Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Pulsar 200NS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Pulsarın soğutma fanı elektrik bağlantı şemasını buraya atabilecek olan varmı aramızda?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Bajaj 200 NS
    tesekkurler cevaplar icin tek basima yapmam cok zor olmasa gerek elim alev edavet tutuyor gayet deneyecegim

vlad1462 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bişeyler
    mutlu mesut kullandığım motorumu dominar a geçiş yapabilmek için satıyorum. 1 yıl garantisi devam ediyor. ekstraları mevcut.
    ilan linki:https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...86549748/detay

buda kendisi

[IMG][/IMG]

Alıntı vlad1462 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mutlu mesut kullandığım motorumu dominar a geçiş yapabilmek için satıyorum. 1 yıl garantisi devam ediyor. ekstraları mevcut.

buda kendisi

http://<a href="http://i68.tinypic.c...ibfb4k.jpg</a>
    Hayırlısı olsun

Motosikleti
    Bajaj discover 125 st(satıldı) Honda CB125E
    Alıntı vlad1462 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

buda kendisi

http://<a href="http://i68.tinypic.c...ibfb4k.jpg</a>
    arkadaki motorlar rahmetli barkın bayoğlunun değilmi benmi yanlış görüyorum ?

Motosikleti
    MT-07
    Pulsar dışında arkadaki motorların hepsi rahmetlinin...

Motosikleti
    Bajaj 200 NS
    yag filtresi kapaginin oring boyutunu bilen varmi sizdiriyorda degistirmeden eski oringle takmistim degistirirken yagi bosaltmamak icin motoru yan devirsem acip yeni origin yada eski oringi temizleyip taksam olurmu ?

kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    Alıntı ndvia adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yag filtresi kapaginin oring boyutunu bilen varmi sizdiriyorda degistirmeden eski oringle takmistim degistirirken yagi bosaltmamak icin motoru yan devirsem acip yeni origin yada eski oringi temizleyip taksam olurmu ?
    Yeni oringi al motor diğer tarafa yatar sök tak, eskisini temizlesen yine sıkıntı yapabilir.

Fan açmama arızası tamam. Fan müşürünü değiştirdim. Arıza geçti. 10000 bakımınıda yaptım motor rahatladı. Fakat yağ kaç litre koyacağım diye araştırırken birşey farkettim. Bizim türkçe kullanma klavuzunda 1.2 lt filtre değişmediyse, 1.4 lt filtre+yağ diye bir ibare var. Global sitesinden aldığım ingilizce kullanma klavuzunda ise bakımda 1.2 lt, motor rektefiye yaptıysan 1.4 lt yazıyor. Birde yağ seviyesi yağ göstergesi cızgilerinin arasında üst cizgiden 0.8 mm aşağida olması en idealidir gibi bir ibare var. Bende bu ibarelere binaen filtre değiştirmeme rağmen 1.2 lt yağ koydum yağ miktarı kullanım klavuzunda yazdığı gibi 2 çizgi arasında kaldı tamda. Acaba 1.4 lt koyarak biz yanlışmı yapıyoruz hep. Benim vuruntulu çalışma sorunuda gitti şimdi. Bakımını kendi yapan arkadaşlar sizler kaç litre yağ kullanıyorsunuz?

Motosikleti
    Alıntı cc007 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fan açmama arızası tamam. Fan müşürünü değiştirdim. Arıza geçti. 10000 bakımınıda yaptım motor rahatladı. Fakat yağ kaç litre koyacağım diye araştırırken birşey farkettim. Bizim türkçe kullanma klavuzunda 1.2 lt filtre değişmediyse, 1.4 lt filtre+yağ diye bir ibare var. Global sitesinden aldığım ingilizce kullanma klavuzunda ise bakımda 1.2 lt, motor rektefiye yaptıysan 1.4 lt yazıyor. Birde yağ seviyesi yağ göstergesi cızgilerinin arasında üst cizgiden 0.8 mm aşağida olması en idealidir gibi bir ibare var. Bende bu ibarelere binaen filtre değiştirmeme rağmen 1.2 lt yağ koydum yağ miktarı kullanım klavuzunda yazdığı gibi 2 çizgi arasında kaldı tamda. Acaba 1.4 lt koyarak biz yanlışmı yapıyoruz hep. Benim vuruntulu çalışma sorunuda gitti şimdi. Bakımını kendi yapan arkadaşlar sizler kaç litre yağ kullanıyorsunuz?
    filtre dahil 1,3ml veya 1,250ml işini görür, 1,4ml koyunca üst çizgiyi bir miktar geçiyor o yüzden hiç önermiyorum.
    maktama bunu beğendi.
    Orkidor61

Adı: Kemal 0546 416 86 00

Motosikleti
    Bajaj 200 NS
    Alıntı kdiner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yeni oringi al motor diğer tarafa yatar sök tak, eskisini temizlesen yine sıkıntı yapabilir.
    eyvallah hocam sagollasin

Raichu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200ns
    Hayirli günler 3 gün önce antifirizi degistirdim sonra kapağıni kapattim.havasini almadim yani. Ertesi gun yolda hararet isigini yakti.gaz yememeye basladi. Kapattim.(fan vs acmadi) ikaz isiği 3 uzun 2 kisa yandi...
    Suyunu tamamladım havasını aldım fan sigortasını değiştirdim(2 senedir fan açmayan motor fan açtı).Suan gayet iyi çok şükür.Aklıma takılan hararet ışığu yakıp gaz yememe ve 3 uzun 2 kisa arıza ışığı?
    Kimi koruma diyor kimi yok öyle bişi conta yakmıştır sorum bu....
    not:Kemal Dinere yardımları için çok teşekkürler...

Motosikleti
    Alıntı Raichu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayirli günler 3 gün önce antifirizi degistirdim sonra kapağıni kapattim.havasini almadim yani. Ertesi gun yolda hararet isigini yakti.gaz yememeye basladi. Kapattim.(fan vs acmadi) ikaz isiği 3 uzun 2 kisa yandi...
    Suyunu tamamladım havasını aldım fan sigortasını değiştirdim(2 senedir fan açmayan motor fan açtı).Suan gayet iyi çok şükür.Aklıma takılan hararet ışığu yakıp gaz yememe ve 3 uzun 2 kisa arıza ışığı?
    Soğutma sistemin düzgün çalışmadığı için motor kendini korumaya alıyor, tekrar sigortanı kontrol et atmış ise fan değişmesi gerekebilir, dediğin şekil bir arıza kodu yok tekrar kontrol et.

Alıntı Raichu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende aynı şeyle uğraştım. Sigorta atıksa yapıyor. Hararet lambasını yakıyor onunla beraber motor ikaz lambasını yakıyor bu aradada gaz yemiyor. Benim hem sigorta atıkmış hemde müşür arızalıymış. Her ikisinide değiştirdim geçti. İyi seninkide faal olmuş. Geçmiş olsun☺️

Raichu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200ns
    Alıntı cc007 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende aynı şeyle uğraştım. Sigorta atıksa yapıyor. Hararet lambasını yakıyor onunla beraber motor ikaz lambasını yakıyor bu aradada gaz yemiyor. Benim hem sigorta atıkmış hemde müşür arızalıymış. Her ikisinide değiştirdim geçti. İyi seninkide faal olmuş. Geçmiş olsun☺️
    eyw hocam acemilik antifirz değiştirelim dedik.yedek depoya koyup geçmişim :D

Arkadaşlar merhaba. Bir sorun olacaktı. Sorunum şöyle, 2017 model 14 küsür binde 200 ns absli model sahibiyim. Araç ön frende titreme yapıyor. Abs sorunsuz çalışıyor. Jantta herhangi bir balans vb yok. Zaten fren harici olmuyor bu sıkıntı. Sanırım diskte eğiklik var. Yedekparça sitesinde euro 4 olan kısıma baktığımda disk yok fakat euro 3 modellerin fren diskleri var. Tabi bunlar abssiz. Parça açıklamasında da abs li ya da abssiz vb yazmıyor. Abssiz versiyonun fren diski bunlara uyar mı? Abs okuyucu kısım sanırım aynı bağlantı yerine bağlı. Daha önce bu sorunu yaşayan var mı? Teşekkür ederim.

vlad1462 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bişeyler
    işçilik dahil 440 tl ön disk değişim. art balata 50 tl falan. bi 500 lük oldun. geçmiş olsun.

Hocam o konuda problem yok. Abssiz versiyonun disk uyuyor mu? Sipariş vereceğim ona göre kendim değiştiririm. Buralarda servis vb hakgetire. Bir iki servisi aradım bilmiyorlar malesef..
    Absli versiyonun disk yok nette.

Motosikleti
    Alıntı ilkaybaşaran adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam o konuda problem yok. Abssiz versiyonun disk uyuyor mu? Sipariş vereceğim ona göre kendim değiştiririm. Buralarda servis vb hakgetire. Bir iki servisi aradım bilmiyorlar malesef..
    Büyük ihtimal uymuyor olması lazım.

gerivites - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    D400
    Alıntı ilkaybaşaran adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://www.ekuralkan.com/YedekParca/Bajaj

şase/tekerlek grubuna bakarsanız "fren diski ön" olarak 23 ve 40 numarada 2 ayrı ürün var. Pahalı olan euro4 olan büyük ihtimalle. Müşteri hizmetlerinden teyit alarak sipariş verebilirsiniz.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)