Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Sym Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    uzzy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda SW 400
    Vay Vay Vay Vay Pınar resimleride koyarmıs
    Eeeeee ben sana basındada söyledigim gibi hergün bir özelligini kesfedeceksin bu moturun .. Makinan ve üzerinde olan sen her daim trafikte ayrıcalıklısınız bunu asla unutma .. Motor bir yana ufakta olsa bu eglenceli minik kazada sana birsey olmaması sevindirici bir haber aman kendine dikkat et lütfen
    Uzay H
    A RH (+)
    Honda SW 400

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    yamaha fzr 600

sym kaporta

sym 150 vs kaporta parçaları lazim acil cevap bekliyorum
    hiç bir yerde ne site ne de fiyat bulabildim aciiillll
    Ağaç ne kadar yüksek olursa olsun, yaprakları yine de yere dökülür.

Motosikleti
    SYM ATV 300 QUDLANDER
    slm,
    Ben, SYM türkiye distribütörü MOTORAN AŞ'nin Üretim ve Satış Sonrası Hizmetler müdürü Turgut Demirtürk.Siz sym kullanıcılarının sorunlarına daha yakın olabilmek ve çözüme kavuşturmak için bu siteye üye oldum. Sym için web sayfa adresimiz www.sym-tr.com dur.Motosikletiniz hususunda size yardımcı olmak istiyorum bizi 0.232.328 34 15-16 nolu telefonlardan arayabilirsiniz.Sağlıcakla kalın.

Motosikleti
    SYM
    ucuz sym servis arıyorum arkadaşlar altan motor asla demeyin çok pahalı

mass - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco xciting 500 ri & super 8
    arkadaslar bı konuda yardımınıza ıhtıyacım var bıraz sacma bı soru olabılır ama on gogsü sokmeden far ampulunu degıstırmenın bı yolu varmı gts 250 de sımdıden yardımlarınızdan doleyı teskkur ederım

Motosikleti
    sym gts250
    ben dün servisteydim.hemen 2 dakikada değiştirdiler.ama nasıl olduğunu görmedim.çok hızlılardı

ayrıca angel eye farları yanmayan gts 250 kullanan arkadaşlar.yarın buraya yeni taktırdığım angel ların resmini ekliceem.hem daha çok led var hem daha aydınlık.isteyen arkadaşlarada temin edebilirim.renk seçeneği sınırsız.kırmızı mavi beyaz...

hihi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    scarabeo 200 i.e
    arkadaşlar bu sym lerin fiyat listesini sitesinde göremedim.resmi fiyat listelerini nerden bulurum.sym sitesinde olmadığına göre başka bi yerde varmıdır onuda bilmiyorum.

sym çok iyi bir motor fakat tanıtım oldukca zayıf şu anda motoran bakıyor işallah hak ettigi gibi tanıtımı da olur.

Motosikleti
    SYM
    arkadaşlar kaliteli ucuz servis arıyorum yokmu yardım edicek?

hihi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    scarabeo 200 i.e
    acun sana özelden mesaj attım.ilgilenirsen sevinirim

Motosikleti
    Honda SW 400
    Alıntı MOTORAN-SYM adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm,
    Ben, SYM türkiye distribütörü MOTORAN AŞ'nin Üretim ve Satış Sonrası Hizmetler müdürü Turgut Demirtürk.Siz sym kullanıcılarının sorunlarına daha yakın olabilmek ve çözüme kavuşturmak için bu siteye üye oldum. Sym için web sayfa adresimiz www.sym-tr.com dur.Motosikletiniz hususunda size yardımcı olmak istiyorum bizi 0.232.328 34 15-16 nolu telefonlardan arayabilirsiniz.Sağlıcakla kalın.
    Turgut Bey öncelikle burada olmanız biz SYM kullanıcıları icin büyük bir mutluluktur .. Cevremizde markasına sahip cıkan tabii bircok firma var ama bazıları artık ipin ucunu kacırmıs durumdalar .. Fuarda tanısmıstık en kısa zamanda benim makinanın resimlerinide tarafınıza ulastıracagım .. Bu numaralar benim oldugu kadar bircok SYM kullanıcısına rehber olacaktır .. Birkez daha Tesekkürler

Alıntı Lucifercod adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ucuz sym servis arıyorum arkadaşlar altan motor asla demeyin çok pahalı
    Altan Motor SYM konusunda uzman bir kurumdur pahalı kelimesini pek tasvip etmiyorum .. Listede fiyatlar ne ise onu uygularlar .. Hala pahalı oldugu konusunda fikrin degismediyse Yenisahra'da gecen yıl kurulan ve bircok kisinin hala varlıgından habersiz oldugu isini Altan Motor kadar kaliteli yapan Motomarketi önerebilirim ..

MOTOMARKET 0216 4707791
    http://www.motomarket.com.tr/

Alıntı mass adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar bı konuda yardımınıza ıhtıyacım var bıraz sacma bı soru olabılır ama on gogsü sokmeden far ampulunu degıstırmenın bı yolu varmı gts 250 de sımdıden yardımlarınızdan doleyı teskkur ederım
    Far ayarı yapılıyor ama degisim konusunda bilmiyorum tam olarak

Alıntı hihi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bu sym lerin fiyat listesini sitesinde göremedim.resmi fiyat listelerini nerden bulurum.sym sitesinde olmadığına göre başka bi yerde varmıdır onuda bilmiyorum.
    Altan Motor yada Motomarket'ten temin edebilirsin

Alıntı acun0 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sym çok iyi bir motor fakat tanıtım oldukca zayıf şu anda motoran bakıyor işallah hak ettigi gibi tanıtımı da olur.
    Diger fuarlarda oldugu gibi 2009 yılı icerisinde gerceklesen her iki fuardada SYM standı ve satıs müdürlerine kadar İzmir'den gelen tüm yetkili ağızlar ordaydı gittik tanıstık ve ben gecmiste yasanan SYM parca sıkıntısının Motoran ile birlikte tarih oldugu kanısındayım .. İyiki geldiler !!

Yukarıdaki servis isimleri bu konuda öncü kurumlar .. Kolay Gelsin
    Uzay H
    A RH (+)
    Honda SW 400

Motosikleti
    sym gts250
    eğer sana uyarsa maslakta yücel motor var.gözün arkada kalmasın.....garanti olur işin.
    suzuki ve sym nin yetkili servisi.

Motosikleti
    SYM
    Alıntı mclee adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eğer sana uyarsa maslakta yücel motor var.gözün arkada kalmasın.....garanti olur işin.
    suzuki ve sym nin yetkili servisi.

anadolu yakasındayım

Motosikleti
    sym gts250
    hiç bilgim yok orasıyla ilgili sorry

Motosikleti
    BAJAJ DİSCOVER 125/HONDA SPACY ALPHA, SYM HD 200İ
    Alıntı MOTORAN-SYM adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm,
    sizi forumda görmek yeni bir SYM kullanıcısı olarak beni gerçekten memnun etti.
    Türkiyede bu tür bir kullanıcı odaklı, şikayetleri ve memnuniyetleri daha başta ve ilk elden öğrenmek ve çözüm üretmek pek alışılmış bir uygulama olmadığı gibi tüketici, kullanıcı sorunlarına genelde kayıtsız kalınmasına millet olarak artık alıştığımız için açıkçası önce şaşırdım, sonra gerçekten sevindim.
    teşekkür ediyor, saygılar sevgiler sunuıyorum.
    BAJAJ DİSCOVER 125 MT - HONDA SPACY ALPHA

Motosikleti
    SYM GTS 250
    herkese selamlar, bir sym gts kullanıcısı olarak
    aranızdayım motoru cok severek aldım ve gercekten pısman olmadım
    9600 km de 2006 model aldıgım motorun ılk once lastıklernı degıstırdım
    brıdgestone hoop modelı lastıkler gercekten motorun kendısını daha ıyı gostermesını sagladı hem vıraj hem de durma mesafesı cok daha ıyılestı.
    gercı motoru daha yenı yenı tanıyorum bu arada www.sym-jp.com sitesindekı aksesuarlar istanbulda varmı ???
    herkese keyıflı surusler...

Motosikleti
    Honda SW 400
    Exenjiu Merhaba ;

Beyaz Kızan 22.000 Km oldu hala masallahı var umarım sende kazasız belasız uzun yıllar kullanmaya devam edersin .. Çizim resimler dahii olsa Motoran'ın resmi sitesinde yeralan parçalar karsılastırma anlamında umarım isine yarayabilir.

Kolay Gelsin

http://www.sym-tr.com/default.asp?mid=246&L=TR
    Uzay H
    A RH (+)
    Honda SW 400

Motosikleti
    SYM GTS 250
    Alıntı uzzy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Exenjiu Merhaba ;

Beyaz Kızan 22.000 Km oldu hala masallahı var umarım sende kazasız belasız uzun yıllar kullanmaya devam edersin .. Çizim resimler dahii olsa Motoran'ın resmi sitesinde yeralan parçalar karsılastırma anlamında umarım isine yarayabilir.

Kolay Gelsin

http://www.sym-tr.com/default.asp?mid=246&L=TR
    Yardım ıcın tesekkurler, bu dataları daha once ındırımsıtım ılave olarak bende sym gts nın servıs manuel pdf ı mevcut benım gıbı motoru daha ıyı tanımak ısteyen arkadaslar olursa gonderebılırım

motoran firması hakkaten bu işe saglam yapışmış gözüküyor. hayırlısı ile SYM hak ettigi yeri bulur.

Motosikleti
    sym gts250
    keşke istanbul piyasasındada bi motoran bulunsaydı.izmirle görüşmeler zor olur düşüncesindeyim.parça bekle, kargo vs.vs.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler