Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kuba Motor Superlight 200

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Superlight 200 - CBR 250R
    Motorum satılıktır kesinlikle sıkıntısı yoktur ilgililere duyurulur .. https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-kuba-temiz-hatasiz-chopper-keyfi-335606471/detay/

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...36769257/detay
    Aile baskısı yüzünden istemesemde satıyorum kazası arızası yok 12 binde sorunsuz

Motosikleti
    KUBA Superlight 200

Arkadaslar bugün şirinevlere ugradim taktirdigim aydinlatmanin kutusunu çektim soldaki.
    HaktanAksu, birol08 ve Carew1928 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Shadow 750 A.C.E.
    Teşekkürler.

Hava filtresinin kutusuna bağlı olan motordan gelen hortum var. Bu hortumdan hava filtresinin içine yağ atıyor. Normalmidir bu.

Motosikleti
    KUBA Superlight 200
    Arkadaslar bir sorum olucak bu emisyon hortumu denen zımbırtı patlamis pazartesine kadar boyle kullansam motora bir zarari olur mu malum bugun pazar ve disari cikicam birazdan.

arkadaşlar başlangıç için 150cc almak istiyorum.
    hakkında bilgisi olan yeşillendirirse memnun olurum.
    parça sıkıntısı çeker miyim? temiz motor bulabilir miyim? bunlar hakkında bilgisi olan paylaşabilir mi? onun dışında titreşim vs özelliklerinden haberim var.
    son olarak istanbul pendikte oturuyorum kısa süre içerisinde bu motoru almak istiyorum ve yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler.

BlackGhost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba SL200 - Honda BlackWidow 2001 (Chaos MC)
    Alıntı Victim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar bir sorum olucak bu emisyon hortumu denen zımbırtı patlamis pazartesine kadar boyle kullansam motora bir zarari olur mu malum bugun pazar ve disari cikicam birazdan.
    Artık o emilsyon hortumu ile alakalı herhangi bir yaptırım kalmadı muayenede.Hortumun bağlı olduğu emilsyon zımbırtısını söküp,bloğa giden demir çıkış kısmınıda körelterek bundan kurtulabilirsiniz.Zaten normal şartlardada bir işe yaradığı yok.Şuanki şekli ile kullanımda problem olmaz.

Alıntı monty95 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar başlangıç için 150cc almak istiyorum.
    hakkında bilgisi olan yeşillendirirse memnun olurum.
    parça sıkıntısı çeker miyim? temiz motor bulabilir miyim? bunlar hakkında bilgisi olan paylaşabilir mi? onun dışında titreşim vs özelliklerinden haberim var.
    son olarak istanbul pendikte oturuyorum kısa süre içerisinde bu motoru almak istiyorum ve yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler.
    150cc kuba artık üretilmiyor.200 cc ye göre çok titreşimli (balansör olmadığı için) ve performansı az bir motordur.Hel halükarda sl200 motor 150cc ye göre daha avantajlı ve performanslıdır.Parça konusunda problem çıkmaz ama şuan için almaya değer bir motor değildir.
    Şahsi İnstagram Hesabım: _hayalet_ct.mc
    Chaos Turkey MC - instagram: chaos.turkey.mc
    Superlight Türkiye Facebook Sayfamız: slturkiye

Merhaba, yaklaşık 3 ay önce sl 200 aldım. 3 hafta önce farkettim ki benzin deposunun motorla bağlantı yerinden benzin sızıntısı yapıyor. Servise götürdüm değilmesi gerektiğini söyledi. Garantisi olduğundan sipariş geçtiler fakat 3 haftadır gelmedi. Dün ise sahil yolunda 100 km hıza çıktım yavaşladıktan sonra bir baktım ki soldaki hız ve km göstergesi çalışmıyor. Bunun için ne yapmam gerekir. Motordan genel olarak memnunum fakat böyle irili ufaklı problemleri can biraz can sıkıyor.

Motosikleti
    Kuba Superlight 200 - 2015
    Merhabalar, superlight 200 ümü sıfır almıştım ve tam bir sene geçti. Şimdilik satışa çıkardım ve aklımdaki süre içinde satılmaz ise bu motoru kötüleyenlere inat, çok sevdiğim için satmak yerine 40 bin 50 binleri görmek var aklımda. Alırken forumdan çok faydalanmıştım ve bu süreçte açtığımız kanalda (RPM motovlog) çektiğim 45 dklık Superlight 200 Detaylı Kullanıcı İncelememiz çok güzel izlendi. Tesadüftür ki takipçilerimizden birisi ile Kütahya' da aynı iş yerinde karşılaştık ve videomuzu birkaç kez izleyerek ikinci el bir superlight almış ve çok memnun. Daha fazla vaktinizi almadan forumda motorumuzun tanıtılmasında emeği geçen tüm arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Piyasada superlight 200 sayısı ciddi derecede artmış ve artmaya devam ederken aldığımız geri bildirimler mutlu etmekte. Hala aklında soru işareti olan arkadaşlar varsa bu forumu baştan sona okuduktan sonra düşünmeden motosikleti alsınlar derim. İyi günler..

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:36 ----------

Alıntı freedomsl adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba, yaklaşık 3 ay önce sl 200 aldım. 3 hafta önce farkettim ki benzin deposunun motorla bağlantı yerinden benzin sızıntısı yapıyor. Servise götürdüm değilmesi gerektiğini söyledi. Garantisi olduğundan sipariş geçtiler fakat 3 haftadır gelmedi. Dün ise sahil yolunda 100 km hıza çıktım yavaşladıktan sonra bir baktım ki soldaki hız ve km göstergesi çalışmıyor. Bunun için ne yapmam gerekir. Motordan genel olarak memnunum fakat böyle irili ufaklı problemleri can biraz can sıkıyor.
    Garantisi varken hepsini garantiden halledebilirsiniz. Gaziantep Burak Motor' u ararsanız gereken parçaların yollanması hakkında yardımcı olabilirler. Bende tripmetrem çalışmadığı için garantiden değişim yapmıştım.

Motosikleti
    KUBA Superlight 200
    Az önce servisten geldim. Bu emilsyon borusunu hallettircektim gitmisken motul aldim ve ngk bujimide aldim bide bakima sokayim dedim ben yag ve bujiyi cikarinca adamların yüzü düştü yok efendim disardan gelen bi parcayi falan takmiyolarmis dedim niye sonra sorun cikinca biz ugrasiyoz dedi dedim e tekrar ugrasinca bedava degil parasiyla bakiyonuz dedim neyse buseferlik yapalim dedi yagini motul la degistirdim bujimi de yeniledim ngk ile filtreyi temizlettim emilsyon borusunu çıkartip ucuna kaynak yaptirdim motorun heryerini birgüzel sıktılar allahı var usta en ince detayina kadar baktı 30 tl aldilar. Ama servis formuna sadece 5300 km işcilik yazdi yapilan işlemleri yazamam dedi. Sizde boyle biseyle karsilastiniz mi.

Arkadaşlar merhabalar, bende 1 aya kadar ehliyetimi alıp sonrasında.Bu motoru almayı düşünüyorum. Temiz ikinci el almayı düşünüyorum ben. Sıfır yerine temiz ikinci el almak mantıklımı.Bana sorun çıkartabilir mi ?

Teşekkürler cevap için servisi aradım hala benzin deposu gelmemiş. Bu arada benzin deposu takıp çıkarılan bir şey mi? Söküp tekrar kaynak mı yapacaklar yoksa ?

braveman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yaza doğru...
    Alıntı Victim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://i.hizliresim.com/jBBXGD.jpg
    Arkadaslar bugün şirinevlere ugradim taktirdigim aydinlatmanin kutusunu çektim soldaki.
    Tourıng motorlara da takılabilir mi ? Ayrıca internette markayı aradım açıklama veya sipariş için ama bulamadım İstanbul dışına gönderimi yapılıyor mu ? Tekerinize taş değmesin.

Motosikleti
    KUBA Superlight 200
    @braveman İnter Motor şirinevler diye aratırsan telefon numarasını bulabilirsin. En sağlıklısı oraya sorman olur dostum.

HaktanAksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Superlight 200
    @Victim Servis formuna yapılan değişiklik ve diğer işlemleri garantiden çıkmaması adına yazmıyorlar. Aslında yazılan sadece km bilgisi ve işçilik bizim karımıza. Bu konuda rahat ol.. Bu arada ürün ve mağaza bilgisi için teşekkür ederim

@freedomsl Benzin deposu söküp takılan bir parça kaynak yapılmayacak.

@TugayÇınar Temiz olduğuna emin olduğun bir superlight alırsan ara sıra yaşattığı ufak tefek sıkıntılar haricinde bir problem yaşamazsın. İlla bu motoru alacaksan boş bir vaktinde bu formu baştan sona okumanı tavsiye ederim.

@Birol08 Hava filtresine yağ atıyor derken ne kadar bir yağdan bahsediyorsun? Bakımlarda kapağı açtığında filtrenin hafiften yağlandığını mı görüyorsun yoksa hortum bayağı bir yağ mı atıyor?

Motosikleti
    Shadow 750 A.C.E.
    Filtrenin hafiften yağlandığını söylüyorum. Bunun dışında mesela bakım yaparken filtreyi çıkarttım diyelim. O sıra açık hava filtresini takıp çalıştırdım. Motor soğuk tabi. Sanırım ısınına kadar oluyor bu o borudan bir iki damla yağ atıyor. Borunun ucunua peçete koyup gaz veriyorum peçeteye bakıyorum yağlanmış siliyorum boruyu tekrar temiz tarafını koyuyorum peçetenin tekrar gaz veriyorum bir iki damla yine yağ gelmiş. Bİrkaç denemeden sonra kesti tabi. Anladığım kadarıyla motor soğukken yapıyor bunu. Böyle olunca motoru düzleyip yağ seviyesine baktım motorda yağ görünmüyordu bile neredeyse. Biraz yağ ekledim ozaman tabi ama şimdi yeni yağ ile değiştirdim bakalım eksiltme olacak mı.
    Onun dışında yine ilk çalıştırmada egzozdan çiğ benzin kokusu alıyorum devamlı

shadowmaster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba SL 200
    Bu gün İstanbul çıkışlı 795 km. sürdüm motoru, 9 saat 50 dk, SL200 ile kişisel rekorumdur. Lütfen artık "uzun yola gider mi?" diye sormayın
    Hepinize iyi bayramlar şimdiden ...
    polo34 bunu beğendi.

polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    Alıntı shadowmaster adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu gün İstanbul çıkışlı 795 km. sürdüm motoru, 9 saat 50 dk, SL200 ile kişisel rekorumdur. Lütfen artık "uzun yola gider mi?" diye sormayın
    Hepinize iyi bayramlar şimdiden ...
    istikamet nereden nereye oldu? hangi sürat bandında yolculuk daha çok gerçekleşti? bravo valla ...
    omrustun bunu beğendi.
    Gelecekse beklenen, beklemek güzeldir. Özleyecekse özlenen, özlemek güzeldir. Ve sevecekse sevilen; O hayat her şeye bedeldir. Özdemir Asaf...

Carew1928 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbul'dan Amasya'ya sürdü sanırım , facebook süperlight sayfasında görebilirsin.
    polo34 bunu beğendi.

shadowmaster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba SL 200
    @polo ; İstanbul, Samsun yolundan Amasya, bu gün 550 km daha sürdüm şu anda Erzurum'dayım.
    Sürat 85-100 km/h arada sollamalar için 115-120 ...
    polo34 bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)