Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Asya Motor AS 150T 19A Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    nitrious81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Octavia
    Alıntı AE86LEVIN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bilgin egzos hayırlı olsun...
    ahmet şu musluk tam olarak nerede benimkide o yüzden benzin bitmeden stop ediyor belki,bir elde ona atayım
    Cok sagol tesekkur ederım
    Biri şu Düzcedeki kasksız ehliyetsiz üstüne üstlük Abart egzozları ile kafa ...... bir dur desin !!!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    kawasaki ER6N
    arkadaşlar bugün abimle biraz dolaştık video çektik,komiklik yaptık. Buyrun izleyin.

<object width="425" height="350"> <param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/MzhR6_tYMLc"> </param> <embed src="http://www.youtube.com/v/MzhR6_tYMLc" type="application/x-shockwave-flash" width="425" height="350"> </embed> </object>

[MEDIA]<object width="425" height="350"> <param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/MzhR6_tYMLc"> </param> <embed src="http://www.youtube.com/v/MzhR6_tYMLc" type="application/x-shockwave-flash" width="425" height="350"> </embed> </object>[/MEDIA]

arkadaşlar kusura bakmayın ekleyemedim ama linke bakabilirsinizhttp://www.youtube.com/watch?v=MzhR6_tYMLc

abal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ASYA 150T 19A
    Alıntı AE86LEVIN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bugün abimle biraz dolaştık video çektik,komiklik yaptık. Buyrun izleyin.

arkadaşlar kusura bakmayın ekleyemedim ama linke bakabilirsinizhttp://www.youtube.com/watch?v=MzhR6_tYMLc
    evren video gayet güzel eline sağlık..birazda şöyle bassaydın gaza falan sonra 19a lar bu kadarmı gidiyo dicekler.. duydum kadarıyla eksozda ses var..muhtemelen içide dağılmıştır çekişte sorun yaşıyormusun..bi problem olursa eksozu deiştir derim.. ozaman tam racing19a olur.

................................................
    KIRMIZI BOĞA..

Motosikleti
    kawasaki ER6N
    ahmet gırgır olsun diye çektik daha iyileride var aslında
    kaskıda çıkardım videoda görüneyim diye o yüzden 10 km hızla gidiyorum
    oturuşum ,ayağa kalkmak felan sırf komiklik yani,yoksa yapmam öyle şeyler

egzos aslında çok bağırmıyor ama videoda ses fazla geldi banada,büyük ihtimal eskimiştir ama şimdilik alamam performans egzos ilerde belki..

Motosikleti
    Octavia
    Valla ıyı eglenmıssınız ama bıraz trafık var galıba yaw daha bos bı yer bulsaymıssnız daha guvenlı olurmus neyse olsun Arkadaslar bır yagmura yakalandım macımız vardı donuste anlatamam.Kazasız belasız geldım cok sukur.
    Biri şu Düzcedeki kasksız ehliyetsiz üstüne üstlük Abart egzozları ile kafa ...... bir dur desin !!!

Motosikleti
    kawasaki ER6N
    beykozun hiç araba geçmeyen bir köy yolu orası...aslında hiç trafik olmaz oradada pazar günü millet baya gelmiş,yinede rahat bir yer eğlenmek için

Motosikleti
    ASYA 150T 19A
    evren o zaman çok başarılı olmuş tebrikler
    musluk deponun hemen altında çıkışında kenara monteli orjinalleri.Ama bence hiç elleme benzinin dengeli gitmesini sağlıyormuş..
    KIRMIZI BOĞA..

Ah ahhh 2 bin ytl ye motor kullanıyoruz hala diyoruz göstergesi söle surası böle diye ) daha iyi işte km kaç diye baka durursun sonra kaza geliyorum demez, Sınıfında bana göre göre AS 150T 19A daha iyi,bir kaç eksiği olsa dahi çin motorlarında tartışılmaz bence,3 tane AS 150T 19A elimde mevcut 2 modifiyeli halde,150 cc diye bindiğiniz motor normalde 125 cc dir bunuda belirtim,hor kullanmaya dayanık sınırı şuan için 20000 km diyorum,Mekanik tüm parcaları mevcuttur (bu çok büyük bir avantajdır) isteyene uygun fiyata poarca teminatı yapabilirim,forumda belirttim ancak burdada belirteyim belki ihtiyacı olan kimselere faydası dokunur.

AS 150 T 19 A :Egzoz : Orjinal Bayi ve Servis Fiyatı :130 ile 160 ytl arasında değişmektedir,bizdeki fiyatı ise : 60 ytl

Arka Cant : Bayi ve Servis Fiyatı : 110 ile 140 Ytl Bizdeki Fiyatı : 70 Ytl

Ön Kavrama Balatası (Varyatör Takımı) : Servis Ve Bayide : 65-75 Ytl
    Bizdeki Fiyatı : 40 Ytl

Kayış : Bayi ve Servis Fiyatı : 70-80 ytl Arası
    Bizde : 30 ytl

Piston Sekman - Krank Takımı - Silindir : Servis Ve Bayi Fiyatı : 250-340 Ytl Arası

Bizdeki Fiyatı : 180 Ytl

Motorsiklet Yağı : Bayi Ve Servis Fiyatı : 15 - 20 YTL
    Bizdeki Fiyatı : 6 Ytl (Çoklu Gönderi Yapılmaktadır)

Alarm Sistemi : Bayi Ve Servis -Genel Piyasa Fiyatı : 80-120 ytl
    Bizdeki Fiyatı : 60 Ytl (kaliteli ve garantilidir)

Arka Balata Fiyatı bayi ve servis : 15-25 ytl
    bizdeki Fiyatı : 10 ytl

Kilometre Teli (Şuan İçin Piyasada Mevcut Değildir)

Hertürlü Motorsiklet Parcaları Mevcuttur Ve Kalitelidir Asya Motor Ve Diğer Modeller Tüm Parcaları Bizden Temin Etmektedir,AS 150 T 19 A Dışındaki Motorların Tüm Granajları Mevcuttur Lütfen Bunlar İçin mail gönderin, Ürünler Kargo İle 24 Saat İçinde Adresinize Teslim Edilmektedir.

Mail ve Msn : bebeto@bebeto.net

Her Türlü Marka Model Ürünü Mevcuttur Ve Kalitelidir, Tercihimiz Thiwan.

Motosikleti
    ASYA 150T 19A
    180 cc
    kimse motorundan şikayetçi değil.
    herkes burda bir şeyler paylaşmaya çalışıyor.Kimi sorunlara bu topic aracılığı ile çare buluyor. adam sıfır motor almışsa göstergesi neden çalışmasın. Lütfen yerinde eleştiri yapalım. Ayrıca senin fiyatlarının belki daha uygunu benim tamircidede mevcut ondada mekanikte her parça mevcut ok

bencede sınıfında en iyi çin malı desek yeridir.. üzerinde 125 cc var demişsin ben söktürdüm motoru 150 cc ok ama bazılarına 125lik püskürtme memesi takıyorlar..
    KIRMIZI BOĞA..

Motosikleti
    asya t19a
    merhaba arkadaslar benim motor 2100 km oldu ve resimde gosterdigim yerden yag damlatiyor bu bir sorunmu yoksa normami?

Motosikleti
    ASYA 150T 19A
    paliosss gösterdiğin yer tam kasnağın altıysa normal değil bence bi götür baktır kayışa veya debriyaja yağ gelirse sorun olur.. ama motorun alt kısmından gelen ve zorlamadan kaynaklanan motoun dışarı attığı yağ normaldir sürekli damlamaz zaten bi yoldan geldiğinde bi kaç damla damlar.. ama dediğim yer motorun tam alt kısmı. senin göstergiğin yer kayış kasnağının altı heralde yanılmıyorsam..yağın nerden geldiğini görebiliyormusun.içten geliyorsa hiç durma bi tamirciye veya nereye görtürüyorsan artık servisemi bilmiyorumda normal değildir yani..
    KIRMIZI BOĞA..

Motosikleti
    Octavia
    Paliosss ordan yag gelmesı normal degıl Abal ın kast ettıgı sey baska he yag olayına gelınce ordan yag gelmesının sebebı eger abal ında bashettıgı gıbı fazlalık yag atması degılse kı buyuk ıhtımal degıl Yag kecelerınden yada contalrından bırı sızdırıyor demektır yag ısı sakaya gelmes bence bı servıse gorun sen.

Bu arada Ahmet bugun egzozu taktırdım cok sık bısı tekrar tskr edrım.Ama yuksek devırde az buz ses yapmıyo galıba bıde ısın garıbı benım motorun performansını bıraz dusurdu sasıracaksın

Motosikleti
    ASYA 150T 19A
    Alıntı nitrious81 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Bu arada Ahmet bugun egzozu taktırdım cok sık bısı tekrar tskr edrım.Ama yuksek devırde az buz ses yapmıyo galıba bıde ısın garıbı benım motorun performansını bıraz dusurdu sasıracaksın
    bilgin hayırlı uğurlu olsun.. belki zamanla dahada düzelir o ilk taktığında biraz koku yapar o koku gider sonra ok
    performans konusu valla şaşarttı beni ben gayet iyi performans alıyorum bil hassa yokuşlarda tabiri caizse yokuşu yararak çıkıyor valla..eskiden bu performans yoktu tabibenimde biraz karbüratör etkiledi galiba..
    KIRMIZI BOĞA..

Motosikleti
    asya t19a
    cevaplar icin tesekkurler arkadaslar gecen gun hic durmadan ve 2 kisiyle 30 kilometre kadar yokus ciktim motoru biraktigimda yag damlatmis biraz az once baktim dunden beri daha hic damlatmamis birde siz her 1000 km de yagi degistiriyormusunuz benim motor 2100 oldu

Motosikleti
    Octavia
    Alıntı abal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bilgin hayırlı uğurlu olsun.. belki zamanla dahada düzelir o ilk taktığında biraz koku yapar o koku gider sonra ok
    performans konusu valla şaşarttı beni ben gayet iyi performans alıyorum bil hassa yokuşlarda tabiri caizse yokuşu yararak çıkıyor valla..eskiden bu performans yoktu tabibenimde biraz karbüratör etkiledi galiba..
    Valla benım eskı egzozla senın suan aldıgın performansı alıyordum ozellıke 2 delık actıktan sonra cok ıyı olmustu ancak sımdı sankı kısıyo gıbı makınayı gercı gene 100 u goruyo ama ne bılım zorlanıoy gıbı geldı bana Evet bıraz koku falan geldı ama sonra gectı ama cııdın motorun calısması 50 - 60 km kadar ses cok tok cıdden ses cok ıyı

Motosikleti
    ASYA 150T 19A
    haa şuolay... evet bilgin o delik olunca motor daha iyi gidiyordu ama yakıtta su gibi gidiyorduşuan bence çok normal o delik eksozla motor çok devirli gidiyordu..vede benzinde su gibi gidiyordu..
    KIRMIZI BOĞA..

Motosikleti
    Octavia
    Ahmet sımdı bı daha bındım motora sırf denemek ıcın ( evdekılerede caktırmadan cıktım hastayımda ehheheh ) sımdı de motor gayet guzel gıttı anlamadım ben bu ıse zamanla acılır herhalde gercı abarttıgıma bakma motor 100 e gelıo gene ama eskıden daha cabuk gelıodu ıste ona kafam takıldı neyse bıde yokus asagı 2 kere 120 bastım acsın ıyıce dıye bıde sen bu kelepce olayını naptın bu eskı kelepceler buna buyuk geldı hafıften yaw artık uydurcam bısı sen ne yapmıstın yenı egzoza ugun kelepcemı taktılar he ?

BESTAPO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL650 Vstrom
    Evren video çok güzel olmuş,ellerine sağlık. İyiki almışız be abi,canavar gibi gözüküyo işte

Motosikleti
    ASYA 150T 19A
    aynı kelepçeleri taktılar..ucunu azcık çekiçlediler sanırım daha sıkıştırması için galiba..kelepçeyi çıkartıp biraz daraltmayı dene istersen..valla 100 çıkma konusunda gayet hızlı şeklilde çıkıyor düz yolda..

senin o patlak eksoza allışmışsın galiba iyice..şimdi bu biraz garip geliyor..banada ilkten öyle olmuştu..ilerde çıkardığı sesde gayet hoş olucak..performans konusundada alışırsın galiba.. peki yakıtını hiç ölçtünmü öyleyken..devirin daha yüksek oluyordu dimi...
    KIRMIZI BOĞA..

Motosikleti
    Octavia
    Alıntı abal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynı kelepçeleri taktılar..ucunu azcık çekiçlediler sanırım daha sıkıştırması için galiba..kelepçeyi çıkartıp biraz daraltmayı dene istersen..valla 100 çıkma konusunda gayet hızlı şeklilde çıkıyor düz yolda..

senin o patlak eksoza allışmışsın galiba iyice..şimdi bu biraz garip geliyor..banada ilkten öyle olmuştu..ilerde çıkardığı sesde gayet hoş olucak..performans konusundada alışırsın galiba.. peki yakıtını hiç ölçtünmü öyleyken..devirin daha yüksek oluyordu dimi...
    Evet bende o sekılde yapıcam sanayıde sordum o sekılde kelepce yok onu daraltmayı deneyın dedıler yada bıraz daha gerısıne bı delık daha acın ordan vıdalayında veyahut altına bı lastık daha koyun gıbı fıkırler cıktı

Ahmet ben o helde yakıtından memnundum zaten bı depo ıle kı 5lt depo 150 km cok rahat gıdıyodum ve sorsan eskı egzoz la yenısı kapıssa hangısı gecer dıye valla suan eskısı gecer derım ama dedıgın gıbı dunden bugune baya duzelme var egzoza alsıyo galıba motor ses dede degısme var bugun dune gore daha bı guzel geldı ama ses 10 numara ya mıllet nasıl bakıyo carsıda agır gıderken bı patırdatıyom ara gazla mıleet bakıyo park ettım boyle motorların park ettıgı bı yer var gelen gecen scootercular egzoza bakıyo bı kac tane nerden aldın dıyen bıle oldu istanbuldan dedım burda yok

Neyse ya suanlık memnunum bakalım dun bılerek 5 ytl lık benzın aldım ben eskı egzozla 2 gun rahat ıse gıdıyordum bunda da gıdersem sorun yok benım ıcın ama sanmam ya gıder en fazla ne kadar fark yapacakkı

Ama eskıden motor cok daha gurultulu calısıyodu rolentıde patırdıyodu delıkler yuzunden bu egzoz cok sessız zaten cok asılmadıkca ses cıkmıyo ya normal bı sesı var.Bakalım ya soyle 1 hafta daha kullanayım ıyıce bellı eder kendını.

Yaw bıde acık hava fıltresı takayım dıyom ama yakıt ıyıce artacak dıye korkuyom ama bu egzozun yanınada ne yakısır bea du bakam belkı yaparım

Alıntı paliosss adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cevaplar icin tesekkurler arkadaslar gecen gun hic durmadan ve 2 kisiyle 30 kilometre kadar yokus ciktim motoru biraktigimda yag damlatmis biraz az once baktim dunden beri daha hic damlatmamis birde siz her 1000 km de yagi degistiriyormusunuz benim motor 2100 oldu
    Bence hemen git yagını degıs dostum 2100 km dır aynı yag ıle mı gıdıyorsun motorun omurnden yıyorsun solıyım ben her 1000 km de bır yag degısıyorum buna cok dıkkat et motorun ıcın cok onemlı

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler