Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234561454104 ... SonuncuSonuncu

Kuba Motor Superlight 200

Motovento
    REKLAM ALANI
    Mertcan1905 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı MoKo777 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de motorsiklet serüvenime bu motorla başladım henüz 3.günüm.Motor hakkında hiç bir tecrübem yok sadece ehliyet kursu eğitiminde 1 saat sürdüm ve sınava girdim şimdi kendimi geliştirmeye çalışıyorum bu motorla.Motoru aldığım ilk gün eve getirmek için yaklaşık 75 km yol yaptım ilk izlenimlerim vites pedalı biraz yüksekte ve aynaların yetersiz olması biraz daha uzun olabilirdi.Büyük bir hevesle sürüyorum motoru geceleri rüyalarıma giriyor ilk motor ve ilk günlerim olduğu için heyecandan heralde İnanılmaz bir keyif alıyorum motoru sürerken
    Hocam hayirli olsun, simdiden tekerin duz bassin. Bende baslangic icin bu motoru dusunuyorum, boyum 1.75 vites pedali sorun yaratir mi acaba?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    BlackGhost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba SL200 - Honda BlackWidow 2001 (Chaos MC)
    hiçbir şekilde yaratmaz,tam tersi rahatlığını fark edersiniz
    Mertcan1905 bunu beğendi.

rebelrider67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motordan memnun musunuz ve 0 fiyatı şuan kaç tl

5.400 tl 0'i.

Motosikleti
    motordan memnunum,rodaj bakımlarını yaptırdım,yağ değişimi sonrasıda makine çok güzel açıldı.

burakcvck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XSR 700 Xtribute
    Arkadaşlar merhaba, Mimarlık okuyorum son dönemim. Öğrencilik hayatının bitmesine yakın motor serüvenime başladım.İki hafta önce de motorumu sıfır aldım. Buradan izlenimlerimi sizler ile paylaşacağım.İyi forumlar

haqan1987 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fiddle2/3
    sl 200 orjnal lastikleri berbat,virajlarda bile arka tekerin dandikliğini hissediyorum.ucuz ve kayma sıkıntısı yaratmıyacak lastik markası önerirmisiniz

hoca66 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    slm bende süperlight 200 aldım. ilk motorum tercih yaparken baya araştırdım sonunda karar kıldım. cruiser tarzında fiyat performan sıkalasında alınacak ve gönül rahatlığıyla kullanılacak bir motor. ilk motor olarak fazla para vermenin bir mantığı yok çünkü hoyrat kullanılacak ve arıza sonuçunda yada yan yatma durumunda tamiratı fiyat olarak yıpratmayacak bir motor yedek parçası ucuz. bu fiyata alınacak bir japonunda tip olarak ne kadar güzel ve rahat olacağı belli 1.80 boy 110 kilo olan benim bu fiyata binebileceğim en yakışıklı( kişiye göre değişir) ve beni taşıyabilecek başka motor bulamadım açıkcası. motorun amortisörleri baya rahat teker konusunda kaliteli değil yalnız bu motorla fazla yan yatırmak ve ani haraketler etmek zaten doğasına aykırı sonuçta gezi motoru. üzerinde ki tekerlerin rodaj süresi uzun olduğundan bu sürede dikkat edilirse aslında fazla sıkıntı çıkarmaz ama param var ben çekemem diyorsanız tabiki daha iyi tekerler piyasada var. Biraz uzun oldu galiba :D

Motosikleti
    lastik konusu sıkıntılı doğrudur,bendede kayma filan oluyor arada çok hızlanamıyorum bozuk yolda.
    iyi bir lastik bulursam yaza girmeden değiştireceğim orinalleri ile,bu noktada tecrübesi olan arkadaşların paylaşımlarını bekliyorum bende.

eee napıyorsunuz arkadaşlar motorlar nasıl :D

Alıntı rebelrider67 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eee napıyorsunuz arkadaşlar motorlar nasıl :D
    Insallah sonbahar gibi alicam motoru, konuya da canlilik getiricem. :D

Motosikleti
    bakımlar yapıldı benim motorda yağ değişimide oldu,bujiiyi ngk marka ile değişim yaptım motorun sesi bile değişdi yani
    ben çok memnunum makineden,beni yarı yolda bırakmadı.tek beğenmediğim yanı lastikleri,en kalite lastiklerle değişim yapıcam 1-2 aya kadar.yüksek süratte çok güven vermiyor istanbul trafiğinde.bunun haricinde makine güzel gidiyor.
    dc50xmax bunu beğendi.

polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    Lastikler hep mi kayiyordu ya da belli bir km sonra mi basladi?

Alıntı BlackGhost adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    lastik konusu sıkıntılı doğrudur,bendede kayma filan oluyor arada çok hızlanamıyorum bozuk yolda.
    iyi bir lastik bulursam yaza girmeden değiştireceğim orinalleri ile,bu noktada tecrübesi olan arkadaşların paylaşımlarını bekliyorum bende.

Motosikleti
    1000 km oldu nerdeyse ama ne bileyim güvenemiyorum çoğu yerde lastiklere.1 ay daha kullanıp değiştireceğim muhtemelen.Başından beri böyle yani.

Bu konunun canlanması benim çok hoşuma gidiyor hele fotoğrafları başlıkta görünce resmen mutlu oluyorum. Almayı düşündüğüm iki model var aklımda 2.sırada olan model bu aslında ama çok seviyorum çok hoşuma gidiyor resmen aşığım bu motora

haqan1987 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fiddle2/3
    lastiklerden o kadar çok korkuyorum ki,virajlara 1.vitesle girip geniş alıyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:31 ----------

Fotoğraflar falan başlık güzelleşmeye başladı biraz :D sanırım motoru kullanan herkesin ortak sıkıntısı lastikler. Lastiklerden başka motorun sıkıntısından bahsedenin olmaması bana güven veriyor çinli olmasına rağmen herkes memnun sanırım :D

Motosikleti
    motorun bloğu güzel,zaten macar keeway yapımından geldiği için %100 çinli diyemeyiz.
    işte lasyik değişimi ve birkaç aksesuar takviyesi,deü,i,mi yada yenilenmesi ile motor bambaşka bir şekle gelebilir.Balasnsörlü olduğu içinde 100kmden sonra çok fazla titreşim olmuyor.ancak bu motoru göstrende aksesuardır,artık hayal gücünüze kalmış,çantamı dersin sis barmı dersin kafanıza göre yapacağınız eklemeler ile kişiselleştirip farklı bir model yaratabilirsiniz.

hoca66 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar kendi motorlarınızda bu sisy barı yaptınız, yaptırdınız yada aldınızmı? yaptıysanız nasıl yaptınız aldıysanız nerden aldınız ve maliyet konusunda aydınlatırsanız sevinirim.

Motosikleti
    sisi bar bu motorlarda standart gelmiyor zaten.hazır sisi barlar var bakmanız lazım ama özel yapılan yerlerder 100-150 tl ye yaptırılıyor diye biliyorum.ben şahsen sisi bar filan sevmiyorum o yüzden takmayı düşünmedim bu gene dek.

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234561454104 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)