Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Pulsar 200NS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    Alıntı actros1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sol arka sinyalim yanmıyor.lamba da patlak değil neden olabilir?ayrıca dikkatimi çeken,lambam sağlamken sinyal verdiğimde sağ sinyalin yanıp sönme aralığı uzun,sol sinyalinki kısa.sizde de mi böyle?
    soketini kontrol et veya bir yerde kopma olabilir, bozulma olduğu zaman normal sinyale göre daha seri yanıp söner.
    Orkidor61

Adı: Kemal 0546 416 86 00

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    2014 ybr esd
    Alıntı kdiner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    soketini kontrol et veya bir yerde kopma olabilir, bozulma olduğu zaman normal sinyale göre daha seri yanıp söner.
    Eyvallah aBİ SAGOL YARIN BAKIYIM

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    R25
    Alıntı fthaltan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Rahat 160ı gören bir motor deil. Rahat 130/135i görüyor. Zorlamayla 150/155 (Ben bir defa 161 gördüm o da anlık ve eğimli yolda).
    Bu motor hız için değil. Şehir içi gezi, ulaşım için. Hız dersen 40/50 ve 90/100 en ideal hızlar. Motoru zorlarsan ömründen yersin.
    Bence ideal hızlarında kullan.
    tabiki böyle kullanmak motoru yer bitirir.olduki ilk defa böyle bir şey yaptım neler yapabiliyor diye.onuda görmüş oldum.düz yolda 150 eğer yolda eğim varsa dediğinz gibi 160 görmek mümkün.ama aynen tapa gaz gitmek yerine kısa kısa sprint atmak zaten çok daha zevkli.sağlıklı sürati 130 max seyir hızı çok rahat 110 ile otoyolda seyredebilir araba geçmek için gazı açabilirsiniz.
    sinyal olayı bendede oldu kısa kısa yanıp sönüyordu ön verio arka çalışmıyordu.soket bağlantısını kontrol edin düzeliyor.boşu boşuna servise götürdüm neyse öğrenmiş oldum.

ayzek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbul ( Avrupa ) Motosikleti: MONDİAL MG 150 SÜPERBOY X - HERO HUNK
    Motosikleti
    YUKİ FORZA 170 - MONDİAL 100 SÜPERBOY + 100 HYENA
    Alıntı actros1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sol arka sinyalim yanmıyor.lamba da patlak değil neden olabilir?ayrıca dikkatimi çeken,lambam sağlamken sinyal verdiğimde sağ sinyalin yanıp sönme aralığı uzun,sol sinyalinki kısa.sizde de mi böyle?
    Bizim arkadasin motorundada aynisi olmustu ampul saglam ama ampulu sokup baktigimizda oksitlenme olmustu servis garanriden halletmisti bu arada sinyal lambalari patladiginda yanip sonme araligi hizlaniyor
    Yolların Kralı Değil ! Kuralı Vardır..

15 gün kar altında yatan motorum tek marşta çalıştı.

Motosikleti
    2014 ybr esd
    [QUOTE=ayzek;3822019]Bizim arkadasin motorundada aynisi olmustu ampul saglam ama ampulu sokup baktigimizda oksitlenme olmustu servis garanriden halletmisti bu arada sinyal lambalari patladiginda yanip sonme araligi hizlaniyor[/Q

sagol hocam,ayrıca bi wd40 sıkayım oraya

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:29 ----------

Alıntı burak burk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tabiki böyle kullanmak motoru yer bitirir.olduki ilk defa böyle bir şey yaptım neler yapabiliyor diye.onuda görmüş oldum.düz yolda 150 eğer yolda eğim varsa dediğinz gibi 160 görmek mümkün.ama aynen tapa gaz gitmek yerine kısa kısa sprint atmak zaten çok daha zevkli.sağlıklı sürati 130 max seyir hızı çok rahat 110 ile otoyolda seyredebilir araba geçmek için gazı açabilirsiniz.
    sinyal olayı bendede oldu kısa kısa yanıp sönüyordu ön verio arka çalışmıyordu.soket bağlantısını kontrol edin düzeliyor.boşu boşuna servise götürdüm neyse öğrenmiş oldum.
    sagol üstad,bi bakayım

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:32 ----------

sinyal sorununu çözdüm.ampul dışardan sağlam gözüküyor,teli kopmamış ama yanmıyor,yer değiştirdim yandı.şimdi yenisini alıcam.saygılar

kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    arka seleyi kaldır soketini kontrol et belki temassızlık vardır.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    R25
    şöyle bir videoya denk geldim arkadaşlar.oldukça eğlenceli elemanlar biraz uzun ama izlemenizi tavsiye ediyorum.
    https://www.youtube.com/watch?v=2euPq5v3ZN0

motomaniag - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 125 cbf 150 kawasaki er-5 pulsar 200 inazuma
    selam arkadaslar bana yardımcı olursanız cok sevınırım 2015 siyah 3000 km de bajaj pulsarım var denge sensör zırıltısını çözdüm lakin şu ön taraftan göstergenin ordan 3000 - 5000 devir aralığında aşırı bir zılrıltı sesi duyuyorum yüksek devirde ses kesiliyor ne olabilir acaba bilgisi tecrübesi olan yazarsa cok sevinirim tesekkurler.

mucit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nasıl cozdunuz acaba bilgi verirmisiniz

netwera - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Agility, Kymco People S, Bajaj Pulsar 200NS
    Alıntı motomaniag adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam arkadaslar bana yardımcı olursanız cok sevınırım 2015 siyah 3000 km de bajaj pulsarım var denge sensör zırıltısını çözdüm lakin şu ön taraftan göstergenin ordan 3000 - 5000 devir aralığında aşırı bir zılrıltı sesi duyuyorum yüksek devirde ses kesiliyor ne olabilir acaba bilgisi tecrübesi olan yazarsa cok sevinirim tesekkurler.
    Büyük bir ihtimalle egzos bağlantı kelepçesi gevşemiş. Kontrol ediniz.

Mt 07 almis bulunmakdayim artik sizden biri degilim ama sunu soyleyebilirim pulsarli gublerimi ozliyecem ne gezerdik ne teker yapardik be pulsariniza deger verin
    sheriff87 ve burak burk bunu beğendiler.

Motosikleti
    Alıntı akviran adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mt 07 almis bulunmakdayim artik sizden biri degilim ama sunu soyleyebilirim pulsarli gublerimi ozliyecem ne gezerdik ne teker yapardik be pulsariniza deger verin
    öncelikle hayırlı olsun dikkat et fena makine

Bizimde sürücü kursuna motor alıcaklar bende hem kendi motorum var hemde kursun motoru bunlara ek olarak mondial 180 z one ile yamaha mt07 yada honda nc 750 s arasında gidip geliyoruz büyük ihtimal nc750s olacak yamaha yedek parçada hem pahalı hemde ben biliyorum diyen adamlara gelmez honda enazından nc biraz hantal napıcam 4 tane motorla bilemedim

Kursa ogrenciler icinse nc daha mantikli mt 1500devirde rolantide calisiyo 3 bin devirde debraji birak yan veriyo 2. Vutes gine yan ehliyet alacak adam kesin kafasina gecirir

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Bugün pulsarı sattım. 2300 kmde çizik bile yoktu. 6500 e verdim. Aydın sökeye gitti. Arkadaşa hayırlı uğurlu olsun. İnazuma gitti pulsar gitti :( motora ara verdim

Arkadaşlar kafama takılan nokta var servis ilk yağ değişiminde yağı 1.4 litre koydu filtre de değişti. Kitapçıkta da öyle yazıyor kuru filtre değişmeden 1.2 koyulur yazıyor. Şimdi servis 1.4 koydu ama yağ camına baktığımda iki çizgi arası değil ikisinin de üstü full görünüyor. Aradaki 200 gram filtreye falan mı koyuluyor yoksa her filtreli yağ değişiminde 1.4 yağ mı kpyuyoruz direkt başka yere bulaşmadan filtreyi takıp kartere mi boşaltıyoruz tüm yağı? 1.4 litreyi bazı motorlarda filtre içine de yağ koyduklarını gördüm de öyle mi acaba dedim

Kullanma kılavuzunda yazan:

Motor yağı kapasitesi
    Yağ Değişim 1,2 litre
    Yağ+Filtre Değişim 1,4 litre

kanoburda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Rs 200
    Uygun satmisin motoru adem80 alanada satanada hayirlisi olsun

Motosikleti
    Arkadaşlar kameram geldi eken h9 ultra 4 k action cam bende hem test amaçlı bir çekim yaptım hemde uzun zamandır binemediğim motoruma fırsat bulup kayıt yapayım dedim fakat kamera 10 dakkalık kayıtlar yapmış ve yaptığı kayıtların üzerine kayıt yapmış alışıcaz artık kullana kullana bende elimde olan videodan az biraz kırpıp sevdiğim bir şarkıylada süsledim tabi videoyu editlerken birde youtube baya kaliteyi öldürdü ama genel olarak memnun kaldım diyebilirim keyifli seyirler

knnder bunu beğendi.

knnder - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 Ns

bu da benden olsun
    ayzek bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı knnder adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hacı olmuyo bak böyle kuru kuru müzik üsterüz

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)