Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha MT-07 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Selam herkese MT yan çanta ve arka çanta bağlantı aparatı (demiri)arıyorum uygun fiyat satan yer neresi bilen varmı

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Eagle7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT
    Alıntı habora adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam herkese MT yan çanta ve arka çanta bağlantı aparatı (demiri)arıyorum uygun fiyat satan yer neresi bilen varmı
    Ben motorunu satan bir arkadaştan almıştım. Daha uyguna gelmişti. Givinin çanta demirlerini kullanıyorum. Genel olarak memnunum. Belki malum siteden bulabilirsin. Birde irf marka var. Bu siteyi de kullanan irfan abi. Fiyatlarını tam hatırlamıyorum ama givinin falan yarısına tekabül ediyor.
    Kelimelerini yükselt sesini değil, yağmurdur çiçekleri büyüten gök gürültüsü değil.

Teşekkürler bakıyorum.dediginiz yere bu arada ikinci el olarak satmak istiyor varsa bende talibim

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:37 ----------

Bu arada İrf motorda yan taşıma demiri yok arka için SE fiyat bilgisi yok.fakat yarın telden ariycam

Motosikleti
    Yamaha MT-07
    Bende aynı şekilde uygun fiyatlı arka çanta demiri arıyorum.Birde bu arka çanta demirleri tüm çantalar ile daha doğrusu çanta tablaları ile uyumlumudur acaba? Çok derin araştırma yapmasamda en uygun irf buldu fiyat olarak 350 lira civarlarında diğer markalar 500-600 civarlarında.Ek olarak elcik korumu motor koruma takozu ve ön cam ihtiyacım var.Önerebileceğiniz marka model var mı acaba?

Motosikleti
    Yamaha MT 07 Matt Grey
    Alıntı Alper.A adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende aynı şekilde uygun fiyatlı arka çanta demiri arıyorum.Birde bu arka çanta demirleri tüm çantalar ile daha doğrusu çanta tablaları ile uyumlumudur acaba? Çok derin araştırma yapmasamda en uygun irf buldu fiyat olarak 350 lira civarlarında diğer markalar 500-600 civarlarında.Ek olarak elcik korumu motor koruma takozu ve ön cam ihtiyacım var.Önerebileceğiniz marka model var mı acaba?
    Aldığınız arka çantalarda tabla gelebiliyor, veya ek tabla alabilirsiniz.

Merhaba arkadaşlar.

Şimdi elimde bir kaç tane seçenek var ve size akıl danışmak istiyorum. Yakın arkadaşım mt 07'sini satıyor motor iyi bakılmış, temiz ancak km'si biraz yüksek 13bin km'de abs'siz 2015 model. ve istediği rakam 20 kağıt. Şimdi ben Sahibinden.com üzerinden 2016 model 1000km'de 21 bin'e bir mt 07 buldum, ancak motor 350km uzakta ve hiç bilmediğim bir şehir.

Siz olsaydınız ne yapardınız ? Benim gönlüm 13 bin'deki mt 07'yi almak çünkü motor 10dk mesafede ve kendisi iyi bir arkadaşım. Ancak diğeri'de aklımı çelmiyor değil.. Sizce 2015 model 13bin'deki kırığı çıkığı olmayan temiz bakımlı bir mt 07'nin ederi nedir ? ve bana ileride ne gibi masraflar çıkarır ? bir sonraki bakımı 20.000'de sanırım motorun üzerinde çok iyi durumda michelin lastikler var ve zincirinde'de motul'un beyaz renkli zincir yağının kalıntıları var yani zincir'de iyi bakılmış.

Görüşlerinizi belirtirseniz sevinirim. 20 kağıt bu motor için iyi bir fiyat'mıdır ? eğer değilse ben beni hem arkadaşımı üzmeyecek bir fiyat ne olmalıdır ?

mrt20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı PehliOne adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar.

Şimdi elimde bir kaç tane seçenek var ve size akıl danışmak istiyorum. Yakın arkadaşım mt 07'sini satıyor motor iyi bakılmış, temiz ancak km'si biraz yüksek 13bin km'de abs'siz 2015 model. ve istediği rakam 20 kağıt. Şimdi ben Sahibinden.com üzerinden 2016 model 1000km'de 21 bin'e bir mt 07 buldum, ancak motor 350km uzakta ve hiç bilmediğim bir şehir.

Siz olsaydınız ne yapardınız ? Benim gönlüm 13 bin'deki mt 07'yi almak çünkü motor 10dk mesafede ve kendisi iyi bir arkadaşım. Ancak diğeri'de aklımı çelmiyor değil.. Sizce 2015 model 13bin'deki kırığı çıkığı olmayan temiz bakımlı bir mt 07'nin ederi nedir ? ve bana ileride ne gibi masraflar çıkarır ? bir sonraki bakımı 20.000'de sanırım motorun üzerinde çok iyi durumda michelin lastikler var ve zincirinde'de motul'un beyaz renkli zincir yağının kalıntıları var yani zincir'de iyi bakılmış.

Görüşlerinizi belirtirseniz sevinirim. 20 kağıt bu motor için iyi bir fiyat'mıdır ? eğer değilse ben beni hem arkadaşımı üzmeyecek bir fiyat ne olmalıdır ?
    Güvendiğin yerden almak en doğrusu. Ama 13bindeki motorun km ye çok diyosanız onu almayın.
    Ben 8 ayda 20bin yaptım, Millet 2014 model motora 2-3bin yazıyo. Yersen.
    Tavsiyem almayın. İlerde km artacak korkusuyla binmezsiniz içinizde kalır. Daha düşük km bakın derim.
    fstx bunu beğendi.

Peki hocam 20bin tl gerçekten temiz ve iyi bakilmis 2015 model mt07 için adil bir fiyat'midir. Benim içinde 13 bin fazla değil önemsediğim şey km/fiyat dengesi.

Ben arkadaşla sıkı bir pazarlığa oturup bütün "mezarcilik" yeteneklerimi kullanıp aleti 19'a kapamaya çalışacağım.

Şans dileyin.

Motosikleti
    Yamaha MT 07 Matt Grey
    Peki hocam 20bin tl gerçekten temiz ve iyi bakilmis 2015 model mt07 için adil bir fiyat'midir. Benim içinde 13 bin fazla değil önemsediğim şey km/fiyat dengesi.

Ben arkadaşla sıkı bir pazarlığa oturup bütün "mezarcilik" yeteneklerimi kullanıp aleti 19'a kapamaya çalışacağım.

Şans dileyin.
    Evveliyatını bildiğin bir motor her zaman daha garantidir, sen ucuza alacaksın satarken ucuza satacaksın bunu da aklında bulundur.

whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    Arkadaşlar konuya yazılmış ama yıllar eski olduğu için şuan durumlar değişti.
    Motorun bakım aralıkları ne kadardır?
    Bu bakımlarda sırasıyla ne kadar ödeniyor ve genel olarak neler değişiyor ?
    (Örn:1000 bakımı 100tl,3000 bakımı 200tl,10000 bakımı 300tl gibi tabi aralıkları ve fiyatları salladım bilmiyorum.)

Eskişehirden herkese merhaba ismim bahadır sevgili arkadaşlar şuanda 1 yıldır kullandığım motosiklet honda pcx 5 bin km gibi bir tecrübe ayrıca 1 senedir ecza deposunda ybr125 ile motokurye olarak çalışmaktayım çocukluğumdan beridir motosiklet kullanıyorum 125 cc üstü motosiklet kullanmadım diyebilirim.bu tecrübe mt 07 için yeterli mi yoksa daha beklemelimiyim.bu arada yaşım 25 herkese iyi hafta sonları diliyorum

something123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 07
    Alıntı ZümeR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ön ve arka maşalara takılan takozların aksesuar ve motora ağırlıktan başka bir getirisi yok.
    Motor sağına yattığında maalesef egzozun yere temasını engellemiyor.
    MT7 de olası bir yıkılmada ilk olarak ayna yeri karşılıyor ve yamuluyor sonrasında
    gidon topuzu, peg ve kuyruk üzerine düşüyor
    ardından gidon yön değiştirince motor takozu zemini karşılıyor ve kuyruk, peg hatta vites yada fren pedal uçları da sürtünmeye dahil oluyor.

Egzoz dan hiç bahsetmeyelim.

Maşalardaki bu aksesuarların hiç bir fonksiyonu olmuyor tam anlamıyla gereksiz.

Ayrıca ön aks zaten gizli saklı duruyor, uzatmanın anlamı yok.
    Zumer arkadasim, mt 07 de koruma demiri ve set gibi ne tavsiye edersin bir fotograflayabilir misin?
    Tesekkurler simdiden...
    Ne yaparsan yap... AŞK ile yap..

Şans dileyin.
    2 yaşında alet. sıfırı 26 galiba. hatırlayamdım şimdi.
    Üzerinde ne var ne yok bilmiyorum ama çıplak olsa bile bence iyi fiyat.
    19a düşerse kaçırmayın zaten. Yatma kalkma yoksa sıfır alamayacaksanız alın.

Eagle7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT
    Merhaba arkadaşlar.

Bakımı yapılıp düzgün kullanılan 13bin kmdeki bir mt sandığınız gibi yüksek km değildir. Gönlünüz rahat ise ki yakın arkadaşım diyorsunuz, ben olsam o motoru tercih ederim. Fiyat konusuna gelince yapış yapışabildiğin kadar
    Kelimelerini yükselt sesini değil, yağmurdur çiçekleri büyüten gök gürültüsü değil.

Motosikleti
    MTT Y2K
    Alıntı whitedeamon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar konuya yazılmış ama yıllar eski olduğu için şuan durumlar değişti.
    Motorun bakım aralıkları ne kadardır?
    Bu bakımlarda sırasıyla ne kadar ödeniyor ve genel olarak neler değişiyor ?
    (Örn:1000 bakımı 100tl,3000 bakımı 200tl,10000 bakımı 300tl gibi tabi aralıkları ve fiyatları salladım bilmiyorum.)
    Nerede bu mt kullanıcıları.Herkes mi bakımını kendi yapıyor yav.Birde arkadaşlar eski postlarda bakımı kendiniz yaparsanız garantiden çıkmaz falan denmiş.Nedir o olayın aslı acaba ?

Alıntı whitedeamon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nerede bu mt kullanıcıları.Herkes mi bakımını kendi yapıyor yav.Birde arkadaşlar eski postlarda bakımı kendiniz yaparsanız garantiden çıkmaz falan denmiş.Nedir o olayın aslı acaba ?
    10binde bir bakım, 5binde bir yağ değişimi var.
    Bunları servisten yapmalısınızki garantiden çıkmasın.
    Yoksa sizin evde yaptığınız değişimler sistemde görünmeyecek, motor bakıma girmedi sayılacaktır.

Motosikleti
    MTT Y2K
    Alıntı mrt20 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    10binde bir bakım, 5binde bir yağ değişimi var.
    Bunları servisten yapmalısınızki garantiden çıkmasın.
    Yoksa sizin evde yaptığınız değişimler sistemde görünmeyecek, motor bakıma girmedi sayılacaktır.
    Cevabınız için teşekkürler hocam.10 bin bakımı ne kadar tutuyor acaba birde neler yapılıyor.

Rica ederim.
    Yağ yağ filtresi değişiyor. Başka esktra bi işlem yapılmıyor.
    190 tl idi yanlış hatırlamıyorsam yazın yaptırdığımda.
    Siz 3lt yağ alsanız 150, 50 de filtre desek 250yi göze alın işçilikle.

Motosikleti
    MTT Y2K
    Alıntı mrt20 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Rica ederim.
    Yağ yağ filtresi değişiyor. Başka esktra bi işlem yapılmıyor.
    190 tl idi yanlış hatırlamıyorsam yazın yaptırdığımda.
    Siz 3lt yağ alsanız 150, 50 de filtre desek 250yi göze alın işçilikle.
    Teşekkürler hocam yardımcı olduğunuz için.Öyle büyütülecek rakamlar değilmiş.

Arkadaşlar gözünüzü sevim bi cevap yazın mt 07 ye ybr125 den geçicem motokurye olarak çalışıyorum uygun mu sizce

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler