yer var ama mio çok küçük
    Sirkeci-Harem feribotlarını kullanabilirsin, belki yolu biraz uzatmış olursun ama küçük motorlar veya köprüden geçmek istemeyenler için ideal çözüm, üstelik motosikletler için ücret 2 YTL.

Motosikleti
    SYM GTS 250
    Evet arkadaşlar sonunda sesler gelmeye başladı....
    Alien cumartesi akşamı bizde varız...
    Yalnız derwishinde dediği gibi yeri tam olarak tarif edersen vede zamanı ,ayarlamaya çalışırız.
    Bu arada Poyrazköy fikride fena değil..kumsalın güzel olduğu benimde kulağıma geldi.
    Hadi ama millet bişiler yapalım..
    BB sanada tavsiyem ilk fırsatda ehliyet al bence,kaptırırsın yoksa motoru polise..
    Saygılar.

Motosikleti
    GTS 250
    Cumartesi akşamı bir işimiz olduğu için gelemiyebiliriz.

Ancak pazar poyrazköy'e giderseniz. Mutlaka saat ve buluşma yeri yazarsanız sevinirim. SYM'cilerle tanışmak istiyorum.

Motosikleti
    SYM GTS 250
    Evveettt...
    PAZAR POYRAZKÖY Listesi

1.Alien
    2.SYMALİ
    3.Blackpanther (ben)
    4.?
    5.?
    6.?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler