Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Asya Motor AS 150T 19A Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    nitrious81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Octavia
    Yaw ben sımdı ızmıtten geldım he Düzce den baya bi var orası ama sıze soyle dıyım İzmit de hıc bısı yokmus Sakaryanın elıne su bıle dokemez Tamam düzenli temiz güzel ama Sanayı sehrı abı bellı sakarya ogle degıl kafeler dukkanlar carsı hep canlı bıde sıkı sıkı ama ızmıt dagınık ama seka parka gıttık orası cok ıyı olmus Düzceden ızmıt 100 km den fazla ıstanbuldan kac km ? Her yer uyar bana Ben burdan kımı toplıyım haa death vardı zonguldaktan gelırse bılmem Bende degısıyorum benım Aku sızlere ömür artık omrunu doldurmmus gaz verrıken eskıden farlar yanık halde 16V a yaklasıyordu sımdı 12 nın ustune zor cıkıyo sarjda tutmadı pek gıdıcem mutlu aku alcam 35 ytl mıs bıde 2 tane h4 35w osram takıcam hepsı 50 ytl cıvarı sordum burda.
    Biri şu Düzcedeki kasksız ehliyetsiz üstüne üstlük Abart egzozları ile kafa ...... bir dur desin !!!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    abal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ASYA 150T 19A
    bilgin izmitte yuvacık barajının orda güzel yerler var böle dere kenarı balık malık falan... çok hoş yerler var ama isterseniz tabi sakaryayada gideriz fakat yol çok zor olur beah..gerçi hepsi yanyana yerler gideriz sorun olmaz..
    şu diğer arkaaşlarda fikirlerini bir an önce belirtsinde ayarlıyalım yavaş yavaş..
    KIRMIZI BOĞA..

Biri beni mi çağırdı :>
    Siz organizasyonu yaparın her pazar bosum ben
    Az sonra Zonguldak dan yola cıkıcam
    Amasra ve İnkumu yapmayı dusunuyorum

Motosikleti
    ASYA 150T 19A
    death gez bakalım...aman dikkatli ol ha.. yollar serseri dolu..

bir pazar günü daha geride kaldı.. yarın p.tesi yine iş off
    KIRMIZI BOĞA..

Motosikleti
    Octavia
    Alıntı abal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    death gez bakalım...aman dikkatli ol ha.. yollar serseri dolu..

bir pazar günü daha geride kaldı.. yarın p.tesi yine iş off

Eeee napcan calısmassan nasıl gezecen pazar gunlerı
    Biri şu Düzcedeki kasksız ehliyetsiz üstüne üstlük Abart egzozları ile kafa ...... bir dur desin !!!

Motosikleti
    ASYA 150T 19A
    oda doğru................

Arkadaşlar 1 temmuz diğer arkadaşlar içinde uygunmu...? tarihi ayarlarsak yeni bi topic açalım diyorum..
    KIRMIZI BOĞA..

Motosikleti
    Octavia
    Benım ıcın de uygun olur ama dedıgım gıbı temmuz ayı benım ıcın bıraz rısklı neden bır sonrakı pazar yapmıyoruz ehlıyetler yetısmıyormu ?

Motosikleti
    ASYA 150T 19A
    24 haziran pazar günü nöbetim var gelemem..hem belki ehliyet de yetişmeyebilir.. bizim memurumuzun işi belli olmaz.. birde yakın bi tarih olduğu için belki diğer arkadaşlarında işi vardır... bilgin sen temmuzun 2sinde 3ünde çıkmıyormuydun tatile..
    KIRMIZI BOĞA..

Motosikleti
    Octavia
    24 haziran pazar günü nöbetim var gelemem..hem belki ehliyet de yetişmeyebilir.. bizim memurumuzun işi belli olmaz.. birde yakın bi tarih olduğu için belki diğer arkadaşlarında işi vardır... bilgin sen temmuzun 2sinde 3ünde çıkmıyormuydun tatile..
    Haklısın hem dıger arkadaslarda bı foruma ugrasın bakalım ne dıyolar onemlı degıl kardes bı kac gun gecıktırırız nolcak sızle tanısıcaz daha mı degerlı tatıl

Motosikleti
    ASYA 150T 19A
    ya sıkıntı olursa 15 temmuzdan sonrasına bakarız fark etmez ... herkesin uygun olduğu bi vakit ayarlarız...
    KIRMIZI BOĞA..

denizcimuzaffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Beat ve denizciforesight :))
    heheheh
    Asya Motor AS 150T 19A sonuna SLX CRDİ falan da yazsalarmış şahane ismi olacakmış motorun Bildiğimiz 150 lik scooter. Önemli olan emniyeti, testleri vs. Çin malı arabalar çıkacaktı hatta baya bir yerde satılıyor dünya da, Alman araç güvenlik testinden 10 da 11 refüze edilmiş dedim 10 da 11 nasıl bir kesir olabilir diye, az araştırdım, araba, bu teste girebilecek dereceyi aşamamış, ondan sonra test etmişler
    Amman arkadaşlar yakmayalım kendimizi, güvenlik birinci sırada, döküm hatasından orası burası kopar yolda, iş almayalım başımıza
    Poturdak

Motosikleti
    ASYA 150T 19A
    Alıntı denizcimuzaffer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    heheheh
    Asya Motor AS 150T 19A sonuna SLX CRDİ falan da yazsalarmış şahane ismi olacakmış motorun Bildiğimiz 150 lik scooter. Önemli olan emniyeti, testleri vs. Çin malı arabalar çıkacaktı hatta baya bir yerde satılıyor dünya da, Alman araç güvenlik testinden 10 da 11 refüze edilmiş dedim 10 da 11 nasıl bir kesir olabilir diye, az araştırdım, araba, bu teste girebilecek dereceyi aşamamış, ondan sonra test etmişler
    Amman arkadaşlar yakmayalım kendimizi, güvenlik birinci sırada, döküm hatasından orası burası kopar yolda, iş almayalım başımıza

arkadaşım herkesin durumu hondaları almaya yetmiyor maalesef..biz motorumuzdan memnunuz... ayrıca honda beat larıda görüyorum tamircide şaftı kaymış şekilde..önemli olan üzerindeki kullanıcı...çin malı motorla türkiyeyi dolaşan da var ama honda beatla varmı bilmiyorum.. biz sonuna slx de koruz gli de koruz cdı da koruz... ama beat ne koyacak...
    KIRMIZI BOĞA..

Motosikleti
    Octavia
    arkadaşım herkesin durumu hondaları almaya yetmiyor maalesef..biz motorumuzdan memnunuz... ayrıca honda beat larıda görüyorum tamircide şaftı kaymış şekilde..önemli olan üzerindeki kullanıcı...çin malı motorla türkiyeyi dolaşan da var ama honda beatla varmı bilmiyorum.. biz sonuna slx de koruz gli de koruz cdı da koruz... ama beat ne koyacak...
    Kızma ahmet boyle arkadaslar her zaman var ve olmayada devam edıcek ben bu motorlar cıkmaya cesaret ederım ama onemlı olan cesaret ve motor tutkusu
    Nedır yanı bunu gelıp buraya yazma amacı ben onun topıgıne bu motor böcük gıbı bısıye benzemıyo dıyom mu

eheh
    Motoru alalı 1 ay 1 hafta oldu
    1800 km ettik
    Lpg flan mı taksam napsam ?

Motosikleti
    ASYA 150T 19A
    Alıntı nitrious81 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kızma ahmet boyle arkadaslar her zaman var ve olmayada devam edıcek ben bu motorlar cıkmaya cesaret ederım ama onemlı olan cesaret ve motor tutkusu
    Nedır yanı bunu gelıp buraya yazma amacı ben onun topıgıne bu motor böcük gıbı bısıye benzemıyo dıyom mu
    Nasıl kızmayayım yahu.. modaratör nasıl izin veriyor böle şeylere.. sanki kendi motoru bişeye benziyormuş gibi.. sanki arkadaşın 40 yıllık tecrübesi var..

bugün ehliyet evraklarını verdim eski ehliyetle beraber haftya çarşamba gel al dedi..

Alıntı death adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eheh
    Motoru alalı 1 ay 1 hafta oldu
    1800 km ettik
    Lpg flan mı taksam napsam ?
    niye yahu işte ne güzel tıkır tıkır gidiyor motor..lpg
    KIRMIZI BOĞA..

Motosikleti
    Octavia
    bugün ehliyet evraklarını verdim eski ehliyetle beraber haftya çarşamba gel al dedi..
    Afedersin ama herkezden de özür diliyorum sımdıden OOOOOHHHHHHHHHHHAAAAAAAAAAAAAAAAAAA yok istersen bır sonrakı ay git al

Motosikleti
    ASYA 150T 19A
    Afedersin ama herkezden de özür diliyorum sımdıden OOOOOHHHHHHHHHHHAAAAAAAAAAAAAAAAAAA yok istersen bır sonrakı ay git al
    boşver bilgin çok yoğun bi kalabalık var... ama memurları bir görecen oohhh... kahvaltılar çaylarfalan böyle sabah sabah amirleri gelene kadar sallana sallana iş yapanlar.. zaten bi kişi bakıyor..ben seviniyom valla başka sorun çıkarmadıkları için..o bişe değil b ehliyemide aldılar ben dedim araba kullanmak gerekirse.. fotokopiyle dedi... trafik polisi fotokopiye kanarmı yahu... belki işim şöförlük bu kadarmı düşüncesizlik oluryaa.. bişey demeden çıktım..
    KIRMIZI BOĞA..

Motosikleti
    Octavia
    Ben ehliyeti alacagım zaman ıste B ehlıeyetımı ıstedı verdım dedıkı araba kullanıyorsan al bunu ehlıeyı alırken getırırsın dedı ısın yarım kalmasın dedı yok dedım araba yok zaten kullanmıyorum gercı gerekte kalmadı evrakları sabah verdım ehlıeyetı aksam aldım

Motosikleti
    ASYA 150T 19A
    Ben ehliyeti alacagım zaman ıste B ehlıeyetımı ıstedı verdım dedıkı araba kullanıyorsan al bunu ehlıeyı alırken getırırsın dedı ısın yarım kalmasın dedı yok dedım araba yok zaten kullanmıyorum gercı gerekte kalmadı evrakları sabah verdım ehlıeyetı aksam aldım
    işte bu yaa... ama malesef istanbulda böyle yürümüyor işler...o yüzden bu şehirde durmak istemiyorum...
    KIRMIZI BOĞA..

Motosikleti
    Octavia
    Neyse sıkma canını en sonunda alacaksın ya ona bak sen sabret.Bende bırazdan bi iş için Boluya gıdıcem motorla tünelden geçeyim dedım Kaynaslıdan gırıp Boluda cıkısından cıkmak ( 20 km var yok ) toplamda yol 45 km o kadarcık otoban ıcın 4 ytl alıyorlarmıs resmen soygun 20 km otoban sırf tünel var diye 4ytl.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler