Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Boxer 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Kaç gündür havaların aşırı soğuk olmasından dolayı motoruma binemiyorum özledim gerçekten. Havalar biraz düzelsede bol bol sürsek.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ayazankara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Boxer 150
    Alıntı AKBR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kaç gündür havaların aşırı soğuk olmasından dolayı motoruma binemiyorum özledim gerçekten. Havalar biraz düzelsede bol bol sürsek.
    İnşAllah
    2012-13 Honda CBR 250R 0-5500 Km hep İstanbul > 2013-15 Mondial 100 Hyena 0-7000 Km hep İstanbul > 2015-.. Bajaj Boxer BM150 0-... hala İstabul...
    >>> Sakin sür, tehlikeden uzak dur.

Draconian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Boxer
    Servisten sonra jikle sertleşti. Aşağı bastırırken sanki tüm motor bloğunu aşağı indirecekmişim gibi geliyor aşırı güç uyguluyorum. Bunu yumuşatmanın bir yolu var mıdır?

Not: işlem olarak akünün olduğu kısımdan rolanti ayarı yaptı.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Aynen kanka bende sürmeyi çok istiyorum ama bence bajaj boxer rengi kırmızı arkadaşım kırmızı dışında bu motora binilmez. Ne öyle siyah motor mavi beyaz şahin mi kullanıyonuz

Bir kaç ay önceydi her hafta dominostan toplu pizzA sipariş ederiz yaklaşık dominostan 150 adet orta boy pizza siparişi verdim pizzalar dandik geldi geri iade ettim lahmacun gibi pizza getirdiler ben öyle pizza yemem dedim kimsede para vermedi restoran müdürüyle kavga ettim bölge müdürü ölümle tehdit etti e normal 150 pizza patladı gö.lerinde olay olduğu sırada bende ordu perşembeye gittim müthiş bir yolu var herkezin bu virajları tatması lazım ünye dominosa sufle yemeye girdim üşümüştüm sıcak sufle iyi gelir kişisel bilgilerimle giriş yaptığımda size hizmet veremiyoruz dediler neden dedim yasaklı müşterisiniz dediler bende şaşırdım düşün adam patlayan lahmacunları bana maletmiş adam gibi pizza yapta yiyelim değil mi dominos malzemeden çalıyor indirimli pizzalarına inanmayın hamurdan çalıyorlar

Dostum ben bişi içmiyorum kafam ayık

Birde yaz gelince ekim ayında yaptığım Tokat Akkuş Ünye hattını tavsiye ediyorum çocuklar altınız daki boxer çokta hafife almayın iyi motor ama servis ve türkiye temsilcisi dandik ben irc naylon lastikleriyle manyak yol aldım

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Alıntı Draconian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bi zahmet çalışmasın hocam motosikletin üzerine kış gelmiş bildiğin, yarım metre kar var
    CBF150 aynı şart'ta tek marş çalıştı-nasıl olacak???...
    The Power of The Dreams.

Forumdan Uzaklaştırıldı

buda benim bebeğim ama son hali böyle değil bayağı eskidi ya ayda 6 yıl kullanılmış gibi oldu motor

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:15 ----------

Buda bolu saruhanlılar tır garajın karşısında ki dinlenme yerinden bu motorla bolu tüneline gireceğimimi sandınız Burger keyfi ben soğan halkası yedim bufalo sosuyla kankalar motoru ekmek almak için kullanmayın yollar kuruyunca basın gaza eskicek sonuçta 3000 tl yenisini alırsınız

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:21 ----------

Bak buda tanıdınız Kadıköy google maps azizliğine uğrayıp tokatlandığım servis Bay-Moto Baybars kanka alacağın olsun insan izmirde bakım yaptır bari derdi İstanbulda herkez ayrı alem olmuş

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:25 ----------

Kadıköyün çılgın motorcuları sağlam çocuklar

Haremde otel odası geceliği 250 liraydı İstanbulu sevmedim daha kalmak için gelmem aMA oda görevlisi bayan çok güzeldi sırf görmek için 35 tl lik yemek yedim
    İç çamaşırlarımı yıkattığım çamaşır hane
    ve avrupa yakasına geçerken kullandığım vapur herkez benim deli oldumu sanıyordu

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:37 ----------

Kadıköyün çılgın motorcuları sağlam çocuklar

Haremde otel odası geceliği 250 liraydı İstanbulu sevmedim daha kalmak için gelmem aMA oda görevlisi bayan çok güzeldi sırf görmek için 35 tl lik yemek yedim
    İç çamaşırlarımı yıkattığım çamaşır hane
    ve avrupa yakasına geçerken kullandığım vapur herkez benim deli oldumu sanıyordu

Motosikleti
    BAJAJ BOXER
    Servisten sonra jikle sertleşti. Aşağı bastırırken sanki tüm motor bloğunu aşağı indirecekmişim gibi geliyor aşırı güç uyguluyorum. Bunu yumuşatmanın bir yolu var mıdır?

Jikle bende de ayni sekilde

Forumdan Uzaklaştırıldı

buda avrupa tarafına geçip kapıkuleye giderken yolda tanıştım arkadaş beni OKTAY MOTOR ile tanıştırmıştı ismini unuttum forumdaysa selam olsun

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:44 ----------

buda avrupa tarafına geçip kapıkuleye giderken yolda tanıştım arkadaş beni OKTAY MOTOR ile tanıştırmıştı ismini unuttum forumdaysa selam olsun

tahsins - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 2015 + doblo safeline 1.3mjet 2012

Düşürdümü artırdımı rolantiyi ?
    salcano wolf: 0 km (05.01.2013)...->....45.000km (13.01.2016) !...
    bajaj boxer: 0 km (13.01.2016)...->.... ?

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı Hindistan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben o vapura bisikletle bile bindim. Araçların yanaştığı gişeye yanaşıp yaya yolcu parası ödedim. Kimse deli demiyor, istanbulda ulaşım bu şekilde.

Arkadaşlar motosiklet sevenlere ve benim gibi motosiklet hastalarına selam olsun.

Motosikleti
    Bajaj Pulsar'dan çıkma 2500km yol yapmış, çok iyi durumda 100/80-17 130/70-17 MRF marka lastikleri Boxer'a kalın lastik takmak isteyenlere çifti 100 liraya satabilirim. Islak yolda viraja girmeye çalışmadığınız sürece gayet iyi yol tutuyor orjinal MRF lastikler. Ben karda bile motora bindiğim için lastikleri değiştirdim.

bilalefe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bajaj Pulsar'dan çıkma 2500km yol yapmış, çok iyi durumda 100/80-17 130/70-17 MRF marka lastikleri Boxer'a kalın lastik takmak isteyenlere çifti 100 liraya satabilirim. Islak yolda viraja girmeye çalışmadığınız sürece gayet iyi yol tutuyor orjinal MRF lastikler. Ben karda bile motora bindiğim için lastikleri değiştirdim.
    arkaya 130 luk lastik olacak mi boxer a icijn ?
    NASIL BAKARSAN OYLE GORURSUN...

Motosikleti
    Alıntı bilalefe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkaya 130 luk lastik olacak mi boxer a icijn ?
    Arkaya 130'luk lastik takan var. Bence çok iyi bişey değil ama niyeti olan için teklif sunuyorum lastikler elimde kalmasın çifti 100 lira. Sıfırından tek farkı lastiği biraz pürüzlendirmiş olmam bu da iyi bişey sıfır lastik gibi kaymaz. Yazın bikaç virajda sonuna kadar yatırdım lastikleri.

