Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Sym Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    yasin08 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    peugeot satelıs 250
    Alıntı uzzy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kesinlikle katılıorum bugün Mecidiyeköy den gecerken canım arkadasımı bir göreim dedim hem kısa bir sohbet hemde sıcak bir cay icin önce arayıp müsait olup olmadıgını sordum onay cıkıncada hemen zıpladım Gercektende kafasını kasımaya vakti yook ama iii oldu 10 dakikada olsa seni görmek mertg

Bu arada İzmir Fatihleri Thai ve Zühtüpasa mızdanda İzmir maceralarını yol serüvenlerini dinlemek isteris dimii

Ben yardımcı olmak isterdim melik17 ama inan bende bilmiorum mutlaka sööleyen olacak hem nasıl laf o öyle ''ölmüş'' diee duymamıs olalım
    abicim bugün 12 gibi uğrayan senmiydin????? 3000 bakım yaptıran boya falan
    [url]http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=23339[/url] :rendeer: artvin borçka

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    uzzy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda SW 400
    Alıntı yasin08 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abicim bugün 12 gibi uğrayan senmiydin????? 3000 bakım yaptıran boya falan

Dur bakalım benim Kara Kızan henüz 1350 km de Bu hafta vakit bulabilirsem ilk 1000 bakımı icin Tamer Ustaya götürecegim
    Uzay H
    A RH (+)
    Honda SW 400

yasin08 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    peugeot satelıs 250

Dur bakalım benim Kara Kızan henüz 1350 km de Bu hafta vakit bulabilirsem ilk 1000 bakımı icin Tamer Ustaya götürecegim
    hıım ok! ben bugün ordaydım da sensin sandım bitane gts 250 geldi bakım için!!
    o yüzden dedim bende motoru sıfırlatıyorum 2004 sym joyride o yüzden ordaydım
    [url]http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=23339[/url] :rendeer: artvin borçka

VOYAGER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM GTS 250 , HONDA BEAT , HONDA TODAY
    [QUOTE=zuhtupasa;425725]Su an tasarı asamsında.. Kısmet olursa tabiki detayları önceden paylaşırız..Bizlerde sizlerle birlikte olmaktan şeref duyarız..

THAI , PAŞAM ;

Şimdi İzmir Mt. toplantı topic'inden öğrendiğime göre hafta sonu İzmir'e gelmişsiniz. Haber vermediniz.....

TEESSÜFLERİMİ İLETİYORUM.

Motosikleti
    Honda SW 400
    Alıntı yasin08 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hıım ok! ben bugün ordaydım da sensin sandım bitane gts 250 geldi bakım için!!
    o yüzden dedim bende motoru sıfırlatıyorum 2004 sym joyride o yüzden ordaydım
    Sadece ben bu ayrıcalıgı yasamıorum Gts sahibi baska kullanıcılarda war Yeni Joyride kazasız belasız keyifli günlerde kullanman dileğiyle .. aldıgın zaman resimlerini görmek isteris
    Uzay H
    A RH (+)
    Honda SW 400

serkan79 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM GTS 250

motorun hakkını versene abicim ne o 1 senede 1350 km utanmadan yazıosun bide benim hafta sonu turlamam bile en az 600 km oluyo

Forumdan Uzaklaştırıldı zuhtupasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Burgman 400 K7
    [QUOTE=VOYAGER;433518]
    Alıntı zuhtupasa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Su an tasarı asamsında.. Kısmet olursa tabiki detayları önceden paylaşırız..Bizlerde sizlerle birlikte olmaktan şeref duyarız..

THAI , PAŞAM ;

Şimdi İzmir Mt. toplantı topic'inden öğrendiğime göre hafta sonu İzmir'e gelmişsiniz. Haber vermediniz.....

Aşk olsun ama bizler seni orda göremediğimiz için üzüldük aslında..
    Sandıkki voyager arkadaşımızda katılacak MT İzmir toplantısına..
    S&S

Forumdan Uzaklaştırıldı john coffee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KYMCO XCİTİNG 250
    selam herkese ....

Forumdan Uzaklaştırıldı Thai - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı VOYAGER adlı üyeden alıntı Mesajı göster

THAI , PAŞAM ;

Valla bizde seni bekliyoduk toplantıya VOYAGER herhalde gelirsin diye düşündük ama kabak bizim başımıza patladı olsun canım artık...

Motosikleti
    Honda SW 400
    Alıntı serkan79 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motorun hakkını versene abicim ne o 1 senede 1350 km utanmadan yazıosun bide benim hafta sonu turlamam bile en az 600 km oluyo
    Ben kıyamıorumm yapabilsem 8. kata cıkarıp salonun bas kösesine koyacam Seneye yaza siz 20 binlerde gezerken benim Kara Kızan en fazla 5000 olacak prim yapacak Pardon ama 600 km nasıl yapıonn nerelerde sürtüonnnn
    Uzay H
    A RH (+)
    Honda SW 400

serkan79 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM GTS 250
    Ben kıyamıorumm yapabilsem 8. kata cıkarıp salonun bas kösesine koyacam Seneye yaza siz 20 binlerde gezerken benim Kara Kızan en fazla 5000 olacak prim yapacak Pardon ama 600 km nasıl yapıonn nerelerde sürtüonnnn
    ben gezmekten korkmuyorum günde 600 de yaparım 1000 de yaparım evden işe işten eve gidip gelmek için almadım gezmek için aldım motoru 2 kez sapanca 1 kez yalova 1 kezde abanta gittim gel beraber sürtelim istersen motorun sagır kalmıştır senin açılsın biraz

Motosikleti
    Honda SW 400
    Alıntı serkan79 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben gezmekten korkmuyorum günde 600 de yaparım 1000 de yaparım evden işe işten eve gidip gelmek için almadım gezmek için aldım motoru 2 kez sapanca 1 kez yalova 1 kezde abanta gittim gel beraber sürtelim istersen motorun sagır kalmıştır senin açılsın biraz
    Kardesim bende gezmek istiorum ama birtürlü vaktim olmuooo aslındasürtmek icin ideal bir adamsın teklifini düsünecem
    Uzay H
    A RH (+)
    Honda SW 400

VOYAGER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM GTS 250 , HONDA BEAT , HONDA TODAY
    Alıntı Thai adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla bizde seni bekliyoduk toplantıya VOYAGER herhalde gelirsin diye düşündük ama kabak bizim başımıza patladı olsun canım artık...
    THAI , PASAM ;
    Her ne kadar görüşemesekte , İZMİR MT arkadaşlarla iyi bir hafta sonu geçirip sağ salim dönmenize sevindim.
    Bir dahaki sefere görüşmek dileğiyle....

Motosikleti
    SYM GTS 250
    selamlar.ben de gts 250 aldım.daha önce motosiklet tecrübem olmamasına ragmen cok memnunum.size danışmak istediğim birşey var.içecek koyma yerinin 3 cm üzerinde eşit uzaklıkta 2 adet beyazlaşma oldu.zannedersem plastiğin altında bulunan vidanın ısınması sonucunda oluyor.sizlerde de aynı sorun oldu mu?

Motosikleti
    Burgman 400 K7
    Alıntı tegese1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selamlar.ben de gts 250 aldım.daha önce motosiklet tecrübem olmamasına ragmen cok memnunum.size danışmak istediğim birşey var.içecek koyma yerinin 3 cm üzerinde eşit uzaklıkta 2 adet beyazlaşma oldu.zannedersem plastiğin altında bulunan vidanın ısınması sonucunda oluyor.sizlerde de aynı sorun oldu mu?
    Öncelikle hayırlı olsun.. Doğru seçiminden dolayı tebrikler..
    Bahsettiğin konu ile ilgili hiç şikayet duymadım kendi adıma.. Hangi şehirdesin? Eğer İstanbul daysan www.altanmotor.com tamer bey sana yardımcı olacaktır..
    S&S

feragold - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar 250 gts mi satmak durumundayım. nakit ihtiyacından.umarım siteden bi arkadaşa gider.fiat çok makul
    http://www.sahibinden.com/pls/sahibi...t?AdId=2778388
    sevgilerimle
    mehmet arıkök .r6 vale rossi.gaziantep

