Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha MT-07 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı Gzc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayirli olsun allah kaza bela gostermesin Bende balikesirden plakasiz kaptirdim geldim cok sukur birsey olmadi. Istanbulun neresi?
    vallahi iyi gelmişin şanslıymışın beşiktaş tarafındayım ben siz?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Gzc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07 (Today-Beat-YBR125-CBR250)
    Alıntı emr84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vallahi iyi gelmişin şanslıymışın beşiktaş tarafındayım ben siz?
    Umraniyedeyim bende.

hamzarat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F700GS
    Umraniyedeyim bende.
    geçen etrafında 6-7 tur attığım kırmızı mt-07 senin miydi acaba?hayırlı olsun falan demiştim ümraniye vatan bilgisayarın orada

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Alıntı Redneck adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok güzel aksesuarlar buldum ama euro olduğu için çok pahalı, gerçi dolar olsa yine pahalı olacaktı ama ...

http://www.silverstonemotor.com/mt07-ermax,us,3,165.cfm
    Silvewrstonemotor'un E-Bay'da ilanları var- ben 2011 hornet 600 için Ermax ürünlerini kargo ücretini sormuştum...Oralaı bile olmadılar(geri dönme zahmetinde bile bulunmadılar)...
    The Power of The Dreams.

Motosikleti
    Vatanin karsi ara sokagindaysa benim motordur. Evet biri hayirli olsun demisti. Muhtemelen benimdir

hamzarat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F700GS
    Vatanin karsi ara sokagindaysa benim motordur. Evet biri hayirli olsun demisti. Muhtemelen benimdir
    başkan motorunu çok beğendim nazarım değmez umarım
    benim de ileriki hedeflerimden birisi bu motor.fuarda falan ufak tefek gözüküyordu ama istanbul ara sokaklarında 'ben burdayım bak' diye bağırıyor.

Motosikleti
    Alıntı hamzarat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    başkan motorunu çok beğendim nazarım değmez umarım
    benim de ileriki hedeflerimden birisi bu motor.fuarda falan ufak tefek gözüküyordu ama istanbul ara sokaklarında 'ben burdayım bak' diye bağırıyor.
    Masallah dersin degmez insallah Allah gonlune gore versin insallah. Her seyden once kazasiz belasiz binmeyi nasip etsin

HCMT07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Vulcan S
    S.a herkese...Motorumu geçen hafta teslim aldım.Tork canavarı lakabını kesinlikle hak ediyor.Yeni başlayan yada ufak cc den geçiş yapan arkadaşlar, motora alışana kadar içlerindeki canavarı dizginleseler yeridirForumu en baştan okudum ve bu modeli seçmemde forumun etkisi büyük...Bilgi veren,aydınlatan tüm arkadaşlar teşekkürler...Allah kazasız,belasız sürüşler nasip etsin hepinize.Buluşma, etkinlik tarzı durumlarda imkan olursa katılmak isterim.Hayırlı günler...
    Voodoo Child ve asomuncu bunu beğendiler.

Motosikleti
    Alıntı HCMT07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    S.a herkese...Motorumu geçen hafta teslim aldım.Tork canavarı lakabını kesinlikle hak ediyor.Yeni başlayan yada ufak cc den geçiş yapan arkadaşlar, motora alışana kadar içlerindeki canavarı dizginleseler yeridirForumu en baştan okudum ve bu modeli seçmemde forumun etkisi büyük...Bilgi veren,aydınlatan tüm arkadaşlar teşekkürler...Allah kazasız,belasız sürüşler nasip etsin hepinize.Buluşma, etkinlik tarzı durumlarda imkan olursa katılmak isterim.Hayırlı günler...
    Allah kaza bela gostermesin. Gruba ve mt camiasina hos geldiniz hayirli ugurlu olsun. Ikamet ettiginiz il ve ilceyi yazarsaniz, tanisma acisindan daha etkili olur sanirim tekrar hayirli ugurlu olsun tekeriniz daima duz bassin.

Motosikleti
    Mt 07
    Arkadaşlar kısmetse salı veya çarşamba günü kadıköy delta dan motoru teslim alacağız inşallah bi aksilik olmaz istanbul çamlıca da oturuyorum en kısa zamanda buluşmak dileğile herkese kazasız belasız binmek nasip etsin

Motosikleti
    Alıntı Ahmet6161 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar kısmetse salı veya çarşamba günü kadıköy delta dan motoru teslim alacağız inşallah bi aksilik olmaz istanbul çamlıca da oturuyorum en kısa zamanda buluşmak dileğile herkese kazasız belasız binmek nasip etsin
    Insallah sali gunu cabuk gelir kardesim Allah kaza bela gostermesin yakiniz gorusme sansimiz olur insallah

Motosikleti
    MT 07
    Tuna Motordan sipariş veren arkadaşlar teslim tarihi hakkında bir bilgiye sahip mı _? Tüm markalarda mayıs 25'in den sonra motor çekileceğina dair bir duyum aldım, gümrük çıkartmıyor falan dediler. nekadar doğru bilemiyorum....

sahbazomer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07 ABS
    merhaba arkadaşlar. bence durum çok vahim değil gibi. ben daytona'yı aradım ve en geç 1 ay içinde istediğim özellikte bir motosiklete sahip olabileceğimi söylediler. siz ne diyorsunuz?

No_MerCy_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gsx-R 600 k7 MAVİ-BEYAZ
    Yurtdışından kaskım geldi geçen ay sipariş vermiştim.Motoruma bikez daha aşık oldum süper bişey

Voodoo Child, motokovic ve merman bunu beğendiler.

Erkutgor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07
    Ahmet6161 adlı üyeden alıntı
    Arkadaşlar koruma takozu taktıran var mı varsa nerden temin edebiliriz
    Ben bu siteden siparis verdim. http://www.rg-racing.com/browseBike/...4_onwards.aspx

Oldukca saglam markadir

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 07:58 ----------

Servisi nasil bilmiyorum ama yamaha izmir vasat bir esnaf .ayni numaralar bize de yapildi. Zira bunu öngörüp duzce dadas motordan aldim ben de . Memnunum. Oneririm

Izmirian , parcalar geldimi ? Senin siparisin durumuna gore bende ayni siteden siparis vericem...

asomuncu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-25
    süpriiizzzzz güzel ses ama büyük..

Motosikleti
    Tracer700
    sesi gerçekten güzel

motokovic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07
    Alıntı asomuncu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://www.youtube.com/watch?v=sB8YDX3NEvw
    Mt-07 değilki o

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:26 ----------

Alıntı copycat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar ben kendimce ufak bir uyarı yaptım ama maalesef kimse ciddiye almadı. zira herkes fiyat teslimat olaylarına kendini kaptırmış.

tecrübesiz binici olmadığım halde maalesef motoru yatırdım ve güvenli şekilde kendimi atarak düştüm (önce can). zira stok gelen bridgestone lastikler ıslakta felaket. iki akşam önce istanbul'da ciddi bir sağanağa yakalandım ve ıssız da bir yoldaydım. hiç olmaması gereken hafif bir frenajda ön teker kilitlendi ve motor düşük süratte yattı. allah'a şükür bende ve motorda hemen hiçbir şey yok. ancak başımda kask olmasa kesinlikle sarsıntı geçirirdim. bu arada ls2 kask da bizzatihi onayımı aldı.

ancak absli motor bekleyen arkadaşlar gerçekten doğru bir karar vermiş. şimdi lastikler söylediğim gibi tehlikeli. ancak motorda şöyle mükemmel bir olay var. mühendisler adeta motorun yatmasını hesap ederek enteresan bir tasarım yapmışlar. eminim avrupada başlangıç motoru olarak tasarlanmasının büyük rolü var. 700 cc ne başlangıcı demeyin birçok ülkede beginner bike olarak geçiyor.

deponun iki yanında yer alan plastik kısımlar motoru ve depoyu koruma amaçlı. ve bu işe çok iyi yarıyorlar.
    egzost altta olduğundan darbe almıyor.
    kuyruk kısa olduğundan darbe almamış.
    motor bloğu kesinlikle darbe almamış.
    fren maneti kaliteli malzemeden yapılmış ufak bir çizik dışında hasar almadı.
    sinyaller ön arka korunaklı pozisyonda yere temas etmemişler.

kısaca şu an motoru görseniz kesinlikle yattığı zor anlaşılır.

gerçi bilenler bilir yüksek suda düşmek avantajlıdır, su sürtünmeyi azalttığından motor pek hasar almaz ama yine de genel tasarım yatarsa masraf çıkarmaması üzerine tasarlanmış.

bir diğer önemli nokta da yeni başlayanlar varsa unutmasınlar motor yatarsa güvenlik gerekçesiyle beyin motoru tekrar çalıştırmıyor. slide gibi bir hata kodu çıkıyor. bu sizi korkutmasın. kontağı anahtardan kapatıp tekrar açın, beyin resetlenince motor çalışıyor.

Allah mecbur etmesin o pozisyona düşürmesin ama düşük süratlerde motor yatarsa hemen hemen hiç hasar almıyor bilginize. eskisi gibi grenajlı motor olsaydı altımda ciddi masraf çıkabilirdi.
    Geçmiş olsun. Ucuz atlatmışsın..

asomuncu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-25
    Alıntı motokovic adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mt-07 değilki o

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:26 ----------

Geçmiş olsun. Ucuz atlatmışsın..
    ya hakkaten... sabah uykulu uykulu ilk işim bunlara bakmak olduğu için bian aklım gitmiş. iki kere izleyince anladım tam şimdi onu yazacaktım bende
    motokovic bunu beğendi.

madsky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xmax 250
    Alıntı asomuncu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    4silindir sesi gibi değil mi bu?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)

Bu Konudaki Etiketler