Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Sym Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    SYM
    sym wolf 125 almak istiyorumda bilgisi olan arkadaşlar varmı hoşuma gittide sorunlu motorlarmı bunlar birde... birde ne malı?

birde fiyatları nedir herşeyi dahil plaka vergi sigorta vs...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

sym hd 200 ,gts 250 ve joyride kullanıcıları bu hava filtresinin hava aldığı uç tam tekerin tozu kaldırdığı yerde olduğunun farkındamısınız? ve bunun zararı ne?
    hava filtrenizin çabuk dolması demektir. yaglı hava filtresi kullanıldığı için temizlemek de tam anlamıyla mümkün degil bu olayda tam temizlenmemiş hava filtresi ile motora binmek yakıtı çok yakmak demektir.performans kaybı demektir.bazıları diyecek ki benim bulunduğum şehirde toz duman fazla yok
    bende şahsen asvalttan dışarı çıkmıyorum fakat 700 km sonra hava filtresine bir baktım aklım tepemden gitti böyle kullanmaya devam edersem her 1500 de hava filtresi degiştirmem gerekli randumanlı olabilmesi için ben şöyle yaptım

hava alım ucunu koltugun altındaki malzeme koyma yerine taşıdım ve buraya ön taraftan da temiz hava akımı girsin diye ön taraftanda boru uzattım. çok faydası oldu şimdi 2000 km oldu hava filresine baktığımda en son baktığım gibi pespembe duruyor. artık rahat rahat binebilirim

Motosikleti
    SYM GTS 250
    merhaba adım pınar az önce Sym GTS kervanına katıldım bende
    yarın işallah işlemlerden sonra teslim alıcam daha önce mondial zn 125 kullanıyordum şimdi sanırım gerçek bi motora bineceğim 22 sinde bursadan istanbula fuara gelicez bakalım o zaman esas motor kullanmanın keyfine varma fırsatı bulucam herkese keyifli sürüşler

uzzy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda SW 400
    Pınar Güle Güle kullan makinanı ayrıcalıklı bir makinaya biniyorsun herkezin gözü sende olacak .. Kazasız belasız günlerde kullanman dilegiyle
    Uzay H
    A RH (+)
    Honda SW 400

Motosikleti
    SYM GTS 250
    teşekkür ederim uzay beyaz kızan kadar yakmasada ortalığı sonuçta GTS

desparadox öncelikle hayırlı olsun gts 250 çok gösterişli bir motor kalkışı biraz zayıf fakat yolu tuttu mu asılıyor. firenlerine hayranım çünkü ön fireni sıkınca arkayıda belli bir oranda sıkıyor kayma proplemi olmuyor.

mass - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco xciting 500 ri & super 8
    hayırlı olsn pınar ıyı gunlerde kullanman dılegıyle

thelord - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Joymax 250i
    Alıntı desparadox adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba adım pınar az önce Sym GTS kervanına katıldım bende
    yarın işallah işlemlerden sonra teslim alıcam daha önce mondial zn 125 kullanıyordum şimdi sanırım gerçek bi motora bineceğim 22 sinde bursadan istanbula fuara gelicez bakalım o zaman esas motor kullanmanın keyfine varma fırsatı bulucam herkese keyifli sürüşler
    desparadox kazasız suruşler dılerım hayırlısı olsun. darısı benımde basıma

kontgerilla - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    dominar400ug
    arkadaslar sym gtslerin kronik problemi olan ön far grubundaki ledlerin patlaması ve yenilenmesi durumunu gecen gün motosikletci bir dostumda hallettim..

hani servislerin olmaz,olamaz tamiri yok yenisi ile degiştirmeniz gerekiyor dediği

motosikletim 2006 model oldugu için garanti süresi bitti ve bu far gurbu oldukca masraflı bir iş. arkadasım ben yaparım onu değince ;
    götürdüm dükkanına söktü parcaladı. farı cıkardı. yalnız işlem gercekten zor. cünkü far grubunu cıkardıgınızda acacak sökecek bir tarafı yok. özel bir aletle kenarlardan ısıtarak actık arızalı ledleri değiştirdik ve yerine tekrar slikonlayıp taktik sorunu halloldu keske resim cekseydim de daha iyi anlayabilseydiniz.
    ben bursadayim. bursada bu sorunu yasayan arkadaslar varsa yardımcı olabilirim.

Motosikleti
    Honda SW 400
    Alıntı desparadox adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    teşekkür ederim uzay beyaz kızan kadar yakmasada ortalığı sonuçta GTS
    Bu aksam makinayı alıyordun Pınar .. Resimleri olmasada ilk izlenimlerini bizimle paylasmanı bekliyoruz senden

Beyaz Kızan'ın eşi benzeri yook
    Uzay H
    A RH (+)
    Honda SW 400

Motosikleti
    SYM GTS 250
    herkese iyi dilekleri için teşekkür ederim

akşam 6 da geldi motor valla ne yalan sölim ilk başta baya bi korktum bide yağmur vardı bi cesaret hadi dedim korkunun ecele faydası yok yürü motorru getiren bahceye sokmuş çıkana kadar resmen kayak yaptım çim mim kalmadı hertarafı hallettim
    yaa benimkiyle alakası hiç yok sanki ilk defa motora biniyormuşum gibi oldu gidona alışmam biraz zaman alcak çok farklı geldi.neyse çıktım yola yağmurda yağıyor motorda yabancı çok fazla hızlanamadım en fazla 80 ben eskisinde 80ne çıktımmı uçuyorum sanıyordum hertarafı titriyordu motorun tabi bende zaten nasıl gittiğini hiç anlamadım yağ gibi kayıyor resmen süper bişey
    özellikle suspansiyonuna bayıldım tam gidona alışık olmadığım için çukurların hiç birişni kesinlikle atlamadan daldım çıktım dengede en ufak bir sorun yaşatmıyor bayıldım daha önce bi çukura girdiğimde seleden havalandığım oluyordu malum kilo faktörü

yanlız viraj alışlarında biraz zorlandım gidonu çeviriyorum yatış pozisyonumu alıyorum ama hemen tepki vermiyor o konuda biraz zorlandım ama bikaç güne kadar sanırım alışıcam valla çok memnun kaldım süper bi makina zaten motora ilk merak sardığımda bu motorum hastasıydım şimdi benim oldu işallah uzun seneler sorunsuz kullanıcam
    yanlız ayağa almakta çok zorlanıyorum hemde bayacana acilen kilo almam lazım

valla uzay mağazaya girince beyaz gts istiyorum dedim adam bi afalladı tuturdum orda beyazını getirin alıcam diye sonradan dank etti sen kendin yaptırmışın ama süper duruyor beyazı kazasız belasız iyi günlerde kullan işallah

Motosikleti
    Honda SW 400
    Alemsin Pınar aksam aksam güldürdün beni Beyaz yook diyorum sana ben tekim Tesekkür ederim ben yaptım ama Motoran özellikle beyaz rengi üretme konusunda bir atılım gerceklestirmediler Ama görüncede Beyaz Kızanı hayran hayran bakakaldılar .. zamanla motorunu daha cook seveceksin .. ilk binisinde herseyini kesfetmen zor hergün yeni birsey eklenecek tecrübelerinin arasına .. Pınarcım kızma ama sen daha önce esege binmissin artık kollarının arasında güclü gösterisli insana ahhh cektirten bir makina var
    Uzay H
    A RH (+)
    Honda SW 400

Motosikleti
    SYM GTS 250
    Pınarcım kızma ama sen daha önce esege binmissin
    kesinlikle katılıyorum ne işkence çekmişim valla daha bu kadarcık kullanmayla bide daha motora alışamadan resmen aşık oldum süper bişey bu valla aklım aşada motorda
    varya şu cros yapma olayı olmasa çamurda çıkıcam zor tutuyorum kendimi sabah olmaz bu gece

bide motoru sokarken eşim aldı çamura saplandı ağır olunca bende arkadan itim dedim ne bulaşıyosun üstüm başım çamur içinde kaldı faciaydık ya

Motosikleti
    Honda SW 400
    Bu ne acele günler sepetemi girdi daha binecegin cok güsel günler olacak daha ilk günden yorma bu güzelligi Resimleride en kısa zamanda bekliyoruz ona göre
    Uzay H
    A RH (+)
    Honda SW 400

Motosikleti
    SYM Joymax 250i
    Alıntı uzzy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alemsin Pınar aksam aksam güldürdün beni Beyaz yook diyorum sana ben tekim Tesekkür ederim ben yaptım ama Motoran özellikle beyaz rengi üretme konusunda bir atılım gerceklestirmediler Ama görüncede Beyaz Kızanı hayran hayran bakakaldılar ..
    http://www.sahibinden.com/motobike_g...XQQdisplayitem

senden baska beyazda var sanırımmm

Motosikleti
    Honda SW 400
    Alıntı thelord adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.sahibinden.com/motobike_g...XQQdisplayitem

senden baska beyazda var sanırımmm
    Ben bunu Beyaz renk kategorisine sokmuyorum bile Sedefli beyaz bu makina benimki Buzdolabı Camasır Makinası vs beyaz renkten yani yan yana getirdiginiz zaman bariz renk farkını görebilirsiniz Bizim makinalarımızın hikayesi farklıdır .. Bu linkte yer alan makinada Beyaz olmadan önce gri renkti kullanan kisi ise daha dogrusu ilk sahibi Murat aynı zamanda bu platform üzerinde Pascha nicki kullanan cok sevdigim saygı duydugum bir insandır ., İlk o boyatmaya karar verdi yalnız bayaa bir ugrastı cünkü sadece boyama dısında siyah olan yerleride kaplama yaptırttı .. Sonrasında bende gördüm begendim ve siyah olan rengini bende beyaza boyatmaya karar verdim dedikki en azından aynı olmasın bende dedigim tarz beyaz renge boyattım .. Murat daha sonra makinasını sattı su an baska birisi kullanmakta onun ilanı bu .. Çünkü sattıgı zaman galeriye degil direkt şahısa satmıstı .. Bunu hikayeside böyle iste .. Gecenlerde arkadasım Kırmızı bir GTS görmüs İstanbul sokaklarında gayette sık oldugunu söyledi henüz karsılasmadık ama dünya kücük .. Kim ne derse desin bu makinaya giden en janjanlı renk BEYAZ
    Uzay H
    A RH (+)
    Honda SW 400

Motosikleti
    SYM Joymax 250i
    Alıntı uzzy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kim ne derse desin bu makinaya giden en janjanlı renk BEYAZ

tamam uzzy dedıgın gıbı olsun umarım karsılasırız ve canlı olarak gorme ımakanım olur.
    dostum kazasız surusler dılerım sana

Motosikleti
    SYM GTS 250
    Herkese selam bu gün direksiyon sınavına girdim ordan arkadaşlarla bi çıktık baraja gittik doğayla içiçe hava baya yağmurluydu ama onun keyfide başka hatta bi ara kısa bi müddet dolu yağdı baya bi tıngırdadık valla sesi beynime işledi kaskın içinde ama harika bi gün geçirdik yol tutuşu zeminin baya zor olmasına rağmen çok iyiydi hatta yanlışlıkla mermer fabrikasının yoluna girmişiz yolu kamyonlar acayip bozmuş crosuda öğrendim dala çıka birinden kaçarken öbürünün içindeydim bu gidişle bende amortisör falan kalmıcak yaklaşık 125 kmlik harika bi gezi yaptık
    Bu arada motoru harika bir şekilde devirmeyi başardım durcağımız yerde dönüş yaparken yer zaten çamur jilet gibi kayıyo bide tumsekler var tam dönerken durdum aha bi baktım sağ ayahımın altında zemin yok e tabi başladık motorla beraber ay ay diye gitmeye baktım tutamicam bıraktım bende gitti allahtan yumuşak zemin hiç bişey olmadı

Motorun üstünde biraz kuş gibi kalıyorum ama olsun artıkın

alix35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sattım düğünden sonra bakıcam
    motorunuz çok güsel güle güle kazsız belasız kullanın....yağmurda sürmenin zevki bi başka oluyor.....bu arada yakışmış motor size...

TORAMAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Scarabeo 200 ie
    desparadox scooteriniz hayırlı olsun. Gerçekten Sym GTS 250 fotoğraflardan da güzel bir scooter.

Kazasız belasız kullanmanız dileğiyle.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler