Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Boxer 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    2014 KIRMIZI BAJAJ BOXER BM 150
    Evet ilgi kısmında haklısınız yardimci oldunuz yazılarım biraz kırıcı olabilir zira bu ara biraz sinirliyim saygısızlık olarak algilamayin bu arada arkadaşlar ben motoru alırken nakit indirimli aldim ama yine de bu indirim sinirimi bozdu evet yalan yok geri verme işini düşünmüyordum fakat belli başlı 2-3 sorunum devam ediyordu dedim zaten ucuz motor olur böyle şeyler COK BÜYÜK sıkıntı olmadan rahatsız etmiyim en son fiyat düşünce dedim demek dahada ucuz bu motor kendimi keriz hissedince memnuniyetsizliklerimi dile getirip geri vermek istiyorum sizle ilgili de bi problemimde yok ben CEVAPlarinizin tam geri vermek diyince kesilmesini yanlış anladım dediğim gibi haftaya eve gidicem bayiye giderim şunu da söyliyim eğer fiyat düşmeseydi geri vermezdim o ufak memnuniyetsizliklerimle devam ederdim fakat beni geri vermeye bu memnunyetsizliklerimi size söylememde en fazla bu fiyat etki etti keşke fiyat hiç degismeseydi

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:01 ----------

Alıntı Tİme_shİft42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ekrem bey aracı olursa olabilir ama sıfır motor al plaka ruhsat çıkar kullanıcıs ol belli kmlere gel sonra iade etmek istiyorum de bayide adamın surat ifadesini görmek isterdim
    Açıkcasi bende az tirsiyorum yanıma dövüşcu bi abi var onu alicam ne olur ne olmaz sadece en büyük memnuniyetsizligim servis kismi servis satış ve ilgide harbiden hoşuma gitti fakat servis tarafı kötü bence yağ filtresini değişmiyorlardi parası neyse vericem diyorum yok sonra diğer usta geldi degis dedi hallettiler
    2006 MONERO ANGEL 150/2013 ARORA KARTAL 100/2013 MONDİAL 100 MG PRİNCE/2014 BAJAJ BOXER BM 150

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Şu an yok.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:11 ----------

trcn ve Ali reis 17 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Indirim kısmında hata oldu sanırım ben sizle konuşmadan bayide zaten nakite anlasmistim sadece mavi rengini istiyordum o yoktu
    2006 MONERO ANGEL 150/2013 ARORA KARTAL 100/2013 MONDİAL 100 MG PRİNCE/2014 BAJAJ BOXER BM 150

Tech_N9ne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 848 Evo SE Ninja 300 SE
    Kaça aldınız indirimli ?

AurorAbeam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kalmadı :(
    Ekrem bey Allah size sabır versin. Dikkat edin dövüşçü abisiyle falan gelecekmiş. Aman ben de fazla yazmayayım yoksa bana da gelir dövüşçü abisiyle. İşte bu yüzden insanlardan uzak işlerde mutlu oluyorum.
    AsiCanavar bunu beğendi.

Motosikleti
    Ya herkese biraz serseri imajımı verdim kusura bakmayın aslında alakam yok.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:38 ----------

Son zamanlarda üniversite vizelerim kötü geçiyorda saçmalıyorum. Gençliğime verin lütfen.Ya ben onu öylesine dedim gidipte adam dövücek halimiz yok hangi çağda yaşıyoruz ama SİZİN DİLİNİZ BİRAZ TERBİYESİZCE insanlar falan yakışmamış.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:41 ----------

Bu lastikler erimez ya tek düşüncem taban biraz geniş gibi acaba virajlarda sıkıntı oluyor mu?

suor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Boxer 150
    @OSİMAN

Hacı sen zaten indirimli almışsın neden bu kadar laf yaptın? 300 TL indirim yapılmamıştır ama üstüne bir de Ekrem bey o kadar ilgilendi mavi renk buldu, uğraştı. Haklıyken haksız duruma düştün benim gözümde

@yurdukoru

abi resimde işaretlediğim parçayı çıkartmanın motora zararı olur mu? Bende zincir korumayı çıkarttım ama orası çok eğreti görünüyor benim gözüme.

Yurdukoru bunu beğendi.

trcn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Boxer bm 150
    Alıntı EKONOMİ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    6 ay icinde motoru geri verme hakkın var diye biliyorum
    sana ozel bir hak vermislerdi hatırlarsak

3 bine almadin mıydı
    yerine hangi motoru almayi düşünüyorsun ?
    ekonomi gardaş 100 lük motora biniyorsun galiba nasıl bir motor şu pirince vergisiz oldugu için ilgimi çekiyor bokser 150 ile kıyaslarsak selamlar

Motosikleti
    Alıntı suor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @OSİMAN

Hacı sen zaten indirimli almışsın neden bu kadar laf yaptın? 300 TL indirim yapılmamıştır ama üstüne bir de Ekrem bey o kadar ilgilendi mavi renk buldu, uğraştı. Haklıyken haksız duruma düştün benim gözümde

@yurdukoru

abi resimde işaretlediğim parçayı çıkartmanın motora zararı olur mu? Bende zincir korumayı çıkarttım ama orası çok eğreti görünüyor benim gözüme.

http://i.hizliresim.com/ynr2Ma.jpg
    Bunun nedeni şu ekrem beye de belirttim ailem motor için 1 tl vermiyor ve çalışmıyorum üniv. öğrencisiyim çok zor şartlarda biriktirdim parasını ha burda ağlama falan yapmıyorum allaha şükür ailemizin durumu iyi fakat motor için kötü İNDİRİM işide ben motora niyetlenince bayiye gittim dedim nakit ne olur 2850 dedi tamam dedim ve mavi istedim EKREM beyde burdan sonra devreye girdi BAYİ SATIŞ İLGİSİ OLARAKA KOCAELİ İÇİN KESİNLİKLE TAVSİYE ederim.SERVİS kalitesi bana göre iyi değil beğenmedim ama oranın asıl ustası ADEM ABİ çok iyi biri sağolsun baya yardımcı oldu zaten bakımıda o yapsaydı muhtelem memnun olurdum. PARA işi o. Ha bide bu geri verme meselesi var daha düşünüyorum KESİN değil belki veririm belki vermem servistende açıkçası utanıyorum iligili adamd. Bilmiyorum her şey üstü üste geliyor. Aileme karşı çıkarak aldığım için ha bide şu var aileme indirim olduğunu ağzımdan kaçırdım her lafta suratıma çarpıyorlar acayip oluyorum o zaman içim içime sığmıyorum indirime deli oluyorum o zaman bütün mesele bu oh be rahatladım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:05 ----------

ÖN DİŞLİ ZİCİR MUHAFAZASINI KESİNLİKLE ÇIKARMAYIN AYAKKABI BAĞCIĞI FALAN TAKILIP SORUN TEŞKİL EDEBİLİR.

Alıntı trcn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ekonomi gardaş 100 lük motora biniyorsun galiba nasıl bir motor şu pirince vergisiz oldugu için ilgimi çekiyor bokser 150 ile kıyaslarsak selamlar
    Onu bana sor ikisinide kullandım İNDİRİMİ bekle ve git BOXER al.

Sevgili Osiman;

Satış fiyatı 3.030 lira olan motosikleti indirimle 2850 liraya alıyorsunuz ve
    motosikletin yeni fiyatı 2750 lira olduğu için kendinizi "kazıklanmış" "keriz yerine koyulmuş" hissediyorsunuz.

Yeni nesil biraz nankör sanırım. Biraz ahde vefa göstermenizi tavsiye ederim.
    Yazıklar olsun.
    ahmetunuver, Ms_TunC, Tech_N9ne ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    3000 tlden 150 tl düşüyorda 2730 dan niye 130 tl düşmesin 2600 lirayada alınabilir miş ;)[COLOR="Silver"]

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:27 ----------

Tasiyenizi kendinize saklayın ve ben tüketiciyim burda tepki koymak gibi bir özgürlüğüm var kimseye herhangi bi kötü cümle laf sarf etmedim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:30 ----------

Laf söylemek için yarış yapıyorsunuz resmen bi çoğunuz benden büyüksünüz daha nasıl konuşulcağını bilmiyorsunuz. Yazdıklarımı beğenmiyorsan okuma geç niye özellikle belirtme ihtiyiyacı hissediyosunuz. Ordan cahil gibi mi gözüküyorum TÜRKİYE LYS 2014 TE İLK 17000 bindeyim çok iyi bi üniv. müh. okuyorum CAHİL FALAN DEĞİLİM. Serseri muhammelesi yapmayın LÜTFEN.
    trcn bunu beğendi.

inzell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Debriyaj sorunu bi bende mi var ey baksırcılar?

Yurdu korur lastiklerin güzel görünüyor bende mc25 aldim oldukca ince kaldı pek hoşuma gitmedi yamurlu havada denemedim inş kaymazlar..

EKONOMİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MOTORU SATTIM GİTTİ
    Alıntı trcn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    prince vergisiz
    5 vites
    on fren DISK
    celik jant
    vites devir gostergeleri mevcut
    6.8 kw 9.1 beygir motor gücü 97 cc cup motorlardan % 50 daha güçlü
    100 km de 2.2 -2.5 - 3.0 yakit tüketimi var
    sehirici motoru isit dusuk devirde 2.0 bile görülebiliyor
    on teker 2.50 x 18 ince kaçıyor
    tekerler nylon

titresim var motorda
    cok sesli çalışıyor
    discover 125 daha sessiz mesela

tipi falan yakışıklı köylü motoru ışte öneririm ama piyasada cok alternatif var

boxerin tipi cok gıcık
    sadelikten hoslanmama ragmen oldukca demode itici bir tipi var

pulsar discover 125 sürdüm
    discover 125 de cok rahat

prince yedek parca fiyatlari cok ucuz
    örneğin direksiyon 13 lira

boxer 2.600 e pesin veriliyorsa
    princeyi düşünme boxer al derim
    ama tipi demode
    fakat tekerleri daha kalın

arkadaşım motor bloğunu begenmisti
    4 vites olmasi sacmalik millet pulsarda 6 vitese biniyor
    yakında kamyon gibi 8 vitesli motor gorurseniz sasirmayin

ayrica prince amortisorler cok sert
    rahatlik 2. 3. planda
    2 kisi binince motor rahat oluyor ama

on amortisoru sasirtici derecede rahat princenin
    trcn bunu beğendi.

Arkadaşlar biz burda sadece kendi hakkımızı savunur diger hakkı yenenleri savunmaz isek etik bir davraniş sergilememiş oluruz osman kardeşimi bundan dolayı taktir ediyorum indirimli almasına ragmen haktan yana tavır sergilemiştir..
    OSİMAN, trcn ve Ali reis 17 bunu beğendiler.

suor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Boxer 150
    @inzell bende de var debriyaj sorunu. Hatta trafikte dönüşlerde vites küçülttüğümde de vites geçmiyor bazen. Arkadaşlar yağ kalın geldiğinden demiş. Bir daha ki bakımda yağı değiştirip denemek lazım.

Benim motordada var debriyaj problemi bagzen gecmiyor birde ilk calişinca jikleyi cekince motor istop ediyor..

AurorAbeam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kalmadı :(
    Ben vites düşürmeyi hep topukla yaptığım için hiç sorun yaşamamıştım. Geçen öndeki pedala ayağımı sokarak boşa geçireyim dedim hakikaten çok zor geçiyor. Ama topukla çatır çutur geçiriyorum. Hatta o çatır çutur ses çok hoşuma gidiyor sanki büyük bir iş yapıyormuşum gibi hissettiriyor :D

Ekleme: vites düzeni normal olan bir motor alsaydım herhalde çoktan satmıştım. Bunda burun ile yükselt; topuk ile düşür yapmak ve boş vitesi arama derdinin olmaması çok hoşuma gidiyor (topukla bas dur boşa geliyor sonda zaten). Bu yüzden kullanmaya devam. Zevkli gibi.

Ama bu motor ile şunu tecrübe ettim; elalemin sözüne değil kendi zevkine bakacaksın. Neymiş efendim vitesli çok zevkliymişte şöyleymişte böyleymişte. Yok efendim alışınca başka bir şey aranmazmışta. Scooter boş işmişte falan filan. Yaza doğru elim rahatlarsa, biraz imkanım olursa direkt olarak Sym joyride evo'ya geçiyorum. Bir daha da kimsenin lafına bakıp vitesli almam. Ben motor sürmenin keyfini scooterda buldum, bir daha kalbimin sözünü dinlerim başkasını değil.

Bu arada niye joyride derseniz; fazla büyük, iri ve hantal olmaması. Minik de olmaması, tam ayarında yapılmış bir motor olması. Mesela yamaha xmax, xcity, sym joymax, gts evo'ya baktım ve ikisine oturdum. Gerçekten iri yarı, ağır ve hantal motorlar. Benim istediğim pratikliği bana vermeyecek gibi duruyorlar. Ha ayrıca pcx de olur ama o paraya joyride gözümün önüne gelince pcx mantıklı gelmiyor.

Bu motordan bağımsız olan derdimi bir şekilde sizlerle paylaşmak istedim.
    trcn bunu beğendi.

EKONOMİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MOTORU SATTIM GİTTİ
    boxerin frenleri yeterli mi?
    amortisörler rahat mi ?
    titresim ne seviyede ?
    depo dizle kolay kavranabiliyor mu?
    sanırım tek bujili
    yakit tuketim sonuçları nasıl ?
    100 km de kac litre yakit tüketiyor ?

Motosikleti
    bu zor geçme bazen 1-2 ye oluyor sadece ha bide bu sabah cikle olayı ben hiç cikle açmıyorum motor garajda sadece gaz vermeden sadece marşa basıyorum motor çalıştımı çok azıcık gaz veriyorum oda 2-3 sn sonra 2-3dk çalışarak ısınıyor kendi biniyorum debryaja basıyorum az itiklerken ara gaz veriyorum 3-4 defa ne stop etme ne vurma kaymak gibi geçiyor hiç sıkıntı yok yemek tarifi gibi oldu.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)