Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kuba Motor Superlight 200

Motovento
    REKLAM ALANI

Hayirli olsun dedigin gibi lastikler cok kotu heleki islak yolda asiri kayiyo dikkat et yavas git ben cok yanladim oyle torkda var gaza yuklenince basliyo kaymaya zamanla alisirsin benim motor tecrubem olmasina ragmen alismam 1 haftayi aldi bunlardan inip razinglere binince bisiklet gibi kaliyo altinda

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Kuba Superlight 200
    Teşekkür ederim. bayram sonu değiştireceğim lastikleri michelin düşünüyorum.

Superlight 200 Kullanma Kılavuzu elinde olan paylaşabilir mi? epey araştırdım ama yok ne yazık ki...

Motosikleti
    Kuba Superlight 200
    superlight'ların genel ayna problemi olduğu aşikar ben bunu riderscan alarak çözdüm. henüz bu üründen haberi olmayan motorcu dostlar varsa tavsiye edilir.
    alijian bunu beğendi.

Alıntı 3L3ph4ntm4n adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    superlight'ların genel ayna problemi olduğu aşikar ben bunu riderscan alarak çözdüm. henüz bu üründen haberi olmayan motorcu dostlar varsa tavsiye edilir.
    Nerden aldiniz bu urunu fiyati nedir riderscan dediginiz markami urunun adimi

Motosikleti
    Kuba Superlight 200
    Alıntı ookkaayy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nerden aldiniz bu urunu fiyati nedir riderscan dediginiz markami urunun adimi
    Selam,

http://www.huntercreate.com/shop/riderscan

Resmi adresi yukarıdadır. Ben sahibinden com'dan aldım. Rüzgarlığa taktım.

chcts1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crypton s 2019
    avrupada 150lik olanı satılıyor sanırım ama ağır motor yine dönmesi falan zordur. Bilmeyen zorlanır bunda

ergunbilgeha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ledow cxm 250
    Arkadaşlar benim de 150 lık model hakkında bir kaç sorum olacak. On tekeri tutan demirlerin solunun hemen altında sabahları çok az da olsa ıslaklık oluyor.yuksek viteste düşük devirde cingir cingir ses geliyor ve vites geçişlerinde kurt diye bir sebep geliyor. En sonuncusunun sebebi benim yeni olmam tam becerememem olabilir.ama diğer ikisini merak ediyorum

Arkadaşlar İstanbul içinde superlight için sissy bar bulabileceğim bir yer var mı yoksa illa kendimiz mi yaptırmamız gerekiyor. Çok aramama rağmen bulamadım. Bildiği bir yer olan varsa acil yardım

heia2654 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar merhaba,

Bir arkadaşımın motosikletinde benzin bitti ve heralde hortumlar vs. dibine kadar çekti.

Gayet normal çalışan motor benzini yeniden doldurduktan sonra birden çalışmamaya başladı. Ancak tam gaz açınca marş alıyor. Tam gazda tutarken en fazla 4000 devire çıkıp, patır kütür ses çıkarıp bir de beyaz duman atıyor. Yağ seviyesi normal. Motor henüz 120km'de.

Yakıt hattında bir yerde hava yapıp yeteri kadar benzin çekememesinden şüphelendim ama yaklaşık 5-10 dakika bu şekilde çalıştırdık, yine de düzelmedi.

Diğer bir seçenek mazot konması ama pompanın koyduğuyla fişe yazılan farklı olmuyormuş. Fişte benzin yazıyor.

Bu arada benzin göstergesi de boşta takıldı kaldı...

Yardımlarınız için teşekkürler.

solmyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı admin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    KUBA AR-GE ekibi tarafından özenle geliştirildi.
    efendy06 bunu beğendi.
    motogünlüğüm: youtube.com/c/Bereñârı

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Yakıta bakınca renginden anlarsınız benzin mi mazot mu olduğunu. Anlamıyorsanız da bir iki damla yakarak anlarsınız ama çok tehlikeli olur, yapmayın. Mazot ateşle patlamaz, benzin patlar. Mazotsa, depoyu boşaltıp tekrar benzinle doldurun, kullandıkça kendine gelir, belki sadece buji ölmüştür. Fişteki ücretten ne olduğunu anlayabilmeniz lazım aslında. Depoyu fullemediniz mi ? Deponun kaç litre aldığı da belli...

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:21 ----------

Alıntı solmyr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu cümle ile ilgili olarak onlara mail attım, "Kendinizi komik duruma düşürüyorsunuz" dedim, tık yok.
    cenkito bunu beğendi.

Motosikleti
    SUPER SHADOW 250
    Alıntı SerazeN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar İstanbul içinde superlight için sissy bar bulabileceğim bir yer var mı yoksa illa kendimiz mi yaptırmamız gerekiyor. Çok aramama rağmen bulamadım. Bildiği bir yer olan varsa acil yardım

istanbul mecidiyeköyde motobull var oraya gidip alabilirsin en kötü 1 hafta içinde getirtiyorlar.

Mötorhead - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superlight 200
    Arkadaşlar pazar günü bir superlight alacağım.Güzel modifiyeler mevcuttu motorda ancak ben asıl arzum olan gidon değişikliğini yapmak istiyorum ancak bir bilgim yok.nereyi önerirsiniz bu iş için.

beyefendi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CB125e
    Mötorhead sahibinden de vardı bi superlight apex gidon taktırmıştı amerikadan getirttim falan yazıyordu ilanda tabi ne kadar doğrudur bilemem

Mötorhead - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superlight 200
    Alıntı beyefendi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mötorhead sahibinden de vardı bi superlight apex gidon taktırmıştı amerikadan getirttim falan yazıyordu ilanda tabi ne kadar doğrudur bilemem
    İzmir'den ape high gidonlu bir makine gördüm.Ben Bursa'dan buldum ancak montajı sıkıntı olur sen en iyisi İstanbul'dan al dedi satıcı.

merhaba arkadaşlar bende uzun zamandır motor almak için para biriktiriyorum harçlığımdan kısarak 6000 tl bir para biriktirdim 5 senede.Honda cbr 125 almayı düşünüyodum ama bu aralar kafam chopper tarzına kaydı.Sl 200 bana dış gorunusunden cok ıyı geldı ılk motorum olacağı içinde 0 almayı düşünüyorum.Regal raptor dd150 mi yoksa sl 200 arasındayım ama sizin bu fiyatlar arasında chopper tarzı önerebileceğiniz ne var. kafam gercekten cok karısık onca yıl para bırıktırdıkten sonra da üzülmek istemiyorum yardımcı olursanız sevinirim.

BlackGhost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba SL200 - Honda BlackWidow 2001 (Chaos MC)
    kuba sl 200 al arkadaşım,aynı modeli kullanıyorum çok memnunum.Fiyat-performans güzel makinedir.maksimum 110 yapar,90 sonrası biraz titreşimi oluyor ama sorun değil pek fazla.şuan için sıfırı 5400 tl civarı idi,zam gelmeden alın derim.İstanbulda iseniz yardımcıda olurum size bayi vs konusunda.
    omrustun bunu beğendi.

eyvallah kardeşim çok saol hız onemli değil benim için zaten ilk motorum olacak öğrenme amaçlı ama ieride bana sıkıntı cıkarır mı benım merak ettıgım
    .Ankara da aradım sahıbınden de çıkmıyo artık bayısıne gıdıp konuscam.

BlackGhost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba SL200 - Honda BlackWidow 2001 (Chaos MC)
    fiyatları artacakdı,ben 5400e aldım sıfırını aralıkda,2015 fiyatları 6000 olacak dediler.
    Sana motorun sıkıntı yaratacak bir durumu pek olmaz,diğer mesajlardaki gibi yeni motor olmasından ötürü görebilceğin sıkıntılar olur.Mesela rodaja gireceğinden sıfır makinede vites geçişleri biraz sıkıntı olabilir kalın yap kullanıldığından,biraz gaz vererek çözeceksin o konuyu.Bu arada lastiklerinde rodajı var o biraz uzun sürebiliyor yanlız,yinede yağmurlu ve kaygan zeminlerden uzak durun riske girmeyin.

çok saol kardeş içimi rahatlattın valla :D

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)