Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha MT-07 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Benim sürekli şehir içi kullanımda 4.5 litre tüketimim oluyor, tabi daha 5 bin deviri geçirmedim. 980 km'ye geldi, bu hafta bakım sonrası 1600 km'ye kadar 6 bin devirle devam. Bu motorla eco yandığı sürece 5 litre yakamazsınız. Ben benzin göstergesi yanıp sönmeye başladığında alıyorum, yaklaşık 225 km'de 50 TL'lik benzini (yaklaşık 10 litre) ucu ucuna alıyor. Hatta son alışımda 50 TL'lik benzini alamadı.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    utk_trn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 07
    Izmırden tekrar merhabalar ıcınden cıkamadıgım daha dogrusu sıkıntısı olmasını pek yedıremedıgım bır.durum var sızlerın.fıkrını almak.ısterım defalarca denedım kullanım klavuzunu bastan sona.bırkac.defa okudum gozden kacan bırseymı var dıye maalesefkı yok. Durum sudur kı.normal sartlarda yan ayak kapalı durumda debrıyaj cekılı ve vıteste motorum calısmıyor. Hepsı mı boyle acaba dedım fakat bu durumda guvenlık acıgı ortaya cıkıyor farzedelımkı karsıdan karsıya gecıyorz motor vıteste oldu ya stop ettı yoln ortasında kaldık motoru bosa alıp mars yapıp calıstırıp tekrar vıtese alıp hareket ettırmek gerekıyor olurya boyle bır durumda kazadan kacmak cok zor acaba sızlerdede.durum aynımı benım motorumdamı sıkıntı var eger sıkıntı benım aracımdaysa ne.gıbı.bır yol ızlemelıyım su an 985 km de salı gunu ılk bakıma goturmeyı dusunuyorum bırde servısle konusucam ılk gunden berı kafamı kurcalıyor

on freni sıkıp calistirmayi deneyin belki calisir guvenlik amacli o sekilde yapilmis olabilir..ben henuz almadim motoru ama oyle olabilir

izmirian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250r
    Bugun aldigim koruma takozlarini tatktim 15 dk surdu 17/19 lokma anahtar ve 40 nm tork anahtari ile oldukca pratik sekilde takilaniliyor .
    deep_far bunu beğendi.

motokovic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07
    Akrapovic Videosu nihayet :D

No_MerCy_, izmirian, deep_far ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Alıntı utk_trn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Izmırden tekrar merhabalar ıcınden cıkamadıgım daha dogrusu sıkıntısı olmasını pek yedıremedıgım bır.durum var sızlerın.fıkrını almak.ısterım defalarca denedım kullanım klavuzunu bastan sona.bırkac.defa okudum gozden kacan bırseymı var dıye maalesefkı yok. Durum sudur kı.normal sartlarda yan ayak kapalı durumda debrıyaj cekılı ve vıteste motorum calısmıyor. Hepsı mı boyle acaba dedım fakat bu durumda guvenlık acıgı ortaya cıkıyor farzedelımkı karsıdan karsıya gecıyorz motor vıteste oldu ya stop ettı yoln ortasında kaldık motoru bosa alıp mars yapıp calıstırıp tekrar vıtese alıp hareket ettırmek gerekıyor olurya boyle bır durumda kazadan kacmak cok zor acaba sızlerdede.durum aynımı benım motorumdamı sıkıntı var eger sıkıntı benım aracımdaysa ne.gıbı.bır yol ızlemelıyım su an 985 km de salı gunu ılk bakıma goturmeyı dusunuyorum bırde servısle konusucam ılk gunden berı kafamı kurcalıyor
    Normalde çalışması lazım, belki de ayağın durumunu algılayan anahtarda problem vardır. Serviste hallederler.

Motosikleti
    YAMAHA MT-07 ABS
    koruma takozlarını nerden kaca aldınız. bende az once jesterstrickbits.co.uk adresinden oncam siparisi verdim.98 gbp 340-350 tl civari. gelir gelmez resim gondericem.

utk_trn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 07
    Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Normalde çalışması lazım, belki de ayağın durumunu algılayan anahtarda problem vardır. Serviste hallederler.
    Servıs ıle bakım ıcın.gorustum yarın.goturucem kullanım klavuzunda.bu durumla.alakalı servıse gostermeden aracı kullanmayın uyarısı var sanırım onu atlamısım tesekkurler bır.nebzede olsa ıcım rahatladı

izmirian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250r
    Alıntı yusufemre adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    koruma takozlarını nerden kaca aldınız. bende az once jesterstrickbits.co.uk adresinden oncam siparisi verdim.98 gbp 340-350 tl civari. gelir gelmez resim gondericem.
    Bir kac sf once detayli paylastim r&g racing den aldim 56 pound

ukiran35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok
    Kardeş, kargo ücreti ile cam parası beraber düşünüldüğünde gümrüğe takılma durumu nedir?
    Gümrüğe takılmayacak mı acaba?
    Ben bu konuda halen net bişey öğrenemedim.

Eğer ki takılırsa yapılacaklar nelerdir?
    Yardımcı olursan sevinirim.

T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

TIGERSHARK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    No_MerCy_, izmirian, deep_far ve 3 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    YAMAHA MT-07 ABS
    atlamisim tesekkurler

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:08 ----------

Alıntı ukiran35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeş, kargo ücreti ile cam parası beraber düşünüldüğünde gümrüğe takılma durumu nedir?
    Gümrüğe takılmayacak mı acaba?
    Ben bu konuda halen net bişey öğrenemedim.

Eğer ki takılırsa yapılacaklar nelerdir?
    Yardımcı olursan sevinirim.
    kargo dahil fiyati . bu fiyatta bisey gumruge takilmama ihtimali yuksek ama takilsada cok bi fiyat tutmamasi lazim. cunku urun 100 usd covari kargo 65 usd. urun gelmeden soyliyebileceklerim bukadar

madsky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xmax 250
    selamlar,

çantalı fotoğrafları merak eden arkadaşlar için bir kaç fotoğraf ekliyorum.

Güzel bir gezi oldu, fakat dolu çanta ve artçı motorun karakterini ve hareketlerini biraz değiştirebiliyor. bu geziyle birlikte 1000km yi de tamamlamış oldum. kâh gazladım, kâh rodaj kurallarına uydum, ama bitirdim. Bu hafta ümraniyedeki yamaha yıldız'a gitmeyi düşünüyorum. kadıköy delta'ya gitmem. tavsiye veya uyarınız var ise bakım ya da bayi ile ilgili, bilgilendirirseniz sevinirim.
    ukiran35, deep_far ve merman bunu beğendiler.

ukiran35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok
    İnşallah takılmaz, zira bende sipariş verdim ama sanırım geri iptal edicem. Kazık yeme pahasına buradan alıcam. Çünkü gümrüğe takılırsa masrafı çok daha fazla oluyormuş.
    Gümrük takılma sınırı 75 Euro.
    atlamisim tesekkurler

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:08 ----------

kargo dahil fiyati . bu fiyatta bisey gumruge takilmama ihtimali yuksek ama takilsada cok bi fiyat tutmamasi lazim. cunku urun 100 usd covari kargo 65 usd. urun gelmeden soyliyebileceklerim bukadar

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:12 ----------

Kardeş ülkemizde çanta bağlantı aparatı ve orijinal çantası satılıyor mu nasıl elde ettin hemen. Ben daha bulamadım.
    Alıntı madsky adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selamlar,

çantalı fotoğrafları merak eden arkadaşlar için bir kaç fotoğraf ekliyorum.

http://i.hizliresim.com/27al0q.jpg

http://i.hizliresim.com/vzPD94.jpg

http://i.hizliresim.com/QX2n6j.jpg

http://i.hizliresim.com/8nzrGW.jpg

http://i.hizliresim.com/0VzXjL.jpg

Güzel bir gezi oldu, fakat dolu çanta ve artçı motorun karakterini ve hareketlerini biraz değiştirebiliyor. bu geziyle birlikte 1000km yi de tamamlamış oldum. kâh gazladım, kâh rodaj kurallarına uydum, ama bitirdim. Bu hafta ümraniyedeki yamaha yıldız'a gitmeyi düşünüyorum. kadıköy delta'ya gitmem. tavsiye veya uyarınız var ise bakım ya da bayi ile ilgili, bilgilendirirseniz sevinirim.
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

madsky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xmax 250
    Alıntı ukiran35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Kardeş ülkemizde çanta bağlantı aparatı ve orijinal çantası satılıyor mu nasıl elde ettin hemen. Ben daha bulamadım.
    Motosikleti alırken beraberinde aldım. Balıkesir motohan'dan aldım takılı halde teslim ettiler.

Motosikleti
    YAMAHA MT-07 ABS
    [QUOTE=ukiran35;3350886]İnşallah takılmaz, zira bende sipariş verdim ama sanırım geri iptal edicem. Kazık yeme pahasına buradan alıcam. Çünkü gümrüğe takılırsa masrafı çok daha fazla oluyormuş.
    Gümrük takılma sınırı 75 Euro.
    [COLOR="Silver"]

daha once amerikadan bi arkadasim icin araba parcalari getirmistim. ptt ne ucret ise teslimatta aliyor yada ptt merkeze gidyorsun orda oduyoraun %18 mi %20 mi ydj tam hatirlamiyorum. biparis buraz uzun surede elimde olucakmis 28 is gunu diyor site ama daha erken icin bastiricam. bence risk almaya deger

asomuncu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-25
    bir video da benden adı da rodajı bitiriyoruz videosu
    madsky, ulubatlı, motokovic ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

ulubatlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt 07 Race Blue
    asomuncu senin videoyu izlerken işler güçlerin tüm videolarını izlemişim yahu
    asomuncu bunu beğendi.

Redneck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    madsky resimler için teşekkürler
    madsky bunu beğendi.

asomuncu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-25
    Alıntı ulubatlı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    asomuncu senin videoyu izlerken işler güçlerin tüm videolarını izlemişim yahu
    nası ya:D:D??

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 7 kullanıcı var. (0 üye ve 7 misafir)

Bu Konudaki Etiketler