Motosikleti
    Burgman 400 K7
    Hayırlısı olsun..Umarım en kısa sürede tekrar kavuşursun motoruna...İyi blirim motorsuzluğun ne demek olduğunu..:(
    S&S

yeliz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    açık eksiltme” organizasyonu artık haftanın her günü sizlerle. Açık eksiltmelere katılmak için yapmanız gereken ise çok basit; açık eksiltme saatinden önce kayıt yaptırdığınız taktirde, o günkü açık eksiltmeye katılabileceksiniz.

Bugün gerçekleşecek olan program:

Saat: 14:00 JOYRIDE 200 Ürün bilgisi için :
    http://www.motana.com.tr/urun_ic.php?id=3&mid=1

Saat: 15:00 MIO 100 Ürün bilgisi için : http://www.motana.com.tr/urun_ic.php?id=1&mid=1

Saat: 16:00 JOYRIDE 200 Ürün bilgisi için :http://www.motana.com.tr/urun_ic.php?id=3&mid=1

Haftalık Program için tıklayınız http://www.motana.com.tr/e-store/aci...me/program.php
    [/INDENT][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/FONT]
    [CENTER][B]MOTANA MOTORLU ARAÇ PAZARLAMA ve TİC. A.Ş.[/B]
    Cumhuriyet Mah. Adnan Kahveci Cad. No: 13 4/480
    Şekerpınar - Gebze - Kocaeli
    Tel : 0 (262) 648 00 00
    [email]info@motana.com.tr[/email][/CENTER]

Motosikleti
    Burgman 400 K7
    Sevgili Yeliz..
    Ben bişi anlamadım bu yazıdan..ne açığı ne eksiltmesi..
    S&S

mertdg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM GTS
    Herkeze selamlar,

Yoğunluktan dolayı malesef çok sevdiğim ortamdan uzak kaldım.... bugün hırs yapıp zaman yaratmaya karar verdim ....

yazdıklarınızı okudum... yeni gelen arkadaşlara hoş geldiniz demek istiyorum... eski arkadaşlarıda kınıyorum... yaza yaza 2 sayfa yazmışlar.. hatta sorulara cevap vermemişler.. melik kardeşimizi üzmüşler sen bana sor melik ben sana yazarım ne istiosan

paşa ve thai nin izmir yolculuklarının güzel sonuçlandığına çok sevindim... bende çok katılmak isterdim ama malum.... kimse paşaya seyahat hakkında soru sormamış.. aslında şaşırdım.. uzun yolda motor nasıldı, yoruldu mu .. ne kadar yaktı... vb... ben bunları paşaya sormuştum bu yüzden gene sormuyorum ancak başka sorularım var.... İzmiri anlatsın.. neler yaptılar.. izmir meşurdur

SEMA (Uzzy) kardeşim gerçekten sen gittikten sonra üzüldüm.. pek senle ilgilenemedim.. ama telefi edicem.. sakın bana uğramamazlık yapma....

havalar iice bozmadan buluşalım mı? bu pazar mesela.. birer çay içeriz... gelebilenler foruma yazsın lütfen... cumartesi günü katılımcılara göre kesinleştiririz.... gelebilenler telefon numaralarınıda yazsın lütfen.. gerçi herkezin telefon numarası var ama olsun yazsın gene...

görüşmek üzere... yaa biri gelsin benim motoru alsında yıkatsın... walla yıkatamadım 15 gündür.. sitah motor gri oldu.. geçen polis çevirdi ruhsatta siyah yazio bu gri dedi...

Yeliz ilanını gördüm.... açık eksiltme nedir, nasıl işler bu konu hakkında bize yazarmısın lütfen....

byeee
    [B]Md[/B]

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler