Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha MT-07 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    deep_far - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Pcx150 2015 Siyah
    Alıntı izmirian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugun aldigim koruma takozlarini tatktim 15 dk surdu 17/19 lokma anahtar ve 40 nm tork anahtari ile oldukca pratik sekilde takilaniliyor .
    merhaba bende izmirdeyim şu takozları baya merak ettim sizin ?

bi ara görme fırsatı varmı

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:31 ----------

Alıntı asomuncu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bir video da benden adı da rodajı bitiriyoruz videosu
    http://www.youtube.com/watch?v=m0rdbjcTDJA
    yollara bak harika ya = )

izmirde yok böyle dünya :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:34 ----------

Alıntı madsky adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selamlar,

çantalı fotoğrafları merak eden arkadaşlar için bir kaç fotoğraf ekliyorum.

http://i.hizliresim.com/27al0q.jpg

http://i.hizliresim.com/vzPD94.jpg

http://i.hizliresim.com/QX2n6j.jpg

http://i.hizliresim.com/8nzrGW.jpg

http://i.hizliresim.com/0VzXjL.jpg

Güzel bir gezi oldu, fakat dolu çanta ve artçı motorun karakterini ve hareketlerini biraz değiştirebiliyor. bu geziyle birlikte 1000km yi de tamamlamış oldum. kâh gazladım, kâh rodaj kurallarına uydum, ama bitirdim. Bu hafta ümraniyedeki yamaha yıldız'a gitmeyi düşünüyorum. kadıköy delta'ya gitmem. tavsiye veya uyarınız var ise bakım ya da bayi ile ilgili, bilgilendirirseniz sevinirim.

radyotör koruma takozları harika olmuş =) birde ön tarafına siyah panel olsa çok iyi dururdu

fiyatı nedir nereden aldınız bu kadar hızlı ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    madsky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xmax 250
    Alıntı deep_far adlı üyeden alıntı Mesajı göster

radyotör koruma takozları harika olmuş =) birde ön tarafına siyah panel olsa çok iyi dururdu

fiyatı nedir nereden aldınız bu kadar hızlı ?
    panel için bekliyorum, stoğa girince alıcam, balıkesir motohan'da var bu parçalar.
    deep_far bunu beğendi.

Motosikleti
    GSX-R 1000
    Arkadaşlar MT-09 almak için 1 haftalık Race Blue MT-07 yi satmak istiyorum 600 km. 19 bin tl

Motosikleti
    Honda Pcx150 2015 Siyah
    http://www.jesterstrickbits.co.uk/ca...52d07-2014%3E/

arkdaşlar bu sitedeki fiyatlar biraz daha uygun sanki ?
    madsky bunu beğendi.

Gzc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07 (Today-Beat-YBR125-CBR250)
    On cam ve koruma takozu imal edecek arkadaslar nasilsiniz var mi bir gelisme?

Cry - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT 07
    Arkadaşlar vites geçişlerinin sert ve zincir şıkırdamasından sıkıntısı olan varmı.

motokovic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07
    Alıntı Cry adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar vites geçişlerinin sert ve zincir şıkırdamasından sıkıntısı olan varmı.
    1000 km bakımından sonra sanki titreşim biraz arttı gibi geldi bana. vites geçişlerinin kemikli olmasından yanayım o yüzden şikayetim yok zincir

şakırdaması yağlayınca azalması lazım...

hangı renk acaba motorunuz cem bey neredesınız bıde

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:45 ----------

Alıntı cem_34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar MT-09 almak için 1 haftalık Race Blue MT-07 yi satmak istiyorum 600 km. 19 bin tl

elmasdag - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tiger 800
    Alıntı yasininkaya adlı üyeden alıntı Mesajı göster

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:45 ----------

şehir de yazıyor renk de?

merman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X max İron max
    Alıntı izmirian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İzmir kahramanlar motomax (ergur motor) agv ve arai mevcut keza dainese/revit

Motostop: shoei mevcut

Ben interneti tercih ediyorum yine yine yine hem cok secenek hem uygun kosullar .
    Eyvallah izmirin bir avuç motosiklet parçacısı arasından bakındım
    Rich boomerang mont aldım. Rengin M bedeni yoktu gondercekler.
    Dainese eldiven aldım.
    Bellik aldım.
    Ayakkabı ve Kask denemeden olmuyor.
    Suomy nin
    http://www.motorama.it/suomy-casco-a...gel-P10894.htm
    Modeline bittim. Suomy için nedersiniz mt_07 alemi valla motora da uyuyor renk olarak bana da uydu. Fiatı biraz indirirsem alıcam. Nolan n86 modeli gelince bir kıyaslama yapıcaz bakalım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:01 ----------

Alıntı Ahmet6161 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merman ben İzmir teknik motordan mt marka kask aldım saharp testinden 5 yıldız almış iyi bir kask fiyatı 240 tl modeli mt revenge limitet evo
    Mt baktım evet fakat beden yoktu sahibi cross yarışına gitmiş bir bayan vardı malzemeden bi haberdi. Kaldı öyle...
    Yüksek hızlarda dendiğinde nasl kaskın konforu bilgilendirir misin?

Motosikleti
    Yamaha MT 07 Mat Gri
    Alıntı motokovic adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1000 km bakımından sonra sanki titreşim biraz arttı gibi geldi bana. vites geçişlerinin kemikli olmasından yanayım o yüzden şikayetim yok zincir

şakırdaması yağlayınca azalması lazım...
    bende tam olarak bunu yazyodum ki siz de bahsetmişsiniz. ctesi günü 1000 bakımını yaptırdım. bugun şileye gittim geldim artçıyla ve vibrasyonda bi artış mı var acaba diye düşünyodum ama tam emin olamadım. 1000 bakımından sonra benzer bişey yaşayan var mı?
    motokovic bunu beğendi.

felix_bjk1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Sym Fiddle 3
    Arkadaşlar bugün koruma demirine başladık. iki model yapıyoruz hangisi beğenilirse ona yoğunluk vericez. İlk olarak bayilerle görüşücez, büyük ihtimal bayilere toptan satış olacak. Perakende satış fiyatı olarak 350 tl düşünüyorum, aşağı yukarı fiyat oynayabilir duruma göre. Fotoğrafları da yakında paylaşırım buradan. Yapılınca da kendi motoruma takarım hemen

Motosikleti
    xmax 250
    Alıntı cocukozgur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende tam olarak bunu yazyodum ki siz de bahsetmişsiniz. ctesi günü 1000 bakımını yaptırdım. bugun şileye gittim geldim artçıyla ve vibrasyonda bi artış mı var acaba diye düşünyodum ama tam emin olamadım. 1000 bakımından sonra benzer bişey yaşayan var mı?
    bakımı nereye yaptırdınız? ne tuttu? neler yapıldı? paylaşırsanız sevinirim.

Motosikleti
    Yamaha MT 07 Mat Gri
    Alıntı madsky adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bakımı nereye yaptırdınız? ne tuttu? neler yapıldı? paylaşırsanız sevinirim.
    ben aldığım bayi olan aydın motor şirinevlere götürdüm. 3 litre yağ 100tl, işçilik 40 tl aldı. yağ filtresini değiştirmedi. neden değiştirmiyosun kitpçıkta yazıyor dedim, kitapçığa bakarsak 10000de bir yağ değiştirmek lazım biz 5000de bir değiştirecez, yağ filtresini de 5000de değiştircez dedi. daha sonra benim içim rahat etmedi araştırdım, foruma da yazdım sordum hatta herkes yağ filtreside değişmeli dedi. bende yağ filtresini değiştirtecem başka servise, tabi yağ da değişmek zorunda olacak boşu boşuna...
    madsky bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda Pcx150 2015 Siyah
    Alıntı felix_bjk1903 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bugün koruma demirine başladık. iki model yapıyoruz hangisi beğenilirse ona yoğunluk vericez. İlk olarak bayilerle görüşücez, büyük ihtimal bayilere toptan satış olacak. Perakende satış fiyatı olarak 350 tl düşünüyorum, aşağı yukarı fiyat oynayabilir duruma göre. Fotoğrafları da yakında paylaşırım buradan. Yapılınca da kendi motoruma takarım hemen
    350 miiiiii

yurt dışı fiyatından bi farkı kalmıyor hocam o zaman

bu fiyyatan almaz kimse

Motosikleti
    YAMAHA MT-07 ABS
    Alıntı felix_bjk1903 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    koruma demiri yag karterini koruyabilecek mi karter en altta onun altindanda gecerse kaldirimdan inerken kafamiz daha rahat olur

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:57 ----------

Alıntı deep_far adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    350 miiiiii

yurt dışı fiyatından bi farkı kalmıyor hocam o zaman

bu fiyyatan almaz kimse
    urunu gormeden fiyat icin konusmak erken bence koruma takozuna gerekde kalmayabilir. yurt disindakiler zannedersem akrilik . bu arkadasimizin yapacagi motor koruma demiri bazi crf 250 modellerinde oldugu gibi yada valaderolardaki yada nc700 deki gibi oldugunu umuyorum. ozaman bence fiyat iyi hep beraber cikicak urunun resimlerini ve ozelliklerini bekliyelim

Redneck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    mt 07 rsk (riding school kit) diye aratırsanız,yamahanın kendi ürettiği koruma demiri ve koruma takozları var.450 liraya,yamaha 6 tane koruma takozu ve 1 adet koruma demiri satıyor, bence bu arkadaş koyacağı fiyatı yeniden gözden geçirmeli.
    yamahanın kendi malı bu

motorun ayak pedallarının altında da 2 tane yer var

Motosikleti
    xmax 250
    Alıntı Redneck adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mt 07 rsk (riding school kit) diye aratırsanız,yamahanın kendi ürettiği koruma demiri ve koruma takozları var.450 liraya,yamaha 6 tane koruma takozu ve 1 adet koruma demiri satıyor, bence bu arkadaş koyacağı fiyatı yeniden gözden geçirmeli.
    yamahanın kendi malı bu
    http://i.hizliresim.com/BXa4m9.jpg

motorun ayak pedallarının altında da 2 tane yer var
    http://i.hizliresim.com/ElmpbZ.jpg
    şahane bir takım

http://www2.yamaha-motor.fr/2010/ypec/?prodCategory=10

Mt07 parça katalogu. Yeni açılan pencerede motorunuzun rengine göre seçtikten sonra diğer dillerde de bakabiliyorsunuz (Türkçe yok)

SULH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '15 Xmax 250 10bin km - '13 CBF150 21bin km
    arkadaşlar selam bugün arnavutköyden sahile indim sarıyere kadar gittim. 4 tane mt07 2 tane mt09 gördüm.
    bende cbf150 olduğu için muhattap olmadılar:( ama ben kafa selamı verdim

buradalarsa selam olsun nedensiz bi tebessüm oldu yollarda görünce

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 8 kullanıcı var. (0 üye ve 8 misafir)

Bu Konudaki Etiketler