Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kuba Motor Superlight 200

Motovento
    REKLAM ALANI
    burakcvck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XSR 700 Xtribute
    Alıntı birol08 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Buldum mesajı teşekkürler.
    Bende kabloları kesip birkaç gün öyle kullandım. Daha sonra dedim bi için açıp bakayım. Üstünde bulunan korna işaretli düğmeyi çıkarttım fakat devrenin içini açamadım. Bende kestiğim kabloları tekrar bağladım şuan bir sıkıntı yok
    Plastik dişleri biraz zorlayınca açılıyor.

Senin yerinde olsam biran önce tamir ederim. Yangın tehlikesi bile var çünkü.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    OgulcanMC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba SL 200 (Eski) Hyosung GV250 (Şimdi)
    @shadowmaster abi Kuba SL200 alma yolunda her gün ilanlara bakınırken, bir baktım ki 2012 model 3.250 TL bir galeride satışta. Görünüş temiz, 7.000 km'de olması biraz kafamı karıştırdı. Nasıl bu kadar düşük olur 4 yıllık motor diye. Hatta şöyle de linkini bırakayım.
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-kuba-uzay-motor-kuba-superlight-200-kredi-kartina-taksit-348366950/detay
    2013 model ve üstünü tavsiye etmiştin ama bilemedim şu an sana sormak istedim.

gezgin41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı OgulcanMC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @shadowmaster abi Kuba SL200 alma yolunda her gün ilanlara bakınırken, bir baktım ki 2012 model 3.250 TL bir galeride satışta. Görünüş temiz, 7.000 km'de olması biraz kafamı karıştırdı. Nasıl bu kadar düşük olur 4 yıllık motor diye. Hatta şöyle de linkini bırakayım.
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-kuba-uzay-motor-kuba-superlight-200-kredi-kartina-taksit-348366950/detay
    2013 model ve üstünü tavsiye etmiştin ama bilemedim şu an sana sormak istedim.
    Aradın mı galeriyi ? İlanda bi yanlışlık vardır bence motor gayet temiz duruyor fiyat 6.250'de olabilir yanlışlıkla yazmışlardır o fiyata zor birde galeriden imkansız.

Motosikleti
    Alıntı gezgin41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aradın mı galeriyi ? İlanda bi yanlışlık vardır bence motor gayet temiz duruyor fiyat 6.250'de olabilir yanlışlıkla yazmışlardır o fiyata zor birde galeriden imkansız.
    Yok usta aramadım, banada şaşırtıcı geldi. 3.250 ise cidden çok iyi değil mi yahu ?

darknife - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Atala Bike
    Yok usta aramadım, banada şaşırtıcı geldi. 3.250 ise cidden çok iyi değil mi yahu ?
    o fiyata kimse vermez kardeş helede galerici Fiyat yanlış yazılmıştır birde km çok az illaki bişey vardır bi ara sor istersen bişeyi yoksa ve fiyat oysa kaçırma çünkü bedavaya veriyor resmen
    http://www.atala.it
    Founded1921 !

Motosikleti
    Alıntı darknife adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o fiyata kimse vermez kardeş helede galerici Fiyat yanlış yazılmıştır birde km çok az illaki bişey vardır bi ara sor istersen bişeyi yoksa ve fiyat oysa kaçırma çünkü bedavaya veriyor resmen
    Valla aradım sordum doğru mudur fiyat diye, doğrudur 3.250 TL dedi. Müşterinin motoru o yüzden pek bi bilgim yok dedi.

braveman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yaza doğru...
    Valla aradım sordum doğru mudur fiyat diye, doğrudur 3.250 TL dedi. Müşterinin motoru o yüzden pek bi bilgim yok dedi.
    Hemen git bi motoru bak incele sonra bi kuba servisine götür onlarada kontrol ettir bi arızası falan yoksa al durma kredi kartı bile geçiyor

Motosikleti
    Alıntı braveman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hemen git bi motoru bak incele sonra bi kuba servisine götür onlarada kontrol ettir bi arızası falan yoksa al durma kredi kartı bile geçiyor
    Ya ben o işlerde biraz acemiyim de mazur görün, motoru almadan bir servise nasıl götürücem. Yani bu işin raconu nedir? Gidip ben bunu bir ustama baktırayım diyip adam anahtarı verip al götür demez herhalde?

burakcvck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XSR 700 Xtribute
    Ya ben o işlerde biraz acemiyim de mazur görün, motoru almadan bir servise nasıl götürücem. Yani bu işin raconu nedir? Gidip ben bunu bir ustama baktırayım diyip adam anahtarı verip al götür demez herhalde?
    Ucuz etin yahnisi.. Kimse hayrına 3-4 bin indirim yapmaz oyuna gelmeyin.

Motosikleti
    Aslında 3-4 bin değil ya. 4.5 zaten piyasada 2. Eller 1.250 daha ucuz ama karar veremedim..

Aslında 3-4 bin değil ya. 4.5 zaten piyasada 2. Eller 1.250 daha ucuz ama karar veremedim..
    Pek 1.250'ye olan bi indirime benzemiyor valla motor temiz duruyor ama o fiyata olması ilginç bi enayilik var anlamıyorsanda boşver hiç ucuz diye paranı çöpe atma zaten galerici işin erbabıdır ucuza almış olsa bile ucuza satmaz bi enayilik var bulaşma.

Motosikleti
    Aynen bir tanıdık olaydı anlayan belki sıkıntısız olup olmadığını anlardı ucuzdan almış olurdum ama güvenemiyorum ya.:/

Aynen bir tanıdık olaydı anlayan belki sıkıntısız olup olmadığını anlardı ucuzdan almış olurdum ama güvenemiyorum ya.:/
    Yorumları okudum şimdi ilana da baktım chooper motorlardan pek anladığım söylenemez ama 2.el piyasası 5000 6000 olan bir model 3.000 bandında çıkıyorsa satışa ve temiz sorunsuz diyorsa kesin bir sazan balık arıyorlar kardeşim hiç yanaşma arkadaşların da dediği gibi helede galericiden hiç yaklaşma burda satan birileri illaki çıkar çok aktif bir konu bekle burdan temiz ve sana yakın bir motor illaki çıkar.

Motosikleti
    Tamamdır bunu eleyip, arayışlara devam ediyorum. Acele yok! Sabredebilirim.

Tamamdır bunu eleyip, arayışlara devam ediyorum. Acele yok! Sabredebilirim.
    Biraz üst segment ve fiyat artışı olur ama imkanın varsa kuba'ya ait olan rks cruiser modelinide listeye ekle görünüş olarak oda güzel kalite olarak ta bi tık fazla sayılır

Motosikleti
    Alıntı bireycell adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Biraz üst segment ve fiyat artışı olur ama imkanın varsa kuba'ya ait olan rks cruiser modelinide listeye ekle görünüş olarak oda güzel kalite olarak ta bi tık fazla sayılır
    Onun fiyatı beni aşıyor ya maalesef. 5000 TL'den yükseğini alamam çünkü daha bunun sigortası, ekipmanı, şuyu buyu var. 7 bin TL var bende, 4.5 - 5 civarı temiz bir SL200 bulursam ki buldum aslında var 1-2 tane de. Alıp bakımını yaptırıp, ekipmanlarımla sürüşe hazır olabilirim diye düşünüyorum. Sigortayı geçen sefer ilk motorumda 900 TL'ye yaptırmıştım. Acaba şu an ne kadar çok merak ediyorum. Yaş 21 olunca çok çıkıyor yahu. :(

darknife - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Atala Bike
    Onun fiyatı beni aşıyor ya maalesef. 5000 TL'den yükseğini alamam çünkü daha bunun sigortası, ekipmanı, şuyu buyu var. 7 bin TL var bende, 4.5 - 5 civarı temiz bir SL200 bulursam ki buldum aslında var 1-2 tane de. Alıp bakımını yaptırıp, ekipmanlarımla sürüşe hazır olabilirim diye düşünüyorum. Sigortayı geçen sefer ilk motorumda 900 TL'ye yaptırmıştım. Acaba şu an ne kadar çok merak ediyorum. Yaş 21 olunca çok çıkıyor yahu. :(
    Biraz daha fazla çıkabilir sigorta şuan için ilk motoru olan ve yaşı 20 civarı olanlara 1.300 gibi abuk sabuk bi rakam çıkıyor sana 1.000 1.100 gibi bi rakam çıkacak maaelsef SL200 kullanıcısı çoktur yedek parçasıda çoktur temiz bi tane bulursan şimdiden hayırlı olsun.
    http://www.atala.it
    Founded1921 !

Motosikleti
    Şu anda şu aleti düşünüyorum. İlan; https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-kuba-sahibinden-temiz-sikintisiz-chopper-331561715/detay
    Sonradan motorun üstüne takacağım herşeyi takmış. Sisy barı, püskülleri, sisfarları,kilidi,çantaları bilmem nesi. Fiyatıda piyasa değerinde, bakımlı gözüküyor. Hafifinden bir pazarlıkla alınabilir diye düşünüyorum. Bir ara arayıp konuşucam. Nedir ne değildir, bilemiyorum tabii. Bir tanıdığım olaydı da keşke gelip baksaydı benimle.

TheRain - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki İntruder VL800 Volusia / kuba superlight200

barbaryan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superlight 200
    Arkadaşlar tarz değişikliği nedeni ile motorumu satıyorum.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...6430129/detay/

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 7 kullanıcı var. (0 üye ve 7 misafir)