Arkadaşlar aranıza 16 ocak itibariyle uzun araştırmalar ve sizlerin yorumlarıyla Bajaj Boxer le katıldım. Kendimi kısa da olsa tanıtmak isterim. 2004 yılından bu zamana (halen göreve devam) motosikletli trafik polisi olarak görev yapmaktayım. Öncelikle yanlış yorum yapılmaması için şu belirteyim. Ekrem ATA beyi veya Bajaj ismi adı altında hiçbir yöneticiyi tanımam ama Ekrem ATA beyin formda okuduğum kadarıyla ilgi ve alakası sebebiyle tanımak isterim. Malumunuz meslek icabı yıllarca çok çeşitli motorsikletleri değişik illerde kullandım. Bunların yanında test olarak bize getirilen en düşük cc.den en yüksek cc.ye kadar motosikletleri de kullanmak nasip oldu. Yaptığım km.leri hiç hesap etmedim. Neyse muhabbeti uzattım. Şimde arkadaşlara sorum olacak bu Bajaj Boxer markasını neden aldınız ve beklentiniz neydi? Yorumlarda bazen iyi bazende olumsuz yazılar okudum. Bazen öyle yorumlar gördümki eleştirmekten uzak karalama kampanyası gibi olmuş. Ben neden tercih ettim bu 150 cc lik motosikleti. Öncelikle test ettim , araştırdım , kullanıcı olan sizlerin fikirlerinden faydalandım. Yakıt, sağlamlık, performans, yedek parça , bakım aralıkları , bakım ücreti vs. Gibi konuları öncelik olarak aldım ve en önemlisi bu motosikletle hangi yollarda ( dağ,tepe,alsfat , ş.içi vs.) kullanacağımı göz önüne alarak Bajaj Boxer markasında karar kıldım. Tabii 3.250 TL. lik fiyatı yabana atmadım. Eleştirilecek ve övülecek yönlerini zaman zaman yazmak isterim tabii formda bulunan arkadaşların fikirlerini alarak. Şimdilik kalın sağlıcakla.
    Atinco ve mgora bunu beğendiler.

bilalefe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bende cok oynama taraftari degilim ama hersey virajlar icin ciddi derecede lastik arayisi icindeyim. arkaya 110 (max 120 ihtimal).. on 100 bakiyorum . 130 a hic sicak bakamadim sahsen ..
    NASIL BAKARSAN OYLE GORURSUN...

nuwanda324 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj PULSAR 200 RS
    Alıntı ALPADOR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şimde arkadaşlara sorum olacak bu Bajaj Boxer markasını neden aldınız ve beklentiniz neydi?
    Cbf 150 ile neredeyse aynı olmasına rağmen(konforu düşük gücü fazla)fiyatının yarı yarıya ucuz olmasından dolayı aldım.
    Atinco bunu beğendi.

Draconian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Boxer
    Geçenlerde ön arka anlas nr25 taktırdım motora. Hep mitas mc18 dedik ama bu da fena çıkmadı. Yumuşak ve ciddi derecede virajlarda ve frenlemede kendini belli eden bir lastik çıktı.

Tek sıkıntısı var o da ön tekerin yanları çamurluğun içteki demirine sürtünüyor. Orta sehpadayken normalde ön teker fırıldak gibi dönerdi şimdi sürtme sesiyle beraber yavaş dönüyor. Gidişte bir problem yok ama.

Huzeyfee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 NS 2016
    Ve aleyküm selam Huzeyfe ismim hatırlamaman normal sanada selam olsun abi kazasız belasız..

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:44 ----------

Alıntı Hindistan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://picload.org/image/wadlpow/11...0997_57211.jpg

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:44 ----------

https://picload.org/image/wadlpow/11...0997_57211.jpg

ayazankara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Boxer 150
    Tek sıkıntısı var o da ön tekerin yanları çamurluğun içteki demirine sürtünüyor. Orta sehpadayken normalde ön teker fırıldak gibi dönerdi şimdi sürtme sesiyle beraber yavaş dönüyor. Gidişte bir problem yok ama.
    Sizde öne 100lük lastik mi taktırdınız ?
    2012-13 Honda CBR 250R 0-5500 Km hep İstanbul > 2013-15 Mondial 100 Hyena 0-7000 Km hep İstanbul > 2015-.. Bajaj Boxer BM150 0-... hala İstabul...
    >>> Sakin sür, tehlikeden uzak dur.